• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اوّل دبیرستان

چه معدلی رو پیشبینی میکنید برای ترم دوم؟

• 20

رای‌ها: 8 16.7%
  • 19.90 تا 20

رای‌ها: 8 16.7%
  • 19.70 تا 19.50

رای‌ها: 10 20.8%
  • 19 تا 19.50

رای‌ها: 10 20.8%
  • 18 تا 19

رای‌ها: 6 12.5%
  • 17 تا 18

رای‌ها: 2 4.2%
  • زیر 17

رای‌ها: 4 8.3%

• رای‌دهندگان
    48
وضعیت
موضوع بسته شده است.

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
پاسخ : اوّل دبیرستان

بچه ها لطفاً خودتون رو نترسونید!
بگید باید درست درس بخونیم!
بچه هایی که می گن امسال..سال عشق و حال منظورشون ابن نیست که کتابارو از همون اول ببوسین بذارین یه گوشه..منظورشون اینه که لازم نیست کلاس خصوصی برید یا کتابای کمک درسی زیادی رو بخونید..همون یکیش کافیه!بابا حوصله داری...
افتاد؟!

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از آرامش :
اتفاقا من با حرف سروناز کاملا موافقم
ما میریم دبیرستان تیزهوشان نه دبیرستان عادی
اگه بیشتر درسای اول دبیرستان و یا حتی سالای دیگه ی دبیرستان رو بهمون یاد دادن ، مطمئن باشید تو خود سالهای تحصیلی دبیرستان چیزی فراتر از کتاب بهمون درس میدن ، انقدری مطلب هست که حتی معلما نرسن درس بدن ، این جمله ک " کتابا بار علمی نداره " درسته ، ولی هیچ معلمی از مدارس تیزهوشان نمیاد فقط کتاب رو درس بده
آرامش حرفت درست ولی قبول کن واقعا حجم درسای اضافه ی راهنمایی بیشتر از دبیرستان بودن.
ما تو راهنمایی بیشتر درسای دبیرستان رو خوندیم ولی حالا چی ؟ وقتی ما بیشتر درسا رو خوندیم پس معلما می خوان دیگه چی بهمون درس بدن؟ نمی تونن درسای دانشگاه رو بدن که!

pegahO_o

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
اهواز

به نقل از آیدا ;) :
آرامش حرفت درست ولی قبول کن واقعا حجم درسای اضافه ی راهنمایی بیشتر از دبیرستان بودن.
ما تو راهنمایی بیشتر درسای دبیرستان رو خوندیم ولی حالا چی ؟ وقتی ما بیشتر درسا رو خوندیم پس معلما می خوان دیگه چی بهمون درس بدن؟ نمی تونن درسای دانشگاه رو بدن که!
همون درسارو میدن ولی خیلی گسترده تر :|

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از pegahO_o :
همون درسارو میدن ولی خیلی گسترده تر :|
یعنی فکر میکنی که درسی که می خوان گسترده تر یاد بدن سخت تر از درسیه که به یه دانش آموز راهنمایی که آمادگی ذهنی هیچ چیزی رو نداره میدن؟

pegahO_o

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
اهواز

به نقل از آیدا ;) :
یعنی فکر میکنی که درسی که می خوان گسترده تر یاد بدن سخت تر از درسیه که به یه دانش آموز راهنمایی که آمادگی ذهنی هیچ چیزی رو نداره میدن؟
مسلما باید سخت تر باشه دیگه :D
والا خودمم دارم میرم اول خبر ندارم :Dولی از هرکی پرسیدم بم میگن مطالب رو گسترده تر میکنن :|
حالا 6 روزه دیگه صیر کن میریم مدرسه میفهمیم.......

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از [email protected] :
کتاباش واقعا مزخرفن!
زیستش به جای اینکه زیست باشه شبیه حرفه و فنه!
شیمی هم که همش اصرار داره به ما بگه شیمی درس خوب و به دردبخوریه!
فیزیکش رو که دوم راهنمایی خوندیم!
ادبیاتش واقعا ترسناکه!
دین و زندگی هم که دیگه ~X(
عربی رو که دیدم اینجوری شدم (:|
ریاضیش هم تکراریه
انگلیسی که انقدر ساده است فقط به درد پاک کردن شیشه ها تو خونه تکونی میخوره
...واجتماعی...درسی که همیشه مشکل دارم باهاش :(
حالا درسته که معلما مطالب بیشتری درس میدن و تکمیلی داریم ...ولی خب به هر حال باید این کتابای مزخرف رو هم بخونیم دیگه
فک کنم امسال بدترین سال تحصیلیم بشه :|
زیست : کتاب ک چیزی نداره ، ولی مطمئنا این چیزی نیست که معلما بخوان درس بدن ، شما واقعا فک میکنین همین کتابو بهتون درس میدن ؟ :////
شیمی : بیشتر تئوریه :-? اما این دلیل بر مهم نبودنش نیست
فیزیک : شما دوتا کتاب کمک اموزشی بخر ، ببین چقد از اون کتابو تو راهنمایی بهمون یاد ندادن
عربی : خیلی مهمه ، پایه و اساس سوالات کنکور رو همین عربی 1 تشکیل میده ، نکات ریز و کنکوری هم زیاد داره
ریاضی : تکراریه ؟ کتاب تکمیلی داریم ، اونو دیدی شما ؟ درسته بیشترشو توی راهنمایی خوندیم اما نه همشو

به نقل از آیدا ;) :

بچه ها من احساس میکنم شما خیلی به خودتون مغرور شدین و فک میکنید دیگه چون توی راهنمایی برخی از درسای دبیرستانو بهمون درس دادن ، پس توی دبیرستان چیزی نیس که بخونیم :| خب این کاملا غلطه ، انقدی مطلب هس که نرسیم بخونیم ، این کتابای وزارتی رو بذارید کنار ، اینا چیزی ندارن که بخواین به دانستنشون مغرور شید :| توی راهنمایی مطالب تکمیلی دبیرستان رو بهمون یاد ندادن ، به ما کتاب های وزارتی دبیرستانو درس دادن به عنوان مطالب تکمیلی راهنمایی ، الانم همینطوره خب ، شما فک میکنید درسای دانشگاه میشه مطالب تکمیلی دبیرستان :/ ولی خب اینطور نیس ، خیلی از مطالب دیگه باید توی کتابای دبیرستان میومدن ک نیومدن ...

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

به نقل از آرامش :
زیست : کتاب ک چیزی نداره ، ولی مطمئنا این چیزی نیست که معلما بخوان درس بدن ، شما واقعا فک میکنین همین کتابو بهتون درس میدن ؟ :////
شیمی : بیشتر تئوریه :-? اما این دلیل بر مهم نبودنش نیست
فیزیک : شما دوتا کتاب کمک اموزشی بخر ، ببین چقد از اون کتابو تو راهنمایی بهمون یاد ندادن
عربی : خیلی مهمه ، پایه و اساس سوالات کنکور رو همین عربی 1 تشکیل میده ، نکات ریز و کنکوری هم زیاد داره
ریاضی : تکراریه ؟ کتاب تکمیلی داریم ، اونو دیدی شما ؟ درسته بیشترشو توی راهنمایی خوندیم اما نه همشو

معلومه که اینو درس نمیدن! میگن زیست پارسال خیلی مطالب بیشتری داشته امسال عوضش کردن...به ضرر اونایی میشه که می خوان برن تجربی
من منکر مهم بودن شیمی نیستم... و میدونم باید خیلی خوب بخونمش چون جز دروس مهمه کنکوره
من الان دارم فیزیک پایه و فیزیک مفهومی میخونم
آره متاسفانه باید عربیم خیلی خوب باشه چون تو کنکور نمره منفی داره
من از تکمیلی حرف نزدم...کتاب معمولی رو گفتم ساده ست تو تابستون واسه ما کلاس گذاشتن علاوه بر موضوعات کتاب استقرا و نظریه اعداد و هم نهشتی و... رو گفتن بهمون

در کل امسال وقتمو واسه خوندن اجتماعی تلف نمیکنم...فقط در حدی می خونم که 19 به بالاشم و اگه دین و زندگی تو کنکور نبود همین کار رو باهاش میکردم!
چون حجم دروس امسال کمه وقتمو میزارم رو المپیاد

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

معلومه که اینو درس نمیدن! میگن زیست پارسال خیلی مطالب بیشتری داشته امسال عوضش کردن...به ضرر اونایی میشه که می خوان برن تجربی
من منکر مهم بودن شیمی نیستم... و میدونم باید خیلی خوب بخونمش چون جز دروس مهمه کنکوره
من از تکمیلی حرف نزدم...کتاب معمولی رو گفتم ساده ست تو تابستون واسه ما کلاس گذاشتن علاوه بر موضوعات کتاب استقرا و نظریه اعداد و هم نهشتی و... رو گفتن بهمون

در کل امسال وقتمو واسه خوندن اجتماعی تلف نمیکنم...فقط در حدی می خونم که 19 به بالاشم و اگه دین و زندگی تو کنکور نبود همین کار رو باهاش میکردم!
من لازم دیدم بگم یه چیزایی رو! :D

کتابای سال اول به جز دو فصل آخر فیزیک جزء منابع کنکور نیستن!الان میخواین چیه شیمی اولو بخونین که به درد کنکورتون بخوره؟ :D چیزی نداره اصن!
بعد اینکه همه درسا تو کنکور نمره منفی داره.عربی نیست فقط! :D
کلا مدارس سمپاد مثه اینکه هدفشونو گم کردن!فکر می کنن سمپاد ینی اینکه درسا رو جلو جلو یاد بدن.تو راهنمایی میان از فیزیک و شیمی دبیرستان میگن که اکثر بچه ها درس رو درک نمی کنن!و خب منطقیم هست کاملا!الانم مثلا گفتن استقرا و نظریه اعداد هیچ فایده ای نداره!اینا همه فراموش میشه و از اون مهم تر،درس اون طوری که باید یاد نمیگیرین،درکش نمی کنین!چون وقتش نیست! :D
یه کلام این که اینقدر از الان نرین تو چو کنکور!خیلی عامیانش میشه این که جو گیر نشین که دیگه اومدیم دبیرستانُ باید درس بخونیمُ کنکور داریمُ از این حرفا! :D
برین دنبال المپیاد و پژوهش و این جور کارا!

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

من کتاب پارسالم دارم ، بعد احساس میکنم تازه امسال بهش اضافه هم شده :-" حالا زیاد دقت نکردم
در مورد شیمی هم ، من میگم مهمه چون هنوز معلوم نیس برای ما شرط معدل باشه یا کنکور ، اما نه دیگه اونقد ک بخوایم بکشیم خودمونو ک تو کنکور میاد ، چون فک نکنم بیاد
خب همون کتاب ریاضی معمولیم اگه بهش نگاه کنی ، نکات ریز خیلی زیادی داره ، نمیگم سخته ، میگم نکاتش زیاده
آره منم موافقم ک امسال رو بیشتر به تحقیق و المپ اختصاص بدیم

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از آرامش :
بچه ها من احساس میکنم شما خیلی به خودتون مغرور شدین و فک میکنید دیگه چون توی راهنمایی برخی از درسای دبیرستانو بهمون درس دادن ، پس توی دبیرستان چیزی نیس که بخونیم :| خب این کاملا غلطه ، انقدی مطلب هس که نرسیم بخونیم ، این کتابای وزارتی رو بذارید کنار ، اینا چیزی ندارن که بخواین به دانستنشون مغرور شید :| توی راهنمایی مطالب تکمیلی دبیرستان رو بهمون یاد ندادن ، به ما کتاب های وزارتی دبیرستانو درس دادن به عنوان مطالب تکمیلی راهنمایی ، الانم همینطوره خب ، شما فک میکنید درسای دانشگاه میشه مطالب تکمیلی دبیرستان :/ ولی خب اینطور نیس ، خیلی از مطالب دیگه باید توی کتابای دبیرستان میومدن ک نیومدن ...
الان دقیقا منظورت از بچه ها با من بود نه؟ :-" :-"
شاید از دوم یا سوم دبیرستان درسا سخت تر بشه ولی مسلما اول دبیرستان این طور نیست. شما فکر کن یه کم درسا سخت شه ؛ قبول. ولی میدونی اگه نمی دونم حرفه و فن و تاریخ و جغرافیا و ... نباشن درسا چه قدر سبک تر میشن ؟ به نظر من اگه اینا نباشن درسا سه چهارم سبک تر میشن.

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از آیدا ;) :
الان دقیقا منظورت از بچه ها با من بود نه؟ :-" :-"
شاید از دوم یا سوم دبیرستان درسا سخت تر بشه ولی مسلما اول دبیرستان این طور نیست. شما فکر کن یه کم درسا سخت شه ؛ قبول. ولی میدونی اگه نمی دونم حرفه و فن و تاریخ و جغرافیا و ... نباشن درسا چه قدر سبک تر میشن ؟ به نظر من اگه اینا نباشن درسا سه چهارم سبک تر میشن.
نه دقیقا تو حالا :-"
آیدا حالا من تورو نمیدونم ( البته میدونما نمیخوام آبروت بره :-""" ) ولی برا من امسال با راهمایی فرقی نداره ، چون من هیچوقت حرفه و تاریخ و اجتماعی و .. تو خونه نخوندم :-"""""
من حرفم اینه که میگم اول دببیرستانم جدی بگیرید ، امسالم نکات ریز زیاد داره ، شاید تو کنکور نیاد ولی همین نکات ریز پایه و اساس سوالات کنکور یا سوالات ورود به دانشگاه های مختلف رو تشکیل میدن .

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

به نقل از شــــقایــــق :
من لازم دیدم بگم یه چیزایی رو! :D

کتابای سال اول به جز دو فصل آخر فیزیک جزء منابع کنکور نیستن!الان میخواین چیه شیمی اولو بخونین که به درد کنکورتون بخوره؟ :D چیزی نداره اصن!
بعد اینکه همه درسا تو کنکور نمره منفی داره.عربی نیست فقط! :D
کلا مدارس سمپاد مثه اینکه هدفشونو گم کردن!فکر می کنن سمپاد ینی اینکه درسا رو جلو جلو یاد بدن.تو راهنمایی میان از فیزیک و شیمی دبیرستان میگن که اکثر بچه ها درس رو درک نمی کنن!و خب منطقیم هست کاملا!الانم مثلا گفتن استقرا و نظریه اعداد هیچ فایده ای نداره!اینا همه فراموش میشه و از اون مهم تر،درس اون طوری که باید یاد نمیگیرین،درکش نمی کنین!چون وقتش نیست! :D
یه کلام این که اینقدر از الان نرین تو چو کنکور!خیلی عامیانش میشه این که جو گیر نشین که دیگه اومدیم دبیرستانُ باید درس بخونیمُ کنکور داریمُ از این حرفا! :D
برین دنبال المپیاد و پژوهش و این جور کارا!

من منظورم این نبود که مطالبی که تو کتابای اول هستن تو کنکور میان...منظورم این بود که شیمی درس مهمیه و از همین الان باید خوب یاد بگیریمش
عربی هم ضریبش بالاست :-"
هدف مدارس سمپاد از جلو جلو درس دادن اینه که اولاا پایه درسی بچه ها قوی باشه تا اگه خواستن کلاسای المپیاد رو شرکت کنن آمادگی داشته باشن چون اگه نظریه اعداد بلد نباشی نمیتونی کلاسارو شرکت کنی
ودوما اینکه بچه ها استعداد و علاقه شون رو کشف کنن و این به انتخاب رشته شون کمک میکنه
منم که گفتم وقتمو میزارم رو المپیاد :-"

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

ریاضی اول خیلی آبکیه :-"
حتی ساده ترین قانون یعنی دمورگان رو توی مجموعه ها درس نداده.
به نظرم ریاضی اول دبیرستان رو بدی به بچه دوم راهنمایی میشینه مسخره ت میکنه :|

✘MISS PдRI✘

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Abadan

سلام بروبکس

من جدیدا عضو شدم

منو بین خودتون بپذیرید:D

منم دقیقا مث شما سال دیگه میرم اول

ولی خداااااییش از حق نگذریم فیزیک سال اول همممش هموناس که تو راهنمایی خوندیم ~X(

مخصوصا فصل نور و شکست که موبه موشو دوم خوندیم :(

ولی نمیشه گفت دبیرای گرام همه رو قبلا گفتن و دیگه تو دبیرستان چیزی واسه خوندن نداریم. [-(

نـــــــــــــه؟؟؟

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از amoo.majid :
نه ابدا اینجوری نیس.
بچه های اول خوب ریاضی رو یاد بگیرین پایس در ضمن آسون و آبکی هم نیس اکثرا اولش بچه ها تو فصل تجزیه و اتحادها به مشکل میخورن.

ویرایش:البته من کتاب وزارتی رو نمیگما کتاب مبتکران منظورمه.ما که معلممون اصلا یک بار هم کتاب درسی رو باز نکرد به ما هم اصلا نمیگفت کتاب وزارتی کار کنیم.تو دوره راهنمایی هم همین بود همیشه ریاضی وزارتی آسونه.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از amoo.majid :
آره آره ! البته برای ما نه برای بچه های عادی! :-"
نگران نباش تکمیلی ، آسونی وزارتی رو جبران می کنه! :D
به نقل از ✘MISS PдRI✘ :
سلام بروبکس

من جدیدا عضو شدم

منو بین خودتون بپذیرید:D

منم دقیقا مث شما سال دیگه میرم اول

ولی خداااااییش از حق نگذریم فیزیک سال اول همممش هموناس که تو راهنمایی خوندیم ~X(

مخصوصا فصل نور و شکست که موبه موشو دوم خوندیم :(

ولی نمیشه گفت دبیرای گرام همه رو قبلا گفتن و دیگه تو دبیرستان چیزی واسه خوندن نداریم. [-(

نـــــــــــــه؟؟؟

Hi! B-) B-)
خوش اومدی!
بله درسته ! نه تنها فیزیک بلکه بقیه ی درسا رو تا حد زیادی خوندیم ولی امسال کامل تر می خونیم! ;;)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

بچه ها!
کتاب فیزیک شما هم هنوز نیومده؟

pegahO_o

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
اهواز

به نقل از آیدا ;) :
بچه ها!
کتاب فیزیک شما هم هنوز نیومده؟
نه نیومده!!!!!!!
چون احتمالا کتاب داره تغییر میکنه
کتاب فروشی گفت پنجم شیشم مهر ماه کتابا میاد احتمالا :|

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

گفتن 10 مهر میاد

اول دبیرستانی های پارسال مدرسه شما ریاضی تکمیلی داشتن؟ بچه های ما که نداشتن نمیدونم امسال میاد یا نه

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

گفتن 10 مهر میاد

اول دبیرستانی های پارسال مدرسه شما ریاضی تکمیلی داشتن؟ بچه های ما که نداشتن نمیدونم امسال میاد یا نه
مگه میشه نداشته باشن ؟ مال ما داشتن هر سال
کتابشم آبی ـه

• لایک
امتیازات: fteh
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا