• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشته کوچولویِ منتظر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : فرشته کوچولویِ منتظر

جدا از این که کمک به یک نفر هم ارزش داره این کار یه عمل نمادین هم میتونه باشه؛اگه مابه عنوان یه عده ی کوچک تو جامعه بتونیم به یک نفر کمک کنیم و بقیه هم همینجوری به اشخاص دیگه کمک کنن هم فرهنگ نوع دوستی ترویج شده و هم تونستیم به یه عده کمک کنیم.
منم با این ایده ی علی سینا موافقم
فقط یه موضوعی هست که ما باید همچین افرادی رو پیدا کنیم و البته یه جوری باشه که بقیه بتونن از این که کمک به دست اون شخص میرسه اطمینان داشته باشه و اعتماد کنن؛برای این شاید خوب باشه که این رو زیر پوشش یکی از موسسه های خیریه تو اینترنت انجام بدیم

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

یکی که اطلاع داره میشه یه آمار بده کار به کجا رسیده؟

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خب با تشکر از همه حال امیر محمد تا حد زیادی بهبود داشته... دو تا عمل موفقیت آمیز روش انجام شده و حتی سرعت بهبودش از اونچه که دکترا فکر میکردن خوشبختانه خیلی بیشتر بوده :)

پول بیمارستانم بیشترش تا الان جمع شده و اگه پولی باقی بمونه میخوان بزارن برای مراقبت های بعد از بیمارستان امیر محمد(چون توی خونه مسلما شرایط خوبی برای نگه داری امیر محمد ندارن!)

و اینکه مرسی از همه ی اونایی که همکاری کردن :)

آدم میفهمه که کمک دلهای کوچیک رو هم چقدر بزرگ میشه 8->(اصن ادبی تر از این حرفم نیمد :-")

مرسی خلاصه :D

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

درنا درست میگه ما حداقلش اینه که میریم از یک موسسه خیریه درخواست همکاری می کنیم!
بعدش تو یه سایت واسش درست می کنیم امکان پرداخت اینترنتی رو هم فراهم می کنیم!
اون موسسه کمک می کنه ما از اون امیر محمد ها پیدا کنیم و ما پول جمع می کنیم و میرسونیم به امیر محمد ها! :D
این طوری میشه کل کشور رو پوشش داد
اگه لازم شد از چند موسسه خیریه کمک می گیریم!
تو سایت هم هر ماه میتونیم قرعه کشی کنیم و به هر کسی که برنده بشه لوح تقدیری چیزی بدیم!

خوب ه؟

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

من با 2 تا موسسه پیام امید و یکی دیگه حرف زدم ;;) فعلن جوابی ندادن :-w
حالا اگه استقبال میکنین بازم در این راستا میشه تلاش کرد ......

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Dorna :
من با 2 تا موسسه پیام امید و یکی دیگه حرف زدم ;;) فعلن جوابی ندادن :-w
حالا اگه استقبال میکنین بازم در این راستا میشه تلاش کرد ......
اگه حمایت زیاد بشه من خودم می تونم یک تبلیغی چیزی واسش درست کنم تو مدرسمون پخشش کنم!
تازه می تونم به مدرسه بغلی هم که دبیرستانه بدم
خلاصه می تونم حدود 600 و 500 رو خبر دار کنم

• لایک
امتیازات: dorna
  • شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

دقیقا چ اتفاقی قراره بیفته ؟ :-"

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از SiXaXiS :
اگه حمایت زیاد بشه من خودم می تونم یک تبلیغی چیزی واسش درست کنم تو مدرسمون پخشش کنم!
تازه می تونم به مدرسه بغلی هم که دبیرستانه بدم
خلاصه می تونم حدود 600 و 500 رو خبر دار کنم
حالا اون جدا.
ولی اگه سمپادیا به عنوان رسمی بشه واسطه ی کمک به یه موسسه خیلی خوب میشه ;;)
بعد میتونیم واسه همون موسسه خارج از سمپادیا هم تبلیغ کنیم و خلاصه سمپادی های خیر و این حرفا!

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

منم نظرم اینه اگه قراره کاری انجام بشه یه چیزی باشه که به سمپاد و سمپادیا و اینا مربوط شه !
من دقیقا نفهمیدم ک چ اتفاقی قراره بیوفته ولی اگه قراره کمک ب ی موسسه باشه یا ی همچین چیزی یه چیزی باشه در حد سمپادیا و اینا :-"
اصن به اسم سمپادیا باشه :-" یه همچین چیزی
+شما فلا کمک به امیرمحمد یادتون نره ؛؛)

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از مهسا² :
منم نظرم اینه اگه قراره کاری انجام بشه یه چیزی باشه که به سمپاد و سمپادیا و اینا مربوط شه !
من دقیقا نفهمیدم ک چ اتفاقی قراره بیوفته ولی اگه قراره کمک ب ی موسسه باشه یا ی همچین چیزی یه چیزی باشه در حد سمپادیا و اینا :-"
اصن به اسم سمپادیا باشه :-" یه همچین چیزی
+شما فلا کمک به امیرمحمد یادتون نره ؛؛)
هدف اینه که بشه اعتماد کرد.
یعنی این که اسم سمپاد باشه روش ولی در عین حال زیر نظر یه جای معتبر باشه.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بچه ها من به نظرم اگه قراره همچین اقدامی بشه ، بیاین به صورت گروهی به این موسسه ی بنیاد کودک کمک کنیم !
اعتبار و رسمیت لازم رو داره ... مدارک جهانی هم داره حتی !! هدف ها و برنامه هاش رو بخونید ، جالبه ...
در ثانی ، خیلی از موسسات و این ها دقیقا با اسم خود موسسه به اینجا کمک میکنن ...
یادمه یه سری مجله اش رو دیدم ، اسم برترین کفیل ها رو توش زده بود ، همشون اسم موسسات و شرکت های مختلف بودن !

به نظرم اینکه سمپادیای کشور هم به جایی کمک میکنه تا همه ی بچه های ایران امکان تحصیل براشون مهیا بشه خیلی نمود زیبایی داره ...
این یعنی دقیقا پیش رفتن در مسیر عدالت آموزشی ... چیزی که بعضی ها به بهانه نبودش میخوان سمپاد رو نابود کنن ...
این کار یعنی ما دوست داریم تمام بچه ها کشورمون بتونن مثل ما تحصیل کنن ...

هدف و ماموریت بنیاد در این جمله کوتاه و گویا خلاصه می شود:

بنیاد کودک همواره به این می اندیشد که هیچ دانش آموز با استعدادی در ایران ، نباید به علت مشکلات مادی از تحصیل و تلاش باز بماند.

در ضمن ! خود سایت بنیاد کودک به طور مشخص همه ی پرداخت ها رو مینویسه و هر 6 ما هم یه گزارش کامل از وضعیت بچه و گاها عکس و نوشته ای از اون رو در اختیار کفیلان قرار میده و میشه اینجا برای همه ی کسایی که توی طرح شرکت میکنن و هزینه میکنن گذاشته بشه !

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از نــيما :
بچه ها من به نظرم اگه قراره همچین اقدامی بشه ، بیاین به صورت گروهی به این موسسه ی بنیاد کودک کمک کنیم !
اعتبار و رسمیت لازم رو داره ... مدارک جهانی هم داره حتی !! هدف ها و برنامه هاش رو بخونید ، جالبه ...
در ثانی ، خیلی از موسسات و این ها دقیقا با اسم خود موسسه به اینجا کمک میکنن ...
یادمه یه سری مجله اش رو دیدم ، اسم برترین کفیل ها رو توش زده بود ، همشون اسم موسسات و شرکت های مختلف بودن !

به نظرم اینکه سمپادیای کشور هم به جایی کمک میکنه تا همه ی بچه های ایران امکان تحصیل براشون مهیا بشه خیلی نمود زیبایی داره ...
این یعنی دقیقا پیش رفتن در مسیر عدالت آموزشی ... چیزی که بعضی ها به بهانه نبودش میخوان سمپاد رو نابود کنن ...
این کار یعنی ما دوست داریم تمام بچه ها کشورمون بتونن مثل ما تحصیل کنن ...

در ضمن ! خود سایت بنیاد کودک به طور مشخص همه ی پرداخت ها رو مینویسه و هر 6 ما هم یه گزارش کامل از وضعیت بچه و گاها عکس و نوشته ای از اون رو در اختیار کفیلان قرار میده و میشه اینجا برای همه ی کسایی که توی طرح شرکت میکنن و هزینه میکنن گذاشته بشه !
خوبه :D
حالا باید با کی و کجا دقیقن حرف زد که ما یه سری سمپادی هستیم و میخوایم به اسم سمپاد به این بنیاد کمک کنیم؟؟؟

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

اقا منم حاضرم از درس و هر چیز دیگه که لازم باشه واسه این طرح بزنم و هرکمکی که از دستم بر میاد بکنم ولی نذاریم این طرحمونم مثه همه طرحای دیگه فراموش شه
واسه همین من پیشنهاد میکنم اول یه لیدر سرگروه ناظر یا همچین چیزی انتخاب کنیم که اون همه نظرای بچه هارو بخونه جمع بندی کنه و ...
و صد البته ناظرمون باید کسی هم باشه که تقریبآ همیشه در سایت هست و خدارو شکر کم نیستن این افراد.

من لف رو پیشنهاد میکنم از بین کسایی که میشناسم چون هم تقریبآ همیشه ان هست هم وقتی به یه چی گیر میده میتونه لیدر خوبی باشه خودشم فکر میکنم لیدر بودنو دوس داره از اعضای شناخته شده سایت هم هست نفوذ کافی هم داره
البته اگه خودش بخواد و امیدوارم این حرف منو بد برداشت نکنه کلآ پیشنهاد دادم الان :D

ولی شاید اگه تهرانی باشه بهتر باشه

به هر حال زیادم وقت صرف این یکی موردم نکنیم . بچه ها نذاریم این فکرم مثه همه ایده های دیگه ای که تو این سایت اومد یه مدت بود بعد خوابید باشه این میتونه همون راه نجات سمپادی باشه که اون همه دنبالش بودیم و باهاش داستان داشتیم !

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Dorna :
خوبه :D
حالا باید با کی و کجا دقیقن حرف زد که ما یه سری سمپادی هستیم و میخوایم به اسم سمپاد به این بنیاد کمک کنیم؟؟؟

یه سری کمک ها میشه به طور عمومی به بنیاد کرد که اون مد نظر نیست ! چون اسمی هم ثبت نمیشه اصلا !

کاری که این بنیاد کرده اینه که یه آلبومی از کودکان نیازمند از تمام ایران تهیه کرده ، بعد افراد مختلف و یا سازمان ها ی مختلف میان و کفالت اون بچه ها رو قبول میکنن ! یه کسی میره و به نمایندگی یه تعداد کودک رو با نام سمپادیا برای کفالت ثبت میکنه !
حداقل مقرری ماهیانه برای هر کودک در ماه 30 هزار تومان هست ! توصیه ی من اینه که با توجه به اینکه کودکان زیادی در انتظار کفالت هستن ، کمیت رو مد نظر قرار بدیم و با همون مقرری ماهیانه 30 تومان یه تعدادی رو ( با توجه به تعداد افرادی که توی طرح شرکت میکنن ) قبول کنیم ! تعداد بیشتر کفالت به مطرح تر شدن بیشتر سمپاد و اون جنبه ی کمکش به سازمان هم مفید تر هست ...
شیوه ی پرداخت هم میتونه به این صورت باشه که مثلا هر ماه نفری 5 هزارتومان ( جای بحث داره ، اما مبلغ رو بالا نگفتم تا تعداد افرادی که توانایی شرکت داشته باشن باتوجه به متداوم بودنش بیشتر باشه ) به شماره حساب یک از بچه ها ( که در بنیاد کودک اون رو شماره حساب سمپادیا در نظر میگیرن به نوعی ) هممون واریز کنیم ، بعد اون فرد مقرری های مربوطه رو به حساب بنیاد کودک بریزه !

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

برای ادامه ی بحث این خیریه بیاین به این تاپیک:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,86703.msg649678.html#msg649678

پ.ن:Dده میشه این پست آیا!؟

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

مدارسم مطمئنن می تونن توی کارای اداریش و مسائل جانبی حداقل کمک کنن
اگه موافقین با مدیرای مراکز اصلی تهران اصفهان مشهد کرج حداقل یکی از هر مرکز به نمایندگی صحبت کنه ببینیم کمک میکنن یا نه
ما اکثرن مشکل مالی نداریم که حالا به خوایم ماهی چند هزار تومن کمک کنیم ولی مهم کسیه که پیگیری کنه مسائل یا همون سرپرست باشه و کارای اداری بقیه مسائلشو انجام بده

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

بچه های ف1 که خبر داشتن از حال امیرمحمد !
چیشد ؟ خوب شد ؟ 8-> :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

عملشُ انجام دادن و سرعت بهبودیش الان عالیه ! :)
ینی دکترا کفشون بریده یه جورایی !
:)

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

تازه بردنش هم خونه ( خیلی وقته :-" ) ! پول هائم که اضافه اومد توی همون بیمارستان به یکی دو تا خانواده دیگه کمک کردن ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا