• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوردن سر کلاس

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : خوردن سر کلاس

آخی یادش بخیر یادمه سر کلاس افخمی(ادبیات) میوه هامو در می آوردم می گفتم بفرمایید اصلا سال پیش ما همه چی سر کلاس می خوردیم راحت هم بودیم زهرا میوه زیاد می آورد سر کلاس سالاد میوه درست می کرد به کل کلاس می داد :D آخی یاد کلاس ریاضی که اون اولا بعد زنگ ناهار بود بخیر من همیشه زنگ های تفریح جاهای مختلف بودم واسه همین ناهارم رو توی زنگ بعد از زنگ ناهار می خوردم دبیر ریاضیمون دیگه می دونست! وقتایی که درس رو داده بود و می خواست تست بده می گفت فلانی شما میتونی مشغول غذا خوردن شی :D

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
ﭘﺎﺳﺦ : ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺳﺮ ﮐﻠﺎﺱ

آخ آخ...گفتي خوردن يادم افتاد...
داشتم کيک و آب پرتقال ميخوردم،بعد ي دف دبير ازم سوال پرسيد،منم حواسم نبود،پريد تو گلوم!!!!حالا هي سرفه کن،مگه در مياد؟!
فقط شانس آوردم يکي از دوستام گف حتما آب دهنش پريده تو گلوش و گرنه...!!!
خواهرم ميگه تو کلاسشون هرکي خوراکي ميخوره يکي ازون ور داد ميزنه:خوش مززززسسسس؟؟؟!!!

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

با این تعاریفی که اینجا ارائه دادن تصویری از یه کافه تریا به جای کلاس درس در ذهن من نقش بست :D
والا ما که بچه‌های خوبی بودیم چیزی نمی‌خوردیم. حداقل من نمی‌خوردم. فقط یه بار ٬ اونم چهارم ابتدایی بود که گرسنه شده بودم و ساندویچمُ سرکلاس خوردم ٬ زنگ تفریح معلمم بردم یه گوشه و گفت اگه خیلی گرسنه‌ت بود می‌تونستی اجازه بگیری بری بیرون و بخوری . معلممُ دوست داشتم برای همین خیلی خجالت کشیدم و دیگه چیزی نخوردم سر کلاس.

azam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
پارسال زیست شرکت کردم(فقط شرکت)
اینستاگرام

آقا دوست ما یه روز زنگ تفریحو کلا داشت والیبال بازی میکرد نرسید چیزی بخوره بعد وقتی معلم اومد سرکلاس یه گاز بزرگ (یکم بزرگتر از بزرگ :D) به ساندویچش زد همون موقع معلمه صداش زد درس جواب بده ولی خب معلم دینی بود درک میکرد بچه ها رو کاریش نداشت ولی لامصب لقمه تموم نمیشد :-"

saba...saba

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
93

خیلی شده!
با این که میز اول میشینم
از پسته و شکلات بگیر تا بستنی و نارگی و...! :D

Rezvan.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دوبار مرحله اول شیمی و زیست..یک بار ادبی:دی
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

:D :D شاید بهترین تفریح دوران دبیرستانم همین بوده....سال اول دبیرستان ازین گندمک ها میخریدیم وقتی دبیر پشتش بهمون بود ی مشت میذاشتیم دهنمون /m\

سال دوم دبیرستان سر کلاس فیزیک من همیشه میخوردم :-" این اواخرم فهمیده بود ولی حرفی نمیزد چون همه بچه ها به نحوه تدریسش اعتراض داشتن..ردیف دوم بودیم بعد کیف هارو آویزون میکردیم رو صندلی های ردیف جلو چیپس و پفیلا میخوردیم!
بیسکوییت های باغ وحش هم خوب بود تو دهن آب میشد :-" وسط کلاس اگه تموم میشد به بهونه های مختلف یه نفر میرفت بوفه خوراکی میخرید...چون جیبای مانتو خیلی بزرگ بود همه چی توش جا میشد! /m\

سر همون کلاس فیزیک ی روز هم ی بسته تمبر هندی خوردیم!

versa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
97

یه دبیر فیزیک لاولی ای هست بنام اقای قاضی x: x:
یبار سر کلاسش یکی رانی باز کرد، برگشت سمت دختره با اشاره دست گفت بده ش
رانی رو گرفت یه نفسسس سر کشید از دور پرت کرد تو سطل اشغال
حالا بچه ها همه:
هوووووووووراااا x: x: x: x:

revota1999

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانِگانِ مدرس(مُلَقَب بِ غَول آباد)
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96

سال سوم راهنمایی پنج شنبه ها میرفتیم مدرسه ولی کلاس تست بود یه دبیر داشتیم زیست و شیمی با هم بود سر کلاس ایشون یه اکیپ بزرگ آخر کلاس لواشک میخوردیم بعد یکی یکی پوستاشو میکندیم تو سکوت کلاس یهو این صدا میومد =)) =))
خیلی صداش بلند بود همه میخندیدیم باز نفر بعد :D :D :D

revota1999

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانِگانِ مدرس(مُلَقَب بِ غَول آباد)
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96

امروز از باشگاه(زنگ ورزش) که برگشتیم زنگ اخر جغرافی داشتیم بعد خعــــــــــلی خسته بودیم... :D :D
جرئت حقیقت هم بازی کرده بودیم در حد لالیگا :-" :-" :-"
بعد برای رفع خستگی و ... ابتدا رفتیم دفتر دو تا دو تا به بهونه ی دل درد و سر درد و ... پنج شش تا چای گرفتیم B-) B-)
بغدشم رفتیم تو آی تی(کلاس جغرافیامون اونجا تشکیل میشه!)با نون پنیرایی که یه سری از صبح براشون باقی مونده بود با چای و بیسکوئیت میزدیم که یهو دبیر محترم دید و گفت:
اینجا کافه تریا نیستا X-( X-( X-(
ما هم سری از روی ندامت تکون دادیم و همین که چراغا رو خاموش کردن برای درس دان به کار خود ادامه دادیم و علاوه بر خوراکی هایی که میخوردیم سه تا پرتقال و دو تا سیب و نون خشک هم زدیم :-[ :-[ :-[

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

با این که همیشه میز اول یا دوم میشستیم ولی من و هم میزیم بستی خوردیم یه بار داشتیم خفه میشدیم :))))
یا بسته حتی :))))
کیک و اینا هم که عادیه :))))

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش

سال سوم دبیرستان یکی از معلمامون گفت که من خیلی رو صدای خوردن حساسم و کسی حق نداره سر کلاس چیزی به جز آب بخوره و خداییش خیلی حساس بود ولی من و هم میزیم با میز پشتی هر جلسه هویج میبردیم و سر کلاس میخوردیم و تا آخر سال هم نفهمید کیا سر کلاسش خرت خرت هویج میخورن

el_behnam

خسته تر از خسته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
kerman
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

خوردن که فعالیت عادی بود ولی بدترینش مربوط به کلاس دینی بود که یه استاد باحال داشتیم میومد داستان های پند آموز تعریف می کردن (خدا حفظشون کنه انشالله هر جا که هستن) که شاید یکی از بین ما ها عبرت بگیره دگرگون بشه
دوستان مشتاق هدایت ما هم دیگه یه جلسه رفتن یه چیپس از این خیلی گنده ها گرفتن وسط کلاس باز کردن
حالا سیل کتاب و جزون بود که روانه می شد سمت این دوست ما که بین صفحات چیپس بذاره برای بچه ها
جدا از اون این چیپسه خیلی ترد بود یعنی شما اگه حتی اراده هم می کردی که بخوری صداش درمیومد ما هم از سر اجبار می ذاشتیم تو دهنمون با یه حرکت ملایم و خیلی غیر شک برانگیز یه کاغذی ورق می زدیم که به حساب خودمون صدای چیپسه با کاغذا قاطی بشه
اما دبیرمون فهمید اخرش گفت لعنتیا بو چیپس کل کلاس رو برداشته خب یه ذره هم به من بدید منم دل دارم . .

parvaneh...

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

ما یه معلم ریاضی داریم اینقد باحاله یه سوال پای تخته مینویسه میگه رو این فک کنین من الان میام :)) :)) هیچی دیگه مام میشینیم چیز میز میخوریم

• لایک
امتیازات: Diyar

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
دوستم خیلی گشنش بود ومونده بودیم چی کار کنیم
ناگهان یاد انیمه ای به اسم شاهزاده تنیس افتادم
وبهش گفتم کتابتو یه جوری بذار رو میز که وایسته بعدش پشتش قایم شو و بخور

parmiiida

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
رادیولوژی^-^
شیوا میرفت زیر میز نارنگی بخوره از همونجا با معلم‌چشم تو چشم میشد نمیومد بالا:))
همیشم کلاسای ساعت یک به بعدو شادونه میخوردیم هی اور دوز میکردیم مثلا هرهر میخندیدیم بعد دعوامون میکردن :))
یادش بخیر8->

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
ما تو کلاس استعداد خاصی تو خوردن قایمکی داریم بدون پنهان شدن:D یکی از بچه ها از اونایی هست که همیشه در تمامی حالات دهنش کار می کنه و می ریزه تو حلقش ولی یه گرم روش نمیاد معلم چقدرم تیزبین باشه اون سره کلاس میزنه به بدنO_o:eek:
من و دوستم علاقه ی خاصی داریم سره کلاس تفکر گرسنه بشیم :))بعدم ی چی درمیاریم می خوریم <o>
فقط سره کلاس شیمی هیچ اتفاقی نمیوفته علاوه بر تیزبینی خفن لب خوانیم بلده پدرمونو در میاره :|

*Mahsa*

ომհʂმ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
واااای مگه میشه ادم سرکلاس چیزی نخوره ؟<o>;;)
خاطره ی یواشکی سر کلاس خوراکی خوردن زیاد داریم با دوستان :D
یکیش که بدجور لو رفتیم این بود که یه روز اخرین جلسه ی کلاس زبان بود معلممونم شدییید تیز بود ماهم با بچه ها دل و زدیم به دریا و یه چیپس خریدیم من نشستم بین دو تا از دوستان و شروع کردیم به خوردن که یهو معلم یه سوال پرسید منم جوابشو میدونستم نا خود اگاه خواستم جواب بدم همینکه دستمو بلند کردم جوابو بگم دیدم دوستان دارن نمیکتارو گاز میگیرن از خنده که همون لحظه متوجه شدم یه چیپس دستمه:O و همین که از ترس یه هععی گفتم یه تیکه از چیپسا دقییقا پرید گلوم و داشتم خفه میشدم عاغا حالا بچه ها گفتن که من برم بیرون چون داشتم خفه میشدم بلند شدنیم از اونجایی که بسته چیپس رو پاهای من بود اونم ریخت زمین و من الفراااار و تا نزدیکای اخر زنگ موندم حیاط دیگه روم نمیشد برگردم به محل حادثه :DX_X

آخرین ویرایش:

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
اصولا وقتی دبیرا میان چیزی نمی خورم ولی یه بار داشتم سیب گاز میزدم،یهو دبیرمون اومد...هیچی دیگه یه دور دور کلاس چرخیدم تا سیبم رو خوردم!...همش هم چپ چپ نگاهم میکرد دبیر گرامی!:D
امسالم آخر کلاس مینشستیم و بعضی اوقات که خیلی گشنگی اذیتمون میکرد،خوراکی میخوردیم! :D

Ebiiism

Kaktus
نام مرکز سمپاد
اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
00
ما سر زنگای آخر همیشه نارنگی میخوریم
زنگ آخرمون دینی بود معلم صدام کرد درس بپرسه
پاشدم رفتم اونجا وسطای پرسش بود دیدم دوستام دارن صدام میکنن برگشتم دیدم دارن نارنگی میخورن منم ی کوفتتون بشه ای نثارشون و کردم و برگشتم
دوستم اومد پوستای نارنگی رو بندازه آشغالی اومد بشینع سر جاش یهو دیدم ی چیز انداخت تو جیبم رفت دیدم نارنگیه آقا منو میگی تا معلم سرشو میکرد تو کتاب از بقیه بپرسه منم رومو برمیگردوندم اونور یکی نینداختم دهنم
آخریش بود برگشتم ک بخورم دره کلاس باز بود یهو دیدم معاون جلومه منم دستم سمت دهنم با نارنگی
بچه ها پوکیدن از خنده خیلی خاطره خوبی بود

بالا