• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه تهران (نماد آموزش عالی کشور)

flanker

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
تبریز
مدال المپیاد
تو دوم رفتم المپاد ریاضی سوالا به من نیگا کردن من به سوالا!!
دانشگاه
هنر اسلامی تبریز
رشته دانشگاه
مالتی مدیا
پاسخ : سمپادی‌های دانشگاه تهران (نماد آموزش عالی کشور)

یه چیزی من باید یه اسپمی بدم با عرض پوزش!!
وقت کنکور من کلی فکر و ذکرم این بود که آی تی تبریز یا دیگه حداکثر نرم افزار بناب قبول شم بعد با خرخونی کردن معدل بالای 19 بیارم انتقالی بگیرم بیام دانشگاه تهران بعو تو این صفحه پست بزارم :D!!ولی خوب مالتی مدیا هنر اسلامی تبریز قبول شدم دیگه نمیتونم بیام دانشگاه تهران!!گفتم بیام اینجا پست بدم آرزو به دل نمونم :D!!لول!!

Vsauce

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
همدان
شهر
همدان

سلام بر اساتید گرام.

دوستان یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید...

۱_از وضعیت رشته آمار دانشگاه(و به طور کلی پردیس علوم دانشگاه تهران) اطلاع دارید؟؟
سطح اساتید؛جو و...

۲_تغییر رشته از رشته آمار با فرض دو یا سه ترم معدل بالای ۱۷ به رشته های دیگه ممکنه؟؟(رشته های مهندسی و علوم پایه مسلما) مثلا به فیزیک یا مکانیک؟؟

۳_از لحاظ خوابگاهی و رفاهی برای شهرستانیا امیرکبیر بهتره یا تهران؟؟

۴_درباره مکانیک بیوسیستم چیزی میدونید؟؟محل تحصیلش کرجه؟؟خوابگاه داره؟؟ ازش امکان تغییر رشته به سایر مهندسی ها هست؟؟

5_امکان ۲ رشته ای کردن در دانشگاه هست؟؟مثلا میشه یکی از رشته های فنی مهندسی یا علوم پایه رو با روانشناسی یا زبان خوند؟؟

پیشاپیش ممنونم.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Vsauce :
سلام بر اساتید گرام.

دوستان یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید...

۱_از وضعیت رشته آمار دانشگاه(و به طور کلی پردیس علوم دانشگاه تهران) اطلاع دارید؟؟
سطح اساتید؛جو و...

۲_تغییر رشته از رشته آمار با فرض دو یا سه ترم معدل بالای ۱۷ به رشته های دیگه ممکنه؟؟(رشته های مهندسی و علوم پایه مسلما) مثلا به فیزیک یا مکانیک؟؟

۳_از لحاظ خوابگاهی و رفاهی برای شهرستانیا امیرکبیر بهتره یا تهران؟؟

۴_درباره مکانیک بیوسیستم چیزی میدونید؟؟محل تحصیلش کرجه؟؟خوابگاه داره؟؟ ازش امکان تغییر رشته به سایر مهندسی ها هست؟؟

5_امکان ۲ رشته ای کردن در دانشگاه هست؟؟مثلا میشه یکی از رشته های فنی مهندسی یا علوم پایه رو با روانشناسی یا زبان خوند؟؟

پیشاپیش ممنونم.
سلام!
1. من بطور جزئی در مورد پردیس علوم نظری ندارم. ولی اصولا جو متوسطی در تمام دانشگاه های تهران حاکمه. یعنی چیز خاصی نیست که یه جا باشه جای دیگه نباشه. سطح اساتید هم که خب، اساتید تراز اول مملکتن بهرحال. آدمای متوسط تا خیلی خفنی ( مثل دکتر پزشک ) توشون هست.
2. آسون نیست ولی ممکنه. به فیزیک قطعا آسون تره. در سال های اخیر دانشگاه تهران تغییر رشته رو نسبت به گذشته آسون تر کرده.
3. قطعا تهران. در کل کیفیت خوابگاه های امیرکبیر واقعا خیلی بده. گرچه کیفیت غذاشون ظاهرا بهتره.
4. چیزی نمیدونم. امکان تغییر رشته هست ولی آسون نیست. :D ولی در کل رشته های بین رشته ای دانشگاه تهران خیلی خفنن. حتی مثلا شاید یکی فکر کنه رشته مهندسی کشاورزی چیز چرتیه، ولی وقتی واردش میشی میبینی زمین تا آسمون فرق میکنه با تصوراتت.
5. بله البته. :D

در کل رشته آمار رو به دلیل به روز بودن و جای خیلی زیاد برای فعالیت علمی و کاربرد شدید در علوم کامپیوتر، اقتصاد، علوم سیاسی و ... به شدت توصیه میکنم. من برگردم عقب شاید بزنم آمار. به اینم توجه نکن که کسایی که میرن اونجا رتبشون چجوریه. راه خودت رو محکم و قوی برو.

• لایک
امتیازات: JB

Vsauce

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
همدان
شهر
همدان

به نقل از SalehM :
سلام!
1. من بطور جزئی در مورد پردیس علوم نظری ندارم. ولی اصولا جو متوسطی در تمام دانشگاه های تهران حاکمه. یعنی چیز خاصی نیست که یه جا باشه جای دیگه نباشه. سطح اساتید هم که خب، اساتید تراز اول مملکتن بهرحال. آدمای متوسط تا خیلی خفنی ( مثل دکتر پزشک ) توشون هست.
2. آسون نیست ولی ممکنه. به فیزیک قطعا آسون تره. در سال های اخیر دانشگاه تهران تغییر رشته رو نسبت به گذشته آسون تر کرده.
3. قطعا تهران. در کل کیفیت خوابگاه های امیرکبیر واقعا خیلی بده. گرچه کیفیت غذاشون ظاهرا بهتره.
4. چیزی نمیدونم. امکان تغییر رشته هست ولی آسون نیست. :D ولی در کل رشته های بین رشته ای دانشگاه تهران خیلی خفنن. حتی مثلا شاید یکی فکر کنه رشته مهندسی کشاورزی چیز چرتیه، ولی وقتی واردش میشی میبینی زمین تا آسمون فرق میکنه با تصوراتت.
5. بله البته. :D

در کل رشته آمار رو به دلیل به روز بودن و جای خیلی زیاد برای فعالیت علمی و کاربرد شدید در علوم کامپیوتر، اقتصاد، علوم سیاسی و ... به شدت توصیه میکنم. من برگردم عقب شاید بزنم آمار. به اینم توجه نکن که کسایی که میرن اونجا رتبشون چجوریه. راه خودت رو محکم و قوی برو.

آقا خیلی از جواب های با حوصله و کامل ممنونم.

حقیقتش من خودم دانشجو بودم اما به دلایلی انصراف دادم و قصد شرکت در کنکور رو داشتم که متاسفانه(دور از جون همه) دچار بیماری شدم و حدودا یک سال زمین گیر شدم. الان الحمدالله سرپام ولی خوب...

البته وضعیتم خیلی هم بد نیست. به رتبه ی ۴۵۰۰ تا ۷۰۰۰ امیدوارم :D :D یه سرچی کردم دیدم یه سری رشته هایی مثل آمار تهران و مکانیک بیوسیستمش رو میارم احتمالا. (یا مثلا مهندسی دریا امیرکبیر و چندتا مهندسی مثل معدن تو صنعتی اصفهان ) گفتم خوب اینا رو میارم و تلاش میکنم برای تغییر رشته. علاقه اصلیم هم مکانیک و گرایشاتش +ریاضیات محض+فیزیکه.(در ضمن ۳ سال برق هم خوندم :D {-8)

۱_آخه من یه سری نظرات منفی شنیده بودم درباره پردیس علوم(حتی تو همین تاپیک) البته کسی اشاره ای به موضوع خاصی نکرده بود. فقط همین که شرایطش جالب نیست و...

۲_در این مورد با آموزش دانشگاه تماس گرفتم(چقدر مهربون :|) فرمودن که باید کد رشته موردنظرت رو حتما توی کنکور قبول شده باشی تا بتونی تغییر رشته بدی و درضمن تغییر رشته فقط در گروه آموزشی خودت ممکنه(مثلا علوم پایه به علوم پایه فقط) اما خودم چندین مورد شنیدم که تغییر رشته داشتن بدون داشتن رتبه کنکور و بدون توجه به گروه آموزشیشون. (با معدل بالا البته)

۳_بله سطح علمی قطعا, اما از اونجایی که دانشکده توی کرجه( X_X :D) و شرایط خوابگاه و رفت و آمد و تغییر رشته مشخص نیست یه خورده نگرانم میکنه

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Vsauce :
۱_آخه من یه سری نظرات منفی شنیده بودم درباره پردیس علوم(حتی تو همین تاپیک) البته کسی اشاره ای به موضوع خاصی نکرده بود. فقط همین که شرایطش جالب نیست و...
۲_در این مورد با آموزش دانشگاه تماس گرفتم(چقدر مهربون :|) فرمودن که باید کد رشته موردنظرت رو حتما توی کنکور قبول شده باشی تا بتونی تغییر رشته بدی و درضمن تغییر رشته فقط در گروه آموزشی خودت ممکنه(مثلا علوم پایه به علوم پایه فقط) اما خودم چندین مورد شنیدم که تغییر رشته داشتن بدون داشتن رتبه کنکور و بدون توجه به گروه آموزشیشون. (با معدل بالا البته)
۳_بله سطح علمی قطعا, اما از اونجایی که دانشکده توی کرجه( X_X :D) و شرایط خوابگاه و رفت و آمد و تغییر رشته مشخص نیست یه خورده نگرانم میکنه
1. ببین قطعا پردیس علوم مثل دانشکده فنی یا دانشکده پزشکی یا مثلا دانشگاه شریف نیست! ولی خب بازم هرچی باشه دانشگاه تهرانه!! نمی‌شه گفت وضعیت خوبی نداره. بنابراین شما راه خودت رو برو :D جو خیلی جاها بده، ولی شما که سه سال دانشجو بودی اصولا باید بدونی کسی اگر بخواد کاری رو انجام بده، انجام می‌ده و جو و اینا هم روش اثر نمی‌ذاره.
2. این قضیه هم درست نیست. سال ما تعدادی از بچه‌های شیمی محض تغییر رشته دادند به مهندسی شیمی. ( که هیچ ربطی هم به هم ندارن. ) در کل آموزش دانشگاه حرف زیاد می‌زنه. :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

امسال how to apply نبود؟ یا ی زمان دیگه برگزار شد اصلا؟
برای همه رشته هاس؟ کسی رفته تاحالا؟

sepehr_a

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران

به این جا مراجعه کنید
http://ieeesb.ut.ac.ir/index.php/fa/

• لایک
امتیازات: farz

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

I'm looking for data science enthusiasts to participate in a data science and machine learning related competition
[email protected]

persiangulf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

به نقل از Farz :
امسال how to apply نبود؟ یا ی زمان دیگه برگزار شد اصلا؟
برای همه رشته هاس؟ کسی رفته تاحالا؟
چرا بابا برگزار شد ، یکی دوتا هم نبود!

persiangulf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

به نقل از SalehM :
I'm looking for data science enthusiasts to participate in a data science and machine learning related competition
[email protected]
چرا همه جا هستی ؟! :)))) صالح اینجا صالح اونجا صالح همه جا :|

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

شهاب رجبی دارین تو دانشکده ریاضی ? ک در حال دکترا خوندن و تدریس باشه? :-"

k.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی

همه تهرانیا. /m\

׫دانشگامون» کی میزنه اطلاعیه برای ثبت نام رو؟ :D

sepehr_a

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران

به نقل از Mehrad.M :
همه تهرانیا. /m\

׫دانشگامون» کی میزنه اطلاعیه برای ثبت نام رو؟ :D
تبریک!
سایت دانشگاه رو مرتب چک کنید
کانال تلگرام روابط عمومی دانشگاه رو هم عضو بشید
utnewsline@

• لایک
امتیازات: k.s

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از Farz :
شهاب رجبی دارین تو دانشکده ریاضی ? ک در حال دکترا خوندن و تدریس باشه? :-"

فک کنم دیگه دکتراش رو گرفت
سال ۹۰ استاد ریاضی یک ما بود

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از سَعیده :
فک کنم دیگه دکتراش رو گرفت
سال ۹۰ استاد ریاضی یک ما بود

درس و نمره دادنش چطور بود?
ريضمو ارائه داده برا ما :-?

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

خشک شویی داره خوابگاه؟ :-"

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

کی ثبت نامه ؟
کسی اینجا پرستاری هست؟
روند ثبت نام رو دقیق اگ کسی میدونه بم پ.خ کنه.

lllllllll

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
xzx
شهر
xasa

اعلاميه اي واسه ثبت نام در سايت هست؟ اصلا قسمت ثبت نام سايت كجاس؟ كسي ميدونه ترم اولي ها كي باسد ثبت نام كنن؟
چرا من از سايت هيچي سر در نميارم؟! ~X(

نیلـــــوفر

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
shahriar-tehran
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام :D
الان من واسه ثبت نام پزشکی تهران باید چیکار کنم؟؟؟
تو سایتش که من چیزی ندیدم... :|
میشه بچه های سالای پیش راهنمایی کنن؟؟؟لدفن

lllllllll

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
xzx
شهر
xasa

علوم پزشکی ها هم با دریافت شناسه یکتا ثبت نام رو شروع میکنن؟ الان دارم عجله میکنم؟ اخه کد داوطلبی ام رو نا معتبر میزنه..

بالا