• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ملاک من برای خرید.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : ملاک من برای خرید.

در اولویت اول شکل و اینا برام مهمه ولی قیمتش هم باید در حد معقولی باشه ینی چیزی ک میخرم حالا مارک باشه یا نه (ولی خب اگه مارک باشه که خیلی بهتره :> )

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

مارک باشه کیفیتُ اینام هس دیگه (:|

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اولین ملاک که قیافشه؛

مثلا اگگه یه چیزِ ماک بخرم قیافه نداشته باشه استفاده نکنم؛کجای دلم بذارمش اونوخ؟:D

ولی تقریبا میشه گفت کیفیت و قیافرو باهم در نظر دارم؛ و فقط کمی سعی میکنم قیمتشم خوب باشه.

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

من برای خریدکردن لوازمم به قیمت یامارکش کاری ندارم فقط هرچیزی که علاقموبه سمت خودش جذب کنه برام مهمه وبرای لباس هم هرچیزی که بهم بیادحالامیخوادگرون باشه یاارزون باشه

sabili

ویالونسل
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
خودم بپسندم کافیه دیگه نظر این و اون و اینکه مارک هستش یا نیستش یا قیمتش و اینا در الویت های بعدی هستن اول اینکه خودم بپسندم

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
بستگی داره برای چه کاری بخوام خرید کنم
اگر برای کارم(شغلم) باشه، سعی میکنم با کیفیت ترین و بهترین جنس رو بخرم(و به همه همین توصیه رو اکیدا میکنم)
اما اگر واسه مصرف شخصی باشه(مثلا لباس) سعی میکنم بازم چیزی که با کیفیت باشه بخرم اما پول برند و این چیزا نمیدم هیچوقت
تو بقیه خرید هامم معمولا به صرفه بودن برام مهمه. مثلا وقتی یه گوشی سامسونگ بهتر از مدل اپل هست، چرا الکی پول بیشتر به اپل بدم؟(البته همین که پول به نوت سامسونگ میدم شاید خیلی به صرفه نباشه ولی خب من 1 گوشی میخرم و 5 سال حداقل استفاده میکنم. پس چیز خوب میخرم که تا 5 سال بعد هم سالم بمونه و هم همچنان به روز باقی بمونه(الان بالای 3 ساله نوت 5 دارم و احتمالا با نوت 11 یا 12 عوضش کنم)). یا مثلا وقتی با یه تلوزیون مانیتور x.vision کارم راه میفته برای چی پول به مانیتور سامسونگ بدم؟

بالا