• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات ِ شما کنکوری ها

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق
پاسخ : مشکلات ِ شما کنکوری ها

آیه ها رو حفظ باشیم و جای اونا رو هم حفظ باشیم کافی نیست؟
نکته های کتاب تستا زیادیه دیگه چون اصن سوالای مرتبط با آیه ها جنبه تحلیل کردن و نکته در اوردن نداره همون حفظ بودن بسنده میکنه

مثلا گاج رو که ور میداری میبینی همنون آیه با ترجمشو هی یه جور دیگه توضیح داده چیز جدیدیم نداره

خب مثلا وقتی گفته میشه و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و ... اینو دیگه خودمونم میفهمیم که تزکیه مقدم بر تعلیمه
یا اونجا که گفته میشه اگه درشت خو بودی از دور و اطرافت پراکنده میشدن اینجا خود آدم رابطه علت و معلولی رو متوجه میشه دیگه کتاب تست هیچ جیز خاصی توش نیس

منظور از حفظ هم حفظ حدودی با تمام جزئیاته (: دی) مثلا موسی(ع) و هارون رفتن پیش فرعون فرعون پرسید پروردگار شما کیست موسی جواب داد .. ربنا الذی اعطی کل شی ثم هدیه (دقیق آیه مد نظر نیست) اینجوری یعنی هر قسمتی رو هر جور راحت تریم حفظ کنیم (یه ذره فارسی یه ذره عربی) و کلید واژه ها رو حفظ باشیم مثه بغیا" بینهم (از روی کینه و تجاوز مرتبط با نپذیرفتن شریعت جدید)

اما جزئیات منظور ایناس : آخر آیه چی اومده ، برای کیا اومده مثلا اختلاف الوان فکر کنم لقوم یذکرون باشه یا اینکه آخر آیه اومده و کان الله غفورا" رحیما اینا رو باید حفظ باشیم

اما از همه اینا مهم تر جای آیه هاست

مفاهیم آیات ها تو کتاب تستا فقط گیج میکنه آدما مثه بعضی فرمولای گاج تو هندسه تحلیلی میمونه که زیادی حالت بندی کرده و جز گیج کردن و ضرر هیچی نداره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از !!!Mr. Nik :
آیه ها رو حفظ باشیم و جای اونا رو هم حفظ باشیم کافی نیست؟
نکته های کتاب تستا زیادیه دیگه چون اصن سوالای مرتبط با آیه ها جنبه تحلیل کردن و نکته در اوردن نداره همون حفظ بودن بسنده میکنه

مثلا گاج رو که ور میداری میبینی همنون آیه با ترجمشو هی یه جور دیگه توضیح داده چیز جدیدیم نداره

خب مثلا وقتی گفته میشه و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و ... اینو دیگه خودمونم میفهمیم که تزکیه مقدم بر تعلیمه
یا اونجا که گفته میشه اگه درشت خو بودی از دور و اطرافت پراکنده میشدن اینجا خود آدم رابطه علت و معلولی رو متوجه میشه دیگه کتاب تست هیچ جیز خاصی توش نیس

منظور از حفظ هم حفظ حدودی با تمام جزئیاته (: دی) مثلا موسی(ع) و هارون رفتن پیش فرعون فرعون پرسید پروردگار شما کیست موسی جواب داد .. ربنا الذی اعطی کل شی ثم هدیه (دقیق آیه مد نظر نیست) اینجوری یعنی هر قسمتی رو هر جور راحت تریم حفظ کنیم (یه ذره فارسی یه ذره عربی) و کلید واژه ها رو حفظ باشیم مثه بغیا" بینهم (از روی کینه و تجاوز مرتبط با نپذیرفتن شریعت جدید)

اما جزئیات منظور ایناس : آخر آیه چی اومده ، برای کیا اومده مثلا اختلاف الوان فکر کنم لقوم یذکرون باشه یا اینکه آخر آیه اومده و کان الله غفورا" رحیما اینا رو باید حفظ باشیم

اما از همه اینا مهم تر جای آیه هاست

مفاهیم آیات ها تو کتاب تستا فقط گیج میکنه آدما مثه بعضی فرمولای گاج تو هندسه تحلیلی میمونه که زیادی حالت بندی کرده و جز گیج کردن و ضرر هیچی نداره
بله درسته دقیقا :)
اگه همه نکاتو خودتون می فهمین که حله :D

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

واسه فیزیک من تو طول سال تستای انرژی اتمی رو زدم ولی نه کامل. الان خیلی استرس دارم که گاج سفیدو نزدم. الان تستای علامت دارو بزنم و تستای انرژی اتمی رو کامل کنم یا گاج سفیدو بزنم؟؟؟
گاج سفید حتما لازمه؟؟ یا انرژی اتمی کافیه؟؟
من سرعتم خیلی کمه و نمی رسم دوتاشونو بزنم...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Enas :
واسه فیزیک من تو طول سال تستای انرژی اتمی رو زدم ولی نه کامل. الان خیلی استرس دارم که گاج سفیدو نزدم. الان تستای علامت دارو بزنم و تستای انرژی اتمی رو کامل کنم یا گاج سفیدو بزنم؟؟؟
گاج سفید حتما لازمه؟؟ یا انرژی اتمی کافیه؟؟
من سرعتم خیلی کمه و نمی رسم دوتاشونو بزنم...
جل الخالق!!!!
این یه مدلشو دیگه ندیده بودیم!
وارونه شو زیاد شنیده بودم اما این یکی دیگه جدید بود :D
بیخیال بابا!!!!چرا واسه خودتون استرس درست می کنین الکی؟!!!
انرژی اتمی رو که زده باشی دیگه چه نیازی هست به گاج سفید؟!
بشین تستای انرژی اتمیتو کامل کن و علامتداراشو دوباره بزن.
بعدا هم وقت اضافه آوردی اگه بری سر گاج سفید وقت تلف کردنه!!!
بنفش کانون قلمچی خیلی کم حجم و بسیار مفیده اگه وقت بود بزنی.
موفق باشی :)

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از مهســـــــــــــا :
جل الخالق!!!!
این یه مدلشو دیگه ندیده بودیم!
وارونه شو زیاد شنیده بودم اما این یکی دیگه جدید بود :D
بیخیال بابا!!!!چرا واسه خودتون استرس درست می کنین الکی؟!!!
انرژی اتمی رو که زده باشی دیگه چه نیازی هست به گاج سفید؟!
بشین تستای انرژی اتمیتو کامل کن و علامتداراشو دوباره بزن.
بعدا هم وقت اضافه آوردی اگه بری سر گاج سفید وقت تلف کردنه!!!
بنفش کانون قلمچی خیلی کم حجم و بسیار مفیده اگه وقت بود بزنی.
موفق باشی :)

وااااااااای چقدر خووووووووووب
من فکر می کردم گاج سفید حتما لازمه...
یعنی الکی این همه پول گاج سفید دادم؟!؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Enas :
وااااااااای چقدر خووووووووووب
من فکر می کردم گاج سفید حتما لازمه...
یعنی الکی این همه پول گاج سفید دادم؟!؟!
گاج سفید بسیار در برابر انرژی اتمی آسونه...
نگرانی بیخودی واسه خودت درست نکن :)

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

دیگه اعصابه من این جوری ~X(
اختلاف ترازه اختصاصی با عمومیم شده 1800 تا ~X(
باسه عمومی راه حل بگین اول ها خیلی خوب بودم الان افتضاح ...

استرس کنکور داره میکشدم ... فکر کردن به این که اگه رتبه نیارم .. اگه دانشگاه مورد علاقم قبول نشم .. داغونم کرده
اصلاً فک به این که یه سال پشت کنکور بمونم اگه جای خوبی قبول نشدم که دیگه ....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از ali 73 :
دیگه اعصابه من این جوری ~X(
اختلاف ترازه اختصاصی با عمومیم شده 1800 تا ~X(
باسه عمومی راه حل بگین اول ها خیلی خوب بودم الان افتضاح ...

استرس کنکور داره میکشدم ... فکر کردن به این که اگه رتبه نیارم .. اگه دانشگاه مورد علاقم قبول نشم .. داغونم کرده
اصلاً فک به این که یه سال پشت کنکور بمونم اگه جای خوبی قبول نشدم که دیگه ....
اینا هیچ کدوم واسه شما تنها نیست :) همه همینجورن تقریبا...
تو این زمان دیگه استرس به اوج خودش رسیده و تا کنکور هم اگه کنترلش نکنید هی میره بالا...
برای من باعث یه سری آسیبهای جدی جسمی شد...
سعی کنین کنترلش کنین...
این استرس واسه همه هست...منم داشتم
فکر میکردم اگه تهران قبول نشم چی میشه...اگه اصلا قبول نشم چی میشه...اگه همه چی خراب شه چی میشه...و بخش زیاید از انرژیم تلف میشد واسه مبارزه با این افکار منفی...
سعی کنین آروم آروم باشین...
تنها راه این آرامش محض هم توکل به خداست...
خوش به حال اونایی که توکلشون خیلی قویه...
سال دیگه این وقت به الانتون نگاه میکنید و لبخند می زنید...باور نمیکنید چقدر استرس داشتید...
:)
درسهای عمومی ر وفقط باید خوند و تست زد!!اصلا کار سختی قرار نیست بکنید!
ادبیات که بار ها گفتم براش چکار کنید.دینی هم که تنها راهش حفظ آیه هاست. عربی هم راه حلش شبی 20-25 تا تسته...در مورد زبان کمکی از دستم برنمیاد... چون تا خود کنکور نخوندمش.

الا بذکرالله تطمئن القلوب... :)

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

دوستان 3 ماه مونده :) این سه ماه من دیگه میخوام فقط هر چی که مشکلم هست رو بهش برسم :)

دوباره به برنامه کانون نرسیدین؟! :) هیچ طوری نیست! گور بابای قلم چی و زیر دستاش که مزخرف ترین آدمایی هستن که به اسم عمل خیر و بورس دانش آموزای فقیر و پولدار و ... مردم رو می چاپن!!! و وظایفشون رو درست انجام نمیدن و به خودشون زحمت نمیدن حتی سوالای جدید وارد این دفتر چه سوالات کزائیشون بکنن .... دیگه باید به برنامه کنکور برسیم :) وقت واسه این نیست دیگه که بخوایم ناراحت باشیم که چرا کانون (!!؟) رو تر زدیم! کانون کیلو چنده ؟!! (چه کانون چه گزینه 2 و چه هر موسسه خراب شده ی دیگه ای!!!)

خود من همین امروز سر آزمون منگ بودم قرار بود ادبیات 2 بدم 10 دقیقه با 5 تا سوالای ادبیات 3 ور رفتم 3 تاشو حل کردم بعد فهمیدم ادبیات 2 باید بدم! آخرشم وقت کم آوردم اینا هیچی از اون سه تا سوال که توی پاسخنامه پاک کردم یکیش رو دستگاه گرفته! (شایدم از دستم در رفته و پاک نکردم اصن یادم نیست) و خلاصه اینکه ادبیات 2 ، 68 درصد (همین مایه ها) زدم و ادبیات 3 ، 5 درصد با تراز 3000 و اندی و تراز کلِ ادبیات 5000 و اندی! فدای سرم :D عیده مثلا"... کنکور که به آزمونای کانون نیست !

خود من صلاح دیدم که بعد از 18 فروردین کانون ندم و همون سنجش ها رو بدم کاری هم به این کارا ندارم کی سوالاش خوبه کی سوالاش بده و امثالهم چون ملاک سوال واسه من یکی فقط و فقط سوالای کنکور سال های قبله اما مهم اینه که 3 ماه به دور از استرس و بدون هیچ هول و وحشتی به مشکلاتم برسم! و حتی نیمه دوم عید رو هم بجای اینکه همش پیش 1 بخونم میشینم پیش 2 هم میخونم اینا از کجا میدونن مشکل ما ها کجاست؟! اینا فقط میخوان افکار پوچ و بی منطق و روش های من درآوردی خودشونو مثل تکنیک ها و جعبه لایتنر و کلاسور ارزیابی و ... بهمون تحمیل کنن!

دوران کنکور دورانی هست که آدم باید رو پای خودش بایسته! نه اینکه بقیه واسش برنامه بریزن و حفظیاتشون رو که اصن خودشون نمیدونن به کار میاد یا نه روی ما ها آزمایش کنن اگر غیر از این بود خودشون موفق بودن و هیچ وقت مشاور نمیشدن!

----
خانوم بالایی گفتن :
الا بذکرالله تطمئن القلوب
(البته ایشون نقل کردن خود خدا x: گفته )

پشتیبان(مشاور، چه درسی، چه روحی و ...) هم همین جاست!
----
و اینا نظرات شخصی خودم بود .... ببخشید اگه به تاپیک ربط نداره ..... ما از اول دبیرستان داریم تو این سایت میریم و میایم هنوز نفهمیدیم چیو کجا باید بگیم : دی

عیدتون مبارک! (دوباره)

2012_3_26_15_18_35.jpg

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

آز آقای بالایی ( :D ) ممنون :)
اینکه صلاح خودتونو فقط خودتون میدونینو کاملا قبول دارم...
اما بدون مشورت دست به کاری نزنین...
3ماه واقعا مهمه...
واقعا!!!
مشورت کنین...بعد توکل کنین و بعد هم عمل کنین بدون اینکه فکر کنین نتیجه چه خواهد بود...
اونایی که با برنامه کانون خوب پیش رفتن همچنان ادامه بدن...اونایی که نرفتن با مشورت روششون رو عوض کنن.
فقط میتونم بگم: این 3 ماه ر وبه هیچ قیمتی از دست ندین...من بدون فروردین و اردیبهشت رتبه م 4 رقمی می شد (;

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

من کلی آزمون و خطا رفتم و نمیدونم چرا از اول نتونستم با کانون کنار بیام

بعضی آدما هستن که خیلی روی روحیشون تکیه میکنن و شاید بزرگ ترین مشکل همین روحیس
امثال من (شاید روانی باشم نمیدونم : دی) وقتی خودشونو میبازن دیگه نمیکشن!

بعضی وقتا آب از سر یکی گذشته و دیگه به خیلی چیزای پایین تر از اون هدفش هم راشی میشه و دیگه نمیخواد همین هدف کوچیک رو هم از دست بده

من خودم دیدم که این سه ماه چه کانون باشم چه گزینه 2 و چه هیچکدوم و فقط سنجش بدم آخرش این سه ماه زور آخرم رو میزنم و هر چی در توانمه رو میکنم! اما با اعصاب راحت چون اینجوری شاید راحت تر بتونم همین 3 ماه رو ازش استفاده کنم!

این که گفتم گور بابای کانون منظور این نیست که بگم گور بابای این 3 ماه! به هیچ وجه! این 3 ماه واسه خیلیا (و به مقدار کمی واسه من) حکم مهم ترین روزای عمر رو داره پس حالا اصلن وقت این مسخره بازیا نیست که بگم بیخیالش زندگی مهم تره اصلن !! خیلی خطرناکه!

(حسن)

........

گفتم که این برنامه شخصی بود و واسه آدمایی مثه خودم خوبه (بعضی وقتا آدم جوگیر میشه میاد یه چیزایی میگه)
خیلیا با کانون پیشرفت کردن ... ما تماشا کردیم

حالا هم داریم روش رو تغییر میدیم اما در عمل اینکه تو این 3 ماه چیکار میخوایم بکنیم اصلن ربط به کانون و سنجش نداره همون کاری که قرار بوده رو می کنیم اما حواسمون هست که ما کنکور داریم نه آزمون آزمایشی پس اول وضعیت اورژانسی رو سر و سامان میدیم بعد میرسیم به اینکه حالا اینا رو چیکار کنیم (نا مفهوم گفتم یکم .. ساری ... )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

100 درصد تایید میکنم حرفاتونو :)
هر روشی و هر سیستمی که باهاش روحیه تون بهتر میمونه رو انتخاب کنید...
کنکور اصلا ربطی به نتایج کنکورهای آزمایشی نداره
لازم به گفتن دوباره نیست که من طبق آزمونهای آزمایشیم بای د2 رقمی میشدم و شدم...
و دوستم طبق آزمونهای آزمایشیش باید میشد 5000 اینا و شد 1000...
موفق موفق باشید :)
با حفظ روحیه (;

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

(bebakhshid pinglishe bavar konin farsi nemitunam benevisam sorry)

shadidan ba Mr.Nik movafegham . Man az aval sal ham be ejbar umadam kanun va gar na aslan tamayoli be in mosese nadashtam .soalash ke kheyli mozakhrafe , aslan nemitunam beyne soalash ba soala konkur shabahati peyda konam . Ye daftarche dadan base shabahte soalashun ba konkur ke age nemidadan behtar bud chun kheyli khande dar bud man nemidunam ina shabahatash bud ya tafavotash . Kolan az kanun badam miyad dar hadi ke goftan nadare . Be nazaram ru natije hash nemishe hesab kard. Kasayi ke la aghal tu madresamun tu konkur rotbe haye 2 raghami va 3 raghami avorde budan ghabul dashtan ke soala kanun shabahati ba konkur nadare va faghat base barnamash kanun miraftan hata migoftan age ye moshavere dari ke ye barname khub behet bede aslan kanun naro.. Kholase manam ba Mr.Nik movafegham chun khodam gaj ham miram migam soala gaj sharaf dare be kanun va hamin tor gozine 2 be har dotashun...
Dar edame harfaye mahsa begam ke tu madresamun kasi bude ke dar astane ekhraj bude va ta pishe 1 moadele bala 13 nayavorde bud va ta eyd faghat tu khiyabuna tafrih mikarde o tu eyd ye dafe che kar mishe (?) motahavel mishe bara avalin bar tu omresh dars mikhune ta konkur yani 4 sal dars nakhunde ro tu 3 mah mikhune va rotbash dar konkur 580 !!!! Va az hamun kelas kasi ke miyangin rotbash tu kanun 80 bude tu konkur mishe 1600 !!! Ma az in etefagha tu madresamun kheyli darim age bekham mesal bezanam ye tumar mishe va nemidunam hame ja has ya faghat ja ma injuriye? Hata hamin emsal dusatm ke ta 2 dabirestan kheyli kheyli tu dars zaif bud alan tu kanun rotbash shode 2!! Ya kasi ke sale pish daneshgah ghabul nashode bude bas ke rotbash eftezah bude emsal ke posht konkuriye hamash tu shahr 2 mishe .sare jalase soala ro nakhunde javab mide ,Va ma hanuz raze in afarad ro nafahmidim va Age kasi fahmid be manam bege.

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

اي باباآقا علي شما،چرااستثناميگيري؟
نميشه نشست به اميداستثناهاکه!
اولن هوش همه يکي نيست!بعدم خوندن داريم تاخوندن!
ولي قبول دارم کانون چرته!
کانون سوالاش کث آبي وبنفششن!
گزينه2روکه اين همه اسمشوبزرگ کردن ک سخته و...من اختصاصيشوخيلي راحت ترازکانون جواب دادم!
اماازيه مشاورپرسيدم گفت کانون استانداردترازگزينه2ئه! :-O
بنظرمن برنامه کانونم چرته!
روي بحثاي ساده رياضي مث احتمال و... چندآزمون وقت گذاشت اونوقت کاربردمشتق وهندسه مختصات و... اش هيچ!اين دوران طلايي شم که گندوزد به اعصاب من!
بااين نظرسنجي مسخرشون!
امامن بازم کانونو ترجيح ميدم چون رقيباي قلدرميرن کانون!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بچه ها الان اصلا فکر نمیکنم وقت مناسبی باشه واسه ارزیابی موسسات مختلف!!
چیزی که هست اینه که موسسه ها هرکدوم به فکر منافع خودشونن نه موفقیت شما!!
اما به هرحال همه شون اگر خودتون بتونین باشون کنار بیاین میتونن کمکتون کنن!!
فکر نمیکنم کسی بیشتر از من متنفر بوده باشه از کانون و دعوا راه انداخته باشه تو کانون!!
اما واقعا در موفقیت یا عدم موفقیتم هرچی که بوده نقش خیلی زیادی داشت!
بچه ها فقط سعی کنین آرامش داشته باشین هرچند خیلی خیلی سخته!اما واقعا به خدا توکل کنین و بیخیال این حرفها بشین!!
الان واقعا وقتش نیست!

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اختصاصی ها رو با چه ترتیبی بزنیم بهتره؟؟(رشته تجربی)
من این آزمون شیمی رو سوم زدم، فیزیکو آخر
شیمیم زیاد تغییری نکرد ولی فیزیکم خییییییلی بد شد
شیمی رو آخرین درس بزنیم اشکالی داره؟؟

• شروع کننده موضوع

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Enas :

بستگی به افراد داره ، ولی میگن و تجربه شده که بچه های تجربی معمولن زیست و شیمی رو اول بزنن ، بعد از بین ریاضی و فیزیک هر درسی رو که معمولن بالاتر میزنید ، و بعدش اون یکی !

مثلن من عادتم این بود : شیمی - زیست - ریاضی - فیزیک - و بعدش یه 5 دقیقه ای به سوالای زمین نگاه میکردم اگه جواب بعضی سوالا رو مطمئن بودم میزدم !

شیمی رو نزارید آخرین درس ، چون معمولن به یه سری سوالای حل کردنیش برخورد میکنین و میبینید وقت کم میارید و خودتون استرس میگیرید بیشتر و الکی درصد شیمیتون میاد پایین !

البته من دوستانی هم داشتم که ریاضی یا فیزیکشون خیلی خوب بود و اول ریاضی فیزیکو میزدن بعد میرفتن سراغ زیست و شیمی ! ولی خب این یه توانایی بالایی هست توی بعضی افراد که خودشون دستشون اومدن چیکار کنن !

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Enas :
با تشکر از نگین
یادمه به ما میگفتن حتما دلیلی داره که ترتیب سوالات این شکلیه و تغییر ندید.
من خودم توی آزمونایی که میدادم امتحان میکردم .آخرش هم به ترتیب دفترچه زدم.

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

راستش ترتیب سوالا دلیل که داره. همین طوری الکی نیس. مثلن روانشناسی شدس!!

یعنی مثلن اینجوریه که به تناوب از نمیکره های راست و چپ استفاده میشه. و در کل توصیه ی خود من اینه که اگه واقعن ترتیب دیگه ای که میخواین بزنین زیاد به نفعتونه ،اونو بزنین.

یعنی به ریسکش بیارزه.

بعدشم اون ترتیبی که میخواین بزنین رو اونقدر باید تمرین که باشین که دیگه براتون عادی شده باشه. نه اینکه که قبل کنکور یه جور بزنین و سر جلسه بخواین قهرمان بازی در بیارین.

پس کم کم روش خودتون رو برای کنکور پیدا کنین. البته تو دوران جمع بندی کامل میفهمین.

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

مرد هم میتونه استرسی پیدا کنه......
.
.
.
من کلا تو طول سال تست قرابت و آرایه -ترجمه تعریب عربی - کلا زبان نزدم...
کانون هم مشکلی نداشتم تو این مبحثا
اما الان هی دارم فکر میکنم نکنه ما کانون کشک بوده الان تو کنکور ....................................
الان یعنی تمرکزم رو ببرم رو تست مبحثی یا همون زرد عمومی کافیه؟
.............................................
پیش دو رو بد شروع کردم کاربرد مشتق بلد نیستم..............الان تو برنامه بزارم یا تو آزمون دوره و امتحان ترم میشه جمش کرد؟!
..................................................

بالا