• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

به نقل از h@dis- :
میدونم که حذف میشه ولی بزارین حداقل یک نفر بدونه.
به نظرم حرف بزن پارتی بازیه.بنده خودم تا حالا چند بار دیدم که پستایی که داخلش حرف زشت
زده میشه حذف نمیشه ولی من هرچی پست میدم حذف میشه در صورتی که کوچکترین خطایی نمیکنم،
یکی بیاد جواب منو بده... :(( :((

خب اولن این پست شما ، میبایست در این تاپیک باشه ، در مرحله بعدی اگر پستی از شما پاک شد ، بی دلیل بود ، به ما ، یا مدیران داخلی بگید ، پیگیری میشه و پستتون بر میگرده .

در مرحله دوم ، اگر پستی رو دیدید که خلاف قوانینه ولی پاک نشده ، ازتون خواش میکنم ، از ارسال گزارش به مدیر استفاده کنید ، و به ما کمک کنین برای مقابله با این طور پست ها ، تعداد پستای اینجا خیلی زیاده و ممکنه که ما ها بعضی چیزا از زیر دستمون در ره ، شما به ما کمک کنین !!
در ضمن در صورت استفاده از این گزینه ، فقط ما میتونیم این گزارش رو ببینیم کسی خبر دار نمیشه :D

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

تازه زیاد گزارش بدید تقدیرم میکنن ازتون :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

عایا درست است که مدیر ها به سادگی پست های حرف بزن کاربران را پاک کنند در حالی که کاربران هیچ خلاف قانونی انجام نداده اند ؟ #-o :-?

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

خیر درست نمیباشد !

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

بعله دیگه وقتی که مجبور باشی از قاضی شکایت رو ببری پیش خود قاضی قطعا میگه خبر درست نمی باشد

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
بعله دیگه وقتی که مجبور باشی از قاضی شکایت رو ببری پیش خود قاضی قطعا میگه خبر درست نمی باشد

من قاضی نیستم :-" صرفاً نظرمو گفتم !

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

عایا درست است که مدیر ها به سادگی پست های حرف بزن کاربران را پاک کنند در حالی که کاربران هیچ خلاف قانونی انجام نداده اند ؟ #-o :-?
یکی از پست‌های شما رو من پاک کردم با توجه به این قانون:
. نقل قول از ارسال دیگران، پاسخ دادن به ارسال دیگران، اظهار نظر در مورد ارسال‌ها و خلاصه چت به هر شکل ممنوع است. عمل مدیریتی: حذف/ویرایش بدون اخطار به صلاحدید مدیر

بعد هم این‌که، نگفتن خبر درست نمی‌باشد، گفتن خیر درست نمی‌باشد. :‌‌دی اگه هم که اشتباه تایپی بوده که هیچی.

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

نه درست نیست. یه سری اعلام اعتراض ها و اعلام بیگناهی ها از طرف کاربرایی که پستشون پاک میشه هست ، درست ، اما مدیرها ی تاپیک حرف بزن، برای پاک کردن پست ها همیشه باید دلیل داشته باشند و بر اساس صلاح دید و قوانین عمل میکنند چون در صورت نیاز باید بتونن دلیل منطقی ارائه بدن. اما خب گاهی کاربر از اون دلیل غافل هست. اگر مشکلی داشتید با مدیرهای داخلی میتونید صحبت کنید در این باره.

بهرحال تاپیک سنگینی هست حرف بزن، من اینجا از طرف تیم داخلی از مدیرهاش تشکر میکنم، شما هم سعی کنید با اون گزارش به مدیر مدیریتش رو ساده تر کنید.مشکلی هم بود بگید، پیگیری میشه.

خیلیی خوبه که کاربرها و مدیرهای حرف بزن توی یک جناح بدونند خودشون رو تا به رواج و بقای حرف بزن کمک کنند ;;)

پ ن : پاک شدن یک پست معنیش این نیست که شما مجرم هستید! معنیش اینه که یکی از قوانین رو حواستون بهش نبوده . همین .

• لایک
امتیازات: swz

venusi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

اصلن خوشم نمیاد بگماااااااااااا...اما چرا دیالوگ های ماندگار قوانین فقط برای ی عده است...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توی خرف بزن همممممم!!!!!!!!!!!!

واقعا واقعا کار زشتیه..... :-<

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از venusi :
اصلن خوشم نمیاد بگماااااااااااا...اما چرا دیالوگ های ماندگار قوانین فقط برای ی عده است...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی خرف بزن همممممم!!!!!!!!!!!!
واقعا واقعا کار زشتیه..... :-<
در رابطه با ديالوگ‌هاى ماندگار كه تو انجمن خودش بايد بگيد، به ما ربطى نداره. اما در رابطه با حرف بزن، ما هر پستى كه خلاف قوانين باشه رو باهاش برخورد مى‌كنيم، ولى حالا ممكنه كه يه پستى از دستمون دربره و حالا به هر دليلى نبينيمش يا مثلا متوجه نشيم كپى‌پيست ه. شما اگه احساس كردين پستى بايد حذف/ويرايش مى‌شده و اين‌كار انجام نشده، از "گزارش به مدير انجمن" استفاده كنيد يا بهمون پيغام‌خصوصى بديد، ما حتما بررسى مى‌كنيم پست رو.

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

کی این نظرسنجیا را میذاره تو حرف بزن؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از بابکـــ :
کی این نظرسنجیا را میذاره تو حرف بزن؟

اینو ارشدا

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

این ولنتاین نوشت محدودیت نداره؟ مثلا یکی یدونه اون تو پست داد یدونه میتونی تو ح.ب بده اون روز؟ یا جداس؟

• لایک
امتیازات: swz
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از ایلیا :
این ولنتاین نوشت محدودیت نداره؟ مثلا یکی یدونه اون تو پست داد یدونه میتونی تو ح.ب بده اون روز؟ یا جداس؟

جداست دیگه! قوانینش «مثل» حرف بزنه. توش می‌تونی حداکثر در شبانه‌روز دوتا پست بنویسی. ولی تداخلی با خودِ حرف‌بزن نباس داشته باشه. مگر این که صلاحِ علی‌میم چیزِ دیگه‌ای باشه :-"

صواع: من واقعا ممنونم از توضیحاتی که دوستمون دادن. :‌‌‌)) پایینی: من نمی‌دونم؛ وایسین صاحابش بیاد بگه تکلیف چیه. :‌‌دی من معذرت می‌خوام که از پستت سواستفاده کردم. :‌-‌‌‌‌"

امین: صرفه‌جویی در نوشتنِ پستِ اضافه :‌-" چون خواهرِ من بودی اشکال نداره :‌))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

خوب نیست اینجوری خب، در واقع روزی 4 تا ح.ب میشه :)) من منظورم حالا فقط این ولنتاین نوشت نیست، در کل میگم، برای اون تاپیکایی که علی وعده داده!

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از ایلیا :
خوب نیست اینجوری خب، در واقع روزی 4 تا ح.ب میشه :)) من منظورم حالا فقط این ولنتاین نوشت نیست، در کل میگم، برای اون تاپیکایی که علی وعده داده!

بذار ملّت خوش باشن! این شادیارو ازشون نگیر ایلیا :‌))
تازه، اونی هم که میگی، کنترل کردنش و چک کردنش واسه مدیر سخت‌تر میشه که بره ببینه طرف بیشتر از دو پست تو هر کدوم از تاپیک‌ها نداده باشه و اینا.
حالا این تاپیکی که فعلا هست رو بذار باشه. تاپیک‌هایی که بعداً وعده داده رو بر طبق قانونی که الان گذشته واسه ولنتاین‌نوشت، اصلاح می‌کنه.

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

این تاپیک جدید زیرانجمن حرف بزن به نظر چندان جالب نمیاد ، نظر شخصیم اینه که لزومی نداره برای روزی مث ولنتاین تاپیک جداگونه ای باشه ، آخه به چه هدفی ؟ بیشتر به درد انجمن خاطرات میخوره این ایده ، که نمیدونم اونجا هست همچین چیزی یا نه !
از این گذشته مدیرای قبلی برای خیلی از پست ها که جنبه ی خاطره نویسی داشت ،‌ خاطره نویسی روزانه ی انجمن خاطرات رو پیشنهاد میکردن ، که این تاپیک الان همچین حالتی رو داره .
بهتره برای مناسبت های خاص فقط سخت گیری حرف بزن رو کمتر کنید .

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

اين‌بار به صورت آزمايشى اجرا شد اين قضيه. در انتها بررسى مى‌كنيم طرح رو، اگه كه ببينيم مناسب نيست؛ اجراش نمى‌كنيم ديگه.

ولنتاين هم كه تموم شد و تا دو-سه روز ديگه بسته مى‌شه تاپيك، منتهى در رابطه با اين كه پرسيدين، این ولنتاین نوشت محدودیت نداره؟ هم بگم كه قرار شد دو پست در مجموع باشه.

علی[میم] :عه وا من چرا پستای اینجا رو ندیدم این همه مدت :-? ، در مورد فوایدش توی پست آخر اطلاعیه توضیح دادم ، به هر صورت همونطور که صبا جان گفتن ، این طرح آزمایشیه و البته برای یک روز خاص نیس ، برای مناسبت ها و حجم زیادی از پست هاست ، با این حال انتقادات دوستان در تصمیم گیری در مورد این طرح ، حتمن دخیل خواهد بود . (صرفه جویی :-" اتحاد همکاری و اینا :-")
صواع: خوبه خوبه. :دى

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به شخصله اصلن حرفايى كه توى ح.ب گفته مى شه، حتا اگه توهين خاصى باشه به خودم يا عقايدم برام اهميتى نداره.
ولى معتقدم نبايد پاى بحث هاى اعتقادى و فلسفى به ح.ب باز بشه و روى برداشت هامون تاثيرگذارباشه و به جاى متن به شخص توجه كنيم و تا ببينيم يه نفرى پست داده كه نظرى خلاف ما داشته ديس بديم.
اولن واقعن بچه بازى ست و به دور از تفكر منصفانه است و دوم باعث دودستگى جبهه گيرى بى مورد مى شه توى سايت كه به نظرم پسنديده نيست.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از Mysterious Quéèn :
به شخصله اصلن حرفايى كه توى ح.ب گفته مى شه، حتا اگه توهين خاصى باشه به خودم يا عقايدم برام اهميتى نداره.
ولى معتقدم نبايد پاى بحث هاى اعتقادى و فلسفى به ح.ب باز بشه و روى برداشت هامون تاثيرگذارباشه و به جاى متن به شخص توجه كنيم و تا ببينيم يه نفرى پست داده كه نظرى خلاف ما داشته ديس بديم.
اولن واقعن بچه بازى ست و به دور از تفكر منصفانه است و دوم باعث دودستگى جبهه گيرى بى مورد مى شه توى سايت كه به نظرم پسنديده نيست.

خب ؟

بالا