• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

قبل تر من مطرح کردم این موضوع رو.این جواب رو گرفتم:
به نقل از Nirman :
. گقت و شنود یه انجمن عمومیه که شامل بحث های عمومی و احتماعی میشه . حالا اگه این مباحث تخصصی باشن و حجمشون بالا بره براشون انجمن مستقلی میزنن . گفت و شنود = حرف بزن نیست . هرچیزی که جای بحث داشته باشه ولی انجمن تخصصی نداشته باشه زیر مجموعه گفت و شنود میشه . از اول همین بوده.

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

خب این اصلاً منطقی نیست؛ خیلی بی معنیه!
اگه تعریف این انجمن، اینه، پس اون کلمه ی "اجتماعی" رو از تهش وردارین تا بشه هرجور گفت و شنود(همون عمومی که ایشون فرمودن!)
هرچیزی که از اوّل بوده لزوماً درست نیست. یعنی باید اصلاح و پیشرفت رو بریزیم دور؟
کسی نگفته گفت و شنود=حرف بزن. اتفاقاً گفت و شنود اجتماعی میتونه از پربارترین و مهم ترین و هدفمندترین انجمنای سایت باشه، ولی چطور باید همچین انتظاری داشته باشیم وقتی تاپیکای بی ربط مختلف عین قارچ وسطش سبز میشن و کسی هم جلوشو نمیگیره و با "از اوّل همین بوده" توجیه میشه؟
توجّه داشته باشن که سمپادیا دیگه رونق سابقو نداره و این برای همه واضحه. خواهش میکنم نگین که موقع امتحاناته چون تابستونم سایت به همین منوال بود. این حالتم با تولیدمحتوا و بحث کردن از بین میره و مثل گذشته میشه، نه با آزاد گذاشتن تاپیکها و "سخت نگیریم تا کاربر بیاد."

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از پری ناز :
خب این اصلاً منطقی نیست؛ خیلی بی معنیه!
اگه تعریف این انجمن، اینه، پس اون کلمه ی "اجتماعی" رو از تهش وردارین تا بشه هرجور گفت و شنود(همون عمومی که ایشون فرمودن!)
هرچیزی که از اوّل بوده لزوماً درست نیست. یعنی باید اصلاح و پیشرفت رو بریزیم دور؟
کسی نگفته گفت و شنود=حرف بزن. اتفاقاً گفت و شنود اجتماعی میتونه از پربارترین و مهم ترین و هدفمندترین انجمنای سایت باشه، ولی چطور باید همچین انتظاری داشته باشیم وقتی تاپیکای بی ربط مختلف عین قارچ وسطش سبز میشن و کسی هم جلوشو نمیگیره و با "از اوّل همین بوده" توجیه میشه؟
توجّه داشته باشن که سمپادیا دیگه رونق سابقو نداره و این برای همه واضحه. خواهش میکنم نگین که موقع امتحاناته چون تابستونم سایت به همین منوال بود. این حالتم با تولیدمحتوا و بحث کردن از بین میره و مثل گذشته میشه، نه با آزاد گذاشتن تاپیکها و "سخت نگیریم تا کاربر بیاد."

ببینید ، یک سری تاپیک ها هستن که تا وقتی بحث نشه ، تا یه مدت روند بحث تاپیک مشخص نشه ، نمیشه تشخیص داد واقعاً مال این انجمن هستن یا نه ، به طور مثال ، یه تاپیکی بود که چی هدیه بدیم ، یه همچین چیری ، خب یه مدت که بحث انجام شد ، کاربرا به سمت تعریف خاطرات هدیه دادنشون کشیده شدن ، خب این تاپیک دیگه تکلیفش مشخص بود ! الان تاپیکی مثل تاپیک رانندگی ، ینی میشه روند بحث در این تاپیک اینطور باشه که به پدیده اجتماعی مشکلات رانندگی در جامعه ما اشاره کنه ، که در این صورت جاش همینجاست ، یا اینکه مثل مورد قلی بشه ، خاطرات رانندگی دوستان ، که بازم معلوم میشه مال این انجمن نیست !
اما یک سری تاپیک ها هستن که خب ، اسپم به خودشون نمیگیرن ، ولی انجمنی هم براشون نیست ، تو این مورد ، من نمیتونم اون تاپیک رو قفل کنم به کاربری که ایجادش کرده، انجمن مناسب رو معرفی کنم ، یا انتقال به ، از طرفیم به درد نخور نیست ، ترجیح میدم وجود این تاپیک رو فعلن با قسمت اول اسم انجمن "گفت و شنود" توجیح کنم ، تا زمانی که یا انجمن مناسبی براش ایجاد یا پیدا شه ، یا روند نا مناسبی به خودش بگیره !
مثلن تاپیکای سیاسی که تا قبل از وجود انجمن سیاست ، اینجا ایجاد میشدن ولی حالا میشه انتقالشون داد !

ولی آخر کار یه سری تاپیکم ایجاد میشن ، مثل تاپیکی که چند وقت پیش دیدم ، مثل تاپیک دوست دارید کدوم شخصیت کارتونی باشن ، یه همچین چیزی ، که به نظر من اگر جایی داشته باشه ، تو انجمن خلاقیته ، و در کل به نظر شخص من اسپم سازه ، اینم تکلیفش معلومه

کلن تو این انجمن ، تعیین حدود تاپیک ها مشکله ، زیاد نمیشه گیر داد .

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

اینو تو پیشنهاد برا محتوا مطرح کرده بودم. یادم نبود چنین جایی هم وجود داره.

کاش تو ح.ب، میشد جای «حداکثر دو پست در روز»، «حداکثر سه پست در روز» نوشت. به عبارتی دیگه، هر 8 ساعت یک عدد. دوتا خیلی کمه خب. اینو لطفا یه کاریش بکنید. لطف میکنین.

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از The Merovingian :
اینو تو پیشنهاد برا محتوا مطرح کرده بودم. یادم نبود چنین جایی هم وجود داره.

کاش تو ح.ب، میشد جای «حداکثر دو پست در روز»، «حداکثر سه پست در روز» نوشت. به عبارتی دیگه، هر 8 ساعت یک عدد. دوتا خیلی کمه خب. اینو لطفا یه کاریش بکنید. لطف میکنین.
4 تو پست بنویس!! کسی حواسش نیست :))

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از سوشــیانت :
4 تو پست بنویس!! کسی حواسش نیست :))

نه شما در جریان نیستی. اینجا یه "علی" نامی هست، که مشهوره تو این زمینه و چیزی از دستش در نمیره :))

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

نه شما در جریان نیستی. اینجا یه "علی" نامی هست، که مشهوره تو این زمینه و چیزی از دستش در نمیره :))
دیدم که میگم (;

خب شاید علی به شما حساس شده :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از سوشــیانت :
دیدم که میگم (;

خب شاید علی به شما حساس شده :))

اگر دیدی ، لطف می کنین گزارش بدین :D + تعداد پست ها زیاده و مسلماً چشمان تیزبین ما :-":-" همه رو پوشش نمیده از این جهت .

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

آقا در مورد این شبه اطلاعیه که بالای ح.ب زدین باید بگم که ریدن حرف بدی نیست(یعنی گند زدن دیگه) fuck هم میتونه بجای قید تاکید بیاد تو جملات منفی و نه فحاشی + خب یک جمع 14 تا 18 سال یعضا یک چنین حرفایی میاد وسطشون دیگه مثلا تو سن بلوغیمو پرخاشگری!

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از مُحمد :
آقا در مورد این شبه اطلاعیه که بالای ح.ب زدین باید بگم که ریدن حرف بدی نیست(یعنی گند زدن دیگه) fuck هم میتونه بجای قید تاکید بیاد تو جملات منفی و نه فحاشی + خب یک جمع 14 تا 18 سال یعضا یک چنین حرفایی میاد وسطشون دیگه مثلا تو سن بلوغیمو پرخاشگری!
اگه تاپيك آخرين اطلاعيه‌ها رو ديده باشين، اين قانون توسط مديران كل تصويب شده و فقط مختص حرف‌ بزن نيست كه ما گذاشته باشيم يا بخوايم برش داريم.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

یسوال داشتم، مثلا پستای نا مربوط به نظرسنجی اگه باید پاک بشن با اخطار پاک میشن :-?

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از مُحمد :
یسوال داشتم، مثلا پستای نا مربوط به نظرسنجی اگه باید پاک بشن با اخطار پاک میشن :-?

خیر .!

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

خب چرا زحمت میدین به خودتون مینویسین بدون اخطار پاک میشن یهو بنویسین پاک میشن دیگه :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

اگه اونجا نمیتونیم در مورد نظرسنجی بحث کنیم، پس کجا میتونیم در مورد نظرسنجی بحث کنیم؟ چرا باید در مورد نظرسنجی بحث کنیم؟ شاید نباید در مورد نظرسنجی بحث کنیم. لزومی نداره در مورد نظرسنجی بحث کنیم.

#امتحان_نزدیک_است

:-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از مُحمد :
خب چرا زحمت میدین به خودتون مینویسین بدون اخطار پاک میشن یهو بنویسین پاک میشن دیگه :-"

واقعاً موضوع مهمیه ؟

اگه اونجا نمیتونیم در مورد نظرسنجی بحث کنیم، پس کجا میتونیم در مورد نظرسنجی بحث کنیم؟ چرا باید در مورد نظرسنجی بحث کنیم؟ شاید نباید در مورد نظرسنجی بحث کنیم. لزومی نداره در مورد نظرسنجی بحث کنیم.

#امتحان_نزدیک_است

:-"

کلن تاپیک های زیر انجمن حرف بزن ، برای بحث در مورد هیچ موضوعی نیستن ، یک نظر سنجی هم اگر نتایجش قابل بحث باشه و کسی مایل به این بحث باشه ، میشه برای موضوعش ، تاپیک زد و به استناد نتیجش بحث کرد . !

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

بعضی پستها هستن قبلش به کاربر اخطار داده میشه ک ویرایش کنه پستشو . اگه نکرد اونوقت پاک میشن .

اما بعضیاشون هستن ک این اخطار وجود نداره مستقیم پاک میشن .

این اخطاری ک اونجا اومده واسه اینه .

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

من قانون واضحی درباره ممنوع بودن یا نبودن دو پست در یک صفحه حرف بزن پیدا نکردم.میشه حکمشو صادر کنید؟ :-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از ایلیا :
من قانون واضحی درباره ممنوع بودن یا نبودن دو پست در یک صفحه حرف بزن پیدا نکردم.میشه حکمشو صادر کنید؟ :-"

فکر نکنم اخلالی ایجاد کنه !!! به شخصه ، اما خب مسلماً دوستان داخلی ، پیشنهادتون رو بررسی میکنن اگر نیاز بود ، اضاف میکنیم .

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

البته من منظورم این نبود که اگه نیست باشه :-" منظورم این بود که هست یا نیست؟اگه نیست ک چ بهتر :-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

آها نه نیست ، ولی اگه دوستان خودشون رعایت کنن ، زیبایی تاپیک دو چندان خواهد شد :-" :- امتحان فارسی خون :-"

بالا