• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

این جو مزخرف

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : این جو مزخرف

ببخشيد با موبم نميتونم نقل قول بزنم
با مهران ميشه گفت كاملا موافقم
حذف كردن بست هاي كم محتوا كه اميركفت:ببينيد درسته بعضي ازهمين بستا هستن كه به خاطرجالبيشون باعث ميشن فروم ي جو ديكه بيدا كنه، ولي نكته ي مهم اينكه بست توكدوم تابيك يا انجمن داده بشه،خب مسلما نميشه هرجايي جنين بستي روداد،بايد به بحث مورد نظردقت كرد

fa.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرمان
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
ژنتیک

شرمنده 6 صفح9 تاپیکو نمیتونم بخونم :-[
ولی راس میگه من خیلی احساس غربت میکنم همه خیلی سردن :( به زورم که نمیشه خودشو چسبوند به یکی! :-w :(

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خلاقیت همه جا خوبه و لازمه ( به نظر خودم )
مثلا" وسط یه پست خیلی مهم و سنگین و کوبنده ( که جواب یه پسته دیگس وسط یه بحث ) ، یه تیکه یا یه جمله یا یه خط فان خیلی میتونه موثر باشه و کمک کنه ( مهم نیست انجمن چیه )
پست هرز یا اسپم به نظر من خیلی زیاد شده تو سایت ، خیلی از کاربرا ، روزانه نردیک 30 تا پست میدن ، 25 تاش راحت اسپمه ، بقیه اشم محتوای چندانی نداره ، کپی پیست تو خلاقیته یا "دلم گرفته" تو حرف بزنه یا ... ، اینارو اگه بهشون تذکر داده شه ، یا حذف شه ، یا برخورد شه ، هم خودشون یاد میگیرن چیجوری پست بزارن ، هم سایت بهتر میشه
این مسئله هیچ ربطی به جـنس‍‌‍یت نداره؛ همه چیز به شعور اجتماعی و ظرفیت برمیگرده .
نمیخواستم اینو بگم ، هیچ کسی هم اینو به خودش نگیره ، ولی متآسفانه برا عده ای همینطوره ، شما اسمشو بزار شعور اجتماعی و ظرفیت !، خب با این تعریف برا بعضیا پایینه (به هیچ وجه قصدم توهین نیست و هیچ کاربری هم مخاطب حرفم نیست)
این خیلی جالب بود برام :D
یعنی اصلاً منظور از اینکار چیه ؟ چه دلیلی برای آشنایی هست ؟ چه اصراری به شناختن هست ؟
به نظرم با این سوالا ، زات انسان زیر سوال میره
مورد دوم : من کاملاً با این تفکر « میخوای ملت بشناسنت؟ فقط پست بده » مخالفم !
شما دستت درد نکنه با این مخالفی ، یه راه حل بده ، بگو چیکار کنن ! pm ندن ، صرفا" پست ندن ، .... ، شیوه ی نگارش درسته مهمه و میتونه خاص کنه آدم رو ، یا حداقل به قول شما ، کاربرا بیفتن دنبال پستت ، اما اون زمانی اتفاق میفته که شما رو بشناسن ، یه جایی یه پستی بدی ، یه بحثی کنی ، یه جایی معرفی شی ، دوستی باشه، وجودت احساس شه ، به عبارتی بقیه متوجه حضور تو باشن ، بحث اینجاس که کاربرای جدید متآسفانه عده ای شون اصلا" مورد توجه قرار نمی گیرن (دلایلشو قبلا" گفتم)
منظور این هست که اینقدر تلاش نکنید ! زمان همه چیز رو حل میکنه ...
این دیگه چه حرفیه ؟ بشینن دعا کنن ؟! یعنی چی آخه ؟ :D ، گذشت زمان ، وقتی مسائل این چنینی رو حل میکنه که کاربر یه حرکتی بکنه ، یه اتفاقی بیفته ، یه جرقه ای باشه ، شما سعی در حفظ رابطه دوستی با یکی یا آشنایی با یکی داشته باشی ، گذشت زمان رابطه رو صمیمی تر میکنه یا شما رو بیشتر به هم نزدیک میکنه
ولی حس نمیکنین اگه همه ی پستای جالب ولی کم محتوا رو حذف کنن جنبه ی جالب فروم از بین میره و فضاش خشک میشه؟
پست خلاق و فان یا به قول شما جالب باید باشه ، ولی نه اینکه عده ای صرفا" تمام پستاشون اینجوری باشه، دلقک سایت که نیستن ، سایت هم به دلقک احتیاج نداره که ، هر بحثی هر پستی هر تاپیکی ، میتونه یه جنبه ای رو داشته باشه که کاربری که میخونه خوشش بیاد ، حالا یه فان باشه ، یا خلاقیته خاصی توش باشه ، یا ... حتی پستهای صرفا" فان هم اگه کم باشه هیچ مشکلی نداره ، حداقل من باش موافقم ، ولی کم باشه ، نه اینکه همه بخوان اینکارو کنن ، هر کسی ماهی 1 بار ، یه پست صرفا" فان هم بزاره ،فک نمی کنم مشکلی پیش بیاد ، یا مثلا" اگه تو یه تاپیک یکی یه چیزی گذاشت ( از همین پستا ) دیگه بقیه نیان ادامه بدن تاپیک منحرف شه کلا" بحث و جو عوض شه ، 1 دونه 2 تا اینجوری برا جو خوبه ولی زیاده رویش جز ضرر چیزی نداره به نظر من
به نقل از fa.z :
شرمنده 6 صفح9 تاپیکو نمیتونم بخونم :-[
ولی راس میگه من خیلی احساس غربت میکنم همه خیلی سردن :( به زورم که نمیشه خودشو چسبوند به یکی! :-w :(
بحث زور نیست ، شما چند وقته عضوی ؟ چقد فعالیت داشتی ؟ کجاها پست دادی ؟ تو تاپیک شهر خودتون برید ، همشهری های خودتون رو بشناسید ، در وهله ی اول با اونا دوست شید ، بعد از طریق اونا که یکم قدیمی ترن ، بقیه رو بشناسید ، پستها رو بخونید ، و خیلی کارهای دیگه ، این احساس غربت ، یه جورایی داره به یه تلقینی تبدیل میشه ، دلیلی نداره کسی با شما مشکلی داشته باشه ، یا از عضو شدن شما ناراحت باشه ، یا نخواد باهاتون دوست شه (به نظر من البته!)

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نظرمن كه اين بحث خيلي داره كش بيدا ميكنه و بيشترحرفا بازم دارن تكرار ميشن
ميگم اگه نظر يا حرف جديدي نيست...ازاين بحث ي نتيجه گيري كلي كنيم و ديگه هم ادامه نديم
آخه هدف از بحث كردن درباره ي جيزي، نتيجه گيري آخرشه
البته بازم ميگم اين نظرمنه... بالاخره هركي ي نظري داره :)

بالا