• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طرح جدید حوزه در مدرسه !

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد
پاسخ : طرح جدید حوزه در مدرسه !

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))چه باحال
خیلی حال میده ها
ما1آخوندباحال داریم
هم خیلی چیزی سرش میشه
هم خیلی باحاله
ازهمه معلمامون بهتره
اگه همشون همینجوری باشن
من یکی جمعه هم میرم مکتب(مدرسه =)) =)) =)))

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

ما زنگ دينيو هم به زور تحمل ميكنيم اونموقت زنگاي ديگمون هم بشينيم چرت و پرتاي اينا رو گوش كنيم؟ (:|
والا بخدا!اين چه وضعشه؟ :rolleyes:

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

به نقل از kdbwnf :
یعنی اگر بیان اسلام و کتاب آسمانیش رو تفسیر و تشریح کنن و اون رو با توجه به علم و دانش روز توضیح بدن دارن مردم رو از اسلام زده می کنن؟ بعد اگه هیچی از اسلام نگن هم لابد مردم رو به اسلام جذب می کنن دیگه. آره؟

یعنی حالا مشکل از اسلامه یا از آخوندا؟
اینقدر از اسلام کفتند که همه مون فول ایم!یعنی حرفا رو شنیدیم ولی روش تامل نمیذارند بکنیم!هی میخواند چیز بچپونند تویه مغز ما ! بابا اجازه بدید به حرفاتون برسیم بهشون ایمان قلبی بیاریم درک اشون کنیم بعد حالا بیاید چیزای جدید بگید.
آدم رو به انجام هر چیزی مجبور بکنند آدم ازش فرار میکنه!اینم همینه!دارند مجبورمون میکنند!
نکنه فکر میکنید با ۴ تا جمله گفتن دیگه فرد یک دفعه میشه مسلمان واقعی؟؟
نه دوست عزیز!هول هولکی نیستش که!مثلا خود من تازه دارم به حرفایی که روزی ۱۰۰۰ بار از ۱۰۰ نفر میشنویم میرسم.جملات کاملا نام آشنا!ولی تازه مفهومش داره جا میفته.
اینطوری هول هولی طرف میاد تویه یه زنگ دانش اموز رو بمباران میکنه, توقع داره دانش آموز از در که رفت بیرون حرفاش یادش باشه!هول هولی که نمیشه عزیز من!

• لایک
امتیازات: dj

kdbwnf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم
شهر
قم

به نقل از Milad.R :
اینقدر از اسلام کفتند که همه مون فول ایم!یعنی حرفا رو شنیدیم ولی روش تامل نمیذارند بکنیم!هی میخواند چیز بچپونند تویه مغز ما ! بابا اجازه بدید به حرفاتون برسیم بهشون ایمان قلبی بیاریم درک اشون کنیم بعد حالا بیاید چیزای جدید بگید.
آدم رو به انجام هر چیزی مجبور بکنند آدم ازش فرار میکنه!اینم همینه!دارند مجبورمون میکنند!
نکنه فکر میکنید با ۴ تا جمله گفتن دیگه فرد یک دفعه میشه مسلمان واقعی؟؟
نه دوست عزیز!هول هولکی نیستش که!مثلا خود من تازه دارم به حرفایی که روزی ۱۰۰۰ بار از ۱۰۰ نفر میشنویم میرسم.جملات کاملا نام آشنا!ولی تازه مفهومش داره جا میفته.
اینطوری هول هولی طرف میاد تویه یه زنگ دانش اموز رو بمباران میکنه, توقع داره دانش آموز از در که رفت بیرون حرفاش یادش باشه!هول هولی که نمیشه عزیز من!
درس‌های مدرسه این طوری نیستن یعنی؟

• شروع کننده موضوع

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از anahid_30s :
من فکر میکنم حال میده!
به نقل از Amir Hossein :
=)) =)) =)) =)) چه باحال
خیلی حال میده ها
ما1آخوندباحال داریم
هم خیلی چیزی سرش میشه
هم خیلی باحاله
ازهمه معلمامون بهتره
اگه همشون همینجوری باشن
من یکی جمعه هم میرم مکتب(مدرسه =)))
دقیقا میشه نظرتون رو "کامل" بگید که چه جوری میتونه حال بده ؟! یعنی فکر نمیکنید زنگ دینی کافی باشه ؟!
به نقل از kdbwnf :
درس‌های مدرسه این طوری نیستن یعنی؟
ببین منطقی حرف بزن ! قضیه این به اون در نیست ! :D
من میگم که توی حیطه های همدیگه نباید دخالت کنن ، معلم فیزیک نباید زنگشو به دینی بده ، دینی هم زنگشو نده ! آخه چطور میشه روی همه ی علوم مسلط بود ؟! برای همین که میگی "درسای مدرسه مگه اینجوری نیستن؟" باید بگم که این همه رشته هست ، هر کی هر چی خواست ادامه میده و هیچ اجباری نیست، دین هم از زندگی جدائه شایدم یکی اصلا مسلمون نباشه ، نباید با درس مدرسه قاطیش کنن !

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ماروکه اَ خیلی وقته بیچاره کردن ...هر روز صبح میبرنمون نماز خونه ..یه خانومه(حاج خانوم) میاد از brand واسه ما تعریف میکنه بعد همه چیزو ربط میده به شیطون پرستی...تازه یه بار میگفت سیندرلا همون حضرت فاطمه بوده ...اصن همنه همینجوری تو کف! :O
بعد هر هفته یه بار یه حاج آقا هم میوردن مدرسه واسمون سخنرانی میکردن ایشون ...تازه یه بار آخر سال بود نزدیک عید (همون روزایی که همه میپیچونن) اجبار کردن که همه بیان واسمون سالن بغل دست مدرسه تدارک دیدن ...کلی حاج آقا از قم اومدن واسمون سخنرانی کردن ...
مطمئنا" اگه همچین طرحی به مدرسه ما پیشنهاد بشه با آغوش باز مسئولین قبولش میکنن !
تازه هر همایشی هم که قراره برگزار بشه همش زیست در قرآن فیزیک در قرآن شیمی در قرآن ...ادبیات در قرآن و... :-"
کلا" که مدرسه ما بیشتر تا مرکز آموزشی فرزانگان باشه حوزه اس! :D

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

من فکر میکنم اکثر کسایی که احتمالا میخوان بفرستن مدرسه ها سواد علمی ندارن. حالا شاید دانش دینی بالایی هم داشته باشن. الآن معلمه میبینی مدرک فلان و بهمان داره و کارش اصلا اینه، بازم نمیتونه اونجور که باید درس بده. دیگه کسی که تخصصش توی چیز دیگست که جای خود داره.
یه اشکال مهم دیگه هم اینه که چون هدف تطبیق با قرآن هستش، پس درست و غلط به هم میبافن تا به تنتیجه دلخواه برسن که این خب بچه ها رو از نظر علمی خیلی ضعیف میکنه.
یه اشکال دیگه ضرریه که واسه خود دین داره. علم امروز به یه چیز میرسه، بعد میان با قرآن تطبیق میدن. پس فردا علم میگه اون قبلی غلط بود و این یکی درسته، بازم میان تطبیق میدن! این مثل یه بازی بچگانه ـست و طرفو از دین زده میکنه.
اما در کل فکر میکنم اکه بتونن این مشکلاتو حل کنن و به ما هم اجبار نکنن با چادر بریم مدرسه(!) و مدرس هایی که میفرستن بتونن با بچه ها راه بیان حال میده. چون یه جورایی مدرسه فلسفی میشه! اما محاله بتونن اون مشکلاتو حل کنن.

بالا