• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

وضعیت کنکوری ها

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
با توجه به اینکه اینجا هرکس از یک شهره و مرکزه و برنامه مشخصی وجود نداره ، لطفا اعلام کنید در چه وضعیتی هستید الان.
1. شهر و مرکزتون رو بگید
2. مشخص کنید برنامه مدرستون چیه و چیکارا میکنه ( کی شروع میشه - پایه درس میدن یا نه و ... )
3. چه برنامه آزمونی رو انتخاب می کنید؟ کانون ؟ گزینه دو ؟ ...
4. برنامه شخصی خودتون چیه؟ چیکارا می خواهید بکنید و ...
5. هر اطلاعاتی که فکر میکنید باید ما بدونیم.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : وضعیت کنکوری ها

1. شهر سنندج و مرکز شهیدبهشتی
2.مدرسمون چندتا کلاس گذاشت که برگزار نشد فک کنم کلا تابستون کلاس نداره از 1 مهر میریم سره کلاس :D
3. قلم چی میخوام شرکت کنم البته از مهر واسه تابستونش شرکت نمیکنم
4.میخوام تابستون پایه بخونم فقط فعلا جبر احتمالو هندسه و زبان انگلیسی که احتمالا مشکلی ندارمو نمیخونم تا بقیرو تموم کنم بعد این درسارو شروع میکنم روزی حدود 6 ساعت میخونم من معدلم زیاد خوب نبود همه درسای اختصاصیم بالا بود و همه درسای عمومی زیر 13 :-" کلا تو عمومیا مشکل دارم فعلا دارم عمومیارو + فیزیک 3 میخونم بعد از اینکه تموم شد بقیرم شروع میکنم
5. من تاحالا برای کنکور تست نزدم و هیچ آزمونی غیر از المپیاد شرکت نکردم کلا سرعتم تو تست زنی پایینه ولی خیلی کم پیش میاد که اشتباه کنم مثلا المپیاد ریاضی مرحله اول فقط 1 سوال غلط داشتمو جندتایی نزده ولی نمیدونم تو آزمونم اینجوری باشم یا نه البته یه نکته خوب که هست کلا سره جلسه هیچ امتحانی استرس ندارم
چیزی هست که نگفته باشم ؟ :-/

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

1- فرزانگان امین اصفهان

2- مدرسه مطلقا هیچ کار مفیدی نمیکنه کلاس های پیش قرار بود از شهریور شروع بشن که منتفی شد. تنها کلاسی که مدرسه تشکیل داد ریاضی دوم و حسابانه، یه روز در هفته، 3 ساعت، اونم درس نمیدن، معلم فصل مشخص میکنه خودمون بخونیم بعد نمونه سؤال میده و رفع اشکال میکنه

3- تابستون گزینه 2، تو طول سال احتمال 90 % قلم چی ولی ترجیح میدم اختصاصی ها رو در حد سؤالای گزینه 2 بخونم.

4. برنامه شخصیم اینه که پایه تو تابستون تموم بشه، دوم ترجیحا تا قبل 15 مرداد، بعدشم سوم ( اینو طبق گام اول پیش برم میشه) از درسای پیش هم دارم فیزیک و تحیلیلی و گسسته میخونم

5. فیزیک فرمولاش ( به خصوص فصل 3 و مغناطیس از فیزیک 3) هی یادم میره / هندسه تست خیلی بد میزنم! /

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

1. مشهد - هاشمی نژاد 1
2. تابستون برای دیفرانسیل و گسسته و تحلیلی و فیزیک و شیمی و ادبیات و زبان انگلیسی کلاس داریم
برنامه ی تابستونی معلم ها هم باهم متفاوت هست
دیفرانسیل ریاضی پایه کار میکنه باهامون
شیمی هم پایه کار میکنه
ادبیات آرایه های ادبی رو میگه
زبان هم تمام گرامر رو کار میکنه
فیزیک و تحلیلی و گسسته هم پیش ... :D

3. کانون - تا اخر سال ثبت نام کردم ! :D
4. بزگرترین ایراد اینه که نمیدونم میخوام چیکار کنم !!! :D اما اولیت رو میدم به برنامه ی مدرسه و شیوه ی کار معلم ها ! کلاس های مدرسه و انجام کار ها اون در الویت هست برام ! بقیه وقت هم الویت بعدی با خوندن اختصاصی های پایه هست ! :D

khorshidz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

1-رفسنجان- فرزانگان
2- تابستونی واسه ریاضی وزیست و فیزیک و عربی و شیمی میرم کلاس و تقریبا همشون پایه کار میکنن و مثلا واسه ریاضی پیش هم کار می کنیم
3 -فعلا گزینه دو واسه تابستون(گام اول)
4- بنده به شدت بین مدرسه و برنامه ریزی گام اول گیر کردم :D بعدم هر درسی رو که می خونم بعد از تموم شدنش فک می کنم اونجور که می بایست اون رو نخوندم مخصوصا عمومی ها

papari

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از پگاه :
1- فرزانگان امین اصفهان

2- مدرسه مطلقا هیچ کار مفیدی نمیکنه کلاس های پیش قرار بود از شهریور شروع بشن که منتفی شد. تنها کلاسی که مدرسه تشکیل داد ریاضی دوم و حسابانه، یه روز در هفته، 3 ساعت، اونم درس نمیدن، معلم فصل مشخص میکنه خودمون بخونیم بعد نمونه سؤال میده و رفع اشکال میکنه

3- تابستون گزینه 2، تو طول سال احتمال 90 % قلم چی ولی ترجیح میدم اختصاصی ها رو در حد سؤالای گزینه 2 بخونم.

4. برنامه شخصیم اینه که پایه تو تابستون تموم بشه، دوم ترجیحا تا قبل 15 مرداد، بعدشم سوم ( اینو طبق گام اول پیش برم میشه) از درسای پیش هم دارم فیزیک و تحیلیلی و گسسته میخونم

۵.مشکل من اینه که نمیدونم چطوری آیه‌های دینی رو بخونم.و اینکه اصلا چطوری باید ادبیات خوند...هر کاری می‌کنم خوندنشون فایده نداره!یعنی‌ می‌خوام درس بعدیو بخونم باید حتما یه دور دیگه درس قبل رو بخونم و این خیلی‌ وقت من رو میگیره

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

1.سمنان - فرزانگان

2.کلاسا رسما از مهر شروع میشه ولی دبیرای جدا داریم واسه بعضی درسا که از تابستون شروع کردن:
ریاضی: تابستون پایه رو جمع میکنه (احتمالا کامل) + تحلیلی ، مقاطع مخروطی رو میگه + گسسته هم هرقدر فکر میکنه نیازه رو میگه. :D
شیمی: پایه رو قشـــنگ جمع میکنه.
فیزیک: اینم مثل شیمی پایه رو کامل میگه.
عربی : یه جلسه رفتم دیدم چیزایی که میگه ، حتی مثالاش ، با جزوه ای که خواهرم تو کلاساش نوشته بوده فرق نداره. سر کلاسش بری یا نری و جزوشو بخونی زیاد فرق نداره. مشکل خاصی هم با عربی ندارم تصمیم گرفتم خودم کار کنم.
ادبیات: اینم یه جلسه رفتم! :D همون جزوه خواهرم + گاج سفید رو ترجیح میدم.

3. کانون ثبت نام کردم.

4. مجبورم فقط عمومیا رو با کانون پیش برم چون اختصاصیو با مدرسه پیش ببرم بهتره! کل پایه رو تابستون جمع می کنم، درسایی مثه دینی و عربی رو چند بار. اختصاصی هم که تحلیلی و گسسته.

5. سوم رو اصلا درس نخوندم.
دوم هم زیاد نخوندم!
شیمیم افتضاحه.
سرعت تست زنیم پایینه.
تحلیلی و فیزیک و دیفرانسیل پیش رو تا حدود زیادی مسلطم. ولی پرسیدم میگن اونی که شما خوندی کنکوری نیست.
گیجم که چیکار کنم، همیشه واسه درسام برنامه میریزم ولی هیچوقت بهش نمیرسم نمیدونم چرا! :(

• لایک
امتیازات: s`dni

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

شهر : اصفهان

مرکز : دبیرستان شهید اژه ای
برنامه مدرسه :
برنامه مدرسه از تابستون شروع شده، از 5 تیر تا 25 مرداد یکشنبه ها و سه شنبه ها شروع کلاس ها 7:30 پایان 12:30
برنامه به این شرحه

یکشنبه : دیفرانسیل - فیزیک - شیمی
سه شنبه : گسسته - تحلیلی - ادبیات

الباقی درس ها (دینی و زبان) از اول مهر شروع میشه جمعا حدود 8 یا 9 جلسه تو تابستون
تو سال همون 8 صبح تا 1 کلاس داریم + 2شنبه و 5شنبه تعطیل!
برنامه ریزی شده بجز گسسته و احتمالا ادبیات تا قبل عید تموم میشه و هر چی بمونه حداکثر تا پایان فروردین بحثش جمع میشه
پایه چون نیازی نبوده دیگه درس نمیدن ولی بازآموزی عربی داریم (فقط)
------
فعلا کلاس رفتن رو تعطیل کردم و بجز زبان (که ربطی به کنکور نداره) کلاسی نمیرم چون دیگه نیازی نیست مدرسه کافیه اگه کلاس برم یا ریاضی پایه میرم یا گسسته
------
آزمون (تابستون): گام اول (گزینه 2)
آزمون (در طول سال) : سنجش + کانون یا گزینه 2 (هنوز به نظر واحد نرسیدیم)
------
برنامه خودم :
دروس پایه رو امیدوارم بتونم تابستون جمع بندی کنم + دروسی که از پیش دانشگاهی درس دادن رو بخونم (اما هنوز هیچ منبع تست پیش ندارم )
تو سال هم تا آخر فروردین کل پیش رو جمع میکنم + برخی دروس دوم و سوم مثل عربی
فروردین تا تیر 91 ( :-ss) میپردازیم به تست و دوره

نظر خودم : عمرا" به این برنامه برسم چون هیچ وقت نرسیدم

دفتر برنامه ریزی : اعتقادی بهش ندارم نه به (کاظم) قلم چی نه به پوردستمالچی چون نتونستم باهاشون خودم رو تطبیق بدم
برنامه همیشه تو ذهنمه جمع بندیشم تو ذهنمه کار عالی ایه :)
--------
اطلاعات دیگه : دوم گزینه 2 دادم 3وم قلمچی (البته این اطلاعات به درد نمیخوره اما سوالات گزینه 2(8 دوره آزمون) برای دوره مفیده)
تمرکز: داغون (با این حال بازم ایمان دارم ;;) که تمرکز خوبی دارم، دارم روش کار میکنم)

سر آزمونا یکم مشکل دارم با نشستن :D
---------
ممنون >:D<

s`dni

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

به نقل از astronomer_girl :
1.سمنان - فرزانگان

2.کلاسا رسما از مهر شروع میشه ولی دبیرای جدا داریم واسه بعضی درسا که از تابستون شروع کردن:
ریاضی: تابستون پایه رو جمع میکنه (احتمالا کامل) + تحلیلی ، مقاطع مخروطی رو میگه + گسسته هم هرقدر فکر میکنه نیازه رو میگه. :D
شیمی: پایه رو قشـــنگ جمع میکنه.
فیزیک: اینم مثل شیمی پایه رو کامل میگه.
عربی : یه جلسه رفتم دیدم چیزایی که میگه ، حتی مثالاش ، با جزوه ای که خواهرم تو کلاساش نوشته بوده فرق نداره. سر کلاسش بری یا نری و جزوشو بخونی زیاد فرق نداره. مشکل خاصی هم با عربی ندارم تصمیم گرفتم خودم کار کنم.
ادبیات: اینم یه جلسه رفتم! :D همون جزوه خواهرم + گاج سفید رو ترجیح میدم.

3. کانون ثبت نام کردم.

4. مجبورم فقط عمومیا رو با کانون پیش برم چون اختصاصیو با مدرسه پیش ببرم بهتره! کل پایه رو تابستون جمع می کنم، درسایی مثه دینی و عربی رو چند بار. اختصاصی هم که تحلیلی و گسسته.
خوب بنده نه جزوه ی خواهر دارم و نه جزوه ی برادر بنابر این اگر کلاس های عربی ایشالله شروع شه باهاش پیش می رم ولی معلوم نیست کی بیاد
5. سوم رو اصلا درس نخوندم.
دوم هم زیاد نخوندم!خوندن که در حد تشریحی اگه یه وقتایی هم تست ولی کلا خوندن ونخوندنم در حا حاضر تفاوتی نداره :-ss
شیمیم افتضاحه.+ هندسه هر 4 ساعت یه بار یه تست می زنم :(
سرعت تست زنیم پایینه.
تحلیلی و فیزیک و دیفرانسیل پیش رو تا حدود زیادی مسلطم. ولی پرسیدم میگن اونی که شما خوندی کنکوری نیست. از اینا رو اصلا
گیجم که چیکار کنم، همیشه واسه درسام برنامه میریزم ولی هیچوقت بهش نمیرسم نمیدونم چرا! :(
ممنوم ! کامل بود ! +

بالا