• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاپیک مسائل عمومی کنکور

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : تاپیک مسائل عمومی کنکور

به نقل از 3PDE.F :
من اختمالا همايش ديني بزرگپورو ميخوام برم خوبه به نظرت؟
اونو اطلاع ندارم که همایشش چطوری بوده.
من کلا نه کلاس رفتم و نه همایش و نه جمعبندی...
کل کلاسی که رفتم همون دیرفانسیل بود + همایش یه روزه یکتا
همین!

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از 3PDE.F :
من اختمالا همايش ديني بزرگپورو ميخوام برم خوبه به نظرت؟

بچه ها میتونم خواهرانه ازتون یه خواهشی بکنم ؟ از الان خام همایشا و اینا نشید .... تمنا میکنم ... مام مثه شماها این مسیرو رفتیم و خیلی چیزارو تجربه کردیم و دیدیدم دیگه ....

ببنیید این همایشایی که نزدیک کنکور برگزار میشه 2 تا هدف داره عمدتن :
1- مال ِ اساتیدیه که واقعن دلشون میخواد به کنکوریها کمک کنن و یه دوره ای از کل کتابا بکنن و تا جایی که میتونن نکات مهم ِ هر کتابو بگن ...از جمله آقای کریمی (دین و زندگی) و بابایی (شیمی) تو تهرانه .. اما از نظر من این همایشا رو هم نمیخواد برید ...
2- مال ِ این اساتیدیه که به خاطر چشم تو هم چشمی میان همایش میزارن و کلی تبلیغ و ایناو که ما 80% سوالای کنکورو میگیم و همش چرت و پرت محضه ...

کلن پیشنهاد نمیکنم هیچ گونه همایشی رو ثبت نام کنید ... هیچ گونه .. مگر اینکه حداکثر یکی( بیشتر از یه دونه به نظر من سمه واستون) ، اونم درسی رو که تا اواخر اردیبهشت تو آزمونا درصد 60-70 میزنید و دوست دارید و میدونید میتونید با یه محرک قوی یه روزه درصدتونو ببرید روی 80-85 ، و اگه این احتمال رو میدید که رفتن به همایش هیچ تاثیری رو درصدتون نداره ، به هیچ عنوان ثبت نام نکنید ... حتی اون یه دونه هم اگه حتی می نویسید با آگاهی تمام بنویسید ...

ولی کلن این همایشا و جمع بندیا و کلاسای نکته و تست و این چیزا ، زیاد کمک کننده نیست و معمولن کسی پیشنهاد نمیکنه !! چیزایی رو که توی چندین ماه سال پیش دانشگاهی ( به عبارتی یه سال کنکور) باید بدست بیارید رو نمیشه 2-3 ماهه یا یکی-دو روزه بدست آورد !!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از نـِــگـیــنــــِ - راز :
بچه ها میتونم خواهرانه ازتون یه خواهشی بکنم ؟ از الان خام همایشا و اینا نشید .... تمنا میکنم ... مام مثه شماها این مسیرو رفتیم و خیلی چیزارو تجربه کردیم و دیدیدم دیگه ....

ببنیید این همایشایی که نزدیک کنکور برگزار میشه 2 تا هدف داره عمدتن :
1- مال ِ اساتیدیه که واقعن دلشون میخواد به کنکوریها کمک کنن و یه دوره ای از کل کتابا بکنن و تا جایی که میتونن نکات مهم ِ هر کتابو بگن ...از جمله آقای کریمی (دین و زندگی) و بابایی (شیمی) تو تهرانه .. اما از نظر من این همایشا رو هم نمیخواد برید ...
2- مال ِ این اساتیدیه که به خاطر چشم تو هم چشمی میان همایش میزارن و کلی تبلیغ و ایناو که ما 80% سوالای کنکورو میگیم و همش چرت و پرت محضه ...

کلن پیشنهاد نمیکنم هیچ گونه همایشی رو ثبت نام کنید ... هیچ گونه .. مگر اینکه حداکثر یکی( بیشتر از یه دونه به نظر من سمه واستون) ، اونم درسی رو که تا اواخر اردیبهشت تو آزمونا درصد 60-70 میزنید و دوست دارید و میدونید میتونید با یه محرک قوی یه روزه درصدتونو ببرید روی 80-85 ، و اگه این احتمال رو میدید که رفتن به همایش هیچ تاثیری رو درصدتون نداره ، به هیچ عنوان ثبت نام نکنید ... حتی اون یه دونه هم اگه حتی می نویسید با آگاهی تمام بنویسید ...

ولی کلن این همایشا و جمع بندیا و کلاسای نکته و تست و این چیزا ، زیاد کمک کننده نیست و معمولن کسی پیشنهاد نمیکنه !! چیزایی رو که توی چندین ماه سال پیش دانشگاهی ( به عبارتی یه سال کنکور) باید بدست بیارید رو نمیشه 2-3 ماهه یا یکی-دو روزه بدست آورد !!!
موافقم شدیدا:)
آرامش اعصابتون از هرچیزی در زمان های نزدیک کنکور که این همایشها برگزار میشن مهمتره...
اغلب این همایشها با هدف دومی که مریم گفت برگزار میشن و فقط اعصابتونو خرد می کنن...
پس منم خواهش میکنم به غیر از شیمی بابایی(اونم اگر واقغافکر می کنین لازمه)و احیانا اگر دکترکریمی همایش دینی برگزار کردن(پارسال حرفش بود اما نیومدن اصفهان آخرش) هییییییییییچ همایش دیگه ای رو نرید!

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

یه سوال فنی. درسا رو چند وقت به چند وقت باید دوره کرد؟ اصن چند بار دوره لازمه؟ مثلا فرض کن الان آبانه من یه درسی از دین و زندگی ۳ رو مثلا بررسی کردم، تست زدم و ... بعد یه سری غلط دارم و اینا و یه سری نکته یاد گرفتم. خب ۲ ماه دیگه احتمال یادم می‌ره! راه‌حل چیه ؟ این مشکل رو درسای عمومی خیلی خیلی پیش میاد.

بالا