• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ستایش

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : ستایش

به نقل از میم ح میم دال :
من تلاش این سریال برای انتقال خیلی مفاهیم رو حس میکنم. مثل همین قسمت که بحث کار درست و فکر درست شد. یا مثلا پدر اونجوری باشه دخترم اینجوری میشه! ولی نمیدونم آیا واقعا تاثیرگذار هستند؟ پیام چقدر بین داستان منتقل میشه؟
دقیقا نظر مامان من!
ی جاشم داش توبه میکرد بخاطر اینکه آرزوی مرگ کرده بود واسه فردوس! کلن پیام بود امروز :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

بنظرم تا الان توی خیلی سریالا سعی شده اینکار انجام بشه،ولی نتیجه ای نداشته!هوش سیاهو یادتونه؟صمیمیتی مسخره و مصنوعی ای توی خانواده بود؟یا مثلا پی سی توی اتاق پذیرایی بود؟ستایش فکر میکنم یه همچین چیزیه.
+هفته قبلی بیشتر تو کف گذار بود تا این هفته :D

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

خطاب به بالایی: الان خندش کجاست؟:/ پی سیه منم تو پذیراییه:‏|‏‏|‏‏|‏‏|‏ :-مفلوک‏

اون عکس باباشو چپه گرفت آخرش بود‏ =‏|‏

saraz

مهمان

کامپیوتر ما هم بین پذیرایی وآشپزخونه است یعنی هم از پذیرایی دید داره هم از اشپزخونه ربطی نداره

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

خب مفاهیمو برسونن ولی یکم در لفافه نه اینکه بیننده رو خر فرض کنن توی هر قسمتِ یه ساعتی، نیم ساعتشو آقای فردوس سخنرانی کنه یه ربعشو ستایش!

در ضمن این محمّد به نظر میاد اصلا مغز در سر نداره. :D آخه با "اون" ماشین بپیچه جلوی "اون" ماشین با راننده ای در "اون" وضعیت؛ بعد با قفل فرمون شیشه شو بیاره پایین؟ :/ آخه اون جوری؟ :/
اینا که اینهمه میان پیامهای اخلاقیو مستقیم لقمه میکنن میذارن تو دهن مردم، لابد اینجائم منظورشون این بوده که یاد بگیرین "این شکلی" غیرتی شین! پسره دو روزم نشده چاقو خورده تو شکمش اونوقت نصف شب با راننده های مست کورس میذاره بعد از ماشین میپره پایین باهاشون دست به یقه میشه. :/ اونوقت جلو فردوس که وایمسته لال میشه لااقل برا اون تعریف نمیکنه که مسئله از یه راه بهتر حل بشه ‍!

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از shery :
این قسمتش خیلی لج درآر بود:/
[/از هم قسمت اولش لج در آور بود توبه کرده بودم دیگه ستایشو ببینم ولی نشدquote]

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اقا بودن پی سی تو پذیرایی یکی از مثالل برای هوش سیاه بود,حالا انقد زوم نکنین روش!

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

اه اه ک حالم ب هم خورد... چقدر مصنوعی چقدررررررررر..... :-&

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

عاغا الان یه سوال پیش اومد! :|
اینا نمیدونن باباشون اسمش طاهره؟ :-? اگ یه شناسنامه ی دیگ واسش گرفته باشن که دیگه خیییییییییییلییییییییییی دور از ذهنه ک عکس اونم شبیه باشه تصادفا!! :|
بعد اگ کلن یه شناسنامه ی دیگه دارن واسه شوهر ستایش پس ینی این بچه ها یه بارم نپرسیدن عکس این مرد غریبه تو خونمون چه غـ... ببخشید!چیکار میکنه؟
مسئولین پاسخگو باشن!! :-"

منتقد

مهمان

یادمه یکی از بازیگران معروف اومده بود شهرمون یه جمله خوب گفت. میگفت توی سینما بین کارگردانا و تهیه کننده ها تا همین چند سال پیش یه قاعده خاص بود که غیر از توانایی بازیگر در انجام نقش به زندگی طرف و حداقل ظاهرش نگاه میکردن وقتی میخواستن نقش رو بهش بدن. واقعا نمیدونم انتخاب بازیگر نقش ستایش بر چه اساسی بوده:|

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

به نقل از نـاطـــق :
یادمه یکی از بازیگران معروف اومده بود شهرمون یه جمله خوب گفت: میگفت توی سینما بین کارگردانا و تهیه کننده ها تا همین چند سال پیش یا قاعده خاص بود که غیر از توانایی بازیگر در انجام نقش به زندگی طرف و حداقل ظاهرش نگاه میکردن وقتی میخواستن نقش رو بهش بدن. واقعا نمیدونم انتخاب بازیگر نقش ستایش بر چه اساسی بوده:|
با اینکه باهات به شششششششددددددددددددددددددتتتتتتتتتتتت موافقم باس بگم ک کارگردان محترم فرموده بودن بر اساس معصومیتی ک در چهره ش دیده انتخاب کرده!!!!!
خوب شد فهمیدیم معصومیت ینی چی....

منتقد

مهمان

به نقل از shaylin :
با اینکه باهات به شششششششددددددددددددددددددتتتتتتتتتتتت موافقم باس بگم ک کارگردان محترم فرموده بودن بر اساس معصومیتی ک در چهره ش دیده انتخاب کرده!!!!!
خوب شد فهمیدیم معصومیت ینی چی....
بله...فکر کنم اسم سری دوم فیلم رو باید بذارن "معصومیت از دست رفته"...

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

حالا اینا هیچی
چ حدسایی ک ما برای اینکه عاطفه گفته بود اون دو تا نمیتونن ازدواج کنن نزدیم:)))) ://

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

روابط مادر فرزند هر چقدر هم كه لوس باشه ميشه تحمل كرد ولي رابطه ي خواهر برادرو كجاي دلم بزارم،آخه خواهر برادرم انقدر لوس .آخه خواهر برادر فكرشو بكن

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

به نقل از آرامش :
حالا اینا هیچی
چ حدسایی ک ما برای اینکه عاطفه گفته بود اون دو تا نمیتونن ازدواج کنن نزدیم:)))) ://
همینو بگو... اینو ک گفت من پاشدم رفتم تو اتاقم ... فک کردم میخواد چی بگه حالا .. ذهنا همه مسموم

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از ::فدایی رقیّه(سلام الله علیها):: :
عاغا الان یه سوال پیش اومد! :|
اینا نمیدونن باباشون اسمش طاهره؟ :-? اگ یه شناسنامه ی دیگ واسش گرفته باشن که دیگه خیییییییییییلییییییییییی دور از ذهنه ک عکس اونم شبیه باشه تصادفا!! :|
بعد اگ کلن یه شناسنامه ی دیگه دارن واسه شوهر ستایش پس ینی این بچه ها یه بارم نپرسیدن عکس این مرد غریبه تو خونمون چه غـ... ببخشید!چیکار میکنه؟
مسئولین پاسخگو باشن!! :-"دقیقا همیشه این سوالو دارم یعنی یکبارم از باباشون سوال نکردن؟اسماشون چرا نازگل و محمده؟ستایش از مامان و بابای خودش تا حالا حرف نزده؟اسم اونا هم بایدفرق کنه

setaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

اینهمه گفتیم شناسنامه و کلی تئوری دادیم
ولی خیلی ساده و راحت مشکل یه پدربزرگ بود ... :|

++من موندم این صابر چرا اینقد خنگه ... اخه دختره با اون قیافه ... صابر با این قیافه و زن و بچه ... ملت اعتماد به نفسه بالایی دارن هــــــــا :|

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران