• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تابستون و درس خوندن

• شروع کننده موضوع

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک
سلام
من امسال اول بودم و دارم میرم تجربی نمیدونم تو این تابستون اصلا درس بخونم یا نه اگه بخونم اصلا چی بخونم؟؟؟
نظر شما چیه راستش فرق بین شاگرد اولا با بقیه تو تابستون هاست یا نه تو تابستون اصلا چی جوری باید درس خوند؟؟؟؟ :-? :-? :-? :-? :-?

**arezooooo5**

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan4D
شهر
طهرون!
مدال المپیاد
روباتيك! rescueديگه المپياد شيمي نمي رم!
دانشگاه
ایشاا... تهران!
رشته دانشگاه
فقط و فقط pezeshki
پاسخ : تابستون و درس خوندن

lمن از بقيه خبر ندارم ولي خودم تابستونه اول به دوم هيچي نخوندم فقط رفتم كلاس زبان كه زبان دومم فول بود!مشكلي نداشتم!اگه بخوني فك نكنم بد باشه ولي من امسال مي خوام بخونم!امسال كه دارم ميرم سوم!خيلي ها ميگن الان هم زوده از شهريور شروع نم ولي به نظرم خوبه!

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

اگه میخوای بری المپیاد که خیلی باید این تابستونتو استفاده کنی...
اگه کنکور میخونی فقط یکمی اختصاصی کار کنی بسه !!!!!

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من دبیرستان رو درست خبر ندارم ولی هر کی تو راهنمایی تو تابستون درس بخونه واقعا بیکاره!!!

البته درس خوندن تو هر شرایطی خیلی خوبه ولی بنظرم راهنمایی اونقدرا هم جدی نیست که آدم از تعطیلاتش بزنه...

ولی واسه دبیرستان فک کنم لازم باشه...!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

تجربیات نسبتا دقیق من از مشاهدات خودم و دیگران : جلوجلو خوندن درس ها کلا فایده خاصی نداره. چون به هرحال سرکلاس میرین مثل بقیه و مجبورین به درس گوش بدین. خب همون موقع یادبگیرید. فرق دانش آموزان اول و آخر در مراکز سمپاد، معمولا در میزان مطالعه شونه. دانش آموز زرنگ درس رو که سرکلاس یاد گرفت و رفت خونه تمرین حل کرد و تست زد، هم به زوایای مختلف اون درس تسلط پیدا میکنه و هم درس از یادش نمیره اما دانش آموزی که هم تابستون یاد گرفته باشه و هم سرکلاس مدرسه ، اگر تمرین حل نکنه و تست نزنه، هم تسلطی به درس نخواهد داشت و هم زود یادش میره و از کسی که تابستون کلاس نرفته هم عقب میافته.

اما تابستون هرکس دنبال کلاس نره و علاف بگرده واقعا واقعا دیوانست.

- کلاس زبان حتما حتما برید. اگر انگلیسیتون فوله ، برید فرانسه و اسپانیایی و حتی بهتر از همه عربی یاد بگیرید. تابستون حتما کلاس زبان هاتون رو جوری تنظیم کنید که ساعات زیادی برید کلاس و ترم ها رو زود زود تموم کنید.
- کلاس ورزش رفتن کمک زیادی به شما میکنه. هم توی جسم آدم تاثیر داره و هم مغز و روحش. ترجیحا کلاس های رزمی شرکت کنید چون کاربردی تره. شنا هم گزینه خیلی خوبیه.
- کلاس موسیقی هم بستگی داره به خودتون. اگر برید یاد بگیرید هم یک هنر خوب یاد گرفتید و هم کلاس داره و پزش خوبه.
- اگر به چیز خاصی علاقه دارید مثلا نقاشی یا برنامه نویسی، بهتره برید دنبالش و یاد بگیرید. فردا پس فردا هی غصه میخورید که چرا دنبال علایقتون نرفتید.
- المپیاد اگر جدی هستید، گزینه خوبی هست برای تلاش کردن در تابستان.

8018

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان پسرانه ارومیه
شهر
ارومیه

اره خیلی لازمه من امسال سومم ولی پشیمونم که چرا تابستون دوم درس نخوندم

• شروع کننده موضوع

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

من امسال میرم 2دبیرستان و میخوام برم تجربی چی خوبه بخونم به یکی از دوستام گفتم ریاضی و فیزیکشو بهم بده کلاس خصوصی برم یعنی برای همین که درس ها رو پیشا پیش بخونم کانون خوبه؟؟؟؟؟میخوام امسال ثبت نام کنم

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نظر من آدم تابستون خر بزنه واس مهر هم چین عادت میکنه...پس بهتره بخونیم..اگر هم المپیادی هستیم حتمن بخونیم که فرصت خیلی خوبیه! :D

Golnoush.N

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 کرج
شهر
کرج

هز کی تابستون درس بخونه مشکل داره مگه اون شخص دوم یا سوم باشه(یعنی بره سوم یا پیش) که تازه واسه دوماشم یه کم تست درسای سال دوم بسه

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

اما اگه المپیادی هست بشینه تا میتونه خوب بخونه که کلی از سایر رقبا جلو بیفته :D..بقیه درس ها رو هم نیم نگاهی انداخت بد نمیشه..!! :D

milad R

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

درس خوندن در هر شرایطی خوبه