• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اردو

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام
پاسخ : اردو

این داستان واقعیست ...
توی یه روز از سال ... توی یک ساعت هماهنگ ... توی یک مکان
2 دبیرستان ... یکی پسرونه و یکی دخترونه
دوست من و دوست دوست من :O :O :O :O :O
به جان خودم راست میگم
چشام زده بود بیرون
خلاصه کلی عکس گرفتم که توی همش یه پسر و دختر بودن که با فاصله چند متر ... به صورت عقب و جلو ... یعنی یکی توی بک گراند اون یکی
ولی واقعأ جالب بود ...
:) :) :)

ImPiSh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان یـک
شهر
تهران

اردو فقط اردوی اصفهان!
آقا لب زاینده رود کنار پل خواجو چه قد خندیدیم!!!!
داشتیم شعر می خوندیم دیدیم همه دارن نگامون می کنن!!
از رو پل یه صحنه هایی دیدیم که بیا و ببین! :))
همه جا رفتیم
خیلی چسبید
از همون اولش تو راه آهن :D
تا همون آخرش تو راه آهن :|
اگه بخوام همشو این جا براتون توضیح بدم ... نه اینکه شما خسته شینا... خودم حال ندارم بتایپم :D
فقط اینو بگم که اردوی اصفهان حتی از اردوی جنگل ابر هم بهتر بود
البته جنگل ابر هم یه تجربه ی عالی بود واسه خودش
فک کن شب بدون هیچ نوری بری جنگل نوردی
اون وخ یکی از مسئولین محترم هم صدای سگ دربیاره... :))
اون لحظه سه تا خار رفت تو پام
تو سکوت شب
بدون هیچ نوری
وای که عجب حالی داد
اردوی تبریز هم خوب بود
هم سال اول
هم سال دوم!
کوفته تبریزی و شهربازی و... بله دیگه!
حیف که امسال نشد بریم اردو
حیف! (:|

8340

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا تو سال اول مارو بردن مشهد <D=
مارو گروه گروه کردنو برای هرگروه ازبین مسولان یه سرگروه انتخاب کردن
از شانس خییلی خوب ما [-( ناظممون که مادرشم اورده بود شد سرگروه ما #-o
حالا ازین میگذریم که یه عده بچه شیطون افتاده بودن با ناظم محترمه مدرسه و چه بلاها که سرمون نیومد ~X( و چکارا که نکردیم :-" :-"
برنامه چرخشمون تو مشهد جالب بود(و البته کم که بشه اینجا نوشت!! #S-:)
خوب فکرکنین ناظممون مادرشو آورده بود یعنی اومده بود فقط و فقط ببرا زیارت
اینم کل جایی که مارو برد:
هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - توس؛توس - حرم؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - حرم ؛حرم - هتل؛هتل - راه آهن؛راه آهن - خونه :O :(
تازه اون توس وسطم اجباری بود!!کل بچه هارو باید میبردن!!!!! :))

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

اردو خاطره داره خدایی ؟
یه خانومی که انگار از آسمون افتاده تو اتوبوس (لوکیشِن : اون صندلی تکی ِ کنار ِ آیینه ! )که نذاره حتی اندازه پولت بت خوش بگذره !
یا دیدن ِ چن نفر که هندزفری تو گوششون ِ یه گوشه ای دارن چیپس می خورن !
یا دیدن ِ وسایل ِ توقیف شده ی ِ دوستان ، که با چه انگیزه ای قدم به اردو گذاشته بودن ...!

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی

سال اول راهنمایی نبردنمون :( سال دوم بردنمون وسط بر بیابون که یه هفته همه گرما زده شدیم :-w :-w :-wسال سوم من رفته بودم مشهد همایش بچه هارو قرار بود ببرن که اینا هم لج کردن نرفتن :D :P جاتون خالی مشهد خیلی خوش گذشت ;;)سال اولم روز سه شنبه بردنمون بازدید شرکت نفت :-? بعد فکر کنین ساعت 2 تا4 بری پارک که هیچ ادمی پیدا نمیشه جز چندتا پسر لات ..... :O [-( [-( ولی تو راه تا دلتون بخواد اهنگ خوندیم و چیغ و داد کردیم :Dفرداشم صبح من و دوستم راه افتادیم بریم مشهد برا همایش ریاضی جاتون خالی این دفعه بیشتر خوش گذشت :D :D :D

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

رفته بودیم اردو

نزدیک مدرسه ورق آورده بودیم و غفون میزدیم B-) P:>

عکس هم میگرفتیم ...فیگور i love u pmc .it"s dhow time گرفتیم {-8 {-8

معاون هم در فاصله ۲ متری از ما نشسته بود :-"

آب باز هم کردیم با سر و صورت خیس برگشتیم خیلی خوش گذشت :D

امیر حسین .

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راه دانش
شهر
میاندوآب

سال اول که بردنمون وقتی که موقع ناهار شد همه ی مدیر ومعاونا ریختن سرمون وهمه ی ناهارمون رو خوردن :O :O :O تا بعدازظهر گشنه وتشنه موندیم :(( :(( بعد رفتیم کوه تو کوه 10نفر تلفات دادیم یکیشون خودم بودم تا دو روز نرفتم مدرسه (:| (:| بودم =)) =)) =)) =)) =))
بعد سال دوم مارفتیم مشهد واسه همایش برا اون نبردنمون سال سوم هم درس میخوندیم نرفتیم =)) =))

کاربر حذف شده 8031

مهمان

اخ اخ اخ........
ما رو به اصطلاح خواستند اردوگاه با هنر ببرن ولی نمی دونم چرا از اردوگاه کلکچال در اوردیم. :-?
خوب حالا نفهمیدیم که چه جوری شد ما به سمت اوردوگاه کلکچال حرکت کردیم ولی بدبختی اینجا بود که ما به یه قله ی دیگه رفته بودیم (یعنی اردوگاه تو اون یکی قله بودو........!!!!!!!!!!!)
اَ ..دهنمون سرویس شد .
باز از اون قله اومدیم پایین و دیگه به لطف خدا راه رو هم درست رفتیم و رسیدیم به اردوگاه ولی چه رسیدنی ......
به تاریکی که خوردیم .
از شدت راه رفتن جوراب ها و کفش ها پاره شد ..چون ما از ساعت4 تا 10 شب تو راه بودیم.(حالا بعضی گروه ها که با سگ ها هم یه دیداری داشتند.)
در هر صورت من که با حلی دو دیگه اردو نمی رم. X-(

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از پروفسور :
اخ اخ اخ........
ما رو به اصطلاح خواستند اردوگاه با هنر ببرن ولی نمی دونم چرا از اردوگاه کلکچال در اوردیم. :-?
خوب حالا نفهمیدیم که چه جوری شد ما به سمت اوردوگاه کلکچال حرکت کردیم ولی بدبختی اینجا بود که ما به یه قله ی دیگه رفته بودیم (یعنی اردوگاه تو اون یکی قله بودو........!!!!!!!!!!!)
اَ ..دهنمون سرویس شد .
باز از اون قله اومدیم پایین و دیگه به لطف خدا راه رو هم درست رفتیم و رسیدیم به اردوگاه ولی چه رسیدنی ......
به تاریکی که خوردیم .
از شدت راه رفتن جوراب ها و کفش ها پاره شد ..چون ما از ساعت4 تا 10 شب تو راه بودیم.(حالا بعضی گروه ها که با سگ ها هم یه دیداری داشتند.)
در هر صورت من که با حلی دو دیگه اردو نمی رم. X-(
وای حالمون گرفته شد ساعت 2 نصف شب همه با بدن درد خوابیدند
بعد ساعت 5 اومدن با بلندگو داد میزنن نمازه نماز
منم دیگه تو عمرم کوهنوردی نمیرم
ما اب همراه با گل خوردیم دیگه چی می خواید
من که دارم کمکم مریض میشم

XoXo

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (2)
شهر
تهران
دانشگاه
انشا.... تهران
رشته دانشگاه
پلیمر

خیلی نامردید اون اردو با این که سخت بود اما یکی از بهترین اردو های من بود بگید ببینم تا حالا شده ساعت1:30 با معلماتون تو کوه گیر کرده باشید و بخواید اونجا بخوابید

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

یه بار برای درس زیست برا بازدید رفتیم به یه گاوداری! یه دوساعتی از گشت و گذارمون گذشت به رغم اینکه به خیال اردو اومده بودیم دبیرمون مارو زیر افتاب و رو اسفالت نشوند و برگه و خودکار در اورد و کاملا ناباورانه ازمون امتحان گرفت! این اولین امتحانی بود که توی گاوداری و در حال استشمام بوی بد بدن گاو های سلاخی شده داده بودم!!!!

جینی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
زوده
رشته دانشگاه
اینم زوده

ما یه بار اول راهنمایی رفتیم اردو باهنر.وسط زمستون هم بود..اونجا یه متر ونیم برف اومده بود(واقعا) بچه ها هم با معاون برف بازی میکردن...سنگ برمیداشتن دورشو برف میکشیدن میزدن تو سرش!!!بسی حال داد

مارسل

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 2
شهر
تهران

اردو رفتن با حلی جز دردسر چیزی نداره به خاطر اینکه یه راهنمای ناوارد میذارن سر ...... بعدش هم که آدم بعد از 15 ساعت میرسه بالای کوه هیچ کس به آدم نمی گه خسته نباشی تازه چی نمازت هم قضا شده.....
آخه من نمی دونم اینا که مسیر اردورو بلد نیستن چرا ما رو می برن اردو.... #S-: #S-:

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

اردو بردنمون اردوگاه بعد شب هم خوابیدیم بعد سر بود دوستم همش میرف دستشویی :)) :))
بعد یه بار دسشتویی نزدیک اردوگاه پر بود و دوستم هی داد میزد فاک یو فاک یو لنتی بیا بیرون :-" بعد یارو اومد بیرون دیدیم دبیرمونه :-" دوستم گرخید X_X X_X

الناز س

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

مارو پارسال بردن اردو ولی فقط تا ظهر اونجا بودیم :((ولی خودمونیم تا جا داشتم خوردم من با دوستم شقایق(شقایق sنه)اینقدر غدا اضافه آوردیم
که حد نداشت ( آخر شما فکر کنیدواسه دو نفریه پیتزا گنده ،یه عالمه میگو البته ازون خگشمزه هاش،2بسته پفک و 2بسته چیپس،سیب زمینی،یه دیس پر از مرغ سوخاری ،نزدیک به یه کیلو میوه،به کلمن پر آب اونم واسه ی صبح تا ظهربس نیست :D :D :D :D :D :D :D :D) ))
ولی امسال مارو معلوم نیست کجا میبرن ؟ولی من ودوستام از3مهر برنامه ریزی می کنند برای اردو. B-) B-) B-) B-)

.samin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

پارسال یه هفته رفتیم: قم-همدان و کاشان!!!
چه حااااالی کردیما!!
بچه های همدان عجب بچه های گلین!! با جنبه!! دوست داشتنی!! گل!!!(دوستان به خودشون نگیرنا؟!!) بابا نمیدونی کلی دایره لغات فحش و تیکه انداختم افزایش یااااااافت!!! واژه های پرمعنی!!!

+تو همدان رفتیم یه پارک جنگلی که پیست اسکیت بزرگی هم داشت! ولمون کردن به امون خدا! رفتیم مقبل پیست نشستیم با بچه ها و ... بعععععععععله!! 1 دختر با 4 تا پسر اسکیت میرفتن!(به جوووون شما فقط اسکیت میرفتن!) ما هم که همه روشنفکر و عشق احکام داشتیم بررسی میکردیم که اینا به چند حالت با هم محرم میشن!!!:1-ممکنه اینا همه باهم خواهر و برادر باشن!! 2-یکیشون عموی دختره اس اون یکی داییشه و بعدی باباشه و ... خلاصه کلی حالت رو بررسی کردیم! بعد که دیه به نتیجه نرسیدیم بلند شدیم که بریم دیدم: به!!! مدیر جان! فدای شما! اینهمه وقت پشتمون نشسته بودین و گوش میکردین/؟!! :P :-[ :-[

ma.k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

اخ دهغ دل مونوتازه نکنید من آخرش باعقده اردو (منظورخارج شهره) از این دنیامیرم
امسال هم که دیگه ترکوندن اعلام کردن اردو مشهد اسم نوشتن پولم گرفتن ولی. مارونبردن :((
من اولین نفری بودم که اسم نوشتم ولی اردو نرفتم ای خداآ :-??

elahe17

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خودمون:-&quot;

ما رو اردو برده بودن اصفهان.شب ساعت سه ،خسته و کوفته،در حال ذوق مرگ شدن بودیم که رسیدیم خوابگاه،بعد همه خواب آلود رفتیم تو که ییهو همه چشا 4 تا شد :D یه آقاهه اومد جلو گفت کجااااااااااااااا؟ :-\ ما ام گفتیم اومدیم بخوابیم که مرده گفت استغفرا.. ،لا اله الا ا...،دختر ام دخترای قدیم :-w
ما همه اینجوری :O (:| :O
آقاهه: :-w :| ~X(
بعد رفتیم دم در وایسادیم،بعد از نیم ساعت یکی تابلوی بالای درو خوند روش نوشته بود مرکز ترک اعتیاد...(اسمش یادم نیس :D) :))

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری

رفتیم مشد.ی گارسون بود که کلا خنده نمیدونست چیه.بیچاره همش اون غذای مارو میآورد.ی بار اومد گفت برگه ژتون هاتونو بدید.ما8تاداشتیم دونه دونه میدادیم.گف همه رو یکی کنید بدید.دوستم گف نمیشه یکی همه کنیم.ما پکیدم اون اصن عکس العمل نشون نداد.ی بار دیگه اومد گف بشقابای سوپ رو2تایکی کنید.بازهمون دوستم گف نمیشه یکی2تا کنیم.باز ما...
فک کنم شب آخری بود که اومد سرمیز.ماشبای قبل خ گیر میدادیم بهش که سوپ نمک نداره.تند نیس.ترش نیس.بو میده و...خلاصه ایراد....اون شب،اومد با به سوپ گیر دادیم هیچی نگف.بعد دوستم گف چرا گل سرمیزاتون نیست.هیچی نگف.چرا سوپ امشب ترش بود،ی دفعه از کوره در رف گف من نمیدونم ب کدوم ساز شما برقصم،ی دفعه الهام،دوستم به صورت خودجوش گف مگه بلدی؟ما جلو خودمونو گرفتیم نخندیم،آقا یارو خندید.دیگه نتونستیم تحمل کنیم.خ باحال بود...یادش خوش

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

مدرسه ی ما یه با می گه بودجه نیست (فک کم امسال باید جلوی در مدرسه یه صندوق بذاریم روش بنویسیم بودجه نداریم کمک کنید:D)
یه بار می گه مجوز نمی دن
امسال ما خودمونو کشتیم بردنمون اردوگاه اونم رسما فقط تونستیم بدمینتون بازی کنیم و جدول حل کنیم(سر اب بازی نمره انظباط کم می کنن)
می بینین مدرسمون ما رو چقدر ازاد می ذاره:D

بالا