• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدارس بهتر از سمپاد ؟!

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست
پاسخ : مدرسه ای بهتر از مدارس سمپاد هم هست؟!

معمولا خرد و ابوريحان فقط تو يه جنبه رشد ميكنن و به نظرم مدرسه اى نيس كه مثه سمپاد تو همه جنبه ها حرفى برا گفتن داشته باشه و محيط باز باشه تا بچه به هر كارى كه دوست داره. برسه..مثلا برى ابوريحان يعنى كنكور!
دركل،نه نيس x:

lio10

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
بناب
رشته دانشگاه
نرم افزار

توو شهر ما از لحاظ علمی مدرسه ما خیلیییییییییییییییییییییی... جلوتره اما امکاناتش مثل مدرسه های عادیه، آخه این بی انصافی نیست؟؟؟؟به خدا بچه های مدرسه ما به اسم سمپاد غیرت دارن که اینطوری تلاش میکنن خودشون و مدرسشون رو بالا میکشن :-<

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

الان چون همه مي خوان از سمپاديا بزنن جلو؛خيلي بيشتر و قويتر كار مي كنن!
ولي جو و رقابتي كه تو سمپاد هس تو هيچ مدرسه ي ديگه اي نيس!!!
البته اينم بايد در نظر بگيريم كه بچه هاي خوب تو مدارس ديگه هم كم نيستن،اما تو مدارس سمپاد بيشترن!!! ;;)

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

هرچی بشه، سمپاد سمپاده. اسمش روشه و یک سری رفتار های خاص اون باعث میشن تو هرجایی بهتر باشه ...
البته این قضیه 100% صادق هست، اما در مورد انرژی اتمی نه. انرژی اتمی اگه از سمپاد بهتر نباشه، ضعیف تر نیست.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

چيز خاصی تو مدمون ک جزعي از سمپاده نميبينم ک تو مدارسی مث بعثت و امثالهم نباشه ...
یکی از فرقاي سمپاد قدیمی ميگن این مراسمو این جور چيزاش بوده ک چيزي نميبينم از اونا در مد فعلی...

توضیحات مد ب معنای مدرسه :D

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از F@R!D€H :
الان چون همه مي خوان از سمپاديا بزنن جلو؛خيلي بيشتر و قويتر كار مي كنن!
ولي جو و رقابتي كه تو سمپاد هس تو هيچ مدرسه ي ديگه اي نيس!!!
البته اينم بايد در نظر بگيريم كه بچه هاي خوب تو مدارس ديگه هم كم نيستن،اما تو مدارس سمپاد بيشترن!!! ;;)
درسته كه دارن تلاش ميكنن بزنن جلو...ولى هركدوم تويه ضمينه كار ميكنن واونم باشهريه ها و معلمايى كه مخ آدم سوت ميكشه..ولى بازم خيلى موفق نيستن...الان ابوريحان داره رسما خودشو ميكشه براكنكور..ولى مد هاى سمپاد از سوم و پيش شروع ميكنن و نتايج خييلى خوبى هم ميگيرن و تازه تو زمينه هاى ديگه هم (المپ.خوارزمى.رباتيكو...)خييلى موفقيت هاى چشمگيرى كسب ميكنن...(يه سرچ بكنيد روشن ميشيد :>)واقعا بچه ها روسمپاد غيرت دارن..!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

behtar budan alave bar inke nesBe,tu zamine haye motafaveti ham qabele bahse
بچه هاي سمپاد(ورودي هاي 85 به قبل)البته به بقيه برنخوره. شايد همشون خرخون نباشن اما به معناي واقعي كلمه يه دستن
همشون يه استعدادي دارن حالا يكي پرورشش ميده ميشه المپيادي يكي متوجه استعدادش نميشه
وگرنه ميشه گفت انرزي اتمي بهتره چون كار بيشتري ميكشه
اما انصافا هر جاي دنيا بريم
هيجا سمپاد نميشهههههههههههههههه
لطفا راجع به نظرم نظر بديد

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

بچه ها منصفانه نگاه کنید لطفا
درسته که سمپاد با بچه هاش قوی کار می کنه اما این درست نیست که بگیم دیگر مدارس به پای سمپاد نمی رسن
نمونه دولتی مصلی نژاد رقیب خوبیه برا سمپاد ( البته از نظر من )
چه از نظر امکانات که اصلا با سمپاد قابله مقایسه نیست چه از نظر بچه هاش و دبیراش
بچه های مصلی نژاد هم تو کنکور رتبه های خوبی کسب می کنن و جو رقابتی هم توشون زیاده
من خودم سه سال تو مصلی نژاد درس خوندم با جو اون مدارس آشنا هستم
ولی از حق نگذریم ، مصلی نژاد بیشتر با مرفه کردن بچه هاش
مثلا:
ناهار
فرم رایگان
دادن عیدی
فضای سبز عالی
تجهیزات خوب
و ...
سعی در تشویق اونا برای درس خوندن داره ولی من که تا الان تشویق چندانی از سوی سمپاد ندیدم ، اگه شما دیدین به منم بگین :-<
جدیدا به گوشم رسیده که مصلی نژاد بچه های خوبشو بورسیه می کنه 8->
ولی خب به نظر منم سمپاد بهتره چون بدون همچین رفاهی خودمون داریم تلاشمونو می کنیم :D

pari delroba

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
منگولستان
رشته دانشگاه
بوق شناسی

سمپاد فقط بچه هاش خوبن و کتاباش فرق داره
وگرنه از نظر معلم و کامکانات و کار کشیدن و بازده خیلی جاها بهتر از سمپاد هست

N!00sha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
Bodapes
دانشگاه
Makdonald
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : مدارس بهتر از سمپاد ؟!

به نظرم اسم سمپاد مثل برچسب می مونه ما ها می تو نیم وارد هر مدرسه ای که دوست داشتیم بشیم فقط باید بخوایم ولی هر کسی نمی تونه وارد حریم ما بشه مدرسه ما تکه باید بگم بی نظیره ابو ریحان و خردو سلام و غیره به گرد پای ما نمیرسن الانم که میبینیم بعضی از سمپادیا درساشون ضعیفه نباید کسی پیش خودش فکر کنه که اون فرد از بچه های خرد و .... کمتره چون اگه بخواد می تونه همه رو زیر پاش لگد کنه من به قدرت سمپادیا ایمان کامل دارم

Y@S@M@N

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپادی نیستم
شهر
کاشان
سمپادیا...

من امسال سال سوم راهنمایی هستم و همونجور که پیداست سال بعدی دوره ی دبیرستانم شروع میشه من تصمیم گرفتم به دبیرستان فرزانگان نرم و به یکی از بهترین دبیرستان های غیر انتفاعی کاشان برم که توی اکثر ازمونا و این چیزا رتبه ی برتر رو داره تمام معلماش هم از تهران میان (گفتم بهترین که بدونین از همه لحاظ برتره)
اما با اصرار بیش از حد دوستان مواجه شدم که گفتن دبیرستان سمپاد رو از دست نده خودم میترسم از اینکه برم دبیرستان سمپاد...
نمی دونم چی کار کنم ؟گفتم اگر نظر شماروهم بدونم شاید بتونم بهتر تصمیم بگیرم :)

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ

یه چن تایی هست که دبیراشون بهتره ولی فک کنم بچه هاشون مالی نیستن!!

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نظر من تنها دبیرستان بهتر از حلی انرژی اتمیه اونم 60 تا بیشتر نیستن کلا زیاد به مشکل برنمیخوریم :D

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از Ehem_Ehem :
هرچی بشه، سمپاد سمپاده. اسمش روشه و یک سری رفتار های خاص اون باعث میشن تو هرجایی بهتر باشه ...
البته این قضیه 100% صادق هست، اما در مورد انرژی اتمی نه. انرژی اتمی اگه از سمپاد بهتر نباشه، ضعیف تر نیست.
انرژی100% از سمپاد ضعیفتره...از آزمون ورودیش گرفته تا بچهاش...آخه بااون شهریه ای که میگیرن با10-15نفر دانش آموز سرهر کلاس بااون امکانات خفن،بازم نه تو المپ به پای سمپاد رسیدنو ونه تو خوارزمیو کمکورنرسیدن و نخواهند رسید(تا وقتی من زنده ام نمیذارم)...
بچهای سمپاد نیاز خاصی به امکانات ندارن...ولی اگه اونارو امکاناتشونو ازشون بگیرین فلج میشن...
بچهای سمپاد نیازی به معلمای آنچنانی با حقوق کلون ندارن(البته نمیشه گفت ندارن...منظورم اینه که معلمم نباشه یه شمپادیه واقعی درسشو میخونه در حد اعلاء)...ولی اگه از مدارس دیگه معلماشونو بگیرن فلج میشن...
جو رقابتی ای که تو مدارس سمپاد هست تو هیچ مدرسه ای نیست...
بچهای سمپاد چند بعدی تربیت میشن(ینی هم کنکوریو هم پژوهشیوهم المپیو...)...ولی بچهای اونا تک بعدی...ولی خب قبولم دارم چون دیدم شاگرد اولای اونا واقعن برابری میکنن بایه سمپادیه خوب(نه عالی)
ببینید همیشه شرایطو مساوی فرض کنین...ما نه شهریه اونارو میدیم...نه امکانات اونارو داریم...نه اتحاد آموزشو پرورشو...ولی بااین همه کمبود امکاناتو اینا...بازم ما بالاتریم(تا سال86فقط10تا مدال دار جهانیه ایران غیر سمپادی بودن که8تاشون توی آزمون ورودی سمپاد قبول شده بودنو نیومده بودن)
روزوشب دارن با بچهاشون کار میکنن سمپاد صبح تا بعداز ظهر...بعدش نتیجه ما بهتر میشه...خب پس یه فرقایی هس دیگه...
به نقل از first amir :
behtar budan alave bar inke nesBe,tu zamine haye motafaveti ham qabele bahse
بچه هاي سمپاد(ورودي هاي 85 به قبل)البته به بقيه برنخوره. شايد همشون خرخون نباشن اما به معناي واقعي كلمه يه دستن
همشون يه استعدادي دارن حالا يكي پرورشش ميده ميشه المپيادي يكي متوجه استعدادش نميشه
وگرنه ميشه گفت انرزي اتمي بهتره چون كار بيشتري ميكشه
اما انصافا هر جاي دنيا بريم
هيجا سمپاد نميشهههههههههههههههه
لطفا راجع به نظرم نظر بديد
دقیقا...الآن بعداز اینکه آموزش پروزش لِهِمون کردش...دیگه تو هر مدرسه70-80نفر واقعا سمپادینو بقیه خرخون...یه سریم سیاهی لشکر...آخه من موندم واقعا...تو نیاوران یه حلی تو پاسدارانم یکی دیگه...چرا آخه؟؟من خودم یه روزی انتقام سمپادو از آموزش پرورش میگیرم...یکی از اهدافمه...
انرژی کار بیشتری نمیکشه...مجبور میکنه..بچهاش میل آنچنانی ای به درس خوندن ندارن...ولی بچهای سمپاد دارن...اگرم سمپاد کار بکشه بچهاش با میل کارشونو انجام میدن...این یکی از فرقای سمپادی با غیر سمپادیه...
دقیقا...نوبل من هم بشیم افتخار سمپادی بودنمون یه چی دیگس...حداقل واسه من که اینطوریه...

بالا