1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

سوالات پزشکی

شروع موضوع توسط yas21173 ‏11 فوریه 2011 در انجمن پزشکی، بهداشت و سلامت

1. sadlove

sadlove لنگر انداخته

امتیازات:
    +14,649 / -393
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    شـیراز
    سال فارغ التحصیلی:
    93
    سرترالین هم وابستگی میاره
    من ی مدت خوردم همش شبها کابوس می دیدم :/ سرگیجه و سیاهی جلو چشم و گیجی و اینا ک بماند
    دیگه هر بار دکتر بهم میده نمیخورم . نقل و نبات پزشکهاست :/
    بعد کلن همه جای بدن هم گیرنده براش هست
    مغز قلب معده و.. :| نکنین اینکارا رو برا کنکور .

• لایک لایک x 4
  2. X R@y

X [email protected] کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +1,572 / -41
    نام مرکز سمپاد:
    مجتمع علامه طباطبایی
    شهر:
    بناب
    سال فارغ التحصیلی:
    91
    دانشگاه:
    علوم پزشکی تبریز
    رشته دانشگاه:
    پزشکی
    ریتالین ایجاد وابستگی نداره اتفاقا. تحمل داره

• لایک لایک x 1
  3. RREEZZAA

RREEZZAA کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +1,003 / -1,023
    نام مرکز سمپاد:
    علامه طباطبایی
    شهر:
    بناب
    سال فارغ التحصیلی:
    96
    يكي از آشنايان ميخورد بدنش خيلي سرد و خودش هم بي خيال و كم حافظه و كند و پرخواب ميشد.دو سه سال هم از اين قرصا خورد و آخرش حالش خوب نشد كه هيچ، عوارضي هم ايجاد كرد.مي گف كه باعث شده خودش رو گم كنه در واقع اين قرصا درمان نميكنن بلكه يجورايي آدم رو از خودش به در ميكنن تا مثلا درست شه! من پيشنهادم اينه به يه متخصص طب سنتي مجرب مراجعه كنيد، جواب بهتري ميگيريد ان شاءالله.

• لایک لایک x 2
  4. X R@y

X [email protected] کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +1,572 / -41
    نام مرکز سمپاد:
    مجتمع علامه طباطبایی
    شهر:
    بناب
    سال فارغ التحصیلی:
    91
    دانشگاه:
    علوم پزشکی تبریز
    رشته دانشگاه:
    پزشکی
    درحال حاضر همین دارو ها درمان اصلیش به حساب میرن. درکل یه مثال از افسردگی افکار و اقدام به خودکشی هست! در مقابل این بیماری به نظر شما اون عوارض رو برای مدتی هرچند طولانی داشتن و سپس به زندگی برگشتن خوبه یا مردن؟!
    از طرف دیگه دوستانی که از درمان سنتی و گیاهی حمایت میکنن مطمئنم بیمارستان حضور نداشتن تا ببینن چقدر از این افراد هستن که از این و اون و عطاری و .. داروی گیاهی که بقول خودشون چند نفر کرفتن و جواب داده ولی با چه بیماری های که حتی به پیوند کبد و ... کشیده اومدن بستری شدن. کسی بیمارستان بوده باشه میفهمه که یکی از سوالای اولیه که از مریضای داخلی میپرسیم اینه که گیاه و از این مسائل سنتی مصرف کرده ایا!؟

پ.ن: درکل دوستانه میگم اگه به سلامتی کسی اهمیت میدید از موارد سنتی فاصله بگیرید.

• لایک لایک x 1
  5. حمیده

حمیده کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +14,696 / -128
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    بناب
    سال فارغ التحصیلی:
    94
    نمی‌دونم جاش اینجاست یا نه؛ به هرحال!

من دو تا دندون از فک بالام رو کشیدم چون نمی‌شد روکش استفاده کرد براشون و باید ایمپلنت می‌شدن. الان حدود دو ماه می‌گذره. چند روزه متوجه شدم که دندون‌های عقل بالام دارن در میان و اون فاصله خالی بین دو دندونم داره کمتر میشه. امکانش هست کلا بیخیال ایمپلنت بشم و بذارم دندونای عقلم دربیارن و جای خالی این دندونا پر شه کم کم؟
    در ضمن دندونای فک پایینم هم فاصلشون خیلی کمه. میشه همین حرکتو رو فک پایین هم زد!؟ :D چون دندونای عقل پایین هم دارن درمیان ولی چون فکم جا نداره ناکام موندن! ( من یادمه دوستم میخواست ارتودنسی کنه، 4 تا دندونش رو کشیده بود چون فاصله دندوناش مثل دندونای من کم بود و با اون حرکت حل شد مشکلش.)