• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آموزش همگانی

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
پاسخ : آموزش همگانی

به نقل از علـی :
یعنی کسی که تیزهوشه فقط ریاضی و علوم بلده؟
از انسانی و هنر چیززی نمی فهمه؟
من الان استعداده ریاضی و تجربی داشتم که امدم تیزهوشان ولی عشق به علوم انسانی نمی ذاشت درس درست حسابی بخونم چون مجبور بودم حد و تابع و دیفرانسیل بخونم
ولی حالا تو دانشگاه تنها رشته علوم انسانی که میشد دیپلم ریاضی بره یعنی زیان انگلیسی رفتم
کلی هم ایده برای علوم انسانی مخصوصا روانشناسی دارم
پس نگید کسی علاقه نداره
من کل وجودم با این ها عجین شده

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نظرم چند تا مشکل هست .یکیش همین اجباره ،که مثلاً قبلنا هرکسی که واقعا اشتیاق و انگیزه داشت می رفت درس می خوند و به خاطرِ همین

تو رشته ی موردِ علاقه ش به بهترین جاها می رسید . دومی کلاسِ درس خوندنه ! واقعاً همینه .الان اگه یکیو ببینیم که آشپزه(مثلن! :-" :-")

و درس هم نخونده ولی مثلاً تو رشته ی خودش تو دنیا کلی طرفدار داره و زبانشم کامله و اینا ، چند نفر میان تشویقش میکنن ؟ در مقایسه با

کسی که دکترِ عمومیه مثلِ خیلی آدمایِ دیگه ، و اصلاً هم خودشو وقفِ کارش نمی کنه ؟

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نظر من اين كه آدم تا دوره ي راهنمايي همه ي درسارو بخونه واجبه ! جون قاعدتا تو سني هستن بچه ها كه نمي تونن تصميم بگيرن ! من خودم سوم راهنماييم ؛ تا پارسال ميخواستم برم تجربي ... امسال ميگم مي خوام برم رياضي ... ممكنه حتي سال ديگه يه چيز ديگـه !
اگرم قرار باشه بعد از دبستان تصميم بگيرن چي ميخوان برن بايد يه سيستم ِ استعداد يابي و مشاوره ي قوي تو مراكز وجود داشته باشه ...

بالا