• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کمک درسی--> 50 درصد زیر قیمت

• شروع کننده موضوع MRA
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

MRA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
یادش بخیر شهید بهشتی.
شهر
شهر من، سبزوار
مدال المپیاد
برو بابا...
دانشگاه
همین بغل
رشته دانشگاه
برق---گرایش الکترونیک
سلام. این کتاب ها با تخفیف استثنایی به فروش میرسند. همگی دست دوم در سطح نو (خریدم، جلد کردم، اما نخواندم...)
دلیل فروش: کمبود جا دارم(داریم)+دارن اعصابمو خرد میکنن.

1- حساب دیفرانسیل وانتگرال 1 گاج --- چاپ پنجم 87-88 ----- روی جلد: 7.500 ت ---- قیمت فروش: 4000 ت
2- هندسه تحلیلی گاج (سفید) ( چاپ رنگی) --- چاپ نهم 87-88 ----- روی جلد: 8.500 ت ---- قیمت فروش: 4.500 ت
3- شبیه ساز کنکور رشته ریاضی برای کنکور 89 (کانون=قلم چی+همگامان) --- چاپ سوم --- کنکور های 84 تا 88 ---- روی جلد:6.500 ت ---- قیمت فروش: 4.000 ت (این یکی دست اوله یعنی نوی نو)
4- دین و زندگی کانون (4 درس 4 کتاب)--- برای کنکور 89(چاپ دهم) ----- روی جلد:10.000 ت --- قیمت فروش: توافقی
5- ادبیات فارسی پیش خیلی سبز --- چاپ اسفند 87--- بسیار بسیار نو (جل چسبی+منگنه شده)--- روی جلد: 7.500ت --- قیمت فروش : توافقی

6- بقیه شو بعدآ می نویسم...

7- ارسال از طریق پست(همه ایران) یا دوست(در حال حاضر سبزوار، مشهد،نیشابور، بابل، گرگان، رودسر، تربت حیدریه)

• شروع کننده موضوع

MRA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
یادش بخیر شهید بهشتی.
شهر
شهر من، سبزوار
مدال المپیاد
برو بابا...
دانشگاه
همین بغل
رشته دانشگاه
برق---گرایش الکترونیک
پاسخ : فروش چند کتاب گاج و ... 50 درصد زیر قیمت

این هم چند تا کتاب دیگه. اما اینا همش نیست.(هنوزم هست)

هفت کنکور...
1- هندسه 1 و 2-----82 تا 88 ---- 2.000 ----> 1.200 ---------------- فقط 1 ساعت خونده شده، همین
2- دیفرانسیل ----- 82 تا 88 ------ 2.500 ------> 1.400 --------------- اصلآ استفاده نشده
3- شیمی پیش ----- 81 تا 87 ------- 3.500 ------> 1.800 --------------- یه کوچولو استفاده شده
4- هندسه تحلیلی ---- 82 تا 88 ---------2.000 -----> 1.200 ---------------- استفاده نشده، اصلآ

5- فلش کارت دیفرانسیل!! بصورت اشانتیون برای خرید یه مقدار زیاد. یا 1000 ت یا اصلآ 500 ت

• شروع کننده موضوع

MRA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
یادش بخیر شهید بهشتی.
شهر
شهر من، سبزوار
مدال المپیاد
برو بابا...
دانشگاه
همین بغل
رشته دانشگاه
برق---گرایش الکترونیک
پاسخ : کمک درسی--> 50 درصد زیر قیمت

کسی نبود؟؟

این جوری که داره پیش میره، همینا رو هم باید تا یکی دو هفته دیگه بدم آشناها. وقتی کتاب میخوان که نمیشه دروغ بگی(این حرف مادرمه)

نمیونم اینا چرا نمیرن خودشون بخرن؟؟؟؟؟؟؟

کل عمومی های درسیمو (خود کتاب درسی هامو) یه هفته پیش دادم رفت. (از روی مجبوری و رودربایستی)

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از mra :
این هم چند تا کتاب دیگه. اما اینا همش نیست.(هنوزم هست)

هفت کنکور...
1- هندسه 1 و 2-----82 تا 88 ---- 2.000 ----> 1.200 ---------------- فقط 1 ساعت خونده شده، همین
2- دیفرانسیل ----- 82 تا 88 ------ 2.500 ------> 1.400 --------------- اصلآ استفاده نشده
3- شیمی پیش ----- 81 تا 87 ------- 3.500 ------> 1.800 --------------- یه کوچولو استفاده شده
4- هندسه تحلیلی ---- 82 تا 88 ---------2.000 -----> 1.200 ---------------- استفاده نشده، اصلآ

5- فلش کارت دیفرانسیل!! بصورت اشانتیون برای خرید یه مقدار زیاد. یا 1000 ت یا اصلآ 500 ت
چه انتشاراتی؟

• شروع کننده موضوع

MRA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
یادش بخیر شهید بهشتی.
شهر
شهر من، سبزوار
مدال المپیاد
برو بابا...
دانشگاه
همین بغل
رشته دانشگاه
برق---گرایش الکترونیک

مگه غیر از کانون فرهنگی آموزش (قلمچی) جای دیگه ای هم هفت کنکور و فلش کارت منتشر میکنه؟؟؟!

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از mra :
مگه غیر از کانون فرهنگی آموزش (قلمچی) جای دیگه ای هم هفت کنکور و فلش کارت منتشر میکنه؟؟؟!
آها شرمنده
من خط اول رو نخوندم
فک کردم هر کدوم جدا هستن
در مورد فلش کارت هم بله گاج هم فلش کارت داره

بالا