• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
آخرین ویرایش:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
مساله تبلیغات اینه که باید متقاضی تبلیغاتی وجود داشته باشه تا بشه تبلیغ گرفت. مدتهاست پیشنهاد تبلیغ توی سایت دریافت نکردیم.

ارسال ها به پروفایل برگشت و قسمت جستجو هم فعال شد. اگر مشکلی در استفاده از سیستم دیدید حتما بگید چون کلا سایت رو یه بار بردم رو کامپیوتر درست کردم و دوباره برگردوندم رو سرور.

و اینکه سیستم مدریت محتوی این سایت چیه ؟؟ مای بی بی ویبولتین چی ؟؟
زنفورو

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
مساله تبلیغات اینه که باید متقاضی تبلیغاتی وجود داشته باشه تا بشه تبلیغ گرفت. مدتهاست پیشنهاد تبلیغ توی سایت دریافت نکردیم.

ارسال ها به پروفایل برگشت و قسمت جستجو هم فعال شد. اگر مشکلی در استفاده از سیستم دیدید حتما بگید چون کلا سایت رو یه بار بردم رو کامپیوتر درست کردم و دوباره برگردوندم رو سرور.

زنفورو
نه اگر بازدید فوق بالا (حدود 1000 یا 10000 بار در روز فکر کنم اگر داشته باشیم شرکتایی هستن که می فروشن تقاضا می دین می گن بیا این رو راه بنداز بعد ماهیانه پول می دن بهتون)

starrrr

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
^_^
سال فارغ التحصیلی
00
یه راه دیگ هم میشه برا درامد زایی سایت در نظر گرفت
اونایی ک درسشون خوبه ب بقیه درس اینا یاد بدن
یه پورسانتی هم ب ادمین بدن
یا مثلا یکی زبانش خوبه میتونه مقاله اینا ترجمه کنه میتونه بابت ترجمه پول بگیره یه پورسانتی هم ب ادمین بده
ک بابت هزینه سایت ب زحمت نیفته ادمین هم
فک کنم فکرم خوب باشه

starrrr

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
^_^
سال فارغ التحصیلی
00
یه کار دیگ هم میشه کرد من شنیدم خیلیا کار با نرم افزار های مهندسی رو بلد نیستن
توو بیرون برا انجام پروژه ها کلی پول میگرن ( طبق چیزایی ک شنیدم )
اینجا هم میتونن تیم تشکیل بدن بچه ها
درامد زایی کنن

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پستی خطاب به @MTHR و بقیه مدیران
واقعیت اینه که نمیدونم چند بار باید یه" دختر" تو این سایت آسیب ببینه، روح و روانش اذیت بشه، مورد فریب، مخ زدن قرار بگیره تا شما متوجه بشین سایت خیلی وقته نیازی به تاپیک جدید نداره. بلکه نیاز داره تا یک نفر از لحاظ اخلاقی سایت رو مدیریت کنه.اتفاقی که میفته اینه که اغلب موارد دخترا آسیب جدیتری به روحشون وارد میشه. هر چند میدونم صدام به جایی نمیرسه و جواب @MTHR طبق معمول اینه که" هر اتفاقی که براتون تو این سایت میفته مقصر خودتونید و دوستایی که پیدا میکنید اینجا. " و بقیه افرادم وقتی میبینن یه اتفاق ناگواری در حال روی دادنه نه تنها که هیچ کاری نمیکنن بلکه دامن میزنن همکاری میکنند فرصت طلبی میکنن. (متاسفم حتی برای روانشناسای سایت، معتقدین سایت، مدیرای سایت، شورای صنفی های سایت، کتابخان های سایت )[باز اگر این جمله م رو اشتباها حمل بر عقل کل بودن و تخریب کسی نکنین] به عنوان کسی که اینجا بارها اسیب دیدم، (ناخواسته)،پیشنهادم اینه از لحاظ اخلاقی هم بررسی کنید. خیلی وقتا یه پسر اینقدر اصرار میکنه یا از در دوستی و حمایت و محبت میاد که دختر هیچ راهی نداره بعدشم که خوشیهاش تموم شد دختره رو تک و تنها میذاره(واقعیت جامعه اغلب همینه)
دوست عزیز وقتی شما پتانسیل یا جنبه برخورد با جنس مخالف رو حتی تو فضای مجازی ندارین قصور از خودتون هستش هر چند داشتن ی دوست باید فارغ جنسیتش قضاوت شه

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بحث من حجاب نیست که برای گشت ارشاد باشه. بحث اینه وقتی خودت دختری و آسیب پذیری نباید با یه پسر که قصدش معلوم نیست همکاری کنی و باعث اسیب به روح دختری بشی
@Karin شما اکانت اصلیتون رو اول معرفی کنید بعد سخن برانید
جز این اکانتی ندارم حقیقت برا هر کسی ک نخواد قبولش کنه تلخ تلخ البته کسی رو ک خودشو زده ب خواب نمیشه بیدار کرد!

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
یا خدا انقدر بچه های سایت میتونن راحت به زندگی یکی نزدیک بشن؟(((:
تنها راه ارتباطی اینجا پیغام خصوصی و چته
اگه میبینی مزاحمته بلاکش کن با گزارش بده
اینکه میذارین تا این حد وارد زندگیتون بشه و روتون تاثیر بذاره تقصیر سایت نیست
تقصیر خودتونه
من واقعا نمیفهمم چرا باید این مساعل رو بندازین تقصیر سایت

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
در راستای حرفایی که پیش اومده بزارین منم یه چیز بگم:-"
من الان نزدیک سه ساله اینجام و نه تنها برام مشکلی پیش نیومده که خوبم بوده فضای اینجا برام؟
چرا چون تو پ خ حد و حدودو حفظ کردم و دیدم کسی پ خ چرت میفرسته ولش کردم..چت چرت میفرسته بلاک کن یا نهایت شخصا به مدیر بگین بنش کنه..
گلنوش درست میگه افراد مجازیو تا کجا وارد زندگی شخصیتون میکنین مگه؟بله منم قبول دارم گاهی اوقات بعضی از دوستای اینترنتی تبدیل میشن به بهترین دوستای واقعی، ول از طرف خودم و به عنوان کسی که خیلییییی سخت با کسی صمیمی میشم و خیلی سخت ادمای مجازیو وارد زندگی شخصی میکنم توصیه میکنم واقعا حد و حدود روابطو رعایت کنین قرار نیست هرکی یه سلام براتون میفرسته اینجا ده دقیقه بعد آیدی تلگرامتونو داشته باشه که :-"

حالا مثل منم نباشین که اگه فردا مردم عمرا کسی از بچه های اینجا(و کل فصاهای مجازی دیگه ای که توشون فعالم یا بودم) بفهمه من مردم، بس که سخت با همه در ارتباطم خارج اینجا:))

در ادامه ی حرفام اینم بگم هیچوقت همچین طرز تفکری ندارم که اگر یه نفر آزارتون میده فقط از کنارش رد شین اتفاقا رسواشون کنین من خودم آدمیم گه کسی تو خیابون تیکه هم بندازه حتما ابروشو میبرم یا تو محیطی(حتی فامیل )کسی آزارم بده قطعا با خانوادم در میون میزارم و خفه خون نمیگیرم راجع به همیچن چیز مهمی، برا همین میگم مشکلی پیش میاد بگین به مدیر سایت تا حل شه راحت از کنترش نگذرین خلاصه..

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من که خیلی رفیقای قشنگی از این جا برداشتم و کسی هم زشت بوده خب نزدنم که! ادامه ندادم.
واااااااقن به ممد چه؟
واااااااقن نظارت اخلاقی چیه؟
در حدی که تو سایت اتفاقی می افته می تونید گزارش بدین ولی اگه روابطتونو بردین خارج از سایت به مطهری چه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
خب ببنید الان چند مسئله رو مطرح دارید می کنید که به رغم این که ح.ب جاش نیست و اگه پیشنهادی هست الی ماشاالله تاپیک هست برای مطرح کردنش پاسخ ها رو همینجا میگم و بعدش پست ها منتقل میشه به تاپیک مربوطه:
پستی خطاب به @MTHR و بقیه مدیران
واقعیت اینه که نمیدونم چند بار باید یه" دختر" تو این سایت آسیب ببینه، روح و روانش اذیت بشه، مورد فریب، مخ زدن قرار بگیره
  • اگر موردی تحت آسیب در فضای سایت قرار بگیره باید اطلاع بده به مدیران به صورت واضح و نه با اکانت فیک یا پیغام رسانی یا ...! همچنین باید اسکرین شات بحث ها موجود باشد و نه صرفا به استناد گفت و گو یا ... (گرچه که در صورتی که صرفا مورد گفت و گو باشد هم بررسی و چک می شود.)
تا شما متوجه بشین سایت خیلی وقته نیازی به تاپیک جدید نداره.
  • این بیشتر از این که نظر یک فرد مهم باشه نظر جمعی مهمه و علاوه بر اون این دو موضوع دو بحث کاملا جداگانه است.(در واقع مغلطه است :سوت ) در ادامه باید ذکر کنم هر انجمن و هر سایت و بلاگ و ... برای بقا نیاز به تولید محتوا و در جای خودش حتی تبلیغات و ... دارد که توضیح بیشتر رو به جای درست تری موکول می کنیم.
بلکه نیاز داره تا یک نفر از لحاظ اخلاقی سایت رو مدیریت کنه.
  • در اغلب دنیای مجازی این اجازه به مدیران داده نشده که بدون رضایت شخص به حریم خصوصی آن ها نظارت کند (حتی به قصد خیر و ...) بنابراین به هیچ عنوان اجازه دخالت و چک کردن به فرض پ.خ بدون طرح مسئله به صورت دقیق و با سند به ما داده نشده است. فلسفه ی وجود دکمه ی گزارش چه در پ.خ ها چه در پست ها نیز به همین دلیل است. در مورد پست ها و تاپیک ها که به صورت عمومی هستند نیز در صورت مشاهده مفاهیم و ارسال های خلاف قوانین برخورد مناسب با پست و فرد صورت خواهد گرفت(اگر چه درباره پست ها نیز بار ها ذکر شده است که در صورت مشاهده تخطی گزارش کنید.)
اتفاقی که میفته اینه که اغلب موارد دخترا آسیب جدیتری به روحشون وارد میشه و بقیه افرادم وقتی میبینن یه اتفاق ناگواری در حال روی دادنه نه تنها که هیچ کاری نمیکنن بلکه دامن میزنن همکاری میکنند فرصت طلبی میکنن. (متاسفم حتی برای روانشناسای سایت، معتقدین سایت، مدیرای سایت، شورای صنفی های سایت، کتابخان های سایت )[باز اگر این جمله م رو اشتباها حمل بر عقل کل بودن و تخریب کسی نکنین]
  • بقیه افراد؟ اغلب موارد؟ اصلا تا به الان خود شما موردی با استناد به من معرفی کردید که من پیگیری نکرده باشم؟ با احترام باید بگم به وضوح دارید از مغلطه استفاده می کنید. اگر موضوع مشخص بود و دقیق مطرح شده بود قابلیت بحث داشت ...
به عنوان کسی که اینجا بارها اسیب دیدم، (ناخواسته)،پیشنهادم اینه از لحاظ اخلاقی هم بررسی کنید.
  • پیشنهاد! نکته ی خوبی رو اشاره کردید و در ادامه باید به مبحث راهکار رسید. اگر واقعا این موضوع شما رو آزار میده باید در برابر راهکار فعلی که گزارش مستقیم پ.خ است راهکار جدید و بهتری ارائه کنید. گرچه که شما هنوز حتی صورت مشکل و مسئله را به صورت شفاف و با وضوح (کیس وار) بیان نکرده اید.
خیلی وقتا یه پسر اینقدر اصرار میکنه یا از در دوستی و حمایت و محبت میاد که دختر هیچ راهی نداره بعدشم که خوشیهاش تموم شد دختره رو تک و تنها میذاره(واقعیت جامعه اغلب همینه) حالا ممکنه پسری هم باشه اسیب ببینه من من از طرف دخترا حرف میزنم
  • دختر هیچ راهی نداره؟؟؟؟ به عنوان یک دختر بهم برخورد حقیقتا :قهقهه تلخ در کل فکر می کنم به صورت بنیادی در مباحثی دیگر با هم اختلاف نظر داریم که ربطی به بحث اکنون ندارد و در مجالی دیگر به آن می پردازیم. فقط همین قدر بگویم که هر طرف این دوستی یا ... می توانند به خواست خود رابطه را کنترل کنند.
من به اقای مطهری و ثنا چندین بار گفتم. ولی وقتی میبینی کاری نمیکنن باید چیکار کرد؟
  • دقیقا چی رو چندین بار گفتید؟ بنده تا جایی که یادم هست شما فقط یک بار درباره یک اکانت و شخص آن ها بدون استناد یا اسکرین شات یا ... با من صحبت کردید و من هم ذکر کردم که بدون اسکرین شات نمی توانم از شما بپذیرم. گرچه که همان اکانت هم پس از مدتی فرد دیگری دقیق گزارش کرد و پیگیری شد.
  • کار؟ چه کاری مد نظره؟ همون طوری که قبلا ذکر کردم تخریب و حتی پیشنهاد بدون راهکار نتیجه ای ندارد.
سمپادیا جایی برای مخ زدن و اسیب رسوندن به دخترای مردمو زیراب اینو اون زدن نباید باشه
در اینکه اینجا افراد خوبی برای دوستی وجود دارن شکی نیست. (لازم هم نیست دیگران رونمایی کنن)
  • و کما این که نیست. این افراد هستند که می توانند یک مکان رو به جایی برای مخ زدن تبدیل کنند که اون هم اگر در معرض عموم (در اینجا در پست ها و تاپیک ها) باشه برخورد میشه قطعا و اگر در پ.خ باشه خب گزارش کردن راهکارشه ...

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401
قبلا به جا 15تا 20تا تاپیک رو که تازه آپ شده بود می ذاشتید
و آخرین فعالیت ها هم از صفحه پروفایل حذف شدن
نمیشه برشون گردوند؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
ما نه کنترلی روی چت ها داریم نه پیغام خصوصی ها. فقط میتونیم در صورت گزارش یه تک‌پیام رو بخونیم و نه حتی کل مکالمه رو. قضاوت راجع به اینکه کی برای چه کسی چجوری مزاحمت ایجاد کرده یا کی به کی ضربه زده و چیزهایی شبیه این از توانایی ما خارجه. شبیه اینه که مثلا از یه مدیر مدرسه انتظار داشته باشی که نگذاره بچه ها به همدیگه حرف +۱۸ بزنن. این مواردی که گفتید مسائلی هستند که خود فرد باید حل کنه. هر کس دیگری هم جای من بود همینو میگفت.

قبلا به جا 15تا 20تا تاپیک رو که تازه آپ شده بود می ذاشتید
و آخرین فعالیت ها هم از صفحه پروفایل حذف شدن
نمیشه برشون گردوند؟
شما اول بی زحمت مشخصات مدرسه رو وارد کن. طبق قوانین سایت اجباریه.
آخرین فعالیت پروفایل که برگشته. آمار رو هم کردم ۲۰ تا.

مدیر گزینی بعدی کِیه؟
@MTHR
@shnava
@esfrwms
دقیق نمیدونم! یکم سر بچه ها خلوت بشه کنکوری ها هم به سایت برگردن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
کو؟
منظور اون نیستا -_-
خوراک خبری ک "فلانی فلان چیز رو لایک کرد" تو صفحه پروفایل ها امکان برگشت نداره؟

+کسی چت روم نداره . چرا؟ برمیگرده؟
تا چهار صفحه اطلاعیه ها به صورت مستقیم نمایش داده پی شوند برای اطلاعیه های قدیمی تر به صورت مخصوص از میان گزینه های حساب شما انتخاب کنید برای مثال در جهت نمایش اطلاعیه های لایک به صورت کامل روی گزینه امتیازات دریافتی کلیک کنید.
مشاهده پیوست 871

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نه منظورم این هم نیستا ((: کنار ارسالی ها آخرین فعالیت هر کاربر رو نمایش میداد مثلا:
  • افرا از ارسال فلانی در حرف بزن تشکر کرد.
  • افرا به موضوع حرف بزن پاسخ داده است.
  • افرا آواتار خود را عوض کرد.
خوراک خبری دیگه.
منظورم اینه
آهاااا! فهمیدم!
:قهقهه
اونو هاید کردیم! چند تا از همین بخش ها رو (مثل همین و همون بخش آخرین بانگ ها) هاید کردیم چون اکتیو بود به سرور فشار میومد ...

+کسی چت روم نداره . چرا؟ برمیگرده؟
یک نفر؟ کی؟ خودت؟ رفرش می زنم چت رو امیدوارم که برگرده ... فعلا علی الحساب کش مرورگرت رو پاک کن تمام صفحات باز شده سایت روی تمام دستگاه ها رو ببند و بعد دوباره وارد شو (عوض کردن مرورگر و عوض کردن دیوایس هم بعضی وقتا جوابه)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
آهاا! چت روم! خب دلیلش ساده اس چون چت روم عمومی رو بستیم به خاطر باگ اخیر ... به زودی دوباره بر می گردونیمش پر قدرت تر ...

Porsa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان لاهیجان-فرزانگان5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
راهی برای تغییر نام کاربری وجود نداره؟

مُهَنّـــا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد_قم
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
cfu
من وقتی با لپتاپ میام هر پستی رو که باز میکنم دانلود منیجرم برای دانلود یه فایل صوتی فعال میشه. اسم فایلشم نیومسیجه. چجوری میتونم قطعش کنم که دیگه ارور نده؟:-?

بالا