• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT
پاسخ : سؤالات و مشکلات

این تاپیک اولین هارو خوندم،بعد یه مطلبی توش گذاشتم،فکر کنم اینجا هم باشه بد نیست :-?

به نقل از مهدی صفری :
همزمان با وقتی که توی سمپادیا اکانت ساختم،توی سمپاد سیتی هم اکانت ساختم.توی جفتشون آواتارم،عکس شخصی گذاشتم،توی سمپادیا
بلافاصله "ساینا" بم پی ام داد،یه کم تند حرف زد(داخلی بود اون موقع) بعد اینکه سر همون حرفش هم سوال پرسیدم و ج نداد کلا بم،بعد بم بر خورد :D بعد توی همون فاصله تو سمپاد سیتی یکی بم پی ام داد،خیلی آروم و دوستانه توضیح داد چرا باید آواتارمو عوض کنم...

نتیجه این شد که،توی سمپادیا هیجوقت فعالیت خاصی نداشتم...بیشتر وقتمو گذاشتم تو سمپاد سیتی(البته نه خیلی ،اما خب یه 2 هزارتایی پست دادم حداقل 50-60 روزی هم وقت البته مطمئن نیستم)

خب خودم پشیمونم،ولی چیزی که هست اینه که هرکس یه آستانه ای داره برای فعالیت،اونقد که فعالیت کرد دیگه حسش براش باقی نمیمونه که پست بده،تاپیک ایجاد کنه و این حرفا...منم هرچی که شد رو توی سیتی انجام دادم.

با تشکر از مدیران داخلی.

• لایک
امتیازات: 1tA

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این «علامت گذاری همه ی موضوعات به عنوان خوانده شده» یا همچین چیزی که بود، قصد بازگشت داره؟! :-<

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به نقل از SalehM :
گیریم که ربطی نداشته باشه.
چرا انقدر حساسیت باید نشون داده بشه برای نظم؟
پادگان نیست که.
مردم وقتی میان سمپادیا باید احساس راحتی کنن، نه اینکه از ترس قفل شدن تاپیکشون پست ندن.
من خیلی دیدم داخلی یهو میاد تو تاپیک اصلا نمیدونه بحث چیه، جریان چیه، پست آخر رو میخونه، حس میکنه به عنوان تاپیک مربوط نیست، یه پست اسپم میده که "قفل میکنم تا پاکسازی شه."
خونه‌ی آدم پادگانه که خیلی از نظما رو توش رعایت می‌کنیم؟ :-?

خب، شما واسه این مورد آخر که گفتی یه مثال بزن حلش کنیم :د

ضمناً سر بحث اون تاپیک تکست‌های ماندگار انگلیسی و فارسی، خیلی وقتا این اتفاق افتاده که همچین موردی رو دیدم شخصاً، بعد جابجا کردم گذاشتم توی اون یکی تاپیک، ولی خب چه‌کاریه؟می‌خواین اینجوری نشه و راحت باشین اون انگلیسیه رو حذف کنیم، هوم؟

×آخه کار دوستان مثه این می‌مونه که نونوایی کنار خونه‌شون باشه، بعد پاشن برن از سوپری دوتا خیابون اونورتر نون بخرن :-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از شقایق س. :
خونه‌ی آدم پادگانه که خیلی از نظما رو توش رعایت می‌کنیم؟ :-?
شما تو خونت یک سری نظم رو رعایت می‌کنی، تو سمپادیا هم رعایت می‌شه. مثلا؟ مثلا شما کتاب‌هات رو نمی‌ذاری تو کاسه توالت. خب. ما هم مسئله‌ی ریاضی رو پست نمی‌کنیم تو انجمن کتاب‌خوانی. ولی صبح‌ها، بابات خانواده رو از خواب بیدار نمی‌کنه خبردار و بشین پاشو و کلاغ‌پر بده. لذا داخلی‌ها هم نباید راه برن تا یه پست پیدا کردن که ذره‌ای مرتبط با تاپیک نبود حمله کنن به صاحب پست.

که چی؟ که این‌که اون چیزی که داری بهش فکر می‌کنی رو می‌فهمم من. منتها زیاد اگر دنبال نظم باشن مدیرا، بچه‌ها زده می‌شن از سایت. اون موقع یه وبسایت منظرم و مرتب داریم، با چهار-پنج بازدید روزانه. شما اگر فروم‌های دیگه رو ببینی، می‌فهمی سمپادیا در مقابل اونا، بسیار بسیار با نظمه.
این نظم رو مدیرا بوجود می‌آرن؟ نه. این تک‌تک افراد هستن که این نظم رو می‌سازن. مدیرا 1% در این امر دخالت می‌کنن. من حرفم اینه که این 1% نشه 10%.
به نقل از شقایق س. :
×آخه کار دوستان مثه این می‌مونه که نونوایی کنار خونه‌شون باشه، بعد پاشن برن از سوپری دوتا خیابون اونورتر نون بخرن :-"
د نشد. با کلمات بازی نکن.

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

ببینید،هربار موقع مدیر گزینی هاتون،میاین میگین که وظایف مدیر داخلی اینه و وظایف مدیر اجراییَم اینه و همه میخونن و بر اساس اون در خواست میدن برای مدیریت.اما من الان موندم واقعن اکسس دادن به کاربرا دست کیه؟مدیر داخلی میگه مدیر اجرایی.مدیر اجرایی میگه مدیر داخلی.مدیر کل میگه مدیر انجمن.اونم درحالی که همه میگن آره منم موافقم و اینا ولی دست فلان مدیرِ! من که کارم داره راه میفته.گفتم فقط کامل مشخص کنید.

#با تشکر :|

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ـفاتــــ :
ببینید،هربار موقع مدیر گزینی هاتون،میاین میگین که وظایف مدیر داخلی اینه و وظایف مدیر اجراییَم اینه و همه میخونن و بر اساس اون در خواست میدن برای مدیریت.اما من الان موندم واقعن اکسس دادن به کاربرا دست کیه؟مدیر داخلی میگه مدیر اجرایی.مدیر اجرایی میگه مدیر داخلی.مدیر کل میگه مدیر انجمن.اونم درحالی که همه میگن آره منم موافقم و اینا ولی دست فلان مدیرِ! من که کارم داره راه میفته.گفتم فقط کامل مشخص کنید.

چیزی که شما مد نظرت هست انتخاب مدیره که توسط داخلی هاس. اون چیزی‌م که گفتم دست اجرایی‌هاست ؛ مسئولیت نشریه بود.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از ـفاتــــ :

اینجوریه که:
مدیریت انجمن ها رو مدیران داخلی تصمیم گیری می کنن، اعلام می کنن و مدیران کل فقط دسترسی ها رو "تنظیم" می کنن (یعنی دخالت مستقیمی نمی کنن در روند تصمیم گیری، مگر این که نیاز باشه)

مدیریت انجمن های خاص که مربوط به پروژه های سایته (مثل رادیو و نشریه، درواقع مدیریت پروژه ها رو) اجرایی ها یا مسئولان اون پروژه ها تصمیم میگیرن، اعلام می کنن و مدیران کل فقط دسترسی ها رو "تنظیم" می کنن (یعنی دخالت مستقیمی نمی کنن در روند تصمیم گیری، مگر این که نیاز باشه)

عضویت گروه ها (مثل تحریریه) رو هم مدیران اجرایی یا مسئولان اون گروه ها تصمیم گیری می کنن، و باز هم، اعلام می کنن و مدیران کل فقط دسترسی ها رو "تنظیم" می کنن (یعنی دخالت مستقیمی نمی کنن در روند تصمیم گیری، مگر این که نیاز باشه)

علت این سلسله مراتب هم نظم دادن به تصمیم گیری ها و ابلاغ هاست، یعنی خب طبق اساسنامه و سیاست های سایت هر گروه مدیریتی وظایفی داره، تصمیمگیری برای اون وظایف هم مسئولیت داره، برای همین نباید دخالت و اعمال قدرت یک طرفه ای صورت بگیره

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

به نقل از GCD :
مدیریت انجمن های خاص که مربوط به پروژه های سایته (مثل رادیو و نشریه، درواقع مدیریت پروژه ها رو) اجرایی ها یا مسئولان اون پروژه ها تصمیم میگیرن، اعلام می کنن و مدیران کل فقط دسترسی ها رو "تنظیم" می کنن (یعنی دخالت مستقیمی نمی کنن در روند تصمیم گیری، مگر این که نیاز باشه)
من به اجرایی گفتم گفت به داخلی بگو.مسوول پروژه هم فک کنم خودم باشم.اوکی؟
به نقل از GCD :
عضویت گروه ها (مثل تحریریه) رو هم مدیران اجرایی یا مسئولان اون گروه ها تصمیم گیری می کنن، و باز هم، اعلام می کنن و مدیران کل فقط دسترسی ها رو "تنظیم" می کنن (یعنی دخالت مستقیمی نمی کنن در روند تصمیم گیری، مگر این که نیاز باشه)
به مدیر اجرایی گفتم گفت به داخلی بگو.نشریه خودش انجمن داره و اصلن زیر گروه خبرگزاری نیست که تو هی میگفتی به کهربا بگم.

xنخواستیم آقا نخواستیم. گند میزنن یه عده واقعن!

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

ببینید دوستان برای این که نشریه ای بخواد چاپ بشه و پیش بره باید حداقل یک مدیر باشه که راهنمایی و هدایت کنه

این که فردی تاپیک بزنه بگه مطالبتون رو با من در میون بگذارید وجهه ی خوبی نداره چون رسماً همون فرد هیچ کاره محسوب میشه و نمیتونه چیزی رو پیش ببره! یعنی شاید مدیر نشریه ، هیچ وقت روی کلمه مدریت بالای سایت کلیک هم نکنه اما وجود داشتن کلمه ی "مدیر انجمن" کنار اسمش واقعاً برای پیشبرد نشریه لازمه!

کاملاً هم دلیلش واضحه

بهتر بگم هیچ تاپیکی به اندازه ی نشریه نیاز به مدیر نداره!!

البته این نظر من هست ، امیدوارم فکر بشه بهش!

من به مدیران داخلی / اجرایی (هر کسی که مسئوله نشریه هست) توصیه میکنم که راجع به این موضوع سریعتر تصمیم بگیرن ! :)

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از Radikal :
ببینید دوستان برای این که نشریه ای بخواد چاپ بشه و پیش بره باید حداقل یک مدیر باشه که راهنمایی و هدایت کنه

این که فردی تاپیک بزنه بگه مطالبتون رو با من در میون بگذارید وجهه ی خوبی نداره چون رسماً همون فرد هیچ کاره محسوب میشه و نمیتونه چیزی رو پیش ببره! یعنی شاید مدیر نشریه ، هیچ وقت روی کلمه مدریت بالای سایت کلیک هم نکنه اما وجود داشتن کلمه ی "مدیر انجمن" کنار اسمش واقعاً برای پیشبرد نشریه لازمه!

کاملاً هم دلیلش واضحه

بهتر بگم هیچ تاپیکی به اندازه ی نشریه نیاز به مدیر نداره!!

البته این نظر من هست ، امیدوارم فکر بشه بهش!

من به مدیران داخلی / اجرایی (هر کسی که مسئوله نشریه هست) توصیه میکنم که راجع به این موضوع سریعتر تصمیم بگیرن ! :)

گویا اجرایی‌ها باید تصمیم بگیرن؛ که هنوز تصمیم نگرفتن ، من خودم مطرح کردم اینُ که مدیر بذاریم حالا تصمیم گیرنده یه نفر که نیست. صبر کنید یه کم.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

تصمیم گرفته شده است و باز اندیشی هم شد .. مسوول نشریه سایت اجرایی/ کل هستند ....

اگه به کسی گفته شده در مورد مدیریت یه انجمن به داخلی ها بگید چون صرفا مدیر بودن تو یه انجمن با داخلی هاست...

پس دو رویکرد وجود داره:
1- کسی که میخواد کمک کنه به تحریریه سایت
2- کسی که میخواد مدیر انجمن نشریه سمپادیا بشه

مورد اول رو ما استقبال میکنیم اما در مورد مورد 2 چون این انجمن جز انجمن های ویژه سایت هست سختگیری برای مدیریت اعمال میشه و صرفا اینکه کسی بیاد بگه من میخوام اکیپ بدم و نشریه و مجله بدم و... اینها دلیلی بر دادن اکسس و لوگو مدیریت نیست....به قول معروف باید خودشو نشون بده ما هم همکاری میکنیم تا بتونه اینکارو. بکنه

هرکسی میخواد اینکارو کنه میتونه شروع کنه و با هماهنگی با مدیران اجرایی از حمایت مدیریت سمپادیا هم بهره مند بشه تا کارش رو پیش ببره و بعد ازینکه به موفقیت رسید اون موقع ما میتونیم تصمیم گیری کنیم که آیا اون کاربر میتونه مدیر و مسوول نشریه سمپادیا بشه یا نه؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

البته کلا ک ب من مربوط نیست اما الان یعنی رو هواست نشریه و اینا؟ :-<

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

به نقل از پوریا عابدی :
البته کلا ک ب من مربوط نیست اما الان یعنی رو هواست نشریه و اینا؟ :-<
نه،به چند نفر داریم کاراشو برنامه ریزیاشو میکنیم...انشاءالله به ثمر میرسه....

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

نظری ندارید برای ذخیره کردن همه تاپیک های یک انجمن خاص؟

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به نقل از SalehM :
شما تو خونت یک سری نظم رو رعایت می‌کنی، تو سمپادیا هم رعایت می‌شه. مثلا؟ مثلا شما کتاب‌هات رو نمی‌ذاری تو کاسه توالت. خب. ما هم مسئله‌ی ریاضی رو پست نمی‌کنیم تو انجمن کتاب‌خوانی. ولی صبح‌ها، بابات خانواده رو از خواب بیدار نمی‌کنه خبردار و بشین پاشو و کلاغ‌پر بده. لذا داخلی‌ها هم نباید راه برن تا یه پست پیدا کردن که ذره‌ای مرتبط با تاپیک نبود حمله کنن به صاحب پست.

که چی؟ که این‌که اون چیزی که داری بهش فکر می‌کنی رو می‌فهمم من. منتها زیاد اگر دنبال نظم باشن مدیرا، بچه‌ها زده می‌شن از سایت. اون موقع یه وبسایت منظرم و مرتب داریم، با چهار-پنج بازدید روزانه. شما اگر فروم‌های دیگه رو ببینی، می‌فهمی سمپادیا در مقابل اونا، بسیار بسیار با نظمه.
این نظم رو مدیرا بوجود می‌آرن؟ نه. این تک‌تک افراد هستن که این نظم رو می‌سازن. مدیرا 1% در این امر دخالت می‌کنن. من حرفم اینه که این 1% نشه 10%.
د نشد. با کلمات بازی نکن.
این حمله که می‌گی خیلی چیز جالبیه :-? مثال لطفاً :-?
خب اگه اینجوریه من ِ مدیر من بعد اسپم پاک نمی‌کنم که بچّه‌ها زده نشن از سایت، چطوره؟!
یک درصد دخالت رو خوب اومدی :)) باید قبول کنیم که اگه یه ماه یه انجمن رها بشه می‌شه اسپم بازار!!مثالش هم انجمن ورزش، همین چن وخ پیش که مدیر نداشت.اینو رد نمی‌کنم که بچّه‌های سمپادیا خیلی با بقیه فرق دارنو بهترن، ولی نمی‌شه اینو پذیرفت که اگه انجمن بی‌مدیر رها بشه اوضاعش افتضاح نمی‌شه.

×بازی یا کلمات نبود، با مثال خودتون استدلال آوردم.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از شقایق س. :
خب اگه اینجوریه من ِ مدیر من بعد اسپم پاک نمی‌کنم که بچّه‌ها زده نشن از سایت، چطوره؟!
ببین، این اسپم که میگی، متاسفانه کلمه مظلومیه. یعنی تو همین سمپادیا، 99.99% تعریف درستی ندارن از اسپم. منتها یه چیزی شنیدی، هی میگی اسپم اسپم. اسپم یعنی اینکه من بیام ثانیه ای پونصد تا پست بدم، به قصد down کردن سرور سمپادیا.
این یعنی اسپم. نه اینکه من اومدم و با رفیقم یه شوخی ای کردم، همه بیان انگشت اشارشونو بگیرن سمتم و نچ نچ کنن و اسپم اسپم کنن.
سمپادیا کتابخونه نیست که همه چیز طبقه بندی شده و مرتب منظم باشن. به قول عابدی، دلیل اینکه سمپادیا انقدر سوت و کور شده هم همینه. سمپادیای قدیم رو شما بیشتر از من دیدی، ملت راحت پست میدادن، میگفتن، میخندیدن.
باید هدف سمپادیا مشخص شه. آیا قراره مرجع علمی بشه؟ که دانشجو ها بیان استناد کنن بهش؟
یا قراره یه فروم دوستانه باشه برای تقویت سرمایه اجتماعی بچه های سمپاد؟

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به نقل از SalehM :
ببین، این اسپم که میگی، متاسفانه کلمه مظلومیه. یعنی تو همین سمپادیا، 99.99% تعریف درستی ندارن از اسپم. منتها یه چیزی شنیدی، هی میگی اسپم اسپم. اسپم یعنی اینکه من بیام ثانیه ای پونصد تا پست بدم، به قصد down کردن سرور سمپادیا.
این یعنی اسپم. نه اینکه من اومدم و با رفیقم یه شوخی ای کردم، همه بیان انگشت اشارشونو بگیرن سمتم و نچ نچ کنن و اسپم اسپم کنن.
سمپادیا کتابخونه نیست که همه چیز طبقه بندی شده و مرتب منظم باشن. به قول عابدی، دلیل اینکه سمپادیا انقدر سوت و کور شده هم همینه. سمپادیای قدیم رو شما بیشتر از من دیدی، ملت راحت پست میدادن، میگفتن، میخندیدن.
باید هدف سمپادیا مشخص شه. آیا قراره مرجع علمی بشه؟ که دانشجو ها بیان استناد کنن بهش؟
یا قراره یه فروم دوستانه باشه برای تقویت سرمایه اجتماعی بچه های سمپاد؟
خب من بذارم طرف اینجوری پست بده « :)) :)) :)) :)) :))» یا مثلاً درباره‌ی مدل موهای فلان والیبالیست حرف بزنه جو سایت صمیمانه می‌شه؟!جو سایت خیلی وقته که دیگه اونجوری دوستانه نیست.قدیمیا رفتن، ولی دلیلش منظّم بودن سمپادیا نیست.هست؟!
خیلی راه‌های دیگه توی سایت هست برای ایجاد جو صمیمانه، خیلی جاها توی سایت هست که بچّه‌ها راحت بگن بخندن هر چی می‌خوان بگن، مثه بانگ. الانم کسی جلوی ما رو نگرفته که شوخی کنیم.حرفمونو می‌زمین تو پستمون، به هم یه تیکه‌ی دوستانه می‌‍ندازیم می‌خندیم :D الان سایت زیادی شلوغ شده که ارتباطای دوستانه با هم کم شده.بچّه‌ها خودشونم رفتارشون با هم خوب نیست.تقصیر کیه؟
جالبه که داخلیا از طرف شماها متهم‌ن به سختگیری و از طرف یه‌عده دیگه متهم‌ن به ساده‌گرفتن زیادی!!!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از شقایق س. :
خب من بذارم طرف اینجوری پست بده « :)) :)) :)) :)) :))»
اگر کسی اینطوری حرف زد، کافیه یکبار بهش بگی که اینطوری حرف نزنه. دیگه اون کار رو نمیکنه. اما اگر پستش رو پاک کنی، به دو دلیل بازم اون کار رو میکنه.
1. لج بازی
2. اصلا نمیدونه این کار درست نیست.
رایت؟
به نقل از شقایق س. :
یا مثلاً درباره‌ی مدل موهای فلان والیبالیست حرف بزنه جو سایت صمیمانه می‌شه؟!
حرف بزنه. چی میشه مگه؟ من دوست دارم در مورد نوروساینس حرف بزنم، اونم دوست داره در مورد مدل مو حرف بزنه. به همون میزان که من پستم ارزش داره، اونم پستش ارزش داره. و بله. صمیمانه میشه.
به نقل از شقایق س. :
جو سایت خیلی وقته که دیگه اونجوری دوستانه نیست.قدیمیا رفتن، ولی دلیلش منظّم بودن سمپادیا نیست.هست؟!
دلیلش این نیست. اما این یکی از دلایل بسیار مهمشه.
به نقل از شقایق س. :
خیلی راه‌های دیگه توی سایت هست برای ایجاد جو صمیمانه،
یکی‌ش رو بگو برای مثال.
وقتی میگی بانگ، میدونی بانگ ده ها برابر اون چیزی که تو بهش میگی پست اسپم پروسس و حجم میاره برای سرور سمپادیا؟ میدونی پستی که بهش میگی اسپم اگر در لحظه 200 مگاهرتز از سی پی یو، دویست مگابایت از رم و در روز ده مگابایت از حجم ضرر بزنه به سرور سایت، بانگ در لحظه دو گیگاهرتز از سی پی یو، یک گیگابایت از رم و در روز چند صد مگابایت به حجم ضرر میزنه؟ اینا رو میدونی و این حرف رو میزنی یا بانگ چون حاشیه قضیه س، به چشمت نمیاد؟ مثل اون وزیر نفتی میمونه که حاضره چند میلیارد دلار ضرر بزنه به فروش، تا پنج میلیون دلار قاچاقی بفروشه و ذوق کنه.
به نقل از شقایق س. :
الانم کسی جلوی ما رو نگرفته که شوخی کنیم.حرفمونو می‌زمین تو پستمون، به هم یه تیکه‌ی دوستانه می‌‍ندازیم می‌خندیم :D
بله. شما اینکار رو میکنی. ولی ما که همین کار رو میکنیم، میان پاک میکنن.
به نقل از شقایق س. :
الان سایت زیادی شلوغ شده که ارتباطای دوستانه با هم کم شده.بچّه‌ها خودشونم رفتارشون با هم خوب نیست.تقصیر کیه؟
تقصیر کیه خب؟
به نقل از شقایق س. :
جالبه که داخلیا از طرف شماها متهم‌ن به سختگیری و از طرف یه‌عده دیگه متهم‌ن به ساده‌گرفتن زیادی!!!
اون یه عده کی هستن؟ مثلا اجرایی ها؟ من فکر نمیکنم حمید یا سینا یا محمدرضا همچین حرفهایی بزنن. اون یکی رو نمیدونم.
یا کل ها؟

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

وقتی new رو میزنم مثل قبل دقیقن از اونجایی که پست ها خونده نشدن نمیاد، از چند تا پست بعد شروع میشه .
مشکل از کجاست ؟ مرورگر من یا سایت ؟

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

احتمال‍اً مشکلِ سایت ه؛ من م دارم این مشکل رو. :ی

بالا