• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺳﻮﺍﻟﺎﺕ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﺎﺕ

شقایق به عنوان یک کاربر حق دارم نظر بدم در این زمینه مدیران انتقاد ناپذیر و گارد دارهم باشه از این به بعد در هیچی دخالت نمیکنیم،بخصوص که آسمون باز شده این معصومین سقوط کردند،باید مراسم شکر گذاری در دفاعیه از حرکات مدیریتی راه انداخت،چون این کاریه که به ما مربوط نیست،اوکی؟

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : سوالات و مشکلات

من چند تا نكته رو بگم و بعد هم بحث رو تموم كنيم . اولا كه اين تاپيك براي پرسيدن سوالات كلي و مشكلات كلي شما با سايته ، نه هر چيزي كه نمي‌دونستين كجا بيانش كنيد . توي اين تاپيك نبايد بحث صورت بگيره . اونم بحث بي مورد .
راجع به نگين : اين كه نگين درست انتخاب شد يا نه ، نه يه بحث قطعيه كه كسي جواب صد در صدش رو بدونه و نه بحث مفيديه چون چيزي بوده كه تموم شده . صرفا در اين حد بگم كه نگين تمام وظايف خودش رو به عنوان مدير داخلي به بهترين شكل انجام داده و قطعا سيستم مديريت مجبور نيست كسي رو كه كار نمي‌كنه مدير نگه داره . پس حتما كارش رو درست انجام داده كه مونده و حتي ما خواستيم ازش تا براي مدير گزيني هم بمونه . نه من وظيفه دارم نه شما حق داري از من بخواي بيشتر از اين راجع به فعاليت مخفي مديري توضيح بدم . حتي دادن اطلاعات در مورد لاگ يك مدير هم اشتباهه . چون آدمايي هستن كه دارن به كار مديران نظارت مي‌كنن .
راجع به محمدرضا128 هم مي توني از مديران داخلي سوال بپرسي تا اگر لازم بود دليل موندنش رو برات توضيح بدن . اما در كل استراتژي ما براي مدير كردن افراد اينه كه تا جايي كه مي تونيم يك مدير تازه كار رو با يك مدير با سابقه همكار بزاريم تا مدير تازه كار راه و چاه رو ياد بگيره . فكر مي كنم دليل مدير موندن اين يوزر هم همين بوده .
بحثاي حاشيه‌اي هم تموم كنيد . صاحب سايت و اينا .
اگر بازم كسي انتقادي داشت از عملكرد مدير انجمن يا مدير داخلي ـي به مديران بالاتر تذكر بدين خواهشا . اگرم از روند كلي مدير گزيني نارضايتي دارين تاپيك انتقادات از مديران داخلي هست . اينجا جاي اين بحثا نيست .
كسي هم ادعاي معصوميت نكرده ؛ انتقاد كنيد اما جاي مناسب ، شكل مناسب ، از طريق مناسب .

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : ﭘﺎﺳﺦ : ﺳﻮﺍﻟﺎﺕ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﺎﺕ

به نقل از White Lord August :
شقایق به عنوان یک کاربر حق دارم نظر بدم در این زمینه مدیران انتقاد ناپذیر و گارد دارهم باشه از این به بعد در هیچی دخالت نمیکنیم،بخصوص که آسمون باز شده این معصومین سقوط کردند،باید مراسم شکر گذاری در دفاعیه از حرکات مدیریتی راه انداخت،چون این کاریه که به ما مربوط نیست،اوکی؟
شما کاملا حق اینو دارین که در زمینه ی مدیریت مدیرا انتقاد کنی،حرف بزنی!و مثل اینکه ما متوجه نیستی بحث اصلی سرِ چیه...بحث اصلی سرِ سو استفاده ی شما از امکاناتِ مدیراس!
این دوستان هم معصوم نیستن...آدمایی هستن مثل خودِ ما!من و شما!

با ساینا موافقم!این بحث جاش اینجا نیست!

• لایک
امتیازات: TMNT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

از این به بعد هر انتقاد بکنم به همین شکله و از عملکرد محافظه کارانه ای که نسبت به انجمنای مخفیشون دارن ود در حد تفریط پیش رفته باعث ایجاد گارد مدیریتی و شکاف میان مدیران کاربران شده ناراضیم
مدر ابتدا توضیح خاستم جایگاه مدیریت محمدرضام از خیلی قبل که توط خودش استعفاء داده شد بی ارزش شده و کار خاصیم الان نمیکنه،بی مدیرت بهتره،
در هرمورد از اینها یعنی مدیر موندن محمدرضا و اون نگهداری نگین ضمن اشتباه دونستن حق نظر دهی دارم

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

نظراتتون رو اعلام کردید . مدیران داخلی و مسئولین مدیر گزینی و ... هم از نظراتتون استفاده کردن . نظرتون رو بررسی خواهند کرد و در صورتی که از نظرشون انتقادتون درست و به جا بود حتما اصلاحات لازمه رو انجام میدن و از شما بابت تذکر و انتقاد به جاتون تشکر میکنن .

اما در جریان باشید صلاحیت مدیران انجمن و مدیران داخلی و ... رو به هیچ عنوان شما تعیین نمیکنید . افرادی با تجربه تر و مطلع تر که آموزش ها و تجربه های لازم رو دارن این امور رو انجام میدن . اما شما هم میتونید نظرات شخصی خودتون رو به عنوان پیشنهاد و یا انتقاد مطرح کنید . همین !

دسترسی شما به انجمن مدیران انجمن و سواستفاده از امکانات مدیریتی هم خلاف قوانین هست و به زودی با شما حتما برخورد میشه .

× پ.ن : خواستم بگم از نظراتتون و دلسوزی تون برای سایت متشکرم . دیدم فرمودین دیگه سایت براتون ارزشی نداره و الان هم صرفا به خاطر ویدا خانم هست که پست میدید !
من از ویدا خانم عذر میخوام که شما داری با این رفتار ها و برخورد ها و حرف هاتون چهره ی ایشون رو هم الکی زیر سوال میبری ...

در هر صورت ... موفق باشید . :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

شقایق از حرفای شما برداشت میشه که حق انتقاد و نظر دهی در کار مدیران رو نداره چون صاحبین سایتن و هیچ کار اشتباهی نمیکننو شما نمیدونیدو اونا میدونین
مویران متاسفانه الان حس میکنن اکسسشون در جهت شخصی سازی و ویرایش پست همدیگه،محافظه کاری،ارزش و اعتبار،خندیدن به ریش کاربرانو ویرایش پست همدیگر،استفاده در شب نشینیاس،در حالی که این اکسسا در جهت خدمت به سایته،

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

شقایق از حرفای شما برداشت میشه که حق انتقاد و نظر دهی در کار مدیران رو نداره چون صاحبین سایتن و هیچ کار اشتباهی نمیکننو شما نمیدونیدو اونا میدونین
مویران متاسفانه الان حس میکنن اکسسشون در جهت شخصی سازی و ویرایش پست همدیگه،محافظه کاری،ارزش و اعتبار،خندیدن به ریش کاربرانو ویرایش پست همدیگر،استفاده در شب نشینیاس،در حالی که این اکسسا در جهت خدمت به سایته،
درست نیست این بحث اینجا ادامه پیدا کنه!منم معذرت میخوام از بقیه!بالاخره من بیشتر به بحث جو دادم... :D
شما چرا متوجه منظور من نمیشین؟من بارها گفتم و بازم میگم که شما حقِ هر گونه انتقادی رو داری،اما در حیطه ی خودت!نه با سو استفاده از امکانات مدیران!
مدیرا هم میخوان به سایت خدمت کنن!مطمئن باش!
الکی و برای وقت گذروندن نمیان اینجا...اوکی؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

تا حدی تایید میشه حرفای نوید..
من خودم براتون چند مثال میزنم از انجمن هایی ک مدیرانشون در عین شایستگی مدت مدیدی نبودند کلا...
1-مهشید در بازه ای از مدیریت در روانشناسی
2-کیوان در بازه ای فلسفه
3-محمدرضا در بازه ای از عقیدتی

ولی خب اینا اغلب بعد اون دوره ای ب دلیل مشغله نتونستن خوب انجمن رو بچرخونن جبران کردن...مثلا یادمه کیوان ی مدت با وجود کنکور خیلی زحمت کشید برای فلسفه...
@نوید:حس میکنیم میخوای تا حد زیادی"جو بدی" :-?...بیخیال رفیق...اگه واقعا برای سایت میگی...این کاربران مشکلی ندارند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

مهم اینه که اینا میگن بهترین انتخاب انجام میشه و قصدمون بهترینه اینا،مسلما باید ر جایگاهشون درست عمل کنن و اینکه بعدا درست عمل کننن باعث نمیشه از اینکه مدیران انتخاب کننده و مدیریت کننده درست عمل نمیکنن چشم پوشید،مدیران رده بالا وظایف جایگاهی که درش قرار دارند رو به درستی انجام نمیدهند
حتی موقعی که محمدرضا گفته بود یک مدت نیست به اعتقادی سر نمیزدن داخلیا طوری که شکوفه اومد گفتش.
اینچه هست میتونه خیلی بهتر باشه،

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من نمیخوام بحث‌ها رو ادامه بدم، فقط درجواب حرفاتون که گفتید محمدرضا چرا تا الان مونده باید بگم که بله، خود محمدرضا میخواست بره و ماهم میخواستیم کس دیگه ای رو مدیر کنیم، فقط چون ویدا تازه کار بود و میخواستیم اول کار دست تنها نباشه به محمدرضا گفتیم که بمونه و کمکش کنه تا راه و چاه رو باد بگیره و ایشون هم لطف کردند و قبول کردند که یه مدتی بیشتر بمونند و به ویدا کمک کنند.
من پیشنهاد میکنم تا موقعی که درجریان کاری نیستید، انقدر شدید انتقاد (؟) نکنید. این قضیه میتونست با یک سوال ساده مطرح بشه و ماهم جوابتون رو میدادیم. چه نیازی به این همه جنجال هست؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به هیچ وجه از این پس انتقاد نرم تری از من نخاهید دید،چون نه برا سایت دیگه ارزشی قایلم نه اینکه شما انتقاد پذیرید،یه سر به همین تاپیک مقایسه سمپادیا با سمپاد سیتی با پست سوگند تو تاسف نامه ها بزنید،تنها مشکل سمپادیا یا بزرگترین مشکل سمپادیا جو مدیریت اون و فضای بسته و عدم انتقاد پذیریو برخورد با منتقدین و سرسختی ها و شکاف بین کاربران و مدیریت هستش،چیزی که نه حاضر به پذیرششن نه در سدد اصلاح
این پست الان محمدرضا نقشی درش نداره و کمک کردن هم میتونست به سادگی انجام بده،از همون ابتدام وقت محمدرضا در نظر گرفته نشد،
دیگم برام مهم نیست

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

تا حدی با حرف نوید کاملا موافقم!

تمام این مواردی که ایشون گفتن رو خودم دیدم شاید خیلیا هم دیده باشن!

مثلا توی شب نشینی رو اول رمضان یکی از کاربران عادی ( اسمش یادم نیست! ) همون صفحه اول شب نشینی پست دوم بود گفت : "اول اول" ! و یکی از مدیران ( لیموترش ) گفت اول باید مدیران پست بدن و پستشو یکی حذف کرد ( شاید لیمو باشه نمیدونم و تهمت هم نمیزنم! )

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

نمیدونم جاش اینجاس یا نه،اما چه علتی داره که محمد رضا مدیر اعتقادی که بارها هم گفتش که از سمتش استعفا میده هم در اینجا و هم در انجمن ممدیران مطرح کرده بوده همچنان باید در اینجایگاه قرار بگیری در حالی که وظایف اونو انجام نمیده
ویدا الان داره به عنوان یک مدیر درست عمل میکنه ولی محمدرضا 128 تنها یک اسم،قبل از این هم برای راه بردن انجمن مشکل داشت و خیلی هرج مرج ها میشد،الانم بازم خبری نیست ولی شما معلوم نیست به چه دلیلی قصد دارین این جایگاه که محمدرضا شرایط بودن درشو نداره بهش میدید(با خودش نه و خودش خوبه اما موندنش بی دلیله،وقتی که اون جایگاه تعریفی داره)
ا
سلام
خب والا من استعفاء که خب میدونین عمریه دادم :D
ولی نیاز بود چند وقتی باشم دلیلشم نیازی نیس اینجا بگم ولی خب باید میبودم چن روزی و کار مدریتی انجام نمیدم از وقتی ویدا اومده
همین
مثه اینکه روژین دلیلو گفته...
خب دیگه واضحه همه چی :).

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

نزنين منُ، وسط بحث يه سوال بي ربط داشتم. :-"

از این به بعد بانگ های قدیمی تر از یک مدت مشخص زیر ارسال ها نشان داده نمی شوند.
اين قسمتِ پست محمد، واقعاً انقد لازم بود؟ يعني دليلش چيه؟ :D
مثلاً يكي تبليغ چند تا انجمن و تاپيكُ توي بانگش مي‌ذاره. براي اين كه ناپديد نشه بايد هر چند وقت يه بار بانگشُ از اول بزنه؟!
يا مثلاً يكي مي‌خواد كمتر بياد سايت... :-"
+ مدت مشخص، يعني چقد؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

در راستای پست نرگس!

خب راست میگه!من خودم هر دو سه هفته بانگمو عوض میکنم الان بانگم نیست!نمیشه اینو مثل قبل کنین یا زمانشو طولانی تر کنین؟!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

بطور رسمی تهدید به بن دایم شدم توسط مدیران کل این سایت،اوج انتقاد پذیری،قبول ضعف و تلاش جهت اصلاح رو میتونید شاهد باشید احتمالا بهزودی قربانیی میشم تا همه شاهد این دیکتاتوری باشن که جو سنگینش رو این سایت حاکمه،مغضل و مشکل سمپادیا،برای بخش سوالات و "مشکلات"

yaghi:(

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرهنگ (مخصوص تیزهوشان انسانی)
شهر
Qom
دانشگاه
به زودی دانشگاه قم
رشته دانشگاه
به زودی حقوق

با سلام :)
یه نفر اشنباهی بن شده! آیدی یه غیر سمپادی رو وارد کرده تو ایمیلش و سایت چون اون ایمیل رو از قبل بلاک کرده بوده الان اون کاربر بن شده! چکار باید بکنم؟ کدوم مدیر میوته کمکم کنه؟ :-?

با تشکر (;

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

جهت گیری خاصی ندارم ، فقط برام سوال ایجاد شده که آیا مدیریت واقعن اونقدر ارزش داره که واسش دعوا راه بیفته ؟
به فرض هم یکی رو با دوست بازی مدیر کرده باشن ، واقعن ارزش داره که خودمونو خراب کنیم ، آبرو ی خیلیا رو ببریم تا به همه بفهمونیم که اینطوریه ؟
همین ـاست که جو رو خراب می کنه ، همینا .
بنظرم راه های منطقی تری برای بیان انتقاد وجود داره و مسلمن تأثیرگذار تر از متشنج کردن جو هست .

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

اگه نرم برخورد کنی یه چیزیم طلبکارن،بخاطر مدیرتو اکسسش نیست بخاطر سایتو جایگاهشه،داریم ازش سمپاد سیتی میسازیم
با مدیر کل هم سر مسایل خصوصی بحث شدو سعی میشه اینجا بحث نشه اما رفتار مجرمانه با منتقدین و گارد و سرسختی که موصباش از همون رده بالاهان تا پایین باعث چنین چیزیه،سکوت نشانه ی رضایته،من از چنین وضی وضعیتو جوی رضایت ندارم

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بطور رسمی تهدید به بن دایم شدم توسط مدیران کل این سایت،اوج انتقاد پذیری،قبول ضعف و تلاش جهت اصلاح رو میتونید شاهد باشید احتمالا بهزودی قربانیی میشم تا همه شاهد این دیکتاتوری باشن که جو سنگینش رو این سایت حاکمه،مغضل و مشکل سمپادیا،برای بخش سوالات و "مشکلات"
اون فقط و فقط بخاطر دسترسی غیرمجاز به انجمن مدیرانه و اینه که نمیگی کی اکسس رو بهت داده! هیچ ربطی به انتقاد نداره چون تنها کسی نیستی که انتقاد میکنه... تازه حرفایی که شما میزنی اصلآ منطقی نیست و انتقاد هم نیست!
"انتقاد" واقعی خیلی جاهای دیگه انجام شده و بسیار لحن تندتری هم داشته، که اتفاقآ ازش حمایت شده! حرفایی که تو داری میزنی صرفآ یه سری بحث بیخود وبی جهته که سر مدیریت محمدرضا و نگین داشتی که جواب هم داده شد و بقیش فقط حاشیه بوده!

بالا