• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺳﻮﺍﻟﺎﺕ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﺎﺕ

اون دفم همین شد،برید بخونید که نگفتن و گفتن خوب کار میکنه و اینا آخر اومد نیما چنین چیزی گفت،انتخاب بی مبنایی بود وقتی که ما همه به اینکه ایشون نت ندارن اشاره کردیمو حالام نتیجشو دیدن،هم اون اذیت شد تو این چند وقت و آخر استفا داد هم این جایگاه بی ارزش شد،وقتی ضمینه ی پستی نیست بی دلیل داده میشه،نمیخامم راجبش بحث کنم دیگه،جنبه ی انتقاد رو مدیران کل ندارن،امروز همه چیرو قاطی میکنن نشان میگیرن و فردام لابد بن خواهند کرد

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : سوالات و مشکلات

به نقل از White Lord August :
اون دفم همین شد،برید بخونید که نگفتن و گفتن خوب کار میکنه و اینا آخر اومد نیما چنین چیزی گفت،انتخاب بی مبنایی بود وقتی که ما همه به اینکه ایشون نت ندارن اشاره کردیمو حالام نتیجشو دیدن،هم اون اذیت شد تو این چند وقت و آخر استفا داد هم این جایگاه بی ارزش شد،وقتی ضمینه ی پستی نیست بی دلیل داده میشه،نمیخامم راجبش بحث کنم دیگه،جنبه ی انتقاد رو مدیران کل ندارن،امروز همه چیرو قاطی میکنن نشان میگیرن و فردام لابد بن خواهند کرد
نوید من یه چیزی رو متوجه نمیشم ! این که چرا هرچی میشه , بحث رو میکشونی سمت مدیریت داخلی نگین ؟! :-?
بحث رو در مورد محمد رضا مطرح کردی , بعد برای این که مثلا بگی حرفم درسته و بعد حرفت رو پیش ببری , قضیه نگین رو پیش کشیدی !
الان فک میکنی داری از یه اهرم فشار استفاده میکنی !؟
زیاد همچین فکری نکن ! :D

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

بابا نگین خیلی هم خوب کار کرده من الان رفتم لاگش رو دیدم بالای 70 صفحه اس الان :|
درضمن اگر با مدیریت کسی مخالفی دلیلت رو بر مبنای عملکرد همون مدیر بگو چرا مدیرای دیگه رو واسطه قرار میدی؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

حمید فک کردی با تخریب میشه اصل حرف منو زیر سوال برد؟!کشیدم وسط چون کادر مدیرتیت حاضر به قبول اشتباهاتشو شنیدن انتقاداتو انتقاد پذیری نیست،صرفا گارد میگیره در مقابل انتقاد کاربران،(اگه یه زمانیم انتقاد سازنده میکردم الان میبینم انتقاد تخریبی شایسته ی اینهاست)
سر نگین بحث کردیم جایگاهی که بهش سپرده شد و بعدم قبل از اینکه بفهمیم کی اومد استعفاء.

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

هنوز هم بعد از استعفای من و گرفته شدن تمامی اکسس هام باز هم بحث هست؟ من نمیدونم واقعا چه کار اشتباهی در زمان مدیریت من از طرف من انجام شده که شما اینجوری برخورد میکنید و اینجوری صحبت میکنید.اما در تمام زمان مدیریت هم با تمام مشکلاتی که داشتم سعی کردم تا جایی که میتونم سایت بیام و وظایف یک مدیر داخلی رو انجام بدم.نمیگم مدیریت من مشکلی نداشت،عالی بود و... مشکلاتی که داشت رو هم میدونم.اما با این وجود فکر نمیکنم اونقدر هم افتضاح بودم که شما میگید! اصلا اینجوری خودم هم شک میکنم که ایا سایت میومدم؟:d مشکل نت من هم فقط برای دو هفته بود. اینکه شما میدونستید از اول که من نت ندارم و نت نخواهم داشت و همه ی این حرف ها رو دیگه نمیدونم از کجا!:d
در مورد استعفا هم هر مدیری میتونه استعفا بده.استعفا دادن از نظر شما نالایقی فرد رو میرسونه؟ من به دلیل کنکور و مشکلاتم استعفا دادم و فکر نیمکنم استعفای هرشخصی این موضوع رو برسونه چون نتونست و نت نداشت و ... استعفا داد.
الان هم من معذرت میخوام از شما که جایگاه مدیر داخلی رو بی ارزش کردم! :) اما شما هیچکدوم از حرفاتون انتقاد نیستن.حالا یه نحوه صحیح انتقاد رو بلد نیستید یا در اصل قصدتون انتقاد نیست! چون با توجه به شناختی که از مدیران اینجا دارم خیلی هم انتقادپذیرن! :)

× جریان مدیریت اعتقادی هم اگر مشکلی بود،فکر میکنم نیاز به اینجور برخورد و رفتار هایی نبود! میتونستید از داخلی ها سوال کنید و جوابتون رو بگیرید!اگر کسی جوابی به شما نداد و قانع نشدید انوقت..
چون تا جایی که در جریان مدیر گزینی بودم،در مورد اعتقادی داشتن تصمیم میگرفتن و هم اینکه در حال حاضر مدیرها آزمایشی هستند.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Ham!D ShojaE :
نوید من یه چیزی رو متوجه نمیشم ! این که چرا هرچی میشه , بحث رو میکشونی سمت مدیریت داخلی نگین ؟! :-?
بحث رو در مورد محمد رضا مطرح کردی , بعد برای این که مثلا بگی حرفم درسته و بعد حرفت رو پیش ببری , قضیه نگین رو پیش کشیدی !
الان فک میکنی داری از یه اهرم فشار استفاده میکنی !؟
زیاد همچین فکری نکن ! :D
به نظر من باید دو قسمت رو جدا کرد
1.این که نوید چه جوری به انجمن مدیرا دسترسی داره
2.این حرفی که داره میزنه

به نظر من مهم نیست که اینی که داره میگه حق هست یا نه..ولی حق داره موضوعاتی که به همین مجموعه مربوطه و تازگی رخ داده رو شاهد بگیره..این کارش مشکل نداره ..

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

در مورد نگین یه بحث هایی شد که الان تموم شده و رفته، بحث کردن سر چیزی که دیگه نیست چه فایده ای داره آخه؟ اون جواب علی در مورد موندن نگین تا زمان مدیرگزینی هم فکر کنم به اندازه کافی قانع کننده بود!
محمدرضا کنکوریه و ما هم از فرد کنکوری انتظار نداریم بیش از توانش وقت بذاره واسه سایت، یه مدت قرار شد بمونه کمک کنه به ویدا بعد هم بره سر درسش!
فکر هم نکنید که بحث "انجمن مدیران" رو پیش کشیدن خیلی به اعتبار حرفتون اضافه میکنه، خیلی چیزا هست که شما خبر ندارین ازش...
الان هم کسی گارد نگرفته، یه نگاه بندازین میبینین این شما هستین که دارین اشتباه انتقاد میکنین، فک کنم قبلا هم بهتون گفته بودن این راهش نیست.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از نگین . :
هنوز هم بعد از استعفای من و گرفته شدن تمامی اکسس هام باز هم بحث هست؟ من نمیدونم واقعا چه کار اشتباهی در زمان مدیریت من از طرف من انجام شده که شما اینجوری برخورد میکنید و اینجوری صحبت میکنید.اما در تمام زمان مدیریت هم با تمام مشکلاتی که داشتم سعی کردم تا جایی که میتونم سایت بیام و وظایف یک مدیر داخلی رو انجام بدم.نمیگم مدیریت من مشکلی نداشت،عالی بود و... مشکلاتی که داشت رو هم میدونم.اما با این وجود فکر نمیکنم اونقدر هم افتضاح بودم که شما میگید! اصلا اینجوری خودم هم شک میکنم که ایا سایت میومدم؟:d مشکل نت من هم فقط برای دو هفته بود. اینکه شما میدونستید از اول که من نت ندارم و نت نخواهم داشت و همه ی این حرف ها رو دیگه نمیدونم از کجا!:d
در مورد استعفا هم هر مدیری میتونه استعفا بده.استعفا دادن از نظر شما نالایقی فرد رو میرسونه؟ من به دلیل کنکور و مشکلاتم استعفا دادم و فکر نیمکنم استعفای هرشخصی این موضوع رو برسونه چون نتونست و نت نداشت و ... استعفا داد.
الان هم من معذرت میخوام از شما که جایگاه مدیر داخلی رو بی ارزش کردم! :) اما شما هیچکدوم از حرفاتون انتقاد نیستن.حالا یه نحوه صحیح انتقاد رو بلد نیستید یا در اصل قصدتون انتقاد نیست! چون با توجه به شناختی که از مدیران اینجا دارم خیلی هم انتقادپذیرن! :)

× جریان مدیریت اعتقادی هم اگر مشکلی بود،فکر میکنم نیاز به اینجور برخورد و رفتار هایی نبود! میتونستید از داخلی ها سوال کنید و جوابتون رو بگیرید!اگر کسی جوابی به شما نداد و قانع نشدید انوقت..
چون تا جایی که در جریان مدیر گزینی بودم،در مورد اعتقادی داشتن تصمیم میگرفتن و هم اینکه در حال حاضر مدیرها آزمایشی هستند.
الان مشکل شما نیستی عزیزم! لحن ایشون هم اشتباهه حق ندارن این طوری صحبت کنن..ایشون فقط دارن یه قضیه ای رو روایت میکنن که شما توش حضور داشتی ! فقط!حد اقل درستش اینه که منظورشون شما نباشه و حرفشو درست بزنه و نزنه به حاشیه
قضیش اینه..مشکلش اینه..مشکل شما نیستی..خودتو ناراحت نکن گلم >:D<
هیچ ربطی نداره کی یا کیا یا کجا یا کجاها،هیچ سوالیم در این ضمینه جواب نمیدم،اون از نگینو اینم از محمدرضا،اصلا هم گوش نمیدن به انتقادات و جواب نمیدن،حتی دلیل بگن،با این اکسا فک میکنن چه خدایی شدنو الانم بیان میگن که تصمیم گیری به ما مربوطه و نباید دلایل رو به شما توضیح بدیمو اگه قرار باشه توضیح بدیم که اکسسشو بهت میدادیم،هوم؟ ^-^ گارد میگیرن،حالام از بالا تا پایین از هیچ کدوم خوشم نمیاد که اینجا باشون بحث کنم

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

حمید فک کردی با تخریب میشه اصل حرف منو زیر سوال برد؟!کشیدم وسط چون کادر مدیرتیت حاضر به قبول اشتباهاتشو شنیدن انتقاداتو انتقاد پذیری نیست،صرفا گارد میگیره در مقابل انتقاد کاربران،(اگه یه زمانیم انتقاد سازنده میکردم الان میبینم انتقاد تخریبی شایسته ی اینهاست)
سر نگین بحث کردیم جایگاهی که بهش سپرده شد و بعدم قبل از اینکه بفهمیم کی اومد استعفاء.
ببینین من نه مدیرم نه هیچ چیز دیگه ای ولی تنها برداشتی که از حرفای شما میشه کرد اینه که به مدیر اعتقادی حسودیتون میشه میخاین پاتونُ بذارین رو کلش برین بالا بشین مدیر :-"
ببخشین که انقدر رک گفتم ولی تنها برداشتی که میشه کرد همینه!
در مورد نگینم به نظر من اشتباه میکنین!ت این مدتی که مدیر بودن ن حرکت اشتباهی ازشون ندیدم و مدیر خوبی هم بودن!اگرم اشتباهی کردن شما حق ندارین اینجوری بهشون توهین کنین! :|

ولی همچنین این سوال برقراره که شوما چجوری اکسس انجمن مدیرا رو دارین :-? :rolleyes:

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

نگین با گرفتن از تو مشگلی حل نمیشه بحث سر دادن این اکسس های شما هرروز بوده به هر مدیری از انجمنا اکسس مدیریت داخلی داده بشه بدون توجه به بقیه و بعد هم استعفا بدن چون میتونن استعفا بدن؟!

ملی من سایت رو دیگه ارزشمند تر از این نمیبینم که بخوام انتقاد کنم یا هر چی، هرچیم میخوایی حساب کن
اصلاح:ملی نه،فک کردم اونه،موبو

اکسس از مادربزرگم بهم ارث رسیده
من مدیر نمیشم چون وقتشو ندارم،حالام سایت هرکاری میکنه بکنه،حتی اگه قصد داره یکسری اسم سرکاری بذاره در بخش مدیران انجمن که دور هم بخندیم،جایگاها باید درست باشه و الان نیست،یبارم گفتم اگه هم میخان گوش کنن به یه جهتم،نمیخان گوش کنن به یه جهت دیگم،اصلا برام مهم نیست
به نگین چیزی نگفتیم اما با انتخاب ناصحیحش مشکل داشتمو دارم،با نگهداری نابجای محمدرضام همینطور

پوریا:
x پست متوالی ترکیب شد x

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

نگین با گرفتن از تو مشکلی حل نمیشه بحث سر دادنه این اکسس ها به شما بوده،هرورز به هر مدیری از انجمنا اکسس مدیریت داخلی داده بشه بدون توجه به بقیه و بعد هم استفاء بدن چون میتونن اتعفاء بدن؟!
ملی من سایت رو دیگه ارزشمند تر از این نمیبینم که بخام انتقاد کنم یا هرچی،هرچیم میخای حساب کن،
اگه مشکل شما با اکسس دادن به کاربراس که....
میشه توضیح بدین این اکسسُ کی به شما داده که انجمن مدیرا رو ببینین؟ :rolleyes:

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

کاربران غیرمدیر لطفا فقط در صورتی پاسخ دهید که از جوابتان مطمئن هستید. در غیراین صورت اجازه دهید خود مدیران جواب بدن.

واقعا لازم بود.
ببخشید از پارازیت : )

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

ﺍﮐﺴﺲ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻢ (ﭘﺪﺭﯼ) ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺍﺭﺷﺪ ﺍﺭﺙ ﺭﺳﯿﺪﻩ،ﯾﺒﺎﺭﻡ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﺻﻠﺎ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﻃﻠﺎﻋﺎﺗﻮ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺁﻭﺭﺩﻡ،ﺻﻔﺤﺎﺕ ﺳﯿﻮ ﺷﺪﺵ ﺑﻪ ﺍﯾﻤﯿﻠﻢ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﺷﺪ ﺍﻭﻧﻢ ﻋﻠﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ
ﺍﮐﺴﺲ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺰﯾﻨﯽ ﺭﺳﻤﯽ ﻭ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻨﺼﺐ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﻣﺴﯿﻠﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﺍﺵ ﺍﺭﺯﺵ ﮔﺬﺍﺷﺖ،ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭﺍ ﻣﺘﻀﺎﺩ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﭼﯿﺰ
گولی مدیران بودند و شخصا بهم پخ داد مدیر کل اما شرکت نمیکنن انگار

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : ﭘﺎﺳﺦ : ﺳﻮﺍﻟﺎﺕ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﺎﺕ

اکسس از مادر مادر بزرگم (پدری) به من به عنوان فرزند ارشد ارث رسیده،یبارم گفتم اصلا مهم نیست اطلاعاتو از کجا آوردم،صفحات سیو شدش به ایمیلم ارسال شد اونم علت داره که به خودم مربوطه
اکسس دادن با مدیر گزینی رسمی و دادن منصب جایگاه مسیله ای که باید براش ارزش گذاشت،رفتار مدیران در اینکارا متضاد با این چیز
واسه ی شما مهم نیست،ولی برای مدیرا مهمه! :|
شما ارزشش رو متوجه میشین یا صاحبای سایت؟!مطمئن باشین اونام دلشون برای سایتشون میسوزه...نمیذارن بی خودی از دس بره...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

شقایق الان ینی با حرفت جواب گرفتم،من به عنوان یک کاربر حق ندارم نظر بدم یا در مورد سایت حساس باشم چون صاحبان سایت(!این سایت بدون کاربراش تنها یک سایته) بیشتر دلشون میسوزه،انتقاد پذیریو دیدن کاربرانو احترام به اونها به عنوان کسانی که سایت اعتبارشو از اونا داره،چیزی که نیست

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از شقایق.س :
واسه ی شما مهم نیست،ولی برای مدیرا مهمه! :|
شما ارزشش رو متوجه میشین یا صاحبای سایت؟!مطمئن باشین اونام دلشون برای سایتشون میسوزه...نمیذارن بی خودی از دس بره...
لطفا خوانده و سپس پاک شود :|
صاحب سایت؟
چند مسئله...
سایت از چند نظر قابل تفحصه...
1-قانونی(قضایی حتی!)
2-داخلی...

در بحث داخلی کردن ب هیچ وجه جایز نیست بحث قانون را وسط کشیدن...
بر منکرش لعنت ک سایت مال محمد است و بس...
ولی در عین حال آیا جمله ی"سایت را سمپادی ها سایت کردند"اشتباه هست؟...
این خلط مبحث رو حواستون باشه مرتکب نشین...
@شقایق:صرفا محمد صاحبه...نه تمام مدیرهای کل...حداقل این چیزیه ک من میدونم...
دوباره @شقایق!:مسئول داره...مسلما...اما حرف من اینه ک مسئولین هم بیشتر از این ک گرایش ب صاحب بودن محمد داشته باشند باید ب"سمپادی ها"گرایش داشته باشند...و همین چیزیه ک تو سایت رعایت نمیشه

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

شقایق الان ینی با حرفت جواب گرفتم،من به عنوان یک کاربر حق ندارم نظر بدم یا در مورد سایت حساس باشم چون صاحبان سایت(!این سایت بدون کاربراش تنها یک سایته) بیشتر دلشون میسوزه،انتقاد پذیریو دیدن کاربرانو احترام به اونها به عنوان کسانی که سایت اعتبارشو از اونا داره،چیزی که نیست
نخیر...من اصلا همچین حرفی نزدم!شما حق داری نظر بدی،همون قدری که بقیه حق دارن نظر بدن!اما حق ندارین توی قسمتایی که بهتون ارتباطی نداره ،راجع به اونا نظر بدین...اوکِی؟!
به نقل از پوریا.ع :
لطفا خوانده و سپس پاک شود :|
صاحب سایت؟
بله...صاحبای سایت...مدیران کل منظورمِ آقای عابدی...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

پستا شد اسپم الان:بعدا پاک شود
ما بخاطر یک سایت نیست که میایم اینجا که صاحبی اون تصاحب داشته باشه،سمپادیا و اعتبارش به چیزای دیگس که تصاحب کردنی نیست و فقط یک سایت نیست

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

پستا شد اسپم الان:بعدا پاک شود
ما بخاطر یک سایت نیست که میایم اینجا که صاحبی اون تصاحب داشته باشه،سمپادیا و اعتبارش به چیزای دیگس که تصاحب کردنی نیست و فقط یک سایت نیست
آره...پستا الان اسپم شد که به شما گفتیم اجازه نداشتین از امکانات مدیران سو استفاده کنین... :|
اشتباه نکنین..من منظورم از صاحبای سایت مدیران بود...سایت تصاحب کردنی نیست!ولی مسئول داره...مسئول!معنیشو که متوجه میشین؟هوم؟

به نقل از پوریا.ع :
ولی در عین حال آیا جمله ی"سایت را سمپادی ها سایت کردند"اشتباه هست؟...
این خلط مبحث رو حواستون باشه مرتکب نشین...
@شقایق:صرفا محمد صاحبه...نه تمام مدیرهای کل...حداقل این چیزیه ک من میدونم...
خیر...بر منکرش لعنت که سمپادیا رو سمپادی ها سایت کردند!
ولی مسئول داره این سایت!

بالا