• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صدا را بشنوید ، اتفاق را پیش بینی کنید.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
هدف این تاپیک اینه که یکم فکر کنین و بعد خلاقیت به خرج بدین. :D

اینجا هر بار به فاصله زمانی های مشخص ( مثلا هر 20 تا پست ) یه سری صدا به شما داده میشه ، یعنی بهتون گفته میشه شما دارین این صدا ها رو میشنوین، شما با استفاده از خلاقیت و قدرت تخیلتون باید یه سناریو بسازین ، یعنی بگین چه اتفاقی داره میفته، هر چیزی میتونه باشه، حتما نباید یه اتفاق عادی و کلیشه ای باشه که با عقل کامل جور در بیاد! ، میتونین خلاقیت به خرج بدین یه اتفاق غیر طبیعی بسازین. ( بعدا یه روزی خواستین در پروژه ی ساخت یه فیلم علمی تخیلی شرکت کنین به دردتون میخوره...:-" )

خب.. اولیش:

شما تو یه خیابون هستین ، بعد از یکی از کوچه های اطراف دارین صدای "اره برقی" و "جیغ یک زن" رو میشنوین. داخل کوچه رو نمیبینین. از خلاقیت خودتون استفاده کنین بگین توی کوچه چه اتفاقی داره میفته؟

بقیه شرایط رو اگه میخواین و نیاز دارین خودتون تعیین کنین، شب ، روز ، هوا آفتابی ، بارونی، ... ترتیب صدا ها رو هم میتونین تغییر بدین ، اول صدای جیغ رو میشنوین یا صدای اره یا برعکس یا دو تاش با هم یا... چیز های دیگه هم میتونین اضافه کنین، مثلا صداهای دیگه ، ولی توجه داشته باشین صداهای اصلی اون 2 تایی هستن که گفتم، یعنی اونا رو بیشتر میشنوین ، مهمترن :D

خودم برای شروع یه چیزی میگم...

یه روز آفتابی من دارم توی خیابون راه میرم ، یهو از توی کوچه صدای جیغ یه خانومو میشنوم ، بعدشم صدای اره برقی!... همینطور که به راهم ادامه میدم با خودم فکر میکنم حتما یه مسابقه برگزار شده که ببینن صدای کدوم گوشخراش تره و بیشتر میره رو اعصاب! شرط میبندم خانومه برنده میشه!

fire storm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 ارومیه
شهر
urm
مدال المپیاد
کانگرو & لیگ پایا (ریاضی)
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
پاسخ : صدا را بشنوید ، اتفاق را پیش بینی کنید.

می گم دارن فیلم برداری می کنن
یا همسایه از اره استفاده می کنه صدای زنه در اومده
(زیادی خوش بینم؟ نه؟) :D

البته بعضی وقتا با این اتفاقا مغز ادم کلید می کنه نمی تونه به هیچ چی فکر کنه یا نا خودآگاه یا در میره یا می ره طرف صدا

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

زنه داره فيلم ترسناك ميبينه جيغ ميزنه :))

shadi joon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1مشهد
شهر
مشهد

با مغز رفت رو زمین! :D

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

من مطمئنم اگه این صحنه به طور واقعی واستون اتفاق بیفته همتون فک میکنین یکی داره با اره خر خره ی زنو میبره ! :)) :)) :))

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

هوا سرد و ابریه،دارم میرم مدرسه،یهو صدای اره برقی میشنوم!حس می کنم که یه بشر می خوار گردنه یه گربه رو از سر جدا کنه!
خودم جیغ میزنم!بعد با یک حرکت action میرم طرف صدا!اره برقی رو از دست اون آدم می گیرم،پرت می کنم به طرف دیوار! :D
بعد صداش تشویق مردم رو می شنوم!!! :D

×نرگس:واسه چی منفی میدین؟! :-w :D
×چون گیر دادی به گربه ها مثالتم مزخرف بود! :-w [-(
نرگس:مثالم مزخرف بود؟! :-? :O باشه،به نظرت احترام میذارم!ولی بهتره تو هم یه مقدار به نظر دیگران احترام بذاری! (;
سعیمو میکنم! (;

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

حس ميكنم اتينا دوتا واقعه كاملا جدا از همن

داشتم توي يه كوچه راه ميرفتم يه موتوري اومد كيف يه خانومو زد ، خانومه جيغ كشيد ، ممد آقا كه داشت درخت تو حياطشو مينداخت اره رو انداخت افتاد دنبال دزده ، اره رو زمين ميچرخيد و به سنگا ميخورد برا همين كلي صدا داد :دي

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

*من تصور کردم که توی کوچه رو دارم می بینم ولی تخیلات خودمه دیگه .
دیروز داشتم از جلوی کوچه بقلیمون رد می شدم ، دیدم صدای اره برقی میاد . سرمو کردم تو کوچه دیدم اکبر آقا نجار داره اره برقی نو می خره ، امتحان می کنه که یه وقت طرف سرشو کلاه نذاره . خلاصه رفتم سلام و علیک و احوال پرسی . داشتم می رفتم از کوچه بیرون که برم کلاس زبان ، یهو یه خانومه جیغ زد . ااا ! عجب آدمیه این شمسی خانوم ! دست از سر این اکبر آقا نجار بر نمی داره ! خلاصه این اکبر آقا هم رگ گردنی ، با همون هیکل 4 شونه داش مشتیش رفت ببینه چه خبر شده ، بعد شمسی خانوم هم این همه ملتو علاف کرده ، در نهایت خونسردی می گه نزدیک بود پاشنه کفشم بشکنه . شما یه وقت خودتونو ناراحت نکنیدا اکبر آقا !!!:O آخه یکی نیست به این شمسی خانوم بگه مجبوری کفش بخری با دو متر پاشنه که نتونی باهاش راه بری ؟! البته مجبوره دیگه . بالاخره پس چه جوری خودشو قالب کنه به اکبر آقا ؟!
*من خاله زنک نیستما ... :D

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

من فکر میکنم دم غروبه و دارم تنها تو خیابون راه میرم هوا فوق العاده تاریکه و زمستونه تازه بارون بند اومده و خیلی هم سرده اول صدای اره برقیه میاد یهو یه خانومه جیغ میزنه که نه نه خواهش میکنم و انگار طرف میخواد گردنشو بزنه
خودمم فرار میکنم و نمیرم که صحنه رو ببینم :D

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

دارم تو یه شب تاریک و ترسناک به طرف قبر یکی از دوستانم که اخیرا به طرز عجیبی کشته شده می رم! یهو یه خفاش جیغ کشان از بغلم رد می شه! منم یهن لحظه فک و فامیل خفاشرو بهم می بندم و راه می افتم که ناگهان صدای جیغ یه زنه می آد و یکمی بعدش صدای یه اره برقی که با جیغ زنه مخلوط می شه زنه پس از چند لحظه صدا جیغش متوقف می شه و بعد از اون با اندکی تاخییر صدای اره که انگار بتازگی چیز نرمی رو بریده........ من تنها نتیجه ای که می تونم بگیرم و مخصوصا تو اون شرایط O0 اینه که زنه یه سوسک دیده بود بعدش سوسک بیچاره رو با اره برقی جر داده بود! B-) B-) B-) B-) B-)

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

به نقل از Black fire :
دارم تو یه شب تاریک و ترسناک به طرف قبر یکی از دوستانم که اخیرا به طرز عجیبی کشته شده می رم! یهو یه خفاش جیغ کشان از بغلم رد می شه! منم یهن لحظه فک و فامیل خفاشرو بهم می بندم و راه می افتم که ناگهان صدای جیغ یه زنه می آد و یکمی بعدش صدای یه اره برقی که با جیغ زنه مخلوط می شه زنه پس از چند لحظه صدا جیغش متوقف می شه و بعد از اون با اندکی تاخییر صدای اره که انگار بتازگی چیز نرمی رو بریده........ من تنها نتیجه ای که می تونم بگیرم و مخصوصا تو اون شرایط O0 اینه که زنه یه سوسک دیده بود بعدش سوسک بیچاره رو با اره برقی جر داده بود! B-) B-) B-) B-) B-)
:)) :)) :))
احتمالا هرچی زیر سوسکه هم بوده جر خورده (موزاییک یا آسفالت یا...)

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

توجه! این فیلم برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود!
شبه/وحشتناک بارون اومده الان قطع شده=>زمین نم داره!/ هوا ابریه!/ من تو کوچم! گم شدم/ صدا اره برقی میاد/صدا جیغ/صدا گرومپ!/من هنو وارد کوچه نشدم!/کوچه هه شیب داره!/یهو یه کله قل میخوره میاد جلو پام/ورش میدارم!(من در این فیلم دارم نقش پسر شجاع رو بازی میکنم! :D) / میام دم در خونه پگاه! :D / پنجره اتاقش بازه!/پرت میکنم تو/صدای جیغ میاد! :D

پگاه: =)) منم میندازم پایین تیریب والیبال!! :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از 3ggerman :
توجه! این فیلم برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود!
شبه/وحشتناک بارون اومده الان قطع شده=>زمین نم داره!/ هوا ابریه!/ من تو کوچم! گم شدم/ صدا اره برقی میاد/صدا جیغ/صدا گرومپ!/من هنو وارد کوچه نشدم!/کوچه هه شیب داره!/یهو یه کله قل میخوره میاد جلو پام/ورش میدارم!(من در این فیلم دارم نقش پسر شجاع رو بازی میکنم! :D) / میام دم در خونه پگاه! :D / پنجره اتاقش بازه!/پرت میکنم تو/صدای جیغ میاد! :D
اوشونم ميگن:
اه....ماتوم /لباسم/يا ملحفه ي تختم كثيف شد...

اصفهنايا ممكنه بعدش بگن ور پريده......واسا تا بيام حالتو بگيرم...گند زدي به اتاقم :دي
--------

صدا جيغ زن اومد....اره برقي بلافاصله روشن شد....هوا افتابي بود....دوباره زنه جيغ كشيد...منم حواسم نبود....حس فضولي(بخونيد كنجكاوي) بنده شكوفا شدن....اس ام اس زنان به داخل كوچه ميرم....زنه با شوهرش دعواش شده....شوهره هم دراور زنشو انداخته بيرون داره با اره برقي تيكه تيكش ميكنه....اه...اس ام اس جديد اومد....

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

با دوستم وایسادیم بغل بستنی فروشی سر کوچشون!
از تو کوچشون صدای اره برقی میاد!
بعد یه صدای تق آروم و صدای بنفش جیغ یه زن !
بعد صدای جیغ و داد... !
میریم تو کوچه ببینیم چی شده!
میبینیم کارگرا وایسادن بالا یه ساختمون با اره برقی کار میکنن :-"
و یه فرغون پر آجر رو بالا میکشن
بعد یهو انگار یدونه از این آجرا از اون بالا افتاده پایین خورده تو پای یه دختر سوسول بدبخت
دختره هم جیغ زده، پاشم شکسته :D :-"

یه احتمال دیگه هم به ذهنم اومد! :D
با دوستم وایسادیم بغل بستنی فروشی سر کوچشون! :D
بعد صدای اره برقی و جیغ یه دختر میاد همزمان!
میریم تو کوچه میپرسیم چی شد؟
همون ساختمونه که داشتن روش کار میکردن که ذکر کردم :-"
مهندس ناظر اومده بالاسرشون
دخترشم پا شده اومده
دختره یه اره برقی برداشته تجربه علمی کسب کنه
روشنش کرده
از صداش ترسیده
جیغ زده! :D

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

نمی دونم این که دوتا بگیم جریمه داره یا نه ولی اینم بدک نیست!
همون شرایط دفع اولم رو می گیم منتهی وسطش فرق می کنه!
دارم تو یه شب تاریک و ترسناک به طرف قبر یکی از دوستانم که اخیرا به طرز عجیبی کشته شده می رم! یهو یه خفاش جیغ کشان از بغلم رد می شه! منم یهن لحظه فک و فامیل خفاشرو بهم می بندم و راه می افتم که ناگهان....
از اینجا به بعدش متفاوته:
صدای یه اره میاد که داره یه چیز نرمی رو می بره....صدا اره خفه می شه و یهو زنه شروع به جیغ کشیدن می کنه! بهترین نتیجه: زنه با شوهرش دعواش شده با اره شکم شوهر بیچاره رو پاره کرده بعدش:(اینجا 2 حالت داره)
1- یه سوسک میاد رد می شه زنه که تازگی شوهرش رو گشته و قلب شوهرش هنوز تو دستشه!(عجب شیر زنی (< :-\ ) سوسک رو می بینه جیغ می کشه!
2- شوهرش رو می کشه! تازه یادش میاد مهریه نگرفته! جیغ می کشه!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

( 2 یا چند بار گفتن مشکلی نداره :D )

shangool

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتي كاشان
شهر
كاشان
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
فیزیک

پس از شنیدن صدای جیغ و اره می رم می بینم یه عده معترضان داشتن تظاهرات می کردن که یه عده تو لباس نظامی اومدن با تفنگ و چاقو و .. به جون مردم افتادن یکیشون هم که به من نزدیک تره داره با یه اره برقی به طرف یه خانوم حمله می کنه. خانم بی چاره هم هی جیغ می کشه.

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

من اگه اين صدا رو بشنوم اولين چيزي كه تو ذهنم مياد اينه كه يكي ميخواد خانومرو با اره نصف كنه! اره دست شوهرشه كه مشكل رواني داره! كه يك مشكل خانوادگي به حساب مياد و ما نميتونيم دخالت كنيم. يادم رفت بگم هوا بارونيه و دماي غروبم هست :D

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

فرض میکنیم که وسط باغتون که توی یه مکان دور افتاده از شهر هست شب نشستین و دارین با لب تابتون فیلم جن گیر میبینین مامان اینا هم همه رفتن دسته جمعی دور بزنن
از قضا برق کلبه میره و باتری لب تاب هم لو میزنه در جا خشکت میزنه و صدای رعد رو برق از جا میپرونت
این گوشی لعنتی هم گم و گور شده که از نورش استفاده کنی
تنها نوری که هست همون رعد و برقه که میاد و روشن میکنه
از دور صدای جیغ یه خانم رو میشنوی و در حالی که شلوارت .... شده سر جات میمونی. تمام صحنه های فیلم جن گیر میاد جلو روت
صدای اره برقی تمام فضای باغ رو پر میکنه و صدای پای یه نفر که داره نزدیک میشه میشنوی(بازم تکرار میکنم که هر چند لحظه نور رعدو برق میاد و میره و صدای وحشتناکش همه کلبه رو میلرزونه) دیگه صدای جیغ خانومه رو نمیشنوی اره هم خاموش میشه
نمیخوای در باز بشه
ولی یه نفر اهسته میاد تو و اره برقیشو (قبلا شارژشده الان بدون برقه) روشن میکنه نفست حبس میشه O0

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

دقيقا همون داستان قبلي خانومرو نصف كرده ميخواد منم نصف كنه!
اين يكيو همه چيزشو خودتون گفتين صحنه وضعيت هوا قرار بود بچه‌ها بگن!

بالا