• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشتازان و اربابان مرگ

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : پیشتازان و اربابان مرگ

به نام خدا

خب ما بالاخره تونستیم این کتاب رو بخونیم. اما در مورد کتاب، کتاب به عنوان یکی از اولین کتاب های فانتزی در ایران واقعا خوبه، سوژه ی جالبی داره، و کلا از نظر داستانی به نظر من می شه نمره 8.5 از 10 رو بهش داد، که واقعا عالیه، اما یکی از مشکلات این کتاب، به نظر من، نثر کتابه، که در بعضی جاها ضعف نشون داده که البته اونو می شه به دلیل کم تجبرگی نوسنده دونست(احتمالا) ، و مشکل دومی که من در این کتاب دیدم، سرعت جلو رفتن داستان بود که در بعضی قسمت ها زیاد از حد می شد و همینطور اتفاقاتی که در ابتدای داستان، در جایی که خواننده تازه داره با داستان آشنا می شه و جذب اون می شه، افتاد، اتفاقاتی که به نظر من کمی سریع بود و ممکنه باعث دفع خواننده بشه. اما در کل اگه بخوام به این کتاب از 10 نمره بدم، فکر کنم نمره 8 مناسب باشه و این نمره همونطور که قبلا هم گفتم برای یکی از اولین کتب فانتزی در ایران واقعا خوبه <D= <D=
پ.ن: در مورد سوالاتی که دوستان پرسیده بودن، اول اینکه این کتاب سوم شخصه و دوما نویسنده متولد 1370( ولی اینکه چجوری پشت کنکوری بود، دیگه من نمی دونم :D )

shadows

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شیراز
شهر
shz
دانشگاه
shz
رشته دانشگاه
biology-Zhenetic

به نام ایزد!
درود!

خب خیلی خوشحال شدم که بین دوستان سمپادی هم اسمی از کتاب خودم دیدم و خوشحال شدم که عزیزان اینطور با شور و شوق در مورد کتاب من حرف می زنن. البته باید از آقا سیاوش عزیز سپاسگزار باشم که لطف کرده و این تاپیک رو ایجاد کرده.

لیچ کینگ عزیز هم که لطف کردن و کتاب رو خریدن و خوندن. لیچ عزیز اگه میشه لطف کنی و آدرس این کتابفروشی توی مشهد بدی تا توی سایتمم بزارم و عزیزان برن بخرن. ممنون از لطفت. ضمناً لطفاً نظرات دقیق ترت رو بده و به نوقلم (سایتم ) بیا اونجا هم نظرت رو به کتابم بده. از دوستان دیگه هم دعوت می کنم قدم روی چشم ما بزارن.

اگه عزیزان کتاب رو نتونستن گیر بیارن سایت آی کتاب اینترنتیشو با 5 درصد تخفیف برای فروش گذاشته:

http://www.iketab.com/books.php?Module=SMMPBBooks&SMMOp=BookDB&SMM_CMD=&BookId=72443&BookSt=NewBook

واقعاً به حمایت شما عزیزان نیازمندم. خواهشاً به این تبلیغاتتون در مدارستون هم ادامه بدید. جلد دوم هم رو به اتمامه ایشالا.

ضمناً من در حال حاضر دانشجو هستم، سال گذشته پشت کنکوری بودم، متولد بهمن 1370، الان رشتم بیولوژی-ژنتیک دانشگاه شیرازه. دبیرستان هم نمونه اندیشه بودم شیراز.

سؤالی باشه در خدمتم.

با سپاس، نیما کهندانی

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

نیما کهندانی نویسنده ی سه گانه ی پیشتازان و اربابان مرگ اخباری را در مورد اتمام دومین جلد از این سه گانه، اعلام کرده است.

او گفت: « دومین جلد از سه گانه رو به پایان است. این جلد از سه گانه به نوعی حماسی فانتزی است. در این جلد از سه گانه به در این جلد از سه گانه به پاسخ بسیاری از سؤالات و ابهامات ایجاد شده در کتاب یکم، می رسیم. پس از آن شاهد فلش بک هایی از گذشته ی شخصیت ها هستیم، در این میان اتحاد نژادهای روی زمین، آسمان و آب برای نبردی بزرگ نیز در حال انجام است.

این بار هفت پیشتاز، مشغول انجام کارها هستند. در این کتاب شاهد چند نبرد کوچک و یک نبرد بزرگ میان دو جبهه خواهیم بود، اما نبرد یا نبردهای نهایی در کتاب پایانی رخ خواهند داد.

با این تفاسیر کتاب پایانی بسیار حماسی خواهد بود. من نمی توانم قول یک پایان خوب و خوش را به خوانندگان بدهم! اصولاً به پایان خوش و شاد اعتقاد و علاقه ای ندارم! البته آن هایی هم که پایان خوش را دوست دارند می توانند به من اعتماد کنند!»

پیش از این هم اعلام شده بود که در کتاب دوم شاهد مرگ دو تن از شخصیت های اصلی کل سه گانه و در کنار آن مرگ برخی دیگر از افراد نیز خواهیم بود.

قرار است پیشتازان و اربابان مرگ 2 تا روز 23 بهمن به اتمام برسد. نام این کتاب نیز روز 1 بهمن توسط نیما کهندانی اعلام می شود.

منبع : سایت نو قلم

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

من خواستم بخونمش ولی به فصل 3 که رسید دیگه خیلی خیلی حوصلم سر رفت گذاشتمش کنار برا یه وقت دیگه !

به نظرم اولش اصلا خوب نوشته نشده .!

nima.k

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
اندیشه
شهر
شیراز

درود.

من اطلاعاتم رو یادم رفته بود دوباره عضو شدم.

بنا بر انتقادات و نظرات مختلف در ارتباط با سه فصل اول این کتاب، تصمیم گرفتم برای چاپ دوم کتاب، این سه فصل را مجدداً بازنویسی کنم.

دریافت سه فصل اول به صورت بازنویسی شده:

http://afsaneha.ir/modules/TDMDownloads/visit.php?cid=1&lid=69

با سپاس

بالا