• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
همونطور که حرف بزن دخترونه ساختین، یه حرف بزن هم برای افراد بالای هجده سال بسازین (با شرایط خاص) که بشه وقتایی که عصبانی هستیم راحت فحش بدیم و خودمونو سبک کنیم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
همونطور که حرف بزن دخترونه ساختین، یه حرف بزن هم برای افراد بالای هجده سال بسازین (با شرایط خاص) که بشه وقتایی که عصبانی هستیم راحت فحش بدیم و خودمونو سبک کنیم.
متاسفانه امکان این نیست که براساس سن دسترسی ها عوض بشن. توی سیستم قابلیتش نیست.

میشه یه انجمن به نام سیاست درست کنین
واقعا نیازه
اینطوری هم جای خالی مباحث سیاسی پر میشه و هم بچه های سیاسی به انجمن های دیگه مثل اعتقادی و انجمن تاریخ هجوم نمیارن تا خودشون رو خالی کنن
قبلا بود بسته شده بود و الان باز شده با شرایط خاص.

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام

دو پیشنهاد برات دارم
یا بیا نرکده اونجا دور هم زندگی کنیم:)!
یا اینکه پیام خصوصی برام بفرست به زمین و زمان بد بگو ، منم حوصله داشته باشم هم پات میام:)

خلاصه اینکه تنهات نمیزاریم هممون یه تیمیم:)

قشنگ مشخصه که reHAMID توی تیم نمیخواد باشه:)))
شما برو با دخترا بازی کن:)))....(به دل نگیری شوخیه:)

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
خوارزمی
شهر
دورود
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
اینکه معیار دسترسی ب ی سری تاپیک‌ها تعداد ارسال‌هاس واقعا غیرمنطقیه، بهتره ترکیبی از تعداد لایک‌ها و مدت‌زمان عضویت باشه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
اینکه معیار دسترسی ب ی سری تاپیک‌ها تعداد ارسال‌هاس واقعا غیرمنطقیه، بهتره ترکیبی از تعداد لایک‌ها و مدت‌زمان عضویت باشه.
این فقط برای اینه که کاربر فیک یا کاربر ناآشنا به جو یا کاربر فضول یه سری چیزهارو نبینه و هدف تفکیک خیلی خاصی نیست.

نام مرکز سمپاد
خوارزمی
شهر
دورود
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
این فقط برای اینه که کاربر فیک یا کاربر ناآشنا به جو یا کاربر فضول یه سری چیزهارو نبینه و هدف تفکیک خیلی خاصی نیست.
دقیقا مشکل اینجاس ک راحت میشه فیک زد و چندجا اظهارنظر کرد و دسترسی مربوطه رو گرفت، کاربر داشتیم طی هفته اول عضویتش بالای 30تا ارسال انجام داده.
تو فضای مجازی نمیشه همچین محدودیت‌هایی گذاشت و مطمئن بود ک افراد نامربوط دورش نمیزنن ولی حداقل میشه کار رو براشون سخت‌تر کرد

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ی تاپیک بذارین مثل قبلن ک درخواست بن بتونیم بدیم . من الان نمیدونم کجا بگم ((:
داخلیا هنوز مثل قبل نمیتونن بن کنن !؟

× بن کردن دو مینم وقت نمیگیره ، بذارین تاپیکشو :D

@MTHR @shnava

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من اینو یه بار دیگه هم گفتم :-‌"
فروم افراد باسواد که موفقیت های علمی درخشان ‍ی دارن کم نداره و من می بینم که هنوز فعالیت میکنن و با صبر و حوصله سوالی داشته باشیم جواب میدن. چرا همه ی این سوال و جواب ها پابلیک نشن؟ چرا صندلی داغ میذارین برای رتبه های برتر مدیر انجمن که خودشون هم بالاخره تو محیط دانشگاهی هستن یه سری سوال های پایه و اساسی نذارن؟ و در نهایت یه سری پرسش و پاسخ های منسجم باشه که بعدا هم بشه استفاده کرد. یا افرادی که اپلای کردن و رشته های خاصی دارن از تجربیاتشون نگن؟ در واقع یک نفر مسئول باشه سوال ها رو جمع آوری کنه و نظم بده
من خودم دیدم هیچ فرومی مثل اینجا نمی تونم انقدر لینک های خوب پیدا کنم، کلی اطلاعات مفید و کاربردی.
یا اینکه نزدیک شروع دانشگاها که شد برای ترم اولی ها برنامه بذارین :-" من فکر میکنم یه تغییراتی باید به تاپیک های داغ و پربازدید بدین
همین :-"

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
خب واقعاً با این ک درجات کاربری فقط بر اساس تعداد ارسال‌ها باشه موافق نیستم
گاهی باعث بی‌محتوا شدن پست بعضیا میشه برای ترفیع درجه:)
واقعاً بهتر نیست ی فکری ب حالش کنید؟!
در نظر گرفتن ترکیبی از ارسالها و محتوای مفید تولیدشده و لایکا باعث میشه همه قبل ارسال پست فکر کنن حداقل، و سعی کنن پستشون محتوا داشته باشه و اینجوری سایتم رونق میگیره...
ی چیز دیگه
ارسال‌ها توو بعضی تاپیکا شمارش نمیشه ک بعضیاشون واقعاً مفیدن و شمارششون بهتره
و بعضی جاها شمارش میشه ک اکثر پستا اسپمه، ینی اسپم شمارش میشه،ولی بعضی پستای خوب ن!!!
اینم رسیدگی کنید لطفاً...

پ.ن: فکر کنم توو تاپیک اشتباه نوشتمش!!
لطفاً بی‌زحمت منتقلش کنید ب تاپیک مربوطه!!
مرسی...

Rahele

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
رشته دانشگاه
حقوق کیفری
سلام چرا انجمن حقوق نداریم؟؟؟من میخوام بزنم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
تو فضای مجازی نمیشه همچین محدودیت‌هایی گذاشت و مطمئن بود ک افراد نامربوط دورش نمیزنن ولی حداقل میشه کار رو براشون سخت‌تر کرد
میدونم و ما هم تلاش می کنیم سختش کنیم.

ی تاپیک بذارین مثل قبلن ک درخواست بن بتونیم بدیم . من الان نمیدونم کجا بگم ((:
داخلیا هنوز مثل قبل نمیتونن بن کنن !؟

× بن کردن دو مینم وقت نمیگیره ، بذارین تاپیکشو :D

@MTHR @shnava
نه تروخدا سر این بن درخواستی ما داستان ها داریم. یهویی تصمیم میگیرن درخواست میدن بعد دو روز پشیمون میشن. یا میان درخواست رفع بن میدن یا اکانت فیک میزنن و ...

من اینو یه بار دیگه هم گفتم :-‌"
فروم افراد باسواد که موفقیت های علمی درخشان ‍ی دارن کم نداره و من می بینم که هنوز فعالیت میکنن و با صبر و حوصله سوالی داشته باشیم جواب میدن. چرا همه ی این سوال و جواب ها پابلیک نشن؟ چرا صندلی داغ میذارین برای رتبه های برتر مدیر انجمن که خودشون هم بالاخره تو محیط دانشگاهی هستن یه سری سوال های پایه و اساسی نذارن؟ و در نهایت یه سری پرسش و پاسخ های منسجم باشه که بعدا هم بشه استفاده کرد. یا افرادی که اپلای کردن و رشته های خاصی دارن از تجربیاتشون نگن؟ در واقع یک نفر مسئول باشه سوال ها رو جمع آوری کنه و نظم بده
من خودم دیدم هیچ فرومی مثل اینجا نمی تونم انقدر لینک های خوب پیدا کنم، کلی اطلاعات مفید و کاربردی.
یا اینکه نزدیک شروع دانشگاها که شد برای ترم اولی ها برنامه بذارین :-" من فکر میکنم یه تغییراتی باید به تاپیک های داغ و پربازدید بدین
همین :-"
حرفت درسته و ما هم تو ذهنمون هست که یک محیطی باش که این مطالب پابلیک و جمع و جور شده برای همه منتشر بشه اما راستش وقت نداریم. باید سیستمشو راه بندازیم و محتواش رو تنظیم کنیم و ...
اگر کسی وردپرس بلده و میتونه یک قالب خوب و ساختار درست دربیاره پیغام بده که کمک کنه راهش بندازیم.

سلام به نظرم اگه تعداد تاپیک ها کم بشه و از نظر محتوا بهتر بشن سایت پیشرفت میکنه
درسته سایت نباید تو ح.ب خلاصه بشه اما اینکه هرکی از راه رسید کلی تاپیک بزنه به نظرم از لحاظ محتوایی زیاد جالب نیس
ببین نمیشه مانع تاپیک زدن افراد شد. یعنی درست نیست به کاربر بگی تاپیک نزن. ولی خب تاپیکی که جالب نباشه خود به خود میره عقب. یعنی به سرعت از لیست آپدیت ها خارج میشه و مسکوت میشه.

خب واقعاً با این ک درجات کاربری فقط بر اساس تعداد ارسال‌ها باشه موافق نیستم
گاهی باعث بی‌محتوا شدن پست بعضیا میشه برای ترفیع درجه:)
واقعاً بهتر نیست ی فکری ب حالش کنید؟!
در نظر گرفتن ترکیبی از ارسالها و محتوای مفید تولیدشده و لایکا باعث میشه همه قبل ارسال پست فکر کنن حداقل، و سعی کنن پستشون محتوا داشته باشه و اینجوری سایتم رونق میگیره...
ی چیز دیگه
ارسال‌ها توو بعضی تاپیکا شمارش نمیشه ک بعضیاشون واقعاً مفیدن و شمارششون بهتره
و بعضی جاها شمارش میشه ک اکثر پستا اسپمه، ینی اسپم شمارش میشه،ولی بعضی پستای خوب ن!!!
اینم رسیدگی کنید لطفاً...

پ.ن: فکر کنم توو تاپیک اشتباه نوشتمش!!
لطفاً بی‌زحمت منتقلش کنید ب تاپیک مربوطه!!
مرسی...
اتفاقا سیستم این امکان رو داره که درجات کاربری براساس امتیازات مختلف افراد باشه. مثلا تعداد پست ها یا فارغ التحصیلیشون یا امتیازات و ... ولی نکته اینه که یک نفر باید بشینه طراحی کنه. یعنی باید یک مدل جدید امتیازدهی تعریف کنی و این مستلزم کلی زمان گذاشتن و فکر کردنه. در ضمن نباید یه جوری باشه که درجات فعلی از دست بره چون بچه ها ناراحت میشن. این کار رو سخت میکنه و نتونستیم تاحالا طراحیش کنیم.

سلام چرا انجمن حقوق نداریم؟؟؟من میخوام بزنم
چون تاحالا کسی نیومده تاپیک حقوقی بزنه. البته یادمه که داشتیم ولی خیلی وقته آپدیت نشده نمیدونم دقیقا کجاست. شما شروع کن از هرجا صلاح میدونی تاپیک بزن. بحث رو شروع کن. اگر تعدادش بالا رفت انجمن اختصاصی هم واسش میزنیم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
اگه بشه که در کنار دیس و لایک کلا ایموجی های احساسات مختلف باشه بهتره!....

مثلا دیس همراه با تعجب دیس با خشونت دیس از روی اذیت کردن و شیطنت!....و غیره!....

اما چیزی که براش اومدم و پست میزارم حقیقتا قضیه دیس و لایک نیست!..

قضیه فیلتر شکنه!.....بیایین یا خودمون با بچه ها فیلترشکن بسازیم:) ....یا اینکه تاپیک بزنیم در این وانفسای فیلترینگ ما هم با معرفی فیلترشکن ها ، دستی توی دهن مبارک استکبار جمهوری بزنیم!....

#خستمون کردن با این فیلترکردنشون!...همین سمپادیا هم نمیدونم با چه سیاستی خیلی از حرفارو میشه تووش زد!....اینجا فیلتر نشه صلوات!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من یه بار به @shnava پیشنهاد دادم برای بعضی انجمن ها یه توضیح در حد دو جمله بذارین، این خیلی راهگشاست و اهدافش رو معین میکنه.
ولی خب انجمن «دخترونه» بیش از این ها ایده میخواست به نظرم. وجودش خوبه که مثلا راجع به یه سری مسائل زنانه، بهتر و تخصصی تر بحث بشه ولی به هر حال هیچ جوری نمیشه تضمین کرد هیچ مذکری دسترسی پیدا نکنه :-" که خب این ممکنه از طرف خود کاربرا باشه، مبنای این محدودیت جنسیتی تون این بوده که بچه ها راحت تر حرفاشونو بزنن؟
و یه چیزی، هر چه قدر که محتوا ضعیف تر میشه به همون میزان هم مخاطب از دست میره:-" من خودم ایده و محتواش رو ندارم، اما بعضی تاپیک ها که میشه توش بحثای خوبی راه انداخت خیلی زرد و ضعیف و کلیشه ای شدن. علت اینکه بعضی تاپیک ها همیشه پرطرفدار میمونن، ایده ی پشت شون نیست احیانا؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
انجمن ها معمولا توضیح دارن (به جز بعضی هاشون البته) ولی اگه کم بود توضیحش یا دیدی نداره بهم بگو اضافه کنم
مبنای این محدودیت جنسیتی تون این بوده که بچه ها راحت تر حرفاشونو بزنن؟
آره دقیقا یکی از دلایل همین بوده
اما بعضی تاپیک ها که میشه توش بحثای خوبی راه انداخت خیلی زرد و ضعیف و کلیشه ای شدن.
پیشنهادت چیه براشون؟ مثلا مدیر انجمن مربوطه میتونه یه پست بحث برانگیز و در عین حال نمایان کننده ی راه اصلی بده یا مثلا تولید کننده تاپیک ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
انجمن ها معمولا توضیح دارن (به جز بعضی هاشون البته) ولی اگه کم بود توضیحش یا دیدی نداره بهم بگو اضافه کنم
خب چرا دوستانه،دخترانه و گفت و شنود ندارن مثلا :-" و اینکه من با موبایل میومدم که نداشت این توضیح ها رو، با لپ تاپ اومدم دیدم
آره دقیقا یکی از دلایل همین بوده
حالا این سلیقه و نظر ِ منه که در حد ِ خودم اعتبار داره ولی خب این تفکیک ها چندان موفق نیستن... :-"
پیشنهادت چیه براشون؟ مثلا مدیر انجمن مربوطه میتونه یه پست بحث برانگیز و در عین حال نمایان کننده ی راه اصلی بده یا مثلا تولید کننده تاپیک ...
اونو بعدا به خودت میگم،اما خداییش یه نگاهی به تگ های تاپیک های انجمن دخترونه بنداز ((:
یکمی تاپیک هایی زده میشه با عنوان ها و اهداف گنگ،شاید چهارتا پست بذارن چند صفحه بگذره ولی نه تولید محتوا حساب میشه و نه برای افزایش فعالیت...
یه سری تاپیک های اصلی هم هستن که خب آره،به نظرم مدیریت بیشتر میخواستن،جهت دهی به پست ها یا معرفی اولیه شون!
+من خودم مدیریت ضعیفی داشتم،از اینجا دارم میگم ((:

آخرین ویرایش:

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
به عنوان پیشنهاد اینکه یه بخشی بزنید واسه مانگا و منهوا^^
فکر کنم استقبال شه

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
توی گفتگوهایی که تعداد اعضا بالای دو نفره امکان لایک کردن ارسال ها رو بذار ید بی زحمت.
تو گفت و گوی نشریه جای خالیش واقعا احساس میشه

و اینکه شکلک پوکر فیس کنار بعضی پستا اصلا حیاتی به نظر میرسه، لطفا بذاریدش

و لطفا یه کاری کنید که وقتی یکیو نادیده میگیریم اونم نتونه ارسالامونو ببینه

Ghobaad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد یزد
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1300
توی حرف بزن این تنظیماتو بزارید که مثلن خودمون تعیین کنیم پستمون قابلیت لایک/دیسلایک کردن نداشته باشه یا داشته باشه. چون واقعن تاپیک حرف دل و این مایه ها هست. خیلیا دلشون نمیخواد پستشون فاز تایید یا رد بقیه رو داشته باشه.
هر چند که لایک و دیسلایک ارزشی نداره ولی نماده.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
به عنوان پیشنهاد اینکه یه بخشی بزنید واسه مانگا و منهوا^^
فکر کنم استقبال شه
اینی که گفتی چی هست؟ :))

توی گفتگوهایی که تعداد اعضا بالای دو نفره امکان لایک کردن ارسال ها رو بذار ید بی زحمت.
تو گفت و گوی نشریه جای خالیش واقعا احساس میشه

و اینکه شکلک پوکر فیس کنار بعضی پستا اصلا حیاتی به نظر میرسه، لطفا بذاریدش

و لطفا یه کاری کنید که وقتی یکیو نادیده میگیریم اونم نتونه ارسالامونو ببینه
چندجور امتیاز گذاشتیم و دیدیم که اعتراض کردند به کلش.
اون دو مورد پیشنهاد هم توی سیستم امکانش نیست.

توی حرف بزن این تنظیماتو بزارید که مثلن خودمون تعیین کنیم پستمون قابلیت لایک/دیسلایک کردن نداشته باشه یا داشته باشه. چون واقعن تاپیک حرف دل و این مایه ها هست. خیلیا دلشون نمیخواد پستشون فاز تایید یا رد بقیه رو داشته باشه.
هر چند که لایک و دیسلایک ارزشی نداره ولی نماده.
توی سیستم امکانش نیست.

بالا