• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
خیلیا از همین مقدار کمی که یوتیوب میده درآمد خوبی دارن
اون مقدار کم بستگی به میزان ساعت فیلم،تماشای فیلم و مقدار تبلیغات داره
بعد اینجا حتی اگه 10 نفر هم فیلم بسازن و توی یوتیوب یه کانال درست کنن توی مدت کمی میشه یه درآمد نسبتا خوب داشت
اینجا این همه آدم با تواناییا و علایق مختلف هست یکی انیمه یکی کمیک یکی گیم یکی کتاب و خیلی چیزای دیگه اگه از همه اینا بشه استفاده کرد بدون یوتیوب هم میشه درآمد داشت ولی الان یوتیوب کاربرای خیلی زیادی داره و مطمئنه
در مورد پارتنر هم که گفتین بدون پارتنر هم میشه ولی خیلی راه حلای قابل اطمینانی نداره و شاید در مورد پارتنر کسی که خارج از کشور باشه توی سایت پیدا بشه
من بحث فیلم سازی رو رد نکردم (خیلی هم موافقشم نیازه همین الآن این جا دنبال تشکیل یه تیم نشریه هستن)و منظورم از پول کم این بود که از مقداری که می تونه باشه کم تره دیگه (چون همون یوتیوب یه مقداری برای خودش ور می داره) مثلا آپلود بوی هم به ازای تعداد بالا دانلود فایل ازش بهت درامد می ده ولی نسبت درامد اون به مقداری که خودش از تبلیغ در میاره رو فرض کنین.
و اینکه این پیشنهادی که گفتین باید تغییر زیادی تو سایت بدن (من درموردش خیلی اطلاعی ندارم) ولی فکر کنم هزینه زیادی روی دست مدیرای سایت در ابتدا بزاره و تا سود دهی زمان زیادی ببره.
بعد این یه بخش جدید برای سایت که می گم فکر نکنم آنچنان فشاری بیاره چون هاست و دامنش رو که داره پولش همین جوری بابت این فورم داده می شه ولی خوب یه خورده بیش تر رو هاست فشار میاد که می شه برای شروع جوری طراحی شه که خیلی به هاست فشار نیاره.
و فکر نمی کنم طراحی یکی دو قالب(قالب اولیه و دومیه که بخواد بعدا تراحی بشه برای جذب بیش تر مخاطب) بخواد آچنان زحمتی داشته باشه
(منظورم اینه من یه نفر رو فکر کنم دیدم تو این سایت می گفت الآن ایران نیست ولی درسته که ندیدم کسی این جا تعریف نکرده که من طراحی قالب بلدم ولی اون به نظرم بیش تر پیدا می شه تا یه نفر تو خارج از کشور)
و بعدم این دو طرح منافاتی با هم ندارن ولی من احساس می کنم صود این طرحی که می گم هم می تونه بیش تر باشه هم از نظر مشهور شدن سایت بهتره (هم سمپادی جذب می شه بیش تر هم اون بخش غیر سمپادی ها رو که بزنیم از مخاطب غیر سمپادی هم می شه استفاده کرد.)
منظورم از بخش غیر سمپادی همون بخشیه که محصولات توش می خواد ارائه شه.

ــهــ

Wallower
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
@shnava
میگم نمیشه یه قابلیت بوکمارک برای پست ها اضافه کنید؟خیلی بدرد میخوره
بعضی وقتا آدم می خواد یه سری پست رو داشته باشه :) مثل اینستاگرام

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
@shnava
میگم نمیشه یه قابلیت بوکمارک برای پست ها اضافه کنید؟خیلی بدرد میخوره
بعضی وقتا آدم می خواد یه سری پست رو داشته باشه :) مثل اینستاگرام
دقیقا یکی از افزونه هایی که میخوام نصب کنم فردا پیرو همین موضوعه (البته یوخده متفاوته ولی اصل مطلبش بلد کردن یه سری پست مفید هس.)
تا فردا صبر کنید ... :قلب

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
عاقا!برای تایپ ریاضی،میشه لطفا Mathjax رو نصب کنید روی سایت؟
وبسایت های موفق و معروفی از جمله math.irancircle.com ازش استفاده میکنن

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
فکر نمی کنین نشان ها واسه قالب سبز آبی طراحی شده؟(قربونش برم انقد خوشگل بود ^_^ )
پیش‌نهاد من اینه که یه کم از دو طرف فضای پس زمینه رو اضافه کنین اندازه بشه :-"

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
عاقا!برای تایپ ریاضی،میشه لطفا Mathjax رو نصب کنید روی سایت؟
وبسایت های موفق و معروفی از جمله math.irancircle.com ازش استفاده میکنن
نه واقعا اونقدر کاربرد نداره

فکر نمی کنین نشان ها واسه قالب سبز آبی طراحی شده؟(قربونش برم انقد خوشگل بود ^_^ )
پیش‌نهاد من اینه که یه کم از دو طرف فضای پس زمینه رو اضافه کنین اندازه بشه :-"
آره این مساله رو دارند و باید ریدیزاین بشن !

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
آره این مساله رو دارند و باید ریدیزاین بشن !
Untitled_1.png
من بیکار بودم اینو الان درست کردم:-" اگر به کار میاد بازم درست کنم:D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
صرفا سایزش عوض بشه به نظرم اکیه
البته گرچه که اگه یه کاربر چند تا نشان بگیره تو این سایز بهتره

پ.ن: از نشان های تازه طراحی شده استقبال می کنیم.:T6

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
Untitled_1.png
من بیکار بودم اینو الان درست کردم:-" اگر به کار میاد بازم درست کنم:D

صرفا سایزش عوض بشه به نظرم اکیه
البته گرچه که اگه یه کاربر چند تا نشان بگیره تو این سایز بهتره

پ.ن: از نشان های تازه طراحی شده استقبال می کنیم.:T6
%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86.png
پ.ن: سایزش رو مرحله آخر اصلاح میکنم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86.png
پ.ن: سایزش رو مرحله آخر اصلاح میکنم.
البته منظورم سایز همین نشان های فعلی بود
که اون هم توی خود بخشی که میذاریم میتونیم ریسایز کنیم
تو خودت رو تو زحمت ننداز واسه ریسایز اگه حوصله داشتی چند تا طرح قشنگ بزن واسه یه سری بخش ها که در پی وی میگم : دی

• لایک
امتیازات: Sep
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
آقا چرا دوره‌های آنلاین نمی‌ذاریم تو سایت؟! مثلا من خودمو می‌گم، مشتاقم بورس یاد بگیرم، یکم هم شروع کردم ولی خب نیاز به آموزش حرفه‌ای داره. یه نفر که تو سایت بلده، بیاد یه دوره‌ی مثلا یک ماهه تعریف کنه آموزش بده پول دربیاره. هزینه‌هاشم زیاد نباشه که همه بتونن شرکت کنن. یه درصدی هم این وسط بره برای هزینه‌های سایت. [صدالبته که بورس مثال بود فقط. کلی مبحث و موضوع ِ مختلف در زمینه‌های درسی، المپیاد، اقتصاد، مهارت و ... هست.]

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
آقا چرا دوره‌های آنلاین نمی‌ذاریم تو سایت؟! مثلا من خودمو می‌گم، مشتاقم بورس یاد بگیرم، یکم هم شروع کردم ولی خب نیاز به آموزش حرفه‌ای داره. یه نفر که تو سایت بلده، بیاد یه دوره‌ی مثلا یک ماهه تعریف کنه آموزش بده پول دربیاره. هزینه‌هاشم زیاد نباشه که همه بتونن شرکت کنن. یه درصدی هم این وسط بره برای هزینه‌های سایت. [صدالبته که بورس مثال بود فقط. کلی مبحث و موضوع ِ مختلف در زمینه‌های درسی، المپیاد، اقتصاد، مهارت و ... هست.]
این پیشنهاد دریابید!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
واسه بعضی بخش ها توی مدرسه سمپادیا گذاشتیم (که کامپیوتر گرفت فقط) البته نیاز به مدرس داریم و محتوا
بیشتر هم پایه ایم که گسترش بدیم فقط مدرس علاقه مند و دانش جوینده ی پیگیر میخواد
حتی قرار بود حضوری بذاریم که فیلم هم بگیریم ازش و لایو پخش بشه
ولی خب تایم میخواد و آدم علاقه دار و ...

پ.ن: @Radikal میگم دوباره بیایم مدرسه رو راه بندازیم؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
واسه بعضی بخش ها توی مدرسه سمپادیا گذاشتیم (که کامپیوتر گرفت فقط) البته نیاز به مدرس داریم و محتوا

آره من یادمه خودمم تو جریان کاراش بودم. ولی الان می‌تونیم یه طور ِ جدیدی اجراش کنیم دوباره. اول یه اطلاعیه بدیم کسایی که حرفه یا مهارتی بلدن که قابل اجرا هست و علاقه‌مند به تدریسن، اعلام آمادگی کنن. بعد راجب هزینه‌هاش بحث کنیم. در اصل مذاکره کننده‌های اصلی اون شخص و مطهری خواهند بود. که توافق کنن چند درصد مال سایت باشه و هزینه‌ی کلش چقدر بشه و ... اینا دیگه. بعد بیاییم کلاسو برگزار کنیم، بچه‌ها ثبت نام کنن و دوره شروع شه.

رایگان بودن ِ آموزش‌ها طبق تجربه‌ی این چند وقته‌م، نشون داده که اون شوق و ذوق ِ لازم رو ایجاد نمی‌کنه تو طرفین. اینکه من بدونم تهش از این آموزش پول درمیارم، یا بدونم بابت این آموزشی که می‌بینم هزینه صرف کردم و اینا، خیلی موثرتره تا رایگان باشه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
آره من یادمه خودمم تو جریان کاراش بودم. ولی الان می‌تونیم یه طور ِ جدیدی اجراش کنیم دوباره. اول یه اطلاعیه بدیم کسایی که حرفه یا مهارتی بلدن که قابل اجرا هست و علاقه‌مند به تدریسن، اعلام آمادگی کنن. بعد راجب هزینه‌هاش بحث کنیم. در اصل مذاکره کننده‌های اصلی اون شخص و مطهری خواهند بود. که توافق کنن چند درصد مال سایت باشه و هزینه‌ی کلش چقدر بشه و ... اینا دیگه. بعد بیاییم کلاسو برگژار کنیم، بچه‌ها ثبت نام کنن و دوره شروع شه.

رایگان بودن ِ آموزش‌ها طبق تجربه‌ی این چند وقته‌م، نشون داده که اون شوق و ذوق ِ لازم رو ایجاد نمی‌کنه تو طرفین. اینکه من بدونم تهش از این آموزش پول درمیارم، یا بدونم بابت این آموزشی که می‌بینم هزینه صرف کردم و اینا، خیلی موثرتره تا رایگان باشه.
موافقم
آره اصولا اینجوریه
حله پس بیا بیشتر صحبت کنیم و برنامه بچینیم براش
و البته عملیاتیش کنیم ...
من خودم خیلی دوست دارم که بگیره چون بسترش هس

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

من که موافق راه اندازیش هستم گرچه سخته یکم ولی خب اگر بشه قطعا سمپادیا جای بهتری میشه .
^_^ راجع به جزییاتش پیام دادم!

آخرین ویرایش:
بالا