• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
راست میگه دیگه مرداد شد
هزینه که نداره، یه تاپیکه فقط

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0
در نظر دارید هنوز هم؟ برای چ زمانی؟ وقتی همین ۴ تا کاربر فعال هم از سایت رفتن؟

مدیرگزینی دوره ای غیر از یه تاپیک زدن چه سختی‌ای میتونه داشته باشه؟ وقتی امتحان بچه‌ها تموم شدهبود و یا نهایتن بعد از کنکور باید این کار رو می‌کردید و الان که مرداد ماه هم رو به اتمامه خبری نشده.

ح.ب الان چن وقته که مدیر نداره؟ پربازدیدترین تاپیک ( زیرانجمن‌ ) سایت که همیشه مدیر داشت و جدای از اون چن تا داخلی و ارشد هم نظارت داشتن گاهی روش ببینید چ خبره.
بقیه انجمن‌ها چی؟‌ یکی که مدیر بشه اگه نالایق‌ترین مدیر هم باشه سعی میکنه سر بزنه به تاپیک خودش. هر مدیر زمان کل مدیرتش یدونه تاپیک اضافه کنه میشه ۴۰ تا تاپیک جدید تو فروم.

نکنه اونقد کاربرا کمن که میترسین از مدیرگزینی هم استقبال نشه. (:

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
تو انجمن شناخت، یا همون ورا جای خالی تاپیک (یا حتی انجمن) برای ازدواج و گزینه های ازدواج و این داستانا به شدت حس میشه :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
تو انجمن شناخت، یا همون ورا جای خالی تاپیک (یا حتی انجمن) برای ازدواج و گزینه های ازدواج و این داستانا به شدت حس میشه :))
یه تاپیک بذارن ازدواج سمپادیا استقبال شه گمونم :))

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
اسپم ندید
تاپیک بزنید گزینه معرفی کنید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام
خب از اونجایی که 10% جمعیت کشور یا شاید هم بیشتر رو ترک زبان ها تشکیل می دن در انجمن سایر زبان های خارجه یه انجمن باشه که زبان ترکی آذربایجانی را آموزش بده

دوستان ترک زبان هم زیاد هستند پس خیلی راحت می شه یه همچین کاری را انجام داد
مثل یه سری تاپیک های دیگه که سوال پرسیده شه و بعد دوستان جواب بدن نه
یه جوری دستور زبان و گرامر و لهجه و اینا را هم بهمون بگین خب

من خیلی دوست دارم ترکی را یاد بگیرم و اگه یه تاپیک خوب وجود داشته باشه در رابطه با این موضوع فوق العاده است

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
خب از اونجایی که 10% جمعیت کشور یا شاید هم بیشتر رو ترک زبان ها تشکیل می دن در انجمن سایر زبان های خارجه یه انجمن باشه که زبان ترکی آذربایجانی را آموزش بده

من خیلی دوست دارم ترکی را یاد بگیرم و اگه یه تاپیک خوب وجود داشته باشه در رابطه با این موضوع فوق العاده است
تاپیک زیاده ولی فعال نیست
مخصوصا اصلیه رو هم من به قهقرا بردم :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام

آموزش زبان ترکی و آذری
http://sampadia.com/forum/threads/83357/
آموزش زبان ترکی استانبولی
http://sampadia.com/forum/threads/112629/

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
تولید محتوی باید هدف اصلی مدیر ها باشه نه لزوما تعدد پست ها.
اگر دقت کنید الان نه تنها سایت مخاطب های خاص و کاربرانش رو از دست داده بلکه کاربران غیر عضوش هم به شدت کم شدن
چون تولید محتویی صورت نمیگیره، قبلا حتی ما یک سری نشان تولید محتوی ، هنری ، ادبی و... داشتیم که الان متاسفانه از بین رفتن و جاشون رو دادن به امتیاز ویژه!
من نمیخوام به مدیرها توهین کنم اما این امتیاز ویژه لزوما به تولید محتوی یا مثلا یک کار هنری ادبی داده نمیشه و اتفاقا به نظرم پست هایی که گاها هیچ محتویی رو تولید نکردند بیشتر مورد پسند واقع میشن نمونه بارز هم میتونه به افرادی که تاپیک هایی رو توی سیاست، روانشناسی ، فیزیک شیمی یا... آغاز کردند باشه چند نفر از این افراد قدردانی کرده؟

این افراد مهره های اصلی برای دیده شدن سایت توی گوگل و جذب کاربران بیشتر هستند و خیلی ها با یک سرچ شروع میکنند و میرسن به سایت سمپادیا خود من آشناییم با سایت به این شکل بود!

علاوه بر اون بخش هایی مثل زیست ، شیمی، فیزیک و نجوم به شدت نیاز دارن که تقویت بشن از لحاظ علمی و تولید محتوی
ببنید قرار نیست که اینجا یک سایتی باشه پر از مطالب علمی و مفید و روزانه هزارتا پست بدیم ! اما اگر هفته ای یک پست مفید هم توی هر بخش ارسال بشه کافیه به نظرم...

از طرف دیگه بهتره از افرادی که المپیادی هستند و مدال دارند یک درخواست بشه که یک پست بدن کتاب معرفی کنند و پروسه رو توضیح بدن و آپدیت بشه سایت...

آپدیت بودن خیلی خوبه و کمک میکنه سایت در بخش های مختلف افراد رو جذب کنه ، حتی اگر یک پست در هفته باشه که اصلا چیز سختی نیست همون هم میتونه موجب جذب افراد علاقه مند به اون حوزه!(حوضه!) بشه مثلا مدیر فیزیک یک مطلب رو از فیزیک نوین بذاره یک کتاب معرفی کنه یا ...
ما خیلی چیزهای مفیدی داریم توی سایت اما تاریخشون برای سالها پیشه و این یعنی امتیاز منفی برای موتور های جستوجوگر! ، به نظرم حتی باید به افراد اجازه داده بشه که اگر میخوان تاپیکی بزنن مشابه تاپیکی که حداقل سه-چهار سال از پست اولش میگذره این اجازه رو داشته باشن
انجمن فیلم و سریال یا کتاب و مجله میتونند نگاه خیلی جدی ای داشته باشند به معرفی کتاب ها / فیلم های جدید یا کتاب هایی که تازه ترجمه شدن و اون ها رو معرفی کنند باور کنید این کار آمار بازدید از سایت رو خیلی بالاتر میبره
انجمن زبان انگلیسی میتونه یک بخش ترجمه اضافه کنه و سعی کنیم مطالب و داستان های کوتاه رو ترجمه کنیم که باز هم خیلی مفیده
انجمن مدرسه سمپادیا که یک پروژه ناموفق بود هم میتونه کمی موفق تر بشه
اگر افراد سعی کنند جزوه ها یا چیزهایی که یک مهارت رو آموزش داده به اشتراک بذارن و یک مجمعی بشه برای یادگیری چیزهای جدید خیلی خوبه!
حتی معرفی کتاب برای یادگیری مهارت های خاص هم میتونه توی این انجمن قرار بگیره

برای مثال من میخوام که فیزیک رو یاد بگیرم اما هیچ ایده ای ندارم که از کجا باید شروع کنم اگر یک گوشه ای نوشته باشه که چطور باید به صورت خود آموز شروع کرد همین میتونه خیلی کمک کننده باشه

اگر فکر میکنید این انجمن یا انجمن های دیگه اضافه هستند و فعالیت خاصی ندارن حذفش کنید و صرفا این پست ها رو منتقل کنید به بخش های دیگه چون برای یک کاربر جدید تعداد زیادی از انجمن هایی که هیچ فعالیتی ندارند خیلی نکته منفی ایه!

اگر دوست داشتید میتونیم پادکست های سایت رو توی اپلیکیشن های ناملیک اجرا کنیم که در این صورت خودش یک تبلیغه خیلی بزرگه برای سایت چون چندین مورد از پادکست ها آماده هست فقط نیاز به تایید مدیر ها دارن تا من لینک فایل رو بدم به ناملیک! :)

من سمپادیا رو دوست دارم ولی واقعا با چیزی که الان دارم ازش میبینم به نظرم با همین روند پیش بره دووم نمیاره... البته همیشه این دیدگاه بین سمپادیا وجود داشته و ما همیشه میگفتیم که سمپادیا خیلی ضعیف شده و ... اما الان میتونم با عدد این رو بهتون بگم
افرادی که آنلاین هستند به طور متوسط چیزی حدود 150 نفر در لحظه اند ! این عدد قبلا به بالاتر از 1000 نفر هم رسیده بود و به طور کلی ما بین 800-700 نفر آنلاین داشتیم که تعداد خیلی خوبیشون کاربر های سایت بودند اما این عدد الان به 1/8 خودش رسیده...

این نگاه خیلی ظاهربینانه ایه که بگیم تلگرام و شبکه های اجتماعی موجب سست شدن و از بین رفتن اینجا شدند البته نمیگم بی تاثیر بودند ولی هر کدوم کارکرد خاص خودش رو دارن و به نظرم اگر سمپادیا بهتر مدیریت میشد میتونست جایگاه بهتری داشته باشه البته من قبلا یک مدیر بودم و بله این ضعف افرادی مثل من هم بود !

ما بین خودمون هم خیلی مشکل داشتیم ، افراد زیادی توی سایت بودند که عملا شبیه به قهرمان بودند برای خیلی ها و خیلی هم اتفاقا ضربه زدند به سایت! چون با رفتنشون و با دادن یکی دو تا پست سوزناک سایت رو به چند جناح مختلف تقسیم کردند ولی سایت جناح نداشت ما میتونستیم با نظر های هم مخالف باشیم، از هم بدمون بیاد و به فعالیتمون ادامه بدیم.
این افراد میتونستند برن اگر اینجا رو غیر مفید میدیدن اما حفظ اسرار مدیریتی یکی از پایه ای ترین ویژگی های افراد در رده های بالا باید باشه که متاسفانه اینطور نبودیم.

و بله دوستان جانب داری اولین چیزی بود که موجب کوچ افرادی شد که واقعا مفید بودند!
دومین چیزی که موجب کوچ سراسری! دوم شد، عوض کردن کلی تم بود! این حتی توجیه علمی داره و در اصل سایت برای خیلی ها با محیط سبز و آبی تعریف میشد و تم یک نوع سرنخ بود برای یک عادت و دلیل اینکه افرادی که وبسایتی مثل یاهو، فیس بوک گوگل و... دارن هیچ وقت به طور کلی تم رو عوض نمیکنند همینه چون نمیخوان سرنخ یک عادت رو از بین ببرن!
وقتی که کاربرها از سایت رفتند محتوی از سایت رفت و الان ما باید با اینها کنار بیایم!
که خیلی سخته...ولی ممکنه چون شروع از صفر نیست و ما همین الانش هم خیلی جلوییم... به طور کلی خیلی مردد بودم که این رو پست کنم یا نه ولی در نهایت تصمیم گرفتم که بگم!
امیدوارم مفید و موثر باشه

پ.ن : ویرایش شد سمندون من فکر میکردم دسترسی همچنان محدوده! : )

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
البته انجمن گفت و شنود رو تمام بازدید کننده ها می تونن ببینن به جز زیر انجمن حرف بزن که مختص اعضای سایته

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
کاش آرشیوِ شخصی(پست ‌های موردعلاقه شخصیِ کاربر) ایجاد کنیم؛ خیلی خیلی جاش خالیه.
پ.ن: الان که مستر مطهری نیست واقعاً کسی میخونه پیشنهادات رو؟! :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نه منظورم یه تاپیک واسه دستور زبان و صرف فعل و ایناست اونا را دیدم ولی دستور زبان نداشتن
در مورد ترکی استانبولی که کامل @Su Señor توضیح دادن در مورد آذری هم اگر مایل به یادگیری هستید در همان تاپیک مطرح کنید ...

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
فلسفه وجود دیسلایک تو ح.ب چیه؟
غیر ازینه که اونجا میایم درد دل یا وصف حال کنیم؟
یکی از وصف حالمون خوشش میاد لایک میکنه. یکی هم خوشش نمیاد رد میشه. چرا دیسلایک؟
دیسلایک هیچ تاثیر مثبتی رو تفکر و عقیده کسی نداره، فقد باعث میشه طرف از زدن حرف دلش بترسه یا پشیمون شه و این اصلن خوب نیست.
وقتی قرار نیست نقل قول کنیم (ینی نباید بحث درموردش داشته باشیم) لزومی نداره با حرفی که خوشمون نمیاد برخورد داشته باشیم. میتونیم بگذریم.

اجازه بدیم هرکس هر حرفی داره، حتی چرت و پرت از نظر ما، بدون دغدغه بزنه.

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
همین که دیس لایک دغدغه یه ادم بشه یعنی خودشم ادم چرتیه-____-
دغدغه نیست. بازخورد منفی تاثیر منفی میذاره رو رفتار هر کس. هیچ آدمی نیست که بازخورد دیگران براش بی اهمیت باشه و این بازخورد منفی برای بیان حس و حال و دغدغه و درددل و... تاثیر منفی میذاره.
اگر فلسفه وجودی ح.ب "هرچه میخواهد دل تنگت بگو" باشه، وجود دیسلایک (قضاوت کردن، سنجیدن) ناقضشه.

اگر هم دغدغه کسی با ما فرق داره نباید بهش بگیم آدم چرتیه. کسی که به لایک و دیسلایک خیلی حساسه، آدم چرتی نیست. آدمیه که به دلایلی این حساسیت توش بیشتر شده.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فلسفه وجود دیسلایک تو ح.ب چیه؟
غیر ازینه که اونجا میایم درد دل یا وصف حال کنیم؟
یکی از وصف حالمون خوشش میاد لایک میکنه. یکی هم خوشش نمیاد رد میشه. چرا دیسلایک؟
دیسلایک هیچ تاثیر مثبتی رو تفکر و عقیده کسی نداره، فقد باعث میشه طرف از زدن حرف دلش بترسه یا پشیمون شه و این اصلن خوب نیست.
وقتی قرار نیست نقل قول کنیم (ینی نباید بحث درموردش داشته باشیم) لزومی نداره با حرفی که خوشمون نمیاد برخورد داشته باشیم. میتونیم بگذریم.

اجازه بدیم هرکس هر حرفی داره، حتی چرت و پرت از نظر ما، بدون دغدغه بزنه.
حرف بزن مدتی بدون دیس لایک بود منتهی خیلی از بچه ها مایل بودن که حتما دیس لایک وجود داشته باشد حتی در حرف بزن ...
این موضوع بیشتر به نظر اکثریت برمیگرده و زیاد قاعده ی خاصی نداره ...

پ.ن: البته بعضی از دوستان از دیس لایک به عنوان لایک ویژه استفاده می کنند ... :-"

بالا