• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
چرا بهم میریزه؟ یه برنامه ی ثابت هم اگر داشته باشه بد به نظر نمیرسه.
هستی ببین الان چند وقته کتابخوانی گذاشتم وقرار شده بچه ها کتاب هایپیشنهادیشونو بگن...ولی خبری نشده هنوز..دو سه پست بوده فقط...
+
چون اکثر وقت بچه ها تلگرام میگذره واقعن حیفه ازش برای افزایش بازدید سایت استفاده نشه...
خودت مدیر انجمن بودی وگروهها هم بودی فکر کنم درک کنی چی میگم:)

اینکه بخوایم هر کس دوستشو بیاره تو کانال و اینا منظورته؟ چون انفجار کاربرای غیر سمپادی و مولتی هم باید حساب کنی
افزایش کاربرای سمپادی قطعن خیلی بیشتر از غیرسمپادی ها خواهد بود..وبخاطر ترس از افزایش غیرسمپادی ها نمیشه تبلیغ نکرد سایتو....مولتی هم زیاد شدنش ربطی نداره به اینایی ک گفتم..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
هستی ببین الان چند وقته کتابخوانی گذاشتم وقرار شده بچه ها کتاب هایپیشنهادیشونو بگن...ولی خبری نشده هنوز..دو سه پست بوده فقط...
خب علاقه مندی بچه ها رو به این موضوعات و کاربرای فعال توی این انجمن هم در نظر بگیر. و خب این کاهلیا طبیعیه تا حدودی :-"
چون اکثر وقت بچه ها تلگرام میگذره واقعن حیفه ازش برای افزایش بازدید سایت استفاده نشه...
نه ببین من مخالفتی با کانال نداشتم الان
وبخاطر ترس از افزایش غیرسمپادی ها نمیشه تبلیغ نکرد سایتو....مولتی هم زیاد شدنش ربطی نداره به اینایی ک گفتم..
من که نگفتم تبلیغ نکنیم! تبلیغش هم قطعا تاثیر مثبت داره... ایده ی خوبی هست.
من صرفا گفتم این کاهش بازدید از سایت و فعالیت نکردن بچه رو باید منطقی تر و بهتر بررسی کنیم،و اینکه ایده های بهتر و محتواهای خوب تو خود اینجا شاید تاثیر بیشتری هم بذاره،تبلیغ در کنارش میتونه موفق تر کنه روندشو

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
خب علاقه مندی بچه ها رو به این موضوعات و کاربرای فعال توی این انجمن هم در نظر بگیر. و خب این کاهلیا طبیعیه تا حدودی :-"

نه ببین من مخالفتی با کانال نداشتم الان

من که نگفتم تبلیغ نکنیم! تبلیغش هم قطعا تاثیر مثبت داره... ایده ی خوبی هست.
من صرفا گفتم این کاهش بازدید از سایت و فعالیت نکردن بچه رو باید منطقی تر و بهتر بررسی کنیم،و اینکه ایده های بهتر و محتواهای خوب تو خود اینجا شاید تاثیر بیشتری هم بذاره،تبلیغ در کنارش میتونه موفق تر کنه روندشو
ایده بهتر رو منم موافقم.خوب پس حله دیگه.تو هم موافق کانال بودی:)
فقط مونده ریش سفید اقای مطهری ک بیاد نظرشو بگه:-"

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
بنظر من اگه محتوای سایت به شکل اپلیکیشن باشه مثل فیسبوک و توییتر خیلی بهتره. اینجوری که توی تاپیکا subscribe کنن تا براشون نوتیفیکیشن بیاد و یه سروسامونی به سیستم پیام خصوصی داده بشه خیلی خوبه. تاپیکای جدید هم اول اپلیکیشن نشون داده بشه.
علاوه بر اون به سمپادیای شهرهای کوچیک هم بیشتر درباره سایت اطلاعات بدین. مثلا من خودم امسال تو دانشگاه با این سایت از طریق دوستای سمپادی تهرانیم آشنا شدم و به سمپادیای شهر خودم خبر دادم.
سمپادیا خیلین و خیلی پتانسیل دارن تو شهرای کوچیک که با آشنایی با سایت و راهنمایی و آموزششون خیلی خوب میشن.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
من یه پیشنهادی دارم که باهاش میشه به چند تا چیز رسید...(با یه تیر چند تا نشون زد)

اولن اینکه استقبال از سایت کمه..درسته الان تابستونه ونسبت به بقیه سال استقبال زیاد شده ولی هممون میدونیم این موقتیه..
تلگرام وبقیه شبکه های اجتماعی باعث کم شدن بازدید سایت شدن...و این سایت نتونسته از این شبکه ها برای افزایش بازدیدش استفاده کنه...
پس باید یه چاره ای بیاندیشیم:-"

داشتم کانال تلگرام بی بی سی رو چک میکردم..همیشه سر خط خبرهارو رو میذاره لینک سایتشونو پایینش مینویسه برای اطلاعات بیشتر...
یا درباره نوبت شما ومواردی ک حالت بحث داره عنوان بحثو مینویسه لینک میذاره برای نظر دادن وخوب اینا خیلی موثرن تو جذب بازدید کننده...

از طرفی بعضی قسمتهای سایت لنگ میمونه اگه بخوایم مستقیمن تو سایت ادارشون کنیم....مثلن من میخوام کتابخوانی بذارم...اولن اینکه بچه ها خیلی کم میان سایت واکثرن تلگرامن استقبال به صفر میل میکنه...دومن اینکه بخوایم یه خرده زیاد کنیم کتابخوانی هارو به هم میریزه سایت....نمیشه تند تند کتابخوانی گذاشت...
برای یه کتابخوانی یه ماه اینا وقت میبره...اخرشم کسی شرکت نمیکنه:/

اگه یه کانال داشته باشه سایت میتونیم کتابو برای دانلود بذاریم اونجا و به بچه ها بگیم که نظرشونو فلان تاپیک بگن درباره کتاب..همون مواردی که کانال میذاریم هم سایت کپی کنیم...اینطوری اونایی که سایت نمیان مشتاق میشن شرکت کنن.از طرف دیگه اون حالت بی نظمی از بین میره....

حتی اگه نظم وهماهنگی مدیر انجمنها بیشتر شه برای تاپیکهایی که زده میشه میتونیم تبلیغ کنیم..عنوانشو بگیم بعد ارجاع بدیم به سایت(مثل نوبت شمای بی بی سی یا روی خط یا...)

حتی اگه خوب پیش بره وکانال فعالیتش خوب باشه ممبرهاش زیاد شن..... اعضای سایت هم انفجاری زیاد میشه..

تا جایی که میدونم کانال تلگرام سایت و پیج اینستاگرام وپیجها دیگه سایت دارن خاک میخورن و ومطلبی هم توشون قرار داده نمیشه وتا جایی که یادمه آقا مطهری دنبال شخصی بودن که اپ کنه این صفحات رو....به جای شات گرفتن از جرات حقیقت که بچه ها چرت وپرت تحویل اقای مطهری میدن :-" وگذاشتنش توی اینستای سایت...میشه مطالب مفیدی گذاشت که همه استفاده کنن:)

ختم کلام اینکه برای کتابخوانی وبقیه برنامه های انجمنم اگه سایت کانال داره اونجا بذاریمش وتبلیغش کنیم ...اگه نداره یکی بزنید/بزنم اگه هم اقای مدیر موافق این پیشنهاد نبود همون شیوه سنتی رو ادامه بدم :-"
اتفاقا قبل این پیشنهادت کانال جدید زدیم و تلگرام و اینستا رو میخوایم فعال تر کنیم. کانال قبلی مشکل داشت و به اکانت سازندش دسترسی نداریم در نتیجه مجبوریم جدیدشو بزنیم.

بنظر من اگه محتوای سایت به شکل اپلیکیشن باشه مثل فیسبوک و توییتر خیلی بهتره. اینجوری که توی تاپیکا subscribe کنن تا براشون نوتیفیکیشن بیاد و یه سروسامونی به سیستم پیام خصوصی داده بشه خیلی خوبه. تاپیکای جدید هم اول اپلیکیشن نشون داده بشه.
علاوه بر اون به سمپادیای شهرهای کوچیک هم بیشتر درباره سایت اطلاعات بدین. مثلا من خودم امسال تو دانشگاه با این سایت از طریق دوستای سمپادی تهرانیم آشنا شدم و به سمپادیای شهر خودم خبر دادم.
سمپادیا خیلین و خیلی پتانسیل دارن تو شهرای کوچیک که با آشنایی با سایت و راهنمایی و آموزششون خیلی خوب میشن.
متاسفانه نمیشه اپلیکیشن ساخت واسه اینجا چون به شدت هزینش بالاست و کار پیچیده ای هم هست. ما تو تبلیغات خیلی ضعیف کار کردیم. کلا کار نکردیم. بعدشم گوگل سیستم ارزیابیش رو عوض کرده قبلا کسی سرچ میکرد سمپاد تو صفحه اول بودیم الان صفحه سومیم و نمیره صفحه اول لعنتی :|

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
سلام
تو قالب قبلی سایت برای پیدا کردن کاربران یه عالمه گزینه وجود داشت که اگر کاری داشتی متناسب با اون کاربر ها رو پیدا میکردیم
الان پیدا کردن بچه ها سخته
میشه جستجو مثل بشه؟؟;))

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
نمیشه یه چیزی مثل یه پیام واسه کاربرایی که جدید عضو میشن بره؟؟؟
مثلاً چنتا از قانون های اصلی رو توضیح بده بگه ایجاد گفتگو و اینا چطوریه!
جدی خیلیاشون عضو میشن اصلاً نمیدونن اولش!

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
من فقط یه چیزی بگم. کار حذف دیسلایک از حرف بزن این مدلیه من یا از حرف شما خوشم میاد یا مهم نیست یه حالت که مخالفم و بدم میاد و ... رو حذف کردین و خب این کار اصلا کار منطقی‌ای نیست.
درسته اصلا چیز مهمی نیست لایک و دیسلایک ولی استدلال حذف کردنی که پشتش هستش مهمه و الان اشتباهه.

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
نمیشه یک روز در سال رو روز قانون شکنی نامگذاری کنیم؟ :-"
ینی یه روز مشخص توی سال بتونیم اسپم بدیم،غیر مجاز نقل قول کنیم...
و ....

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
قبلا یه قسمتی تو پروفایل بود بنام علایق، برش گردونین لدفن

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
قبلا یه قسمتی تو پروفایل بود بنام علایق، برش گردونین لدفن
تو سیستم قبلی بود. برگردوندنش یکم سخته و انرژی بر. سر فرصت انشالله.

قابلیت این ک بشه تو گفت و گو پیامی ک دادیم رو پاک کنیم نمیشه بزارین؟:D
ویرایش میتونید بکنید. ولی خب وقتی پیامی میدی دیگه باید رفته حساب کنی. شبیه ایمیل.

یه باکس داشته باشیم که بتونیم بعضی پست ها رو که دوس داریم ذخیره کنیم
والا اینجور چیزا خیلی تو قالب فروم تعریف نمیشه. امکانات جزئی و پیچیده هستند.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
کاش میشد رو قالب جدید مثل قالب قبلی سایت بنر بزنیم برای اطلاعیه‌ها
و مثل قبل تیم هنری و گرافیک داشتیم.
و باز هم مثل قبل نشان داشتیم (خلاقیت، ادبی، هنری، المپیاد علمی و...)

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
هر روز یه تاپیک که مدت زیادی از آخرین پستش گذشته(مثلا ۶ ماه) به صورت رندم بیاد بالا و تو صفحه اول باشه

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
میتونیم تو هر تاپیکی یه پستی رو پین کنیم؟ مثلا تاپیک تماشای فیلم گروهی نیاز داره که اسم فیلم بالا پین شده باشه.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
یه دوره مدیر گزینی بذاریم بچه‌ها فعال شن
و اینکه انجمن‌ها مدیر دار شن تا هم یه سر و سامانی بگیرن و هم اسپم‌ها کمتر شه.
قبلا شش ماه ی بار مدیر گزینی داشتیم خوب بود، ملت انگیزه داشتن فعالیت مفید کنند :))

پ.ن: من نه تنها خلاقیت رو نمیدم با کسی هم شریک نمی‌شمش :))

@shnava @esfrwms @MTHR

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
یه دوره مدیر گزینی بذاریم بچه‌ها فعال شن
و اینکه انجمن‌ها مدیر دار شن تا هم یه سر و سامانی بگیرن و هم اسپم‌ها کمتر شه.
قبلا شش ماه ی بار مدیر گزینی داشتیم خوب بود، ملت انگیزه داشتن فعالیت مفید کنند :))

پ.ن: من نه تنها خلاقیت رو نمیدم با کسی هم شریک نمی‌شمش :))

@shnava @esfrwms @MTHR
سلام
در نظر داریم:D

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه