• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
درحال حاضر، ملاک ارزش گذاری و بالاتر رفتن ستاره‌های کاربرا، براساس تعداد پستا و لایکاییه که بقیه میدن...
پیشنهاد میکنم تعداد لایکایی که خود کاربر ب بقیه میده هم مورد توجه قرار بگیره یا ب کاربرای برتر از نظر تعداد لایکای داده شده، نشان اخلاق داده بشه...

خیلی خوب میشه اگه یک مجموعه(تاپیک یا هر چیز دیگه) درست بشه از پستایی ک بیشترین لایکا رو داشتن(در تمام انجمن‌ها و تاپیک‌ها) تا هم مرور خاطرات بشه و هم افرادی که اون پست رو نخوندن، بخونن...

این‌ ک هر کاربر بتونه پستای خودشو توو پروفایلش بر اساس تاپیک‌ها هم ببینه ب نظرم میتونه خوب باشه...

متشکرم.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
@MTHR

یه موردی به ذهنم رسید راجب این امکان حذف پست برای همه انجمن‌ها که قبلا تو دوره مدیریت من هم مطرح شده بود. اینکه امکان حذف پست رو برای همه آزاد کردین خوبه، کلی از ترافیک کاری مدیران کم می‌کنه. ولی شاید یکی زد همه پستاشو پاک کرد. ( که قبلا هم چند نفر درخواست حذف همه پستاشون رو داده بودن و ما با دلیل گفتیم نمیشه.) اونوقت تکلیف بحث‌ها تو انجمن‌های علمی که ناقص میشن چیه؟ کاش حداقل برای این انجمن‌ها غیر فعال شه این آپشن.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
امکان حذف کردن پست های خودمون توی بعضی تاپیک ها بود ولی بعد از قفل شدنشون نمیشه این کارو کرد، میشه این امکان وجود داشته باشه؟
الان یه تست بکن ببین میشه یا نه.

تو بخش لینک ویدیو میشه اینستاگرامم به سایت ها اضافه کنید؟:-"
گویا برخلاف آپارات و یوتیوب اینا چنین امکانی واسه اینستا نیست

درحال حاضر، ملاک ارزش گذاری و بالاتر رفتن ستاره‌های کاربرا، براساس تعداد پستا و لایکاییه که بقیه میدن...
پیشنهاد میکنم تعداد لایکایی که خود کاربر ب بقیه میده هم مورد توجه قرار بگیره یا ب کاربرای برتر از نظر تعداد لایکای داده شده، نشان اخلاق داده بشه...

خیلی خوب میشه اگه یک مجموعه(تاپیک یا هر چیز دیگه) درست بشه از پستایی ک بیشترین لایکا رو داشتن(در تمام انجمن‌ها و تاپیک‌ها) تا هم مرور خاطرات بشه و هم افرادی که اون پست رو نخوندن، بخونن...

این‌ ک هر کاربر بتونه پستای خودشو توو پروفایلش بر اساس تاپیک‌ها هم ببینه ب نظرم میتونه خوب باشه...

متشکرم.
نه دیگه تو سیستم جدید ملاک رتبه فقط تعداد ارسالهاست. امتیازات نقشی ندارند.
سیستم امتیازدهی متاسفانه هیچ آماری نداره و واسه چنین چیزی باید بشینیم کد بزنیم که اونم وقت ایناش نیست.
اون مورد دیدن پست به تفکیک تاپیک هم خیلی منطقی نیست چون فایده خاصی نداره.

یه موردی به ذهنم رسید راجب این امکان حذف پست برای همه انجمن‌ها که قبلا تو دوره مدیریت من هم مطرح شده بود. اینکه امکان حذف پست رو برای همه آزاد کردین خوبه، کلی از ترافیک کاری مدیران کم می‌کنه. ولی شاید یکی زد همه پستاشو پاک کرد. ( که قبلا هم چند نفر درخواست حذف همه پستاشون رو داده بودن و ما با دلیل گفتیم نمیشه.) اونوقت تکلیف بحث‌ها تو انجمن‌های علمی که ناقص میشن چیه؟ کاش حداقل برای این انجمن‌ها غیر فعال شه این آپشن.
والا به نظر میرسه کار درست اینه که اجازه بدیم افراد هیستوری فعالیتشون رو پاک کنند. اینو به خاطر کم کردن کار مدیران فعال نکردم. واسه این بود که هر فرد اصولا باید حق داشته باشه فعالیت هاشو پاک کنه هرچند موجب بشه بعضی جاها یه سری اطلاعات برن.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
احساس می‎کنم باید سیستم کنترل پست‎ها رو خصوصاً برای کاربرهای جدید تغییر داد.
پیشنهادم اینه که یه اکانت خاص داشته باشیم مثلاً به اسم استیو.
هر کاربری که تازه عضو می‎شه پست هاش تا یه مدت مشخصی ابتدا توسط استیو بررسی می‎شه و بعدش در صورت تایید استیو برای عموم نمایش داده بشه.
حالا بعد از یه چند پست مشخص دیگه استیو اون کاربر رو به حالت عادی در میاره و دیگه نیازی نیست هر پستش رو چک کنه این مدت مشخص بر اساس تعداد پست یا صلاح دید خود استیو می‎تونه باشه و یه حداقل هم براش قائل شد.
استیو خودش حق دادن هیچ پستی نداره و هیچ کسم نتونه بهش پیغام بده فقط هر پیغام در ضمینه پاک کردن پست‌های اولیه می‎ده که مثلاً کاربر فلانی پست شما ه فلان دلیل پاک شد یا قابلیت نمایش در سایت را ندارد. درست مثل یک ربات داخل سایت هست.
می‌دونم برای این کار باید هزینه کنی ولی بنظرم از این حالت کنترل خودکار در آوردن نیازه چون روز به روز داره این مشکلات خسته کننده‌تر می‌شه.
قبلاً ه جایی از بچه‌ها خوندم که یه چند نفر مسئول پاسخگویی کاربرهای جدید باشند (از هر دو جنس) ولی خب بازم واکنشی نشون داده نشد :D

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: Anee

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
احساس می‎کنم باید سیستم کنترل پست‎ها رو خصوصاً برای کاربرهای جدید تغییر داد.
پیشنهادم اینه که یه اکانت خاص داشته باشیم مثلاً به اسم استیو.
هر کاربری که تازه عضو می‎شه پست هاش تا یه مدت مشخصی ابتدا توسط استیو بررسی می‎شه و بعدش در صورت تایید استیو برای عموم نمایش داده بشه.
حالا بعد از یه چند پست مشخص دیگه استیو اون کاربر رو به حالت عادی در میاره و دیگه نیازی نیست هر پستش رو چک کنه این مدت مشخص بر اساس تعداد پست یا صلاح دید خود استیو می‎تونه باشه و یه حداقل هم براش قائل شد.
استیو خودش حق دادن هیچ پستی نداره و هیچ کسم نتونه بهش پیغام بده فقط هر پیغام در ضمینه پاک کردن پست‌های اولیه می‎ده که مثلاً کاربر فلانی پست شما ه فلان دلیل پاک شد یا قابلیت نمایش در سایت را ندارد. درست مثل یک ربات داخل سایت هست.
می‌دونم برای این کار باید هزینه کنی ولی بنظرم از این حالت کنترل خودکار در آوردن نیازه چون روز به روز داره این مشکلات خسته کننده‌تر می‌شه.
قبلاً ه جایی از بچه‌ها خوندم که یه چند نفر مسئول پاسخگویی کاربرهای جدید باشند (از هر دو جنس) ولی خب بازم واکنشی نشون داده نشد :D
اینکه یک کاربر اولش ببینه پست هاش باید تایید بشه خیلی حس بدی رو منتقل میکنه. واسه همین کنترل های بعدی به مراتب منطقی تره.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اینکه یک کاربر اولش ببینه پست هاش باید تایید بشه خیلی حس بدی رو منتقل میکنه. واسه همین کنترل های بعدی به مراتب منطقی تره.
خب اگه مخالف اینی که تایید بشه حداقل این کار رو کن که کاربرهای جدید پست‌های اولیه‌اشون برای اون استیوی که مثال زدم اطلاع بده. اینطوری نه حس بدی کاربر جدید داره و هم دقت بیشتری روشون می‎شه.
الان پست‎های تبلیغاتی یا مزه پرونی‌های یه اکانت فیک خیلی تو ذوق می‎زنه.
در مورد چند نفر مسئول پاسخگویی کاربرهای جدید باشند (از هر دو جنس) نظری نداری؟

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
شخصاً خیلی حس اطمینانی به سایت ندارم :-"
می‎ترسم فردا از خواب بیدار شم بیینم کل پست‌هام پاک شده :D
حالا درسته یه بخشیش پاک شده ولی در کل این نوشته‌ها که خود واقعیم هستن رو دوست دارم.
حالا می‌تونید امکانی بذارید که هر کاربر بایگانی تمام مطالبی که تا الان نوشته رو بگیره؟
می‎تونم سایت خودش یه بک‌آپ داره من میخوام هر کاربر یه ‌بک‌آپ از پست‌های خودش فقط داشته باشه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
در مورد چند نفر مسئول پاسخگویی کاربرهای جدید باشند (از هر دو جنس) نظری نداری؟
الان هر کاربر جدیدی عضو بشه یه پیام از طرف من بهش میره که اگر سوال و مشکلی داره بپرسه.
بعدشم عمر پیام های تبلیغاتی یا مزاحم بیشتر از نصف روز نیست معمولا زود پاک میشن. اونقدر فعالیت زیاد نیست که مسئول پاسخگویی بگذاریم.

شخصاً خیلی حس اطمینانی به سایت ندارم :-"
می‎ترسم فردا از خواب بیدار شم بیینم کل پست‌هام پاک شده :D
حالا درسته یه بخشیش پاک شده ولی در کل این نوشته‌ها که خود واقعیم هستن رو دوست دارم.
حالا می‌تونید امکانی بذارید که هر کاربر بایگانی تمام مطالبی که تا الان نوشته رو بگیره؟
می‎تونم سایت خودش یه بک‌آپ داره من میخوام هر کاربر یه ‌بک‌آپ از پست‌های خودش فقط داشته باشه.
نگران نباش. این تغییرات و قطع و وصلی ها به خاطر آپدیت کردن سایت و سروره.
متاسفانه امکانی وجود نداره که کل پست هاتو بتونی دانلود کنی.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
نگران نباش. این تغییرات و قطع و وصلی ها به خاطر آپدیت کردن سایت و سروره.
متاسفانه امکانی وجود نداره که کل پست هاتو بتونی دانلود کنی.
خب طی همین تغییرات باز هم همه چی مثل قبلش نشد مثلاً الان امتیازهای من تغییر کرده و حس می‎کنم تعدادی زیادی از پست‌هام پاک شده یا اصلاً از اون بگذریم بعد از عوض کردن قالب‌های سایت دیگه نهایت پست‌هایی که می‌تونم پیدا کنم فقط مربوط به 2017 هست.
احتمالاً که قبلیا کامل از سایت پاک نشدن مثلاً من استریتی که چند سال پیش نوشتم هنوز هستش ولی برای تاپیک‌هایی مثل حرف بزن این قضیه خیلی متفاوته چون خیلی پست دادی و نمی‎تونی صفحه به صفحه رو بگردی و پست‌های خودت رو آرشیو کنی.
حالا شما می‌گی نمیشه و از این طرف هم من می‎گم آدم دلسرد می‎شه برای نوشتن (جاهای دیگه مثل وبلاگ این قابلیت رو به آدم می‎دند که آرشیو کنه)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
بی تعارف بگم من فقط میتونم نیازهایی در حد سیستم اینجا (xenforo) و پلاگین هایی که آماده واسش هست تغییر ایجاد کنم. متاسفانه یک جاهایی از این سیستم هم مشکلاتی داره که تلاش من برای حلش به بن بست خورده. مثلا این جریان پیدا نشدن پست ها و چت رو جدا واقعا هیچ راهی پیدا نشد واسش. واسه بقیه خواسته ها هم باید هزینه و زمان گذاشت که ممکن نیست واسه من و اگر قراره هزینه و زمانی گذاشته باشه طبیعتا محتوا اولویت بیشتری داره.

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
نمیشه این اطلاعیه فلانی به بهمان تاپیک پاسخ داد حذف بشه؟!!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
نمیشه این اطلاعیه فلانی به بهمان تاپیک پاسخ داد حذف بشه؟!!
وارد تنظیمات عمومی بشو و مشترک شدن خودکار تو تاپیک ها رو غیرفعال کن. بعدش تو تنظیمات اطلاعیه ها هم آیتم اول رو غیرفعال کن.

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
لطفا اون امکان تغییر دادن نام کاربری رو برگردونین

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

Ardalan7755

⒜⒭⒟⒜⒧⒜⒩
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
Industrial engineering
وقت به خیر من به تازگی وارد سایت شدم مثل اینکه نمیشه آیدی و تغییر داد و یا دلیت اکانت کرد لطفاً راهنمایی کنید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من این جا به نمایندگی از تعداد زیادی خواستار برداشته شدن امکان محدود کردن پروفایلم-__-

بالا