• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

ببخشید یادم رفت پیغام خصوصیتو جواب بدم. یک پلاگین نصب کرده بودم برای این فلش اینا ، اما مشکل داشت و خوب کار نمیکرد. اونقدرا هم ویدئو تو سایت نمیذارن بچه ها. واسه همین بهتره بیخیالش بشیم :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

این کاربران بن شده رو قبلا نشون نمیداد جایی برای کاربران عادی ! امکانش نیست الان هم نشون داده نشه ؟ یا حداقل داخل پروفایل افراد نشون داده بشه مثلا ! :D

+ مدیر داخلی تون رو هم بن میکنین ؟! :| :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از نــيما :
+ مدیر داخلی تون رو هم بن میکنین ؟! :| :))
مدیر داخلی وقتی خودش درخواست می‌ده به خاطر کنکور یا درس یه مدت بنش کنیم چه باید بکنیم؟! :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

هیچی ! آخه زمانای ما معمولا به خاطر درس و اینا اول استعفا میدادن ! بعد حالا اگر میخواستن بن میشدن ! جالب بود صرفا که دیدم پایین اسمش نوشته بن شده خب ... :D

+ البته چرا ! آرمیتا یه زمانی مطهری رو هم سال کنکورش هی بن میکرد که بشینه درس بخونه ! یادش بخیر! :))

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

وقتی انجمن جدید زده میشه به طور پیشفرض فعال نیست براش. باید فعال بشه. یادمون رفته بود فعال کنیم.

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

برای نقل قول بارها پیشنهادش شده و گفته ن توان فنی ش نیست فعلا. برای لایک و دیسلایک هم توی پروفایل آدم یه چیزی بود در همین راستا تا همین اواخر، که دیگه نیست به خاطر سرور و این مسایل.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام.

درخواستی داشتم که در "ایجاد نظر سنجی جدید" ، "امکان تغییر رای کاربران" به صورت پیش‌فرض فعال باشه.

گاهی بعضیا اشتباهی رای میدن و غالبا این امکان هم غیر فعاله، و برای فعال شدنش باید پ.خ. و اینا فرستاد ..

sepanta1990

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدرجایی اسلامشهر
شهر
اسلامشهر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات(IT)

سلام. لطفا تاریخ سایت رو شمسی کنید. من گیج مشیم با میلادی. بعدشم باید تاریخ شمسی رو پاس بداریم
مرسی :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از ف.ناصریان :
سلام و وقتتون بخیر.

خواستم بپرسم امکانش هست یه چیزی شبیه به نوتیفیکیشن تو اینستاگرام اینجا تعبیه کنید که وقتی پستی ازمون نقل قول میکنن یا لایک و دیسلایک میدن بهمون اطلاع بده؟

سپاس.
سلام
نه متاسفانه سیستم چنین امکانی نداره

به نقل از نورا. :
سلام.

درخواستی داشتم که در "ایجاد نظر سنجی جدید" ، "امکان تغییر رای کاربران" به صورت پیش‌فرض فعال باشه.

گاهی بعضیا اشتباهی رای میدن و غالبا این امکان هم غیر فعاله، و برای فعال شدنش باید پ.خ. و اینا فرستاد ..
این هم توی تنظیمات سیستم وجود نداره.

به نقل از sepanta1990 :
سلام. لطفا تاریخ سایت رو شمسی کنید. من گیج مشیم با میلادی. بعدشم باید تاریخ شمسی رو پاس بداریم
به نقل از sepanta1990 :
به نقل از sepanta1990 :
متاسفانه نمیشه. تاریخ ها تا الان میلادی ذخیره شدند تو سیستم. بعد اگر شمسی بشن کلا فرمت تاریخ عوض میشه و اطلاعات یکپارچگیشون رو از دست میدن.

sepanta1990

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدرجایی اسلامشهر
شهر
اسلامشهر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات(IT)

سلام
آـقا من یه پیشنهاد دارم.
در قسمت آخرین ارسالها لازم نیست تو یه تاپیک هربار که یکی پست ارسال میکنه پستها رو نشون بده. فقط همون تاپیک رو نشون بده کافیه
الان میری قسمت آخرین ارسالها میبینی کل صفحه پر شده با مثلا "حرف بزن / پاسخ : حرف بزن"! آقا یه بار اینو بالا بنویسه کافیه یعنی یه پست جدید تو این تاپیک ارسال شده
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!
با تشکر

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب این خیلی بده که الان همه دارن کم‌کم تصمیم می‌گیرن از حالتِ Show Online به Offline تغییر وضعیت بدن و خیلی خوش‌به‌حال‌شون می‌شه که می‌تونن آنلاین‌بودن دیگران رو ببینن بدون این که کسی آنلاین‌بودن خودشون رو ببینه. هر کی باشه چنین وضعیتی براش خوشاینده و ترجیح میده مخفی کار کنه - به‌جز موارد استثنا که کار ندارم- . یه جورایی با این کار دارن آفلاین بودن رو بی‌ارزش و بی‌معنی می‌کنن. لااقل یه جوری طرّاحی کنین که افرادی که نمایش آنلاین رو دی‌سلکت می‌کنن، مثل چیزی که تو وایبر و دیگر اپلیکیشن‌های ارتباطی می‌بینیم، نه دیگران بتونن تشخیص بدن نه بتونن برای دیگران رو تشخیص بدن تا همه یهو تا دل‌شون خواست نرن آفلاین کنن و احساس کنن خیلی کول‌ن.

به نقل از Am!nM . A :
صفتِ "محشر" زمانی سزاوار این سایت میشه که "تایم فعالیت کاربران" زمانی که آف هستن، با فعالیتشون تو سایت هی آپدیت نشه. تو سمپادیا incognito بودن به هیچ وجه معنایی نداره.

این رو هم قبلاً مطرح کرده بودم ولی هیچ‌کس ترتیب اثر نداد. اگه پیشنهاد بالایی رو عملی نمی‌کنین لااقل اینو عملی کنین تا حداقل وقتی آفلاینیم درست‌حسابی آفلاین باشیم، نه این که طرف تا میاد تو پروفایل‌مون بفهمه هستیم الان.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

2تا پیشنهاد:

1- واسه بانگ هم امکان لایک شدن بزارید!

2-درباره ی صفحه اصلی سایت و کلا سیستم لینک شدن به انجمنا و تاپیکای مختلف، پیشنهاد میدم به چند دلیل از جمله سنگین شدن بار سرور و مصرف زیاده داده برای کاربرا و ... کلا تغییرش بدید
مسلمه که سخت و وقتگیره اما فکر میکنم اگه تغییر به وجود بیاد بهتره:
مثلا خلاصه ای از مشخصات کاربر مثل امتیاز و بانگش رو بتونه تو همه صفحات ببینه و یه نوتیفیکیشن واسه لایک و کامنت بانگش ایجاد بشه (این سنگین میکنه اما لینک شدنا رو کمتر میکنه و به عنوان مثال کاربرا کممتر مشخصاتشونو رفرش میکنن یا صفحه مشخصاتو باز میکنن)
یا مثلا آخرین ارسالها خود به خود به روز بشن و خود سایت فقط همون قسمت رو رفرش کنه و کاربر کل صفحه رو رفرش نکنه

البته فقط پیشنهاد بود که فکر میکنم به ذهن خودتون راههای بهتری میرسه اما با همین نشون دادن قسمتی از خلاصه ی مشخصات تو همه صفحات و یه نوتیفیکیشن تعداد لینک و رفرش کردنا کمتر میشه و کاربرا هم رضایت بیشتری خواهند داشت و البته فضای جذاب تر و بهتری بوجود میاد و ....

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از Am!nM . A :
خب این خیلی بده که الان همه دارن کم‌کم تصمیم می‌گیرن از حالتِ Show Online به Offline تغییر وضعیت بدن و خیلی خوش‌به‌حال‌شون می‌شه که می‌تونن آنلاین‌بودن دیگران رو ببینن بدون این که کسی آنلاین‌بودن خودشون رو ببینه. هر کی باشه چنین وضعیتی براش خوشاینده و ترجیح میده مخفی کار کنه - به‌جز موارد استثنا که کار ندارم- . لااقل یه جوری طرّاحی کنین که افرادی که نمایش آنلاین رو دی‌سلکت می‌کنن، مثل چیزی که تو وایبر و دیگر اپلیکیشن‌های ارتباطی می‌بینیم، نه دیگران بتونن تشخیص بدن نه بتونن برای دیگران رو تشخیص بدن.

این رو هم قبلاً مطرح کرده بودم ولی هیچ‌کس ترتیب اثر نداد.

توی پروفایل هر فرد آخرین زمان قعالیت وجود داره که حتی با رفرش صفحه هم تغییر میکنه مثلاً اگر فرد خاصی مدنظرتون باشه میتونید با مراجعه به پروفایلش بفهمید که چه زمانی آف هست چه زمانی آن حتی اگه چراغش خاموش باشه با آخرین زمان فعالیت مشخص میشه کاملاً...
وو برعکس ممکنه صفحه کسی باز باشه توی گوشی یا کامپیوتر و در سایت حضور نداشته باشه و خوب چراغش روشن مونده باشه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از Radikal :
توی پروفایل هر فرد آخرین زمان قعالیت وجود داره که حتی با رفرش صفحه هم تغییر میکنه مثلاً اگر فرد خاصی مدنظرتون باشه میتونید با مراجعه به پروفایلش بفهمید که چه زمانی آف هست چه زمانی آن حتی اگه چراغش خاموش باشه با آخرین زمان فعالیت مشخص میشه کاملاً...
وو برعکس ممکنه صفحه کسی باز باشه توی گوشی یا کامپیوتر و در سایت حضور نداشته باشه و خوب چراغش روشن مونده باشه

خب من می‌خوام چنین چیزی اتّفاق نیفته کلاً. نمی‌خوام با رفرش صفحه برای کسایی که آفلاین نشون می‌دن، آخرین تایم فعالیت به‌روز شه. می‌خوام هر موقع که چراغ روشن‌ه و فرد رفرش می‌کنه تغییر کنه.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

همچین سیستمی اصلا وجود نداره تو هر فرومی سیستم مخفی کردن همون آفلاين کردن وجود داره برای اینکه یکی دوست نداره بقیه آنلاين بودنش رو ببینن... مدیران رده بالا که مخفی ها رم میتونن ببینن
صفتِ "محشر" زمانی سزاوار این سایت میشه که "تایم فعالیت کاربران" زمانی که آف هستن، با فعالیتشون تو سایت هی آپدیت نشه. تو سمپادیا incognito بودن به هیچ وجه معنایی نداره
اصلا اف نشون دادن ربطی به زمان آمار فعالیت نداره اصلا اون چراغ هیچ ِ
اون ورود به سایته که زمان رو اپدیت میکنه تو اف بذار یه ساعت باز بذار برو برگرد دوباره رفرش بزن این مثلا هیچ تاثیری نداره ی ساعت رو به ساعت آمار فعالیتت اضافه نمیکنه
کلا سیستم هروقت ببینه تو ورود پیدا کردی و رفرش میکنی تو آمار فعالیت ثبت میکنه...و حتی تو سیستم کاری که میکنی ثبت میشه.... مثلا تو یه سایتی دسترسی دارم تو بخش سیستمی یه تنظیماتی داره میشه کلا یه کار کرد هیچکس نتونه خودش رو اف کنه +یا اینکه یه امکان دیگه هست نشون میده کاربرایی که تو سایت هستن دارن چیکار میکنن تو کدوم قسمت انجمن هستن
که هیچ کدوم اینا جالب نیست اصن
همین الان اسم خیلیا رو تو آنلاين بودن نشون میده در حالی که بری تو مشخصصاتشون میبینی زمان فعالیتش ماله 1ساعته پیشه مثلا وقتی خروج نزنی تا یه زمان خاصی رو جز آنلاين بودن اون پایین نشون میده
برای دیدن آنلاين بودن یا نبودن یه نفر هم همون رفتن تو صفحه مشخصات و دیدن آخرین زمان فعالیت بهترین راهه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب اینایی که الان شما زحمت کشیدی گفتی رو که خودمم می‌دونم.
من می‌خوام یه خاصیتی «ایجاد بشه»؛ یعنی یک ویژگی‌ای «تغییر کنه» و اون‌طوری که هست، نباشه.
چیزایی که گفتی خب هست! همه هم می‌دونن منم می‌دونم نیازی به آموزش شما نبود خانم.
اگه می‌شه ایجاد کرد، خب چه خوب. اگرم نمی‌شه بگین قابلیت ایجادکردن چنین ویژگی‌ای رو نداره سایت.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

چنین چیزی نميشه اضافه کرد :|

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

باید این حرف رو مدیران کل که متخصصین این امر هستن بزنند تا صحتش برام تایید شه، نه شما.

h@di

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
طلای ادبی (دورهٔ ۲۷)؛ مرحلهٔ ۱ کامپیوتر (دوره‌های ۲۳ و ۲۴)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی نرم‌افزار

۱. آقا من شدیداً پیشنهاد می‌کنم این پست‌های جدید صفحهٔ اول را بکنید همون جوری که بود... به‌نظرم این شکل جدید خیلی رو اعصاب ه. :-"
× تشکر :D

۲.
به نقل از میم ح میم دال :
درسته کمی شلوغ شده ولی به نظرم به شناخت بهتر بچه ها کمک میکنه. البته تعداد فارغ التحصیلان خیلی هم زیاد نیست و خیلی تغییر زیادی نیست به نظرم.
نمی‌شه اسم شهر را برد زیر اسم مدرسه؟ الآن مثلاً کنار پست‌های ایشون نوشته:
شهید بهشتی
صنعتی شریف
مهندسی شیمی
بروجرد
و خب بدیهی ه که صنعتی شریف در بروجرد واقع نیست :D

بالا