• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد
پاسخ : بارسلونا

با بُرد اتلتیکو یاد دیالوگ گزارش گر در بازیِ چلسی-اتلتیکو افتادم که البته مضمونش یادم می یاد..
تیمی با کفش های پاره در مقابل حریف ثروتمند...بعله! :D
+
بارسا باید فکر یه مدافعِ خوب بشه..به نظر من اگه داوید لوییز بیاد خیلی عالی می شه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

قبل از هر چیزی: تبریک به اتلتیکو و هواداراش(تاکید بر هوادار به این دلیله که هوادار بودن با اینکه یه سال تو اوج طرف یه تیمی رو بگیری خیلی فرق میکنه...واضجه که اتلتیکوتیم پرهواداریه تو اسپانیا ولی تو ایران "هوادار"اتلتیکو خیلی خیلی کم پیدا میشه...نگیم نیست)امسال اثباتی بودن بر دوقطبی نبودن و هیچان انگیز بودن لالیگا.

اولا:
گل مسی اصلا آفساید نبود.هر ویدئویی از اون صحنه خیلی واضح و گویاست که مسی موقعی که توپ سانتر میشه تو آفساید نیست و بعدشم توپ میخوره به مدافع اتلتیکو و میفته جلو پای مسی که خب طبیعتا آفساید محسوب نمیشه.دید کمک داور اصلا خوب نبود و تشخیص این صحنه هم واقعا سخت بود ولی داور میتونست تشخیصش بده که خب یا نتونست یا نخواست(که ما حالت اول رو درنظر میگیریم)
حالا شما تصور کنید این اتفاق واسه اتلتیکو افتاده بود... سیمئونه به شخصه کل جهان رو به آتش میکشید و تمام بازیکنا و کمک مربی و سرمربی اتلتیکو به فدراسیون و کمیته داوران اسپانیا هرچی میتونستن میگفتن.تمام مطبوعات ایران و جهان هم با قاطعیت از اتلتیکوی مظلوم(!!!) و شایسته(!) دفاع میکردن... ولی حالا که برعکسش اتفاق افتاده؟...اصلن نیاز به گفتن نیست.

درثانی:
اینکه یه تیمی شایسته قهرمانی ه هیچ ربطی به این نداره که حتما باید قهرمان بشه.اتلتیکو داره بهترین فصل تاریخش رو میگذرونه در این هیچ شکی نیست ولی وقتی سرنوشت قهرمانی به بازی آخر کشیده میشه این لحظه ها و اتفاقاتن که سرنوشت بازی رو تعیین میکنن.تو کل بازی اتلتیکو هیچ وقت "خیلی" بهتر از بارسا نبود(که حتی اگرم بود بازم چیزی تغییر نمیکرد) بازی پایاپایی رو دیدیم که بارسا حملاتش یا زهردار نبودن یا با قدرنشناسی امثال پدرو هدر میرفتن یا کورتوا می درخشید،اتلتیکو هم کلا 10دیقه حمله کرد و به لطف مدافعای بارسا کلی کرنر الکی گرفت که یکیش گل شد.به وضوح تو این بازی بردن یا مساوی کردن هر کودوم از دو تیم به شدت وابسته به اتفاقات بود پس اصلن این حرف روشنفکر معابانه که "تیمی که حقش بود قهرمان شد" یا "حق به حق دار رسید" نمیتونه چیزی رو توجیه کنه. اینکه بارسا امسال مثل پارسال تو لیگ شایسته نبود و امتیازای مسخره ی زیادی رو از دست درش هیچ شکی نیست.اینکه بازی که از بارسا دیدیم به هیچ وجه برازنده ی بارسا نبود بازهم هیچ شکی نیست ولی یه بحثه، اینکه بارسا "میتونست" اتلتیکو رو ببره و قهرمان شه و تو بدترین فصل 6 سال اخیرش لیگ رو ببره کاملا یه بحث دیگه س.اینا رو اصلا نمیشه با هم قاطی کرد. هم چنین اینکه بارسا شایسته نبود اصلا مترادف "اتلتیکو شایسته بود" نیست.اینکه اتلتیکو تو نیم فصل دوم از بارسا بهتر بود دلیل نمیشه "شایسته" قهرمانی باشه.(همین باختن به لوانته و مساوی با مالاگا و بعد مساوی تو یه بازی پایاپای کافیه به نظرم،البته تعاریف از شایستگی هم متفاوته...)

و در آخر:
تبریک گفتن به تیم رقیب دلیل بر "شایسته" دونستن اونا نیست...صرفا نشون دهنده ی فرهنگ هوادارای اون تیم ه.(ارجاع به آخر بازی اتلتیکو بارسا و حرکت هوادارای بارسا تو نیوکمپ) =>فراتراز یک باشگاه بودن.

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

به نقل از آیدا-ق :
قبل از هر چیزی: تبریک به اتلتیکو و هواداراش(تاکید بر هوادار به این دلیله که هوادار بودن با اینکه یه سال تو اوج طرف یه تیمی رو بگیری خیلی فرق میکنه...واضجه که اتلتیکوتیم پرهواداریه تو اسپانیا ولی تو ایران "هوادار"اتلتیکو خیلی خیلی کم پیدا میشه...نگیم نیست)امسال اثباتی بودن بر دوقطبی نبودن و هیچان انگیز بودن لالیگا.

اولا:
گل مسی اصلا آفساید نبود.هر ویدئویی از اون صحنه خیلی واضح و گویاست که مسی موقعی که توپ سانتر میشه تو آفساید نیست و بعدشم توپ میخوره به مدافع اتلتیکو و میفته جلو پای مسی که خب طبیعتا آفساید محسوب نمیشه.دید کمک داور اصلا خوب نبود و تشخیص این صحنه هم واقعا سخت بود ولی داور میتونست تشخیصش بده که خب یا نتونست یا نخواست(که ما حالت اول رو درنظر میگیریم)
حالا شما تصور کنید این اتفاق واسه اتلتیکو افتاده بود... سیمئونه به شخصه کل جهان رو به آتش میکشید و تمام بازیکنا و کمک مربی و سرمربی اتلتیکو به فدراسیون و کمیته داوران اسپانیا هرچی میتونستن میگفتن.تمام مطبوعات ایران و جهان هم با قاطعیت از اتلتیکوی مظلوم(!!!) و شایسته(!) دفاع میکردن... ولی حالا که برعکسش اتفاق افتاده؟...اصلن نیاز به گفتن نیست.

درثانی:
اینکه یه تیمی شایسته قهرمانی ه هیچ ربطی به این نداره که حتما باید قهرمان بشه.اتلتیکو داره بهترین فصل تاریخش رو میگذرونه در این هیچ شکی نیست ولی وقتی سرنوشت قهرمانی به بازی آخر کشیده میشه این لحظه ها و اتفاقاتن که سرنوشت بازی رو تعیین میکنن.تو کل بازی اتلتیکو هیچ وقت "خیلی" بهتر از بارسا نبود(که حتی اگرم بود بازم چیزی تغییر نمیکرد) بازی پایاپایی رو دیدیم که بارسا حملاتش یا زهردار نبودن یا با قدرنشناسی امثال پدرو هدر میرفتن یا کورتوا می درخشید،اتلتیکو هم کلا 10دیقه حمله کرد و به لطف مدافعای بارسا کلی کرنر الکی گرفت که یکیش گل شد.به وضوح تو این بازی بردن یا مساوی کردن هر کودوم از دو تیم به شدت وابسته به اتفاقات بود پس اصلن این حرف روشنفکر معابانه که "تیمی که حقش بود قهرمان شد" یا "حق به حق دار رسید" نمیتونه چیزی رو توجیه کنه. اینکه بارسا امسال مثل پارسال تو لیگ شایسته نبود و امتیازای مسخره ی زیادی رو از دست درش هیچ شکی نیست.اینکه بازی که از بارسا دیدیم به هیچ وجه برازنده ی بارسا نبود بازهم هیچ شکی نیست ولی یه بحثه، اینکه بارسا "میتونست" اتلتیکو رو ببره و قهرمان شه و تو بدترین فصل 6 سال اخیرش لیگ رو ببره کاملا یه بحث دیگه س.اینا رو اصلا نمیشه با هم قاطی کرد. هم چنین اینکه بارسا شایسته نبود اصلا مترادف "اتلتیکو شایسته بود" نیست.اینکه اتلتیکو تو نیم فصل دوم از بارسا بهتر بود دلیل نمیشه "شایسته" قهرمانی باشه.(همین باختن به لوانته و مساوی با مالاگا و بعد مساوی تو یه بازی پایاپای کافیه به نظرم،البته تعاریف از شایستگی هم متفاوته...)

و در آخر:
تبریک گفتن به تیم رقیب دلیل بر "شایسته" دونستن اونا نیست...صرفا نشون دهنده ی فرهنگ هوادارای اون تیم ه.(ارجاع به آخر بازی اتلتیکو بارسا و حرکت هوادارای بارسا تو نیوکمپ) =>فراتراز یک باشگاه بودن.
من خودم شدیدا بارسایی هستم.ولی با اینکه گل مسی خیلی قشنگ بود ولی آفساید بودا؟؟!

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

خداوکیلی به جز اون گلی که زدن وحمله کردن دیگه موقعیتی داشتن؟؟؟؟!!!!
ازضدحمله ها هم نمی تونستن استفاده کنن...

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

نمیخواستم بیام اینجا ولی خب آیدا جان با سخنان کارشناسیشون بنده رو وادار به این کار کردن...
همونطور ک یکی از طرفدارای خود بارسا هم اشاره کرد اون گل کاملا آفساید بود گزارشگر هم گفت و کاملا هم واضح بود در این شکی نیس...
اما شایستگی...پس شایستگی یعنی چی آیدا خانم؟اگه اتلتیکو رو نگیم شایسته بوده چه تیمیو بگیم؟
نگین بارسا ک وایادولید یا بتیس شایسته تر بودن...
اتلتیکو بهتر بازی کرد و دست و پای بارسا رو بست اینا همه تو حرفای گزارشگر مشهود بود...
مسی که محو بود و نیمارم ک شوخی بود کلا...
با نه تنها بازی رو باخت بلاه اخلاقم باخت...
توی ده دقیقه با حرکات وحشیانه کاستا و آردا رو به عمد مصدوم کردن ولی...
ولی خدا رو شکر باز هیچ ... نتونستن انجام بدن...
بالاخره پشت. سر تیم قهرمان حرف زیاده...
یادتون باشه حالا حالا ها باید بدوین تا به ما برسین...
اما امیدوار بودم ک با باختتون منطقی برخورد کنین ک بازم ....
اتلتیکو قهرمان شد و بارسا بای بای...
تاتا هم بی بای...
خخخخخخ...فراتر از باشگاه...نگین تورو خدا خنده ام میگیره...

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از reza9 :
نمیخواستم بیام اینجا ولی خب آیدا جان با سخنان کارشناسیشون بنده رو وادار به این کار کردن...
همونطور ک یکی از طرفدارای خود بارسا هم اشاره کرد اون گل کاملا آفساید بود گزارشگر هم گفت و کاملا هم واضح بود در این شکی نیس...
اما شایستگی...پس شایستگی یعنی چی آیدا خانم؟اگه اتلتیکو رو نگیم شایسته بوده چه تیمیو بگیم؟
اتلتیکو بهتر بازی کرد و دست و پای بارسا رو بست اینا همه تو حرفای گزارشگر مشهود بود...
تاتا هم بی بای...
سلام من طرف رءالم ولي اون گل يه تماس كوچيك با يكي از مدافعان اتلتيكو داشته كه افسايد رو منحل مي كنه ولي خداييش داور بي تقصيره و فقط با اسلوموشن و استوپ ميشد تشخيص داد .حق برد قطعا مال اتلتيكو بود شك نكن

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

الان دیگه فصل تموم شده و دیگه صحبت راجع به این قضیه الکیه.
امسال بارسلونا قهرمان نشد اما هیچ چیز از ارزش های این تیم کم نمی کنه. برای همه ی تیم ها این فراز و نشیب ها عادی بوده و بارسا هم از این قاعده مستثنا نیست.
عوض این که این دعواهای بچگونه رو ادامه بدید میتونید در مورد فصل بعد و نقل و انتقالات باشگاه صحبت کنید.

+تو کل گزارش این دیدار یه نکته ای رو زیبا گزارشگره بیان کرد
اون قسمتی که توپ دم محوطه بارسا بود و دنی آلوز اگه اشتباه نکنم زد زیر توپ تا توپ رو دور کنه
گزارشگره گفت: « زمانی که گواردیولا مربی تیم بود هرگز اینکارو با توپ نمی کردن»
واقعا چرا ؟چرا باید اینطوری شده باشه
مگه مارتینو به عنوان مربی اول جهان انتخاب نشد[nb]اگر یادتون باشه چند وقت پیش تو لیستی که از مربیان برتر اعلام شد مارتینو نفر اول بود[/nb] پس چرا تیم خودش نبود امسال ؟

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

به نقل از reza9 :
تاتا هم بی بای...
حالا خوبه 1امسال قهرمان شدیدا یه فصلایی توجدول محو بودینا :)) :))
بارسا الان وضعیت خوبی نداره..امیدوارم بازم بشه اون بارسای قهرمانی که 3-1منچسترو پوکوند.... رئال رو5-0
بااین که فصل خوبی رونداشت بازم تو ال کلاسیکوی لالیگارو دوتاشو برد....

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از kimia_soleimani :
من خودم شدیدا بارسایی هستم.ولی با اینکه گل مسی خیلی قشنگ بود ولی آفساید بودا؟؟!
شما رفتین اون صحنه رو دوباره ببینین آیا؟(مطمئنن انقد ساده نبود که با یه بار دیدن در جریان بازی بشه تشخیصش داد وگرنه کمک داور اشتباه نمیکرد)
به نقل از hossein9021 :
سلام من طرف رءالم ولي اون گل يه تماس كوچيك با يكي از مدافعان اتلتيكو داشته كه افسايد رو منحل مي كنه ولي خداييش داور بي تقصيره و فقط با اسلوموشن و استوپ ميشد تشخيص داد .حق برد قطعا مال اتلتيكو بود شك نكن
کمک داور که بی تقصیره ولی داور میتونست تشخیص بده.بحث سر حقانیت نیست سر اشتباهیه که اگه به نفع بارسا میشد الان زمین و زمان به آتش کشیده میشدن.
reza9@:
خیلی جالبه! الان حرف "یکی از طرفدارای بارسا" و گزارشگر بازی شد دلیل؟؟؟ از کی تاحالا گزارشگرا کارشناس داوری هم هستن؟ قطعا آفساید نبودن گل رو من خودم نمیگم(کارشناس داوری نیستم برعکس شما) نقل قول از روزنامه های معتبر اسپانیاییه که کارشناسای داوریش از گزارشگر بازی و اون طرفدار بارسا و من و جسارتا شما بیشتر داوری بلدن.(البته ممکنه بگین نه از شما بیشتر بلد نیستن که در اون صورت من دیگه حرفی ندارم)
من خیلی واضح تو حرفام گفتم که بارسا امسال شایسته فتح لیگ نبود برعکس پارسال. شایستگی ینی کل فصل(تک تک هفته ها)صدرنشین بودن و بردن لیگ با اختلاف امتیاز دورقمی نسبت به تیم دوم.نه که کاربکشه به بازی آخر.اتلتیکو برای فتح لیگ شایسته تر از بارسا بود چون ثبات بیشتری داشت و تو لیگ ثبات مهمه.اما نسبت به بارسا شایسته تر بود نه که کلا شایسته باشه.(البته اتلتیکو رو باخودش و سالای قبلش میسنجن که این حرفو میزنن...اینکه بردن لیگ واسه تیمی غیر از بارسا و رئال در حد خواب و رویا محسوب میشه)تیمی که وقتی با بردن دوتابازی میتونه قهرمان شه یکیش رو مساوی میکنه یکی رو میبازه نمیتونه لقب شایسته بگیره.
اما توی اون تک بازی قضیه فرق میکنه.اتلتیکو اونقدا هم سر تر نبود و اونقدا هم دست و پای بارسا رو نبسته بود.این بارسا بود که با اشتباهاتش به اتلتیکو موقعیت میداد وگرنه اتلتیکو خیلی معمولی بازی کرد(ضعیف تر از بازی برگشت چمپیونز حتی) بعد کلا نمیدونم "حرفای گزارشگر"چرا سند و دلیل محسوب میشن!!!درمورد "وحشی بودن"و اخلاقیات هم من واقعا نمیتونم بحث کنم چون بیش از حد واضح و مشخصه.سرمربی اتلتیکو چه الان چه زمان بازیش تکل به قصد مصدومیت بازیکن حریف سرلوحه کارش بوده.
شمام اینو بدونین که اگه اتلتیکو همین روندش رو 4-5 سال دیگه ادامه بده تازه به بارسا میرسه و تازه بحث ما و شما منطقی میشه.(الان که واقعا مسخره س بحث با طرفدار تیمی که قهرمانیا و نائب قهرمانیاش رو هم اندازه بارسا نیست)
کاملا منطقی برخورد شد.اگه قرار بود بی منطق برخورد بشه بازیکنا و سرمربی بارسا باید به جای مقصر دونستن خودشون همه چی رو سر داور خراب میکردن(که خب این نوع برخورد اصلن در حد باشگاه بارسلونا نیست) اگه انتهای بازی و رفتار هوادارا رو ندیدین میتونین برین ببینین دوباره(در ضمن قرار نیس فراتراز یک باشگاه بودن بارسا برای شما اثبات بشه)
@مهدی:
این واقعیت که فصل تموم شده و این بحثا بی فایده س واقعیتِ سالم بودن اون گل رو عوض نمیکنه و اینا کاملا بحثای جدا از همن.(بحث در مورد اتفاقی که افتاده و شرایط قهرمانی رو تغییر داده لزوما دعوای بچه گانه نیس اگه طرفین درست بحث کنن)
انریکه سرمربی بارسا شد.تراشتگن رسمی شد(پینتو هم میره) اومدنش و رافینیا و دلوفو که قرضی بازی میکردن برگشتن.
اینطوری شده چون مارتینو به اندازه پپ روی تیکی تاکا و انجام درستش حساس نبود.اون میخواست بارسا جوردیگه ای بازی کنه ولی ابزارهای لازم واسه این کارو نداشت و موفق نشد...خب اون لیست مال بعد ال کلاسیکوی برگشت بود فک کنم...
+درمورد سرمربی جدید...انریکه یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنای تاریخ بارساس،یه اسطوره ی واقعی که در اصل کاپیتان پویول مثل اون بود.ولی از نظر مربی گری یه ریسک به تمام معناس.کسایی که بازیای سری آ رو دنبال میکنن میدونن انریکه تو رم به معنای واقعی کلمه شکست خورد و تهش هم اخراج شد.(با توتی و یه سری دیگه از بازیکنا درگیر شدو نتایجشم اصلا خوب نبود و رم حتی به لیگ اروپا نرسید)
امیدوارم این ریسک جواب بده مثه پپ و ته فصل حسرت مربی با تجربه رو نخوریم.
تراشتگن هم جوونه و بی تجربه و اشتباهایی میکنه که جبران ناپذیرن(گل به خودی میزنه)ولی خب به طورکلی دروازه بان خوب و آینده داریه و خریدنش درست بوده.ولی با رفتن پینتو باید یه دورازه بان دیگه هم بخریم مگر اینکه اویر رو از تیم ب بخوان اضافه کنن.مهمترین مشکل که نبود دفاعه هم هنوز پابرجاست.

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

حق با شماس...حرف گزارشگر دلیل نمیشه...منم ادعایی در مورد داوری ندارم...دوباره نگاه میکنم و صادقانه میام میگم که حق با کیه...
اگه حتی درستم بگی باز چیزی عوض نمیشه اشتباهات داوری جزوی از فوتباله...
اما انتظار دارم و داشتم اون حرکات بد روی کاستا و آردا رو قبول کنین...توی بیست دقیقه تیمو داشتین میفرستادین بیمارستان...
بیچاره ها اگه جام جهانیو از دس بدن خیلی برای تیماشون و خودشون بد میشه...
هزار بار گفتم نباید به گذشته بالید و افتخار کرد بگو ببینم الان چی دارین ؟؟

حالا ی سوال از طرفدارای بارسا...
بازی فینال چمپیونز لیگ طرفدار کدوم تیمین؟
اتلتیک یا ریال...
انتخاب سختیه فک کنم هر دو تا رقیبتونن ...

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

به نقل از reza9 :
حق با شماس...حرف گزارشگر دلیل نمیشه...منم ادعایی در مورد داوری ندارم...دوباره نگاه میکنم و صادقانه میام میگم که حق با کیه...
اما انتظار دارم و داشتم اون حرکات بد روی کاستا و آردا رو قبول کنین...توی بیست دقیقه تیمو داشتین میفرستادین بیمارستان...

اتلتیک یا ریال...
صد در صد اتلتیک!

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از reza9 :

اتلتیک یا ریال...
جا داره همين جا از زحمات بارسا در مصدوم كردن بازيكناي اتلتيكو تشكر كنم بعد اردا توران جام جهاني نميره كاستا هم ١٠٠ تا جانشين تو اسپانيا داره.

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از reza9 :

اتلتیک یا ریال...

با اینکه از هردوتاشون متنفرم اما صددرصد رئال...

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از reza9 :
تاتا هم بی بای...

زیاد دیگه دنبال فوتبال واین چیزا نیستم این روزا اما چرت و پرتات حالمو بهم میزنه...
لطفا رعایت کن پیش طرفدارای بارسا چرت و پرت نگو ... قرار بود شرتو کم کنی چی شد؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از reza9 :
همین حرفو ی روزایی هوادارای لیورپول به منچستر یونایتد میگفتن...ولی چی شد؟
منچستر اومدو لیورپولو تا کرد گذاشت جیبش...
بارسام اینطوری میشه...باز لیورپول بعد چن سال خودشو گرفت اما بارسا رو بعید میدونم...
بعد چن سال اگه دیدین بارسا تو خطر سقوط به دسته 2 قرار داره تعجب نکنین...
اگه ی وخ از یه بچه ای پرسیدین طرفدار چ تیمیه و گفت معلومه دیگه اتلتیک.نکنه انتظار داشتی طرفدار بارسا باشم؟!یا ذرت کاران مغان؟!
اصلا اصلا تعجب نکنین...یاد حرف امروزو این ساعت من بیفتین... :)
ببینین کی گفتم...
تعداد قهرمانی اصلا مهم نیس...بعععله:)
ببین بچه!

تیمی که قدمتش 115 ساله و تو این 115 سال همیشه با وجود بدرفتاری مسئولین اسپانیا باهاش همیشه قهرمان بوده یه نایب قهرمان هیچ وقت به اون روز نمیرسه! تیم با اصالت با اون اکادمی غول اساش که بهترین اکادمی دنیاست هیچ وقت تو خوابم اون طوری نمیشه!

طرفداراشم مث شما نیستن که با یه سال اینکارو بکنن و برن یه تیم دیگه!

این افتخاراتی که شما بعد تاسیستون تازه دارید بهش میرسید ما 100 ساله داریم تکرارش میکنیم!

اتلتیکو تیم خوبیه و لذت بردم که میبینم بعد 20 سال تیمی به غیر بارسا و رئال قهرمان لالیگا میشن! البته اون لا به لا فک کنم سویا و یکی دیگه قهرمان شدن! :D

پس یه چی بگو بهت نخندن! افرین! (;

اگه بحث مصدوم کردنه که باید ارجاعت بدم به فصل پیش که مسی جلوی همین اتلتیکو و خطای بازیکنای اتلتیکو که از دوطرف زدنش مصدوم شد و از اونجا مصدومیتای پی در پی اش شروع شد! پس اینو نگو!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

فک کنم ی فصل دیگه لازم دارن هوادارای بارسا تا کامل باورشون بشه این تیم دیگه تیم نیس...
با لوییس انریکه ای که رم رو بدبخت کرد احتمالا امسال موفقیتای زیادی بدست میارین...
اونقد مربی حرفه ای هستش که با توتی درگیر میشه...
واقعا آفرین داره.
پس با این حرفا من فصل بعد میام و جواب لگند رو میدم...چون اونوخته ک میفهمه آکادمی باقی نمونده دیگه...
باز شما ءذشته رو ملاک قرار دادین ک این صد هزار امین باره تکرار میکنم ملاک نیس...
دکتر من با تو حرف نزدم پس دخالت نکن...
ی طرفدار مثه. دکتر برا کل بارسا کافیه .. واقعا که. از بحث. منطق هیچی حالیش نیس...
آخر عاقبت همچین تیمی با این گونه هوادار میشه همین دیگه...تعجبی نداره...

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از reza9 :
فک کنم ی فصل دیگه لازم دارن هوادارای بارسا تا کامل باورشون بشه این تیم دیگه تیم نیس...
با لوییس انریکه ای که رم رو بدبخت کرد احتمالا امسال موفقیتای زیادی بدست میارین...
اونقد مربی حرفه ای هستش که با توتی درگیر میشه...
واقعا آفرین داره.
پس با این حرفا من فصل بعد میام و جواب لگند رو میدم...چون اونوخته ک میفهمه آکادمی باقی نمونده دیگه...
باز شما ءذشته رو ملاک قرار دادین ک این صد هزار امین باره تکرار میکنم ملاک نیس...
دکتر من با تو حرف نزدم پس دخالت نکن...
ی طرفدار مثه. دکتر برا کل بارسا کافیه .. واقعا که. از بحث. منطق هیچی حالیش نیس...
آخر عاقبت همچین تیمی با این گونه هوادار میشه همین دیگه...تعجبی نداره...

اگه تو طرفدار خوب بارسایی که اینجور شدی تا بارسا باخت و دیدی اتلتیک خوب نتیجه گرف پیش به سوی ویستنه کالدرون..
هوششهههه...
پ ن پ تو از بحث حالیت میشه!!! فک کنم جمعا 10 تا بازی از اتلتیک ندیدی... همش خبر و...
ولش بابا

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

@reza9:
منم نگفتم جزئی از فوتبال نیس و اتلتیکو داور رو خریده بوده و از این حرفای مسخره. گفتم اگه همین اشتباهات داوری که"جزئی از فوتباله" به نفع بارسا اتفاق میفتاد از بزرگ و کوچیک اتلتیکو زمین و زمان رو به آتش میکشیدن و همه رسانه های دنیا هم پشتشون.ولی وقتی برعکسش اتفاق میفته خب معلومه از کسی کوچک ترین حرفی شنیده نمیشه.
خطا هم جزئی از فوتباله.مصدومیت نیز. چطور اون موقه که بازیکنای شما به قصد مصدومیت مسی رو میزدن(البته کلا اتلتیکو اینجوری بازی میکنه) خطای غیر عمد بود و مشکلی نداشت؟
اونوخت چرا نباید به گذشته بالید و افتخار کرد؟ ما تاریخ و گذشته غنی داریم که بهش افتخار میکنیم و شما اگه چنین چیزی ندارین که بهش افتخار کنین مشکل خودتونه. الان تیمی داریم که بهش افتخار میکنیم و مطمئنیم به شکوهش برمیگرده(ببخشید تا پارسال داشتن چنین فصلی برای اتلتیکو در حد خواب و رویا بود.پس جوری حرف نزنین انگار وضعیت بارسا طوریه که اصلا هیچ وقت تیم شما تو این وضعیت نبوده و هیچ تیمی بعد از یه فصل بد نتونسته خودشو بازسازی کنه. مگه رئال که پارسال هیچ جامی نبرد و با اختلاف زیاد لیگ رو از دس داد،به فینال چمپیونز هم نرسید چه اتفاقی افتاد؟ هیچی دقیقا هیچی)
اصلا لازم نیس یه بارسایی تو فینالی که دو تا تیم مادریدی برگزار میکنن طرفدار یکیشون باشه(لاقل نظر من اینه)چون هیچ فرقی به حال ما نمیکنه
+درمورد انریکه... من خودم اصلا با اومدنش موافق نبودم به هزار تا دلیل(بی تجربه بودن،مربی گری نکردن تو تیم بزرگ، سابقه خراب تو رم و...)قطعا فرانک دی بوئر گزینه خیلی خیلی بهتری بود،ولی خب انقد زود هم نمیشه قضاوت کرد.رم با بارسا فرق میکنه.الان انریکه تجربه ی رم و سلتا رو داره.تازه هرکاری نکنه و هرچقدم بد باشه به جوونای آکادمی فرصت میده و این خیلی خوبه.مطمئنم دولوفئو از پدرو و حتی سانچز بهتره. مطمئنم بارترا اگه تجربه کسب کنه یه مدافع عالی میشه.ولی باید بهشون فرصت داد.به انریکه هم باید فرصت داد.فصل بعد قرارنیس معجزه بشه.قراره تیم بازسازی شه

+دولوقئو به تیم ملی اسپانیا دعوت شد واس بازی دوستانه با بولیوی...شاید تو جام جهانی باشه باتوجه به مصدومیت کاستا

m.sina

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
sh b
شهر
ghoochan
دانشگاه
tehran
رشته دانشگاه
dandoon

man alan mikham bedoonam ke chera govar dyoola az barselona raft.?????? :-w
ta vaghti ke oon bood barsa hameesheh mibord
amma az vaghti ke oon rafteh .......???????????!!!!!!!!!!!!!!!
:-w :-w h-:

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Aghaye X :
man alan mikham bedoonam ke chera govar dyoola az barselona raft.?????? :-w
ta vaghti ke oon bood barsa hameesheh mibord
amma az vaghti ke oon rafteh .......???????????!!!!!!!!!!!!!!!
:-w :-w h-:

مستر ایکس عزیز...
اولا گوووووواردیوووووولا خیلی وقته رفته...
دوما دلیلشم اینه: اول میگف موهام ریخته میرم مو بکارم واسه همین استعفا داد ولی تازگیا عتراف کرد که دیگه نمیتونس به بازیکناش روحیه بده بخصوص بعد باخت مقابل چلسی تو فینال...و چون روحیه دادن از کارای اصلی اون برای برد بود واسه همین رف...

بالا