• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران كل و ارشد

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
مدال تو مشتم بود.از چنگم درآور
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب
پاسخ : انتقاد از مديران كل و ارشد

در هر صورت.امیدوارم و درخواست دارم که تو انتخاب تیم داخلی و کلا تیم مدیریتی بعدی طوری درایت به خرج داده بشه که دیگه شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.
فک کنم حداقل از کسایی که الان کاندید شدن شناخت داشته باشین.پس لطفا با دقت انتخاب بشن.
و یکی از ملاک های دیگه هم رابطه خوب اون مدیر با اغلب کاربرا باشه.
ممنون.

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

حرف شما درسته من و یا هیچ کس دیگه انتظار اینکه رفتار و عملکرد همه افراد یه فروم پرفکت باشه نداریم.
اما این بهم ریختگی ناشی از برخورد افرادی باشه که برای برقراری نظم انتخاب شدن واقعا مسخره س ، و این غیرمنطقی نیست.
به هرحال متشکر!

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

درسته که باند بازی تا دلت بخواد تو هر ارگانی تو این کشور می ری هست اما اهدافشون معمولا حفظ و یا کسب موقعیت و مقام و ... هست ، رفتار های اشتباهی که از آدم های نادرستی سر می زنه چیزی که من از یه دانش آموز و یا دانشجو سمپادی انتظار ندارم ، خیر سرشون باید با بقیه فرق کنند ، اگه سمپادی شدنشون باعث نشه که به دور از اینگونه اشتباهات باشند پس سمپادی بودنشون بدرد خودشون می خوره
این بچه گانه هست که یکی بخواد تو فروم کسب قدرت کنه و رو بقیه تسلط داشته باشه و واسش دست به این کار های بی شرمانه و بچه گانه بزنه
این خیلی خیلی زشته که ملت توی زندگی کاربرای سایت سرک بکشند و ایجاد مزاحمت کنند.
خیلی تاسف باره چون یکی از شیوه مدیریت یک نفر خوشش نمیاد بره پشت سرش غیبت کنه و خصوصیاتی بهش نسبت بده که ارتباطی با خودش یا مدیریتش نداره و ...
و ای کاش شما زود تر این مسئله رو بیان می کردید که دیگران بازیچه دست یه عده نشند یه مشکلات اگه مطرح بشند خیلی بهتره که همینطور سربسته بمونند
من تو دوره ی کاربریم اینجا آزادی بیان داشتم و هر زمان نیاز بوده صحبتم رو کردم ، اگه این این رو بقیه بحش توجه کنند می دونند که هیچ نیازی به این نیست که آدم بره تو گروه وایبری در مورد یه مدیر صحبت کنه
===============

اگه سمپادی سمپادی می کنم منظورم این نیست که یه سمپادیسم هستم
صرفا یادآوری می کنم که به عنوان یه دانش آموز سمپادی مسئولیتی به دوشتون هست

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

من قصد متشنج کردن جَو رو ندارم بقیه هم لطف کنن بحث رو ادامه ندن اما خب برام جالبه بدونم بر مبنای چه استدلالی مدیری که به علت فاش کردن اطلاعات انجمن مدیران با اکثریت آرا عزلشده بود دوباره تأیید شده.
البته من به رأی کاربران احترام میذارم اما خب رئیس جمهور سابق هم خیلی مردمی بود . :)) چهره شون بعد مدتی واسه همه آشکار میشه.
من خودم در جریان فرایند عزل بودم و دیدم که همه اتفاق نظر داشتن در مورد اینکه ایشون چیکارا کردن .
براتون آرزوی موفقیت میکنم و براتون طلب صبر و شکیبایی میکنم و اگه بعدها موقع مخالفت با یه کاربر توی انجمن مدیران دیدین که فرداش
اون کاربر در جربان کامل رأی گیری بوده و قشنگ یخه تون رو چسبید که چرا با طرح من مخالفت کردید تعجب نکنید چون
سر تک تک مدیران داخلی اسبق و من و ارشد های فعلی این بلای خانمان سوز اومده :))
انتخاب مجدد ایشون در واقع فحش ناموسی بود به تصمیم تیم مدیریت برای عزلشون. شما رو به خدای تبارک و تعالی میسپارم.

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

نمیدونم چرا جدیدا تو این تاپیک بحث هایی صورت میگیره که فقط یه عده خاص متوجه میشن منظورم قشر زحمتکش مدیرای سابق و فعلیه
شرمنده اما فکر نمیکنین به نوعی به شعور کاربرای عادی مثل من توهین میشه(یا رای گیری برگزار نکنین یا اگرم برگزار میکنین به انتخاب کاربرا احترام بذارین) اینجور حرف زدن یعنی بیان نظر همراه با نیش و کنایه درست نیست

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

بچه‌ها، بهتون اطمینان می‌دم که مسائلی از قبیل اشتباهات کاربری در مورد مدیرانی که انتخاب شدن، بررسی شده و در هر حال هیچ انتخابی هم کاملاً بی‌نقص نیست؛ ما تلاش کردیم از بین گزینه‌هایی که موجود بودن، بهترین گزینه‌ها رو انتخاب کنیم. لطفاً به مدیران تازه فرصت بدید و سعی کنید راجع به عملکردشون در این دوره قضاوت کنید، نه دوره‌های قبل.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

خب از اول این جریانات ، تا زمانی که ما رو رسمن به چالش نکشیدن چیزی نگفتیم و حتی گاهی اوقات با اینه حرفایی زده شد و توهین هایی شد باز هم سوکوت کردیم ، البته این نیست بگم ما خوبیم بقیه بد نه تو این قضایا هم رفتار های نامناسبی نشون دادیم اما خب تا اینجا تا حد ممکن ما حرفی نزدیم و تا حد زیادی از جو دادن و تخریب افکار پرهیز کردیم اما شاد واقعن وقتشه که حرفایی زده شه حداقل من یه کوچولو تو دلم مونده که هی دیدم گفتید و گفتید و گفتید ...

ابتدا من بگم که مهسا مصلحی رو من هنوز دوست خودم میدونم تا الانم میدونستم ولی خب تو بحث های مدیریتی که نباید جدی گرفته شه زیاد جالب نبود رابطمون و این قضیه که نیرمان بالا گفت رو منم نمیدونستم ، و این پست نیرمان اتفاقا زیادی روشن و واضح شفاف سازی کرده بود جریان رو. برگزارکننده ی نظرسنجی هم نبوده. اومده توی تاپیک انتقادات از برگزارکننده ها که درجریانندو تایید کردنشون، نه از رای کاربرا،انتقاد کرده. دیگه چه پستی به این تاپیک مربوط تر از این؟
و گرنه که هم کسانی که اینجا اخیرا توضیح دادن در جریان هستند، هم پاسخگوهای تاپیک، هم این کاربرای چرخ دنده داری که پست میدن میدونن واقعا چی به چیه. احترام به عموم کاربرانه که حوصله میکنن میان اینجا توضیح میدن.
این توهین به شعور کاربرها نیست. از عدم اطلاع کاربرا به نفع خواسته های خودت استفاده کردن توهینه.

بله این رو دوستان باید توجه کنن که استفاده از عدم اطلاع کاربران به نفع مواضع و خواسته های شخصی توهین و غیر اخلاقیه !!! من یکی حداقل وقتی دوستان میومدن میگفتن اینا خطا کارن بزنین نابودشون کنین ، یکی میگفت اینا نظم فرومو بهم ریختن ، یا مدیر کل که با وضوح تمام نوشت که بهشون برخورده و البته تاکید کرد که در جریان قضایا نبوده و ... ذره ای احساس بدی نداشتم ، چون همشون در یک نکته مشترک بودن و این که از قضایا خبر ندارن ، حالا به ترتیب جایگاه ، محمد پستشو پاک کرد و ترجیح داد بپرسه ، خیلیا فقط گفتن و رفتن ، یه سریم یهو شدن دلسوز فروم و یهو فهمیدن ما ها که تا دو هفته پیش تمام وقتمونو برا این فروم میزاشتیم مخرب این فرومیم و شروع کردن به محکوم کردنمون
اما دسته ای از کاربران و متاسفانه دوستان گرامم که اصلن توقع نداشتم کا رو به اینجا بکشونم ، از خیلی چیز ها خبر داشتن و دارن و سعی کردن جلوی کاربرا یا حقایق رو به نحو دیگه ای بگن و یا چیزایی رو که اصن حقیقت ندارن بگن ، تا جو رو خراب کنن ، تا برای بالا بردن یک تفکر و سلیقه شاید ، یا حتی یک سری افراد ، ما رو خراب کنن !

به نقل از مازیمون :
مساله دقیقا همینه :-"

از وقتی استعفا دادن گویا وقتشون بیشتر شده :-"

قبلا وقت نداشتن ساده ترین مسایل رو بررسی کنن. استعفا دادن که به وظیفه ی ارجمندی بپردازن و در تمام پست هاشون بگن : "کمبود ما حس میشه!"

و نه! نمیشه! واقعن نمیشه. یعنی از وقتی استعفا دادید شاید تنها مشکل سایت خود مدیران سابق و رفتارشون بوده. سایت به نسبت از همیشه اروم تر بوده و روندش سریع تر! مدیر های جدید هم باید بهشون فرصت داد. تا بتونن اشتباهات دوره مدیرت شما و بقیه رو برطرف کنن و بعد یه دوره ی مدیریت جدید رو شروع کنن!

علی (میم) رفت. اره علی دوست من بود. وقتی مدیر داخلی شد من خوشحال شدم. چون میدونستم خودش علاقه داره و فکر می کردم مدیر موفقی باشه. ولی نبود! باید قبول کرد که اکیپ مدیریت شما دقیقن اکیپی بود که با تمام قوتتون تمام تلاش مدیر انجمن هارو نابود می کرد.

حتا این تغییر دیر یا زود لازم بود. چون عوض شدن دونه دونه ی داخلی ها کمکی به این قضیه نکرد. لازم بود کلن داخلی ها عوض بشن تا جو و رابطه ی بین داخلی ها و مدیرای انجمن بهتر بشه. و با این فرض که این افراد انتخاب شده مثل ایلیا در جریان مسایل بودن قطعن می تونن یه بستر بهتر ارتباطی و هدایتی برای رابطه ی بین داخلی ها و مدیرای انجمن داشته باشن.

و این وسط بالاخره مدیر هایی انتخاب شدن که کمی درک از مسایل بخش انسانی دارن. رادیکال انتخاب شد. که به نظرم یک ادم اروم و مناسب برای نقش داخلی بود.

من با بابک اشنایی زیادی ندارم. وگرنه می تونستم در مورد خوبی یا بدی های این انتخاب هم نظر بدم ولی من بی خبرم از بابک.

تو این پست هم نکات زیبایی بود که گفتم پر رنگ تر کنم ، مثن بعله چه فرزانه چه هر کودوم از ما از وقتی استعفا دادیم ، وقتمون ان برابر شده و بعله مسائل رو بیشتر میبینیم ، هزار تا موضوع جلومون نیست برای بررسی ، هیچ کس نیست که توقع داشته باشه هر آن هر چه خواس براش فراهم شه و اگر نشد شروع به تخریب کردنمون کنه !!!

و اینکه بله منو مازیار دوستیم ، البته به این تاپیک ربط نداره اما هیجان زدم میکنه که بگم با تمام این اتفاقات ما دوستیم و کاش تک تک کاربران این عبارت رو میفهمیدن !

و بازم امیدوارم به مدیر های جدید بدون توجه به سوابق ، عقاید ، بدون تعصب و ... فرصت داده شه و ایشالا فروم رو بالاتر از اونچه که در تمام دوران بوده ببرن و خطا های گذشتشونو رو فراموش نکنن اما دوباره تکرار نکنن ، اما به خودم اجازه نمیدم ، تک تک نام ببرم و شروع کنم به کند و کاوشون

اما نکاتی هم بود که از زیبان این دوست ، آشفت مرا !!! اینکه بله شاید بعضی تلاش های ، یکی دو تا مدیر انجمن رو اونم با از یک دید سلیقه ای نابود میکرد اما ای کاش جمله رو به همه تعمیم نمیدادی و ای کاش برای کسانی که این جمله رو به کار میبردی که حداقل معنی حرفات رو بدونن که قضیه چیه ، از چی دلخوری

و اینکه این وسط افرادی انتخاب شدن که حالا بدون لطمه زدن و حتی مربوط بودن به صلاحیتشون (که من هیچ نظری ندارم و صرفاً آرزوی موفقیت دارم براشون) که افکارشون به اون سلیقه خاصی که قراره تو سایت جریان پیدا کنه و ما جلوش وایمیستادیم ، نزدیکه ، ای بنده ی خاشغ پاستا ...

در پایان ، لازمه بگم که اگر نکته ی مبهمی توی این پست هست ، برای احترام به قانونیه که همه ی مدیران سابق و کنونی ازش خبر دارن و اون هم بیان نکردن مسائلیه که پشت پرده سایت (انجمن های خصوصی مدیران) با جزئیات بحث شده ، برای کاربرانیه که به اونجا دسترسی ندارن و این رو توهین به خودتون ندونید ، چون که اگر هم چیزی گفته شه ، هیچ کس کامل نمیگه و همه چنان که شاهیدم برای پیش بردن اهدافشون و از دید خودشون میگن و در واقع این توهین به شما دوستان عزیزه ، و البته بهتر بود میگفتم این پس و بقیه پست های عزیزان ، البته امیدوارم !
پس خواهش میکنم این پست رو ، حمله به فرد یا افرادی ندونید و برای قضاوت سراغش نیاید .

آهان یک نکته ، چه در مورد ما چه بقیه ، حالا از هر دیدی که دارید بد یا خوب ، ما همه این سایتو دوست داریم که براش زحمت کشیدیم ، لطف کنید حداقل با حرفاتون تمام این زحمات رو زیر سوال نبرید و به شخصیت افراد توهین نکنید :)

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

ربطی به این تاپیک نداره. ولی خوب این موضوع که من خودم و احتمالن علی و باقی مدیر های چه انجمن چه داخلی چه ارشد سابق، چه فعلی. دو نوع برخورد داریم.

من مدیر انجمن جامعه شناسی بودم. و با علی بعضی مکالمه هام اصلن لحن دوستانه نداشت! و خوب دلیلی هم نداشت که داشته باشه!

بعضی مکالمه هامونم صرفن دوستانه و خنده بود!

یه فاصله هست و خوب خیلی هم خوبه که هست. و قطعن من و علی یا من و هر کسه دیگه ای اختلاف نظر هایی داریم.

مثلن من میگم باید اطلاعات ازاد گردش کنن، بیننده\خواننده تصمیم گیری کنه که کدوم رو ببینه. مثلن شبکه ی دو تو خونه ی ما کلن داغون بود انتنش! خوب تماشا نمی کردیم! ولی ممنوع از تماشاش نبودیم!
یا اگه کسی PMC تماشا می کنه انتخاب کرده! چون ازادی گردش اطلاعات وجود داشته. این چیزیه که من براش تلاش کردم و می کنم و طبیعتن دعوا هایی سرش خواهد بود و خوب کی برای ازاد شدن\کردن دعوا نبوده ؟!

من وقتی میگم علی مدیریتش معایبی داشته این ربطی به خود علی نداره. ربط به مدیر داخلی ( علی(میم)) داره! نه به علی(میم) این دو شخصیت جدان. یکیشون مدیر داخلیه یکیشون علی.

من و علی خوشبختانه تونستیم اینو رعایت کنیم. ب خاطر همینه هنوز دوستیم.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

من میتونم یه سوال بکنم؟
سر چی بحث میکنید؟
اینجا فقط یه سایته! مدیرا پول نمیگیرن که مدیریت کنن!
یه سایته که محمد مطهری زده واسه دور هم بودن! نه...
من نمیدونم همچین چیزی الان هست یا نه! ولی اون زمانی که من مدیر بودم و به انجمن مدیرا دسترسی داشتم... جز تلاش برای پیشرفت سایت نتونستم چیزی پیدا کنم! درواقع کسایی که مدیر بودن، "رئیس" نبودن! الانم فکر نکنم همچین جوی باشه!
کسایی که مدیر میشن یه مسئولیتو میپذیرن و بعد به هر دلیلی اونو ول میکنن و انتقال میدن به کس دیگه! و این حق رو دارن که چجوری انجام دادن اینکارو خودشون انتخاب کنن... مثلا یهویی همه با هم!

چرا بازیارو جدی میکنید...؟

جریانای کودکانه راه نندازید! اینطور کارارو ما تو دوران اواخر دبستان و اوایل راهنمایی شاهد بودیم!!!!!

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

باز می‌شه. لطفاً قوانین سایت رو رعایت کنید و مطلقاً موضوع تاپیک رو منحرف نکنید.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از Nirman :
من قصد متشنج کردن جَو رو ندارم بقیه هم لطف کنن بحث رو ادامه ندن اما خب برام جالبه بدونم بر مبنای چه استدلالی مدیری که به علت فاش کردن اطلاعات انجمن مدیران با اکثریت آرا عزلشده بود دوباره تأیید شده.
البته من به رأی کاربران احترام میذارم اما خب رئیس جمهور سابق هم خیلی مردمی بود . :)) چهره شون بعد مدتی واسه همه آشکار میشه.
من خودم در جریان فرایند عزل بودم و دیدم که همه اتفاق نظر داشتن در مورد اینکه ایشون چیکارا کردن .
براتون آرزوی موفقیت میکنم و براتون طلب صبر و شکیبایی میکنم و اگه بعدها موقع مخالفت با یه کاربر توی انجمن مدیران دیدین که فرداش
اون کاربر در جربان کامل رأی گیری بوده و قشنگ یخه تون رو چسبید که چرا با طرح من مخالفت کردید تعجب نکنید چون
سر تک تک مدیران داخلی اسبق و من و ارشد های فعلی این بلای خانمان سوز اومده :))
انتخاب مجدد ایشون در واقع فحش ناموسی بود به تصمیم تیم مدیریت برای عزلشون. شما رو به خدای تبارک و تعالی میسپارم.
الان کار خودت در بیان چیزهای خصوصی قبلی کار درستی نبود
انتخاب مهسا هم چند دلیل داشت. اولا که رای بالایی کسب کرد توی نظرسنجی برای مدیر شدن اگر انتخاب نمیشد هم فردا یک نفر دیگه سروصدا میکرد که چرا الکی رای گیری کردید. دوما آدم اکتیو و مفیدیه و کمک زیادی هم میکنه. سوما قرار نیست یک نفر برای همیشه محروم بشه از چیزی. هر تیمی یه سلیقه ای داره. یه دیدگاهی داره. بعدشم مجموعی از عوامل باعث میشه یک انتخابی شکل بگیره. واقعا نمیشه همه اونارو توضیح داد.
توهین و فحش چیه؟ این موضوعات واقعا اونقدرا گنده نیست. خیلی گیر ندید به اتفاقات دنیا !

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

این که یه بازی توی یه گروه بیرون از سایت باعث بشه الفاظ رکیک و دور از شان توی ح.ب نوشته بشه اصلا صحیح نیست.
حمله ی شخصی و زشت ترین توهین ها به یک کاربر هم همین طور و از همه بدتر این ه که این کارا توسط مدیران داخلی سایت انجام بشه و یا باآگاهی اونا توی گروه مربوط ه.
بازی بوده و فلان هم صرفا یک توجیهه. بازی ای که به فضای سایت کشیده بشه، قوانین ش رو بشکن ه و به یک انسان به واسطه ی اون توهین بشه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

کاربر مربوطه بن شد، خیلی هم خوب.
برخورد با مدیران داخلی چگونه خواهد بود؟

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یکی از دلایل پیشرفت کشورهایی مثل ژاپن و کره استعفای مقامات پس از مشخص سدن گند زدن هست.

حالا ما نمیدونیم کی چی کار کرده اصلا ولی این بالایی ر. تو همین فروم زیاد خونده بودم گفتم بنویسم

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

فکر نمیکنم مسئله چندان هم کوچیک بوده باشه. اولین بار نیست که میبینیم یه عده امورات بیرون از سایتشون رو میکشونن به تاپیک های پربازدید سایت و قوانین هم کوچکترین اهمیتی براشون نداره. هیچ برخوردی هم هیچوقت انجام نشده. اگر همین کار رو چندتا کاربر جدید انجام میدادن قطعا جور دیگه ای برخورد میشد. فکر نمیکنم اکثریتِ کاربران سایت، به همون عذرخواهی ساده راضی باشن :) وقتی مدیرها قوانین رو رعایت نمیکنن، شما چطور میتونین از کاربرِ جدید انتظار قانون مداری داشته باشین؟!

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از GCD :
از دید من، ماجرا یک شوخی بچگانه بوده با افرادی که جنبه کار رو نداشتن

من درراستای همین انتقادات و حمایت از تیم داخلی توی این شرایط سخت تامین تیم مدیریت!خواهش میکنم از کاربران محترم که

واقعا توجه کنید به حرفای مدیرکل و سعی کنید جنبه ی کار رو داشته باشید!"""-:

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
جریان رو جوری تحریف نکنید که کسایی که نبودن فکر کنن چه خبر بوده و مدیرا چیکارا کردن!
یک کاربر اون پست رو داده، نه مدیرا
پس نمیشه گفت "وقتی مدیرا قوانین رو رعایت نکنن فلان"
و میبینید که با کاربره هم برخورد شد
کاربر اون پست رو داد و دیدیم که دوتا داخلی هم تاییدش کردن. به جای اینکه اون پست رو خلاف قوانین بدونن و پاکش کنن تاییدش کردن. این خودش رعایت نکردنِ قانونه.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام.

ضمن تشکر ازین که وقت گذاشتید و بررسی کردید، آقای فرشید میشه مدارکی رو که دیدین رو اینجا قرار بدین تا همه صحتش رو تایید کنیم ؟!! چون نمیدونم از چه مدرکی صحبت میکنید که حرف‌های فاطمه رو تحریف میدونین. :‌)

بنده جزو گروه جرئت حقیقت نبودم، یه عبارت زشتی توسط مدیر داخلی در حرف بزن نوشته بود و عمل قبیحی در ازای کارت شارژ، زیرش یه پسره نوشت : قیمت چند، زیرش با چن دتا پست و واکنش دیگه یه دختره‌ی 14 ساله نوشت : من و امثال من خیلی چیزا رو نمیدونیم این سایت داره عامل فساد میشه زیرش مدیر داخلی دیگه شماره کارت شارژ (کاری ندارم درست بوده یا نه!) گذاشت ..

زیرش من نوشتم : یکی به جناب مطهری خبر بده بیاد مدیر داخلیاشو جمع کنه .. زیرش نوشتند جرئت حقیقت و بنده هم معترض شدم جرئت حقیقت بهانه‌ی خوبی ـه برای بیان کارهای زشت ـه، کاربر دیگه من رو به قبیح ترین صورت به باد فحش گرفتند، مدیران داخلی هم جای حذف پست، ازش تشکر کردند، بعدا کاشف به عمل اومد فحش دادن هم جزو جرئت بوده تو همون گروه! :) یعنی مدیر داخلی شما تو بازی جرئت حقیقتی شرکت میکنه که توش یکی باید بیاد یه کاربری فحش بده. :)

الان میشه شما مدارک رو نشون ما هم بدین ؟!! و آیا به نظرتون این با معذرت خواهی خلاصه میشه ؟ به بچه اسبب بازی میدین گریه نکنه ؟ :‌)

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از GCD :
مورد اول، "توهین" به یکی از کاربرا بود که کاربر مربوطه بن شد
نمیشه الکی گفت "این کار توسط مدیران داخلی سایت انجام شده" چون همچین چیزی نبوده طبق مدارکی که من دیدم

مدیرای داخلی عذرخواهی کردن و می کنن، و خودشون هم آگاهن که کار خلاف عرفی انجام شده
اما عزل؟ استعفا؟ سر همچین مساله کوچکی؟ هرکسی از دید خودش مساله رو میبینه، از دید شما[nb]×××[/nb] مدیرای داخلی باید بخاطر دوتا لایک به اشد مجازات محکوم بشن ولاغیر
از دید من، ماجرا یک شوخی بچگانه بوده با افرادی که جنبه کار رو نداشتن و باید عذرخواهی بشه و میشه این کار

ولی هیچ توجیهی نمیتونه موجه این باشه که دوتا مدیرداخلی عزل بشن، اونم مدیرای فعال توی این زمانی که نمیشه یه تیم خوب ساخت که با کوچکترین مساله ای قهر نکنه و استعفا بده[nb]منشن شخص خودت[/nb]

برخورد با مدیران داخلی اینگونه بود که بهشون گفتیم کار خیلی بدی کردید که اون پست رو نادیده گرفتید، اشتباهشون رو قبول کردن و عذرخواهی کردن. کاربر خطاکار هم بن شد. تمام.

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نورا. :
عدا کاشف به عمل اومد فحش دادن هم جزو جرئت بوده تو همون گروه! :) یعنی مدیر داخلی شما تو بازی جرئت حقیقتی شرکت میکنه که توش یکی باید بیاد یه کاربری فحش بده. :)
:‌)
تا مرحله ی "کارت شارژ می گیرم وب میدم " و توجیه جرئت حقیقت برای من قابل هضم بود ، ولی اصلا نمی تونم بپذیرم سر یه بازی با اون وضع فجیع به یه کاربر توهین بشه .. اون عبارت زشت و قبیح و بازهم توجیه جرئت حقیقت به من این حس رو میده توسط مدیران داخلی و هم بازی هاشون احمق فرض شدم/ یم.
چطور یه مدیر داخلی می تونه احساس مسئولیت نکنه در قبال پست اون کاربر ، در حالی که خودش هم در اون بازی شریک بوده ؟!
اگر درست خاطرم باشه من لایک مدیر داخلی رو به اون پست دیدم . لایک چه مفهومی جز تایید می تونه داشته باشه ؟!

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از GCD :
مورد اول، "توهین" به یکی از کاربرا بود که کاربر مربوطه بن شد
نمیشه الکی گفت "این کار توسط مدیران داخلی سایت انجام شده" چون همچین چیزی نبوده طبق مدارکی که من دیدم

مدیرای داخلی عذرخواهی کردن و می کنن، و خودشون هم آگاهن که کار خلاف عرفی انجام شده
اما عزل؟ استعفا؟ سر همچین مساله کوچکی؟ هرکسی از دید خودش مساله رو میبینه، از دید شما[nb]×××[/nb] مدیرای داخلی باید بخاطر دوتا لایک به اشد مجازات محکوم بشن ولاغیر
از دید من، ماجرا یک شوخی بچگانه بوده با افرادی که جنبه کار رو نداشتن و باید عذرخواهی بشه و میشه این کار

ولی هیچ توجیهی نمیتونه موجه این باشه که دوتا مدیرداخلی عزل بشن، اونم مدیرای فعال توی این زمانی که نمیشه یه تیم خوب ساخت که با کوچکترین مساله ای قهر نکنه و استعفا بده[nb]منشن شخص خودت[/nb]

برخورد با مدیران داخلی اینگونه بود که بهشون گفتیم کار خیلی بدی کردید که اون پست رو نادیده گرفتید، اشتباهشون رو قبول کردن و عذرخواهی کردن. کاربر خطاکار هم بن شد. تمام.

من توضیحات و مدارک لازم رو در مورد ادعام به نیلوفر ارائه دادم، اصلا نگران این قسمت ماجرا نباشید.

اما این که این جا یه سایت شخصی ست و شما هر طور که "دل تون بخواد" اداره ش می کنید ، این حق شماست و پذیرفتنی ست. اما حداقل صادق باشید. :)

"مسئله کوچیک" هم باید از نظر شما تعریف شه ما بدونیم دقیقا چی ه.
کاش این "مسئله ی کوچیک" دلیل استعفا رو همون موقع علنی می گفتین که کل کاربرا آگاه بشن.

×دیگه هم حرفی نیست. ولی این طور رفتارا قطعا مانع رسیدن شما به اهدافی می شه که برای سایت تون دارین. :)

به نقل از Fateme.RMA :
کاربر اون پست رو داد و دیدیم که دوتا داخلی هم تاییدش کردن. به جای اینکه اون پست رو خلاف قوانین بدونن و پاکش کنن تاییدش کردن. این خودش رعایت نکردنِ قانونه.
و این که آیا یک مدیر رکیک ترین لفظ ممکن رو لایک می کنه یا پاکش می کن ه؟ قطعا پاک ش می کن ه یا حداقل دیسلایک می ده یا با اغماض کلا کاری به کارش نداره.
چه وقت یک مدیر یک پست با رکیک ترین لفظ ممکن رو لایک می کنه؟ هر وقت در جریان باشه که اون پست یک "شوخی (؟) یا یک بازی(؟)" ست.
پس دوستان نگن نمی دونستن و فلان. گذاشتن اون پست توهین هم جزوی از بازی جرئت و حقیقت بود. من با اونی که با اکانت ش پست گذاشتن حرف زدم.

× اول این که چون اومدین گفتین نمی دونستن و فلان علنی گفتم.

بالا