• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران كل و ارشد

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : انتقاد از مديران كل

من شناختی نسبت به پویا.م نداشتم، اما با توجه به همین پست های 2-3صفحه ی آخرش تو تاپیک بقلی باید استاتوس مدیریتش گرفته شه و عزل شه. به هیچ وجه مدیریت بلد نیست، حتی ابتدایی ترین اصول مدیریت رو رعایت نمی کنه (دست بردن های الکی و بیخودی تو پست بقیه کاربرا) و از طرز حرف زدن و پستاشم کاملا" مشخصه که هنوز به بلوغ لازم برای مدیریت کل تو فروم نرسیده.

(اشاره کنم که من هیچ برخوردی تا حالا باش نداشتم و هیچ مشکل و خصومت شخصی ای ام باش ندارم، به نظرم کاربره خوبی ام بود.)

به صرف اینکه یک آدم میتونه تو کارای فنی کمک کنه نباید مدیر کل شه. (اگرم اینطور نبوده!، به هر حال چیزی که الان شاهدش هستیم یک مدیر کل نیست.)

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺍﺯ ﻣﺪﻳﺮﺍﻥ ﻛﻞ

با حرف امیر موافقم
صلاحیتی که برای یک مدیر کل لازمه رو به عنوان یک کاربر ساده در طرز برخورد و نحوه ی عمل ایشون مشاهده نمیکنم

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

برای این که موافقت ُ اعلام کــُنی لازم نیست پــُست بدی اون شست سبز رو به بالا رو که روش کلیک نکردی کلیک کــُنی کفایت میکــُنه..!

ضمن ِ این که این تاپیکم عین اون تاپیک بقلی بازیه..! تو استخر خالی شنا میکــُنیم.. متاسفم..!

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

دیگه قابل تحمل نیست .بعد 4 سال اولین باره که من انقدر از یک مدیر پستای بد دیدم.اینقدر بد که حتی دیس لایک هم جواب نمیده .قراره ایشون همینطور ادامه بدن؟

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

از مدیران کل سابق و قدیمی تر ملتمسانه خواهش میشود که در انتخاب مدیر ، دقت کافی را به خرج دهند

با تشکر

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

مگه به بیستو اندی شست رو به پایین توجه شد که حالا اینجا توجه بشه
ماهم داریم با این گاردی که مدیریت گرفته وقتمونو تلف میکنیم
مدیریت داره میگه فقط منم که میفهمم و اصلا اشتباه نمیکنم و حاضر به پذیرش هیچی نیست
دوستم بخاطر این رفتار مدیران از اومدن به اینجا دلسرد شدش
این رفتار شایسته ی پستی که دراون قرار دارند نیست

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

من اصن کاری ندارم اختلاف چرا به وجود آمد.چون تو اون حدی نیستم که بگم مثن فلانی میتونه داخلی باشه یا نه.
:
)
بحثم به عنوان فقد یک کاربر و مدیر یک انجمن که احساس مسئولیت داره اینه که مدیر کل باید آرامش بیشتری میداشت.کلا طرز برخورد ایشون به عنوان مدیرکل درست نبود
وکلا این جو رُ تو بقیه مدیر هاایجاد میکنه:آره ما عم میتونیم.وختی از ما بزرگترش کرد ما چرا نتونیم؟ :|
کلا منظورم اینِ تزِ غلط میدن...کاری میکنن مثن خود شاخ پنداری زیاد بشه.
این فقد صرفن یک نظر بود.و یک انتقاد.به عنوان یک کاربر.
:)
امید وارم به شخص ایشون بر نخوره.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

باقى ِ مديرا افتخار نميدن جواب بدن؟
جناب ِ مطهرى ميشه لطف كنين يه توجهى نشون بدين؟
كاش ميشد مثلا منشن كرد :rolleyes:

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

جواب که، خب :-?
به لحن مدیر اعتراض دارید و اعتراض رو هم گفتید، دیده هم شده و توی برخوردهای آتی مسلما درنظر گرفته خواهد شد
انتقاد جواب نداره، بخصوص درباره چیزی مثل لحن که سلیقه ای هست
انتقاد ترتیب اثر داده شدن داره که مسلما خواهد شد

• لایک
امتیازات: ibtkm

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

خب ميتونن بيانش كنن نميتونن؟
ميتونن بيان بگن همينايى كه شما الان گفتين ُ نه؟
اينا بى توجهيه خب!

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

لطفا در انتخاب مدیران به هیچ وجه لیاقت افراد را در نظر نگیرید و 10-20-30-40 کنید بین کاربران و مدیر را انتخاب کنید.
همچنین اگر مدیر انجمنی ارتقا پیدا کرد باز هم او را هم زمان مدیر انجمن و مدیر کل کنید تا شانس مدیر شدن بقیه ی کاربران صفر شود.
در این سایت بشار اسد ها داریم در حد المپیک لندن.

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
جواب که، خب :-?
به لحن مدیر اعتراض دارید و اعتراض رو هم گفتید، دیده هم شده و توی برخوردهای آتی مسلما درنظر گرفته خواهد شد
انتقاد جواب نداره، بخصوص درباره چیزی مثل لحن که سلیقه ای هست
انتقاد ترتیب اثر داده شدن داره که مسلما خواهد شد
=))
جواب یعنی اینکه طوری با ایشون برخورد کنید که دیگه اگر کسی مدیر شد هوا برش نداره که هر طور خواست یا همه صحبت کنه.
ایشون توهین کردن به کاربرا و شما میگید لحن یه چیزه سلیقه ای هست ؟ واقعا اینه جواب؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من به دلایل شخصی نمیخوام وارد بحث بشم برای همین چیز زیادی نمیگم.

اما به نظرم این اتفاقات و بحث‌های اخیر به عنوان یک تجربه میتونه باعث بشه مدیران دقت عمل بیشتری تو رفتارشون به خرج بدن. به هرحال روزی به خود منم این چیزها (بداخلاق ... توهین ... ) گفته میشد. البته الانم میگن ولی خب فکر نکنم مثل قبل باشه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از جام طلا :
=))
جواب یعنی اینکه طوری با ایشون برخورد کنید که دیگه اگر کسی مدیر شد هوا برش نداره که هر طور خواست یا همه صحبت کنه.
ایشون توهین کردن به کاربرا و شما میگید لحن یه چیزه سلیقه ای هست ؟ واقعا اینه جواب؟
الان این "هوا برداشتن" نیست، پست های سابق پویا رو بخونید میبینید همیشه اینطور بوده، تنها چیزی که تغییر کرده اینه که یک لوگو زیر اسمش اضافه شده که حساسیت ها رو کمی بیشتر می کنه، اما مشکلی که پیش اومده یک تغییر ناگهانی در انتظارات بوده که با سرعت تغییر در روش همخوانی نداشته و از اختلاف این دوتا، چیزی که مشکل نامیده میشه به وجود اومده
یه همچین حالتی (آبی = رفتار، صورتی = انتظارات، سبز = اختلاف و ناهماهنگی این دو فاکتور)
91551331768632425415.png

چیز سلیقه ای هم برداشت از لحن رو گفتم، که مسلما سلیقه ای هست! ممکنه تو به من فحش هم بدی و من ناراحت نشم اما به یکی دیگه یک حرف کوچیک بزنی ناراحت بشه، این یعنی سلیقه ای

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

بچه‌ها شما اومدید از رفتار و برخورد من انتقاد کردید، و منم تو اون تاپیک عذرخواهی کردم و دارم سعی می‌کنم که در آینده لحنم طوری نباشه که احساس کنید دارم بی‌احترامی می‌کنه. دیگه چی تضمینی بدم؟

خب حالا بنده اجازه دارم مثلا نظرمو درباره‌ی یکی از انتقادا بگم؟ اجازه دارم از خودم دفاع کنم؟
به نقل از lof :
اما خطاب به مدیر کل جدید عزیز

تو یه کُدری خب؟ یه کُدر الزاما یه سخنران فرهیخته نیست

كُدت رو بنويس
سروش، شما می‌تونی از بنده انتقاد کنی. می‌تونی بگی لحنت خوب نیست. می‌تونی بگی از کارات راضی نیستم. می‌تونی بگی از قیافت خوشم نمیاد. می‌تونی بگی چرت می‌گی. هر چیزی می‌‌تونی بگی و با هر لحنی بگی، حتی توهین، و بنده باید با آرامش و بدون توهین پاسخ بدم. درست؟ اگه ناحق می‌گم بگو ناحق می‌گی و دلیلتم بگو.

ولی، ولی، این دلیل نمی‌شه من به کسی که داره توهین می‌کنه تذکر ندم که توهین نکن!

شما الان داری توهین می‌کنی، و بنده به دوست صمیمیم هم اجازه نمی‌دم اینطوری که شما داری صحبت می‌کنه صحبت کنه! پس لطفا درست صحبت کنید.

و چیز دیگه‌ای که می‌خواستم بگم درباره‌ی وظایفم بود. تعیین وظایف من، برعهده‌ی شخص شما نیست! :D پس لزومی نداره وظایفم رو بهم بگی. شما اگه انتقادی نسبت به عملکرد من داری بکن. بگو اصن این چه کاری بود کردی. ولی اینطوری نباید بگی.

الان اگه لحنم بد بود، بگید بد بود و توضیح هم بدید که چرا بد بود.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

بله من هم با اینجا موافقم که لحن برخورد سروش مورد داشت
البته جو بحث متفاوت و البته باز هم اجازه ی توهین و برخورد کنایه آمیز باهمو نداشتیم
اما در مورد مطلب تعیین وظایف حرف شما درسته اما توجیه عمومی برای انتخاب شما در جایگاهی که حضور دارید توانایی کد نویسی هستش که این باعث میشه بنظر هیچ کس نیاد که شما صلاحیت عمومی کسب جایگاهتون رو کسب کردید و اینکه دروظایف دیگه نقش ایفا میکنید کو در جایگاهی که بچه ها صلاحیتتونو برای حضور درش نپذیرفتن ظاهر میشد برای افراد قابل قبول نیست و اینگونه برخورد ها کاملا قابل پیش بینی هستش

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از White Lord August :
بله من هم با اینجا موافقم که لحن برخورد سروش مورد داشت
البته جو بحث متفاوت و البته باز هم اجازه ی توهین و برخورد کنایه آمیز باهمو نداشتیم
اما در مورد مطلب تعیین وظایف حرف شما درسته اما توجیه عمومی برای انتخاب شما در جایگاهی که حضور دارید توانایی کد نویسی هستش که این باعث میشه بنظر هیچ کس نیاد که شما صلاحیت عمومی کسب جایگاهتون رو کسب کردید و اینکه دروظایف دیگه نقش ایفا میکنید کو در جایگاهی که بچه ها صلاحیتتونو برای حضور درش نپذیرفتن ظاهر میشد برای افراد قابل قبول نیست و اینگونه برخورد ها کاملا قابل پیش بینی هستش
بنده نمی‌دونم که چه کسی به شما (‌ منظورم شما، سروش، علی و .... ) گفته که وظیفه‌ی بنده محدود به کدنویسی و کارهای فنیه. هیچ کسی از مدیران کل صریحا به بنده نگفته که پویا! وظیفه‌ی تو صرفا کار فنیه!
ما یک تصمیم گرفتیم. درنا سر کلاس بود. از مدیران کل دیگه هم کسی نبود. کسی باید پاسخ‌گو می‌بود دیگه؟ و گرنه می‌گفتید مدیران جواب انتقاد نمی‌دن. بنده هم اومدم جواب دادن. حالا چه قانع کننده چه قانع‌ناکننده. ینی فلسفه‌ی اینکه بنده تو اون تاپیک توضیح می‌دادم همین بود.

درباره‌ی وظایفم. بنده ۳ ۴ روز از منصوب شدنم نمی‌گذره. بنده یه سری ایده دارم که هنوز مطرح نکردم و دلیلش این بود که ابتدا خواستیم موضوع مدیران داخلی رو حل کنیم. درباره‌ی ایده‌های دیگه مثلا ایده‌های مطرح شده تو اتاق فکر، نظرم رو می‌گم که بتونم تاثیر مفیدی داشته باشم. راضی بودن کاربرا از من، به راضی بودن از رفتارم و راضی بودن از عملکردم برمی‌گرده.

من درباره‌ی رفتارم عذرخواهی کردم و قرار شد این موضوع در آینده بهبود پیدا کنه.
درباره‌ی عملکردم، با توجه به اینکه مدت کوتاهی از منصوب شدنم می‌گذره، نمی‌تونم درک کنم و برام غیرقابل هضمه که چطوری درباره‌ی عملکردم نتیجه‌گیری می‌کنید.

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از پویا م :
خب حالا بنده اجازه دارم مثلا نظرمو درباره‌ی یکی از انتقاما بگم؟ اجازه دارم از خودم دفاع کنم؟سروش، شما می‌تونی از بنده انتقاد کنی. می‌تونی بگی لحنت خوب نیست. می‌تونی بگی
آقای مدیر انتقام؟عجب... :rolleyes:
× پویا: با عرض معذرت بابت ادیت! چون ارزش پست دادن نداشت. منظورم "انتقاد" بود نه "انتقام" . اشتباه املایی بود.
به نقل از پویا م :
الان اگه لحنم بد بود، بگید بد بود و توضیح هم بدید که چرا بد بود.
هرکسی میتواند به هر لحنی سخن بوید مانند بنده که کتابی می سخن ام. :D
اما این سوالی که شما پرسیدید عجیب است.

اگر لحن شما بد است به شما می گویم که لحن ات بد و زشت استو این شمایید که باید بگویید چرا لحنتان بد است و توضیح دهید نه بنده!

و در آخر می خواهم به عنوان یک فرد بی طرف این را بگویم:

من نه مخالف مدیر بودن آقای پویا.م هستم و نه موافق . زیرا هیچ شناختی از ایشان ندارم. اما این شعار من است: یک سرباز می تواند امپراتور شود و تاریخ این را اثبات کرده.
همان طور که گفتم بنده بی طرف هستم و فقط تفکرات خود را بیان می کنم. اما خطاب به کسانی که مخالف اند و فکر می کنند گزینه ای بهتر از آقای پویا.م وجود دارد..درست است! وجود دارد اما همه می توانند بهترین باشند،شما فرصتی به این نو مدیر بدهید و عملکرد ایشان را ببینید همان گونه که گفتم یک سرباز می تواند امپراتور شود.
اما من توصیه ای به شما می کنم: سرباز بمانید ولی پادشاهی کنید.
موفق باشید.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

گروه "مدیران بازنشسته " هدفش چیه ؟ کیا توش عضون ؟

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

به نقل از Dr.Eniac :
گروه "مدیران بازنشسته " هدفش چیه ؟ کیا توش عضون ؟

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=groups;sa=members;group=61
بعداً نوشت: تو لینک جفتش هست دیگه.

بالا