• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاپيك انتقاد از مديران انجمن ها

آيا با ايجاد اين تاپيك ها موافقيد؟

• بلي

رای‌ها: 75 89.3%
  • خير

رای‌ها: 3 3.6%
  • ممتنع

رای‌ها: 6 7.1%

• رای‌دهندگان
    84
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : تاپيك انتقاد از مديران انجمن ها

به نقل از قاف :
اگر دقت کنی من دارم میگم این تشخیص اشتباهه! فرقی نداره تشخیص مدیر مربوطه‌س یا هرکس دیگه! مگه اینکه تو قوانینتون حق اعتراض رو در نظر نگرفته باشید که در اونصورت باید بشینیم درمورد نظام‌های حاکمیتی بحث کنیم!

نقل‌قول مستقیم ازش تو قوانین مثال هم زده شده، این پست من با هیچکدوم از این‌ها یکی نیست! تعریف دقیق نشده، اما فرمودین استفاده از سیستم نقل‌قول و کپی، که هیچکدوم از این‌ها هم نبوده

پس میشه بپرسم، که دقیقا چرا تشخیص میدید نقل‌قول مستقیمه؟ طبق کدوم معیار؟ (جز "تشخیص مدیر مربوطه"! چون اونم باید بر اساس یه چیز مشخص که همه میدوننش تشخیص بده)
من دیدم جوابی داده نشد،گفتم در نهایت خودم یه توضیحی بدم. هر چند مسئولیت این پست با من نیست.
ببینید این کاملا پذیرفته شده ست گاهی وقتا تشخیص ما اشتباهه،همونطور که گاهی وقتاهم ما باید برای شما توضیح بدیم پستتون اشکالی داره. برای همین وقتی شما اعتراض می کنین،اول خودمون و بعد داخلیا مجددا پستتون رو بررسی می کنن و اگر تشخیصمون اشتباه بود،پستتون بازیابی میشه.
وقتی پستتون رو دیدیم،یه قسمتی ـش دقیقا پست قبلی بود،برای همه واضح و بدیهی. برای همین پستتون ویرایش شد.
اگر خودتون همون زمان به ما اطلاع می دادین که این اتفاقی بوده و شما پستی رو کپی نکردین،مسلما ما برمی گردوندیم.
نمیشه یه روند بی خطا رو انتظار داشت،ولی اگر این اعتراضاتتون رو خیلی زودتر و یکم آروم تر بگین،مسلما هم رفع میشه،هم دیگه تکرار نمیشه.

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری
پاسخ : تاپيك انتقاد از مديران انجمن ها

به نقل از Ромина :
سلام
من الان خواستم به خانم ...moOn... پیام بدم و ازشون خواهش کنم که اسم یکی از تاپیکهای روان شناسی رو درست کنن ولی ایشون تقریبا دو ماهه که سایت نیومدن
در این جور موارد ،تکلیف بخش روان شناسی که مدیرش نیست،چی میشه؟؟

+:انتقاد نیست،بیشتر جنبه ی سوال داره
متاسفانه این مدیر بدقولی کرد و در زمان مدیریت انجمن رو ترک کرد.در مدیرگزینی بعدی مدیر رو عوض می کنیم.

بالا