• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاپيك انتقاد از مديران انجمن ها

آيا با ايجاد اين تاپيك ها موافقيد؟

• بلي

رای‌ها: 75 89.3%
  • خير

رای‌ها: 3 3.6%
  • ممتنع

رای‌ها: 6 7.1%

• رای‌دهندگان
    84

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام
پاسخ : تاپيك انتقاد از مديران انجمن ها

بعضی انجمن ها خوابیدن...از دلایلش کم کاری مدیران انجمن هاست ... و همین طور خوابیدن انجمن های جذاب روی تعداد و آمار بازدید از سایت که دغدغه امروز مدیران کل سایت هست تأثیر میذاره.
کم کاری مدیران انجمن ها هم... عموما بخاطر بازدید کم خود اونها از سایته! والا.. مثلا زمان کنکور مدیرهای کنکوری یه مدت ( کم یا زیاد) سایت نمیان اغلب... و خب نه استعفا میدن و نه جایگزینی برای زمان نبودشون انتخاب میکنن. واسه همین بعضی از انجمن هایی ک جذابن و میتونن باعث رونق بخشی سایت بشن کم رنگ و بی استفاده شدن.
و حالا از طرفی انجمن هایی مثل گفت و شنود واقعا ب مدیر نیاز دارن..
و یکی از پاسخ های پرسش "چرا کمتر میاید سایت؟" با نگاهی به فعالیت مدیران انجمن ها ک نقش مهمی در رونق بخشی و مدیریت انجمن خودشون دارن مشخص میشه
به نظرم رسیدگی ب وضعیت و فعالیت مدیران انجمن ها نقش مهمی در احیا بخشی و رونق سایت داره.

××××منظورم تمام مدیران انجمن ها نیست! بلکه فقط عده ای کم کاری میکنند! و هممون شاهد فعالیت خوبه بعضی مدیران هستیم :) ×××

RahaShore

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

چرا بعضی از مدیران انجمن‌ها یا حتی مدیران داخلی و ارشد، بعضی اوقات پست بچه‌ها رو بی‌جهت ویرایش می‌کنند و توش انشا می‌نویسند؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از RahaShore :
چرا بعضی از مدیران انجمن‌ها یا حتی مدیران داخلی و ارشد، بعضی اوقات پست بچه‌ها رو بی‌جهت ویرایش می‌کنند و توش انشا می‌نویسند؟

خب به همین دلیل دسترسی ویرایش پست دیگران به مدیران داده شده...البته تا منظورتون از انشا چی باشهگ.اکثرن در پست ها اعمال مدیریتی میشه و ذیل اون درج میشه که چه عمل مدیریتی صورت گرفته که شبهه باقی نذاره...گاها هم برای پاسخ های کوتاه میذارن ک این مورد رو ما سعی کردیم بگیم کم کنن ولی در کل چیز غیر قانونی نیست..باتوجه به اینکه ثبت میشه عمل ویرایش و مشخصه که کی نوشته...

k.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی

به نقل از Mohammadreza128 :
خب به همین دلیل دسترسی ویرایش پست دیگران به مدیران داده شده...البته تا منظورتون از انشا چی باشهگ.اکثرن در پست ها اعمال مدیریتی میشه و ذیل اون درج میشه که چه عمل مدیریتی صورت گرفته که شبهه باقی نذاره...گاها هم برای پاسخ های کوتاه میذارن ک این مورد رو ما سعی کردیم بگیم کم کنن ولی در کل چیز غیر قانونی نیست..باتوجه به اینکه ثبت میشه عمل ویرایش و مشخصه که کی نوشته...
گاهی تو تاپیک‌ها اصلا حرف می‌زنن با هم تو پست یک نفر. مثلا تو تاپیک حرف بزن.
اگر نقل قول و چت ممنوعه مدیران هم نمی‌تونن طبیعتا (مطمئنا منظورم تذکری که یه مدیر توی یک پست نیست. حرف زدن عادی رو منظورمه.)

• لایک
امتیازات: CPHM
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

منظورتون اینه که مدیرا توی اون پست باهم چت می کنن؟
می تونین لینک اون پست رو به ما بدین؟

k.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
دانشگاه

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
منظورتون اینه که مدیرا توی اون پست باهم چت می کنن؟
می تونین لینک اون پست رو به ما بدین؟
نه، مدیر و یه کاربر. گاهی دو سه تا مدیر و یه کاربر.

&تا صفحه 1600 حرف بزن رفتم ولی پیداش نکردم. احتمالا پاک شده.
جزئیاتش رو خصوصی بهتون اطلاع میدم.

• لایک
امتیازات: z.a97

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

نه راست میگه هست.

ولی خب اون موردی که میگی، بیشتر برای دوستای خودِ اون مدیر اتفاق میفته. و خب طرف هم ناراحت نمیشه.

چت کردن تو تاپیک ها هم، اینجوری عه که پست بدی و چت کنی و این ممنوعه. ولی تو یه پست مدیر و دوستش حرف بزنن، مشکلِ خاصی نداره. اما اگر مدیری با پستِ شما اینکار رو کرد و حرفش جز هشدار و اخطار بود، میتونی ناراحت شی.

k.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
دانشگاه

به نقل از ـفـاتــــ :
چت کردن تو تاپیک ها هم، اینجوری عه که پست بدی و چت کنی و این ممنوعه. ولی تو یه پست مدیر و دوستش حرف بزنن، مشکلِ خاصی نداره.
چت کردن تو یه تاپیک ممنوعه. (طبق قانونی که خود مدیران گذاشتن)
حالا یکی قدرت داره میزنه یه پست رو ویرایش میکنه بازم سوء استفاده از قدرته و بازم چت کردن محسوب میشه.
درست میگم؟

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

به نقل از Mehrad.M :
چت کردن تو یه تاپیک ممنوعه. (طبق قانونی که خود مدیران گذاشتن)
حالا یکی قدرت داره میزنه یه پست رو ویرایش میکنه بازم سوء استفاده از قدرته و بازم چت کردن محسوب میشه.
درست میگم؟
همون طور ک محمدرضا گفت تذکر داده شده و از بعد تذکر دیگ همچین اتفاقی نیوفتاده ( حداقل من ندیدم ! )
به علاوه قبلش هم اگر همچین اتفاقی می‌افتاد با اون پست مثل بقیه ی پست های خلاف قوانین رفتار میشد
پست باقی نمی‌موند و حذف میشد سریعا

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

توي تاپيك حرف بزن من رفتم قوانينش رو خوندم :) و ديدم گفته شده نقل قول از هم بطور مستقيم و غير مستقيم نكنيم كه من چند مورد رو به يكي از مديران گزارش دادم پاك نكردن.همچنين پستايي كه ويرايش ميشن از طرف خودارسال كننده و مي نويسه حذف يا مشابه اينها هم طبيعتا بايد حذف شه كه من مواردي رو ديدم وگزارش دادم به مديرش وپاك نشده.همچنين در قوانين ذكر شده نوشته راجع به سايت نبايد پست داد.بعد مواردي رو گزارش دادم و پاك نكردن و جالبه كه در قوانين از گذاشتن ضرب المثل خيلي كوتاه كه حتي ما در روزمره زياد استفاده مي كنيم و اونقدر استفاده مي كنيم كه حتي تكيه كلاممون شده رو پست مي كنيم چيزي گفته نشده ويكي از مديران پاك مي كنه خيلي عجيبه.
رسيدگي بشه لطفا توسط مديران ارشد و داخلي.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه

به نقل از -_____- :
توي تاپيك حرف بزن من رفتم قوانينش رو خوندم :) و ديدم گفته شده نقل قول از هم بطور مستقيم و غير مستقيم نكنيم كه من چند مورد رو به يكي از مديران گزارش دادم پاك نكردن.همچنين پستايي كه ويرايش ميشن از طرف خودارسال كننده و مي نويسه حذف يا مشابه اينها هم طبيعتا بايد حذف شه كه من مواردي رو ديدم وگزارش دادم به مديرش وپاك نشده.همچنين در قوانين ذكر شده نوشته راجع به سايت نبايد پست داد.بعد مواردي رو گزارش دادم و پاك نكردن و جالبه كه در قوانين از گذاشتن ضرب المثل خيلي كوتاه كه حتي ما در روزمره زياد استفاده مي كنيم و اونقدر استفاده مي كنيم كه حتي تكيه كلاممون شده رو پست مي كنيم چيزي گفته نشده ويكي از مديران پاك مي كنه خيلي عجيبه.
رسيدگي بشه لطفا توسط مديران ارشد و داخلي.
بعد از پست شما من اخرین ارسال های گزارش شده رو نگاه کردم ولی موردی ک توسط شما گزارش شده باشه ندیدم از مدیر انجمنم ک سوال کردم فهمیدم ک مث لینکه پ خ دادین و البته لحنتون هم زیاد مودبانه نبوده
لینک پست ها رو ازش گرفتم و بررسیشون کردم فقط موردی ک حذف زده بود باید حذف میشد وگرنه باقی پست هایی ک لینکشون رو پ خ کرده بودید هیچ مشکلی نداشت و لازم نبود حذف بشن
درمورد پست خودتون هم از نظر من حذفش موردی نداشته ولی ا گ واقعا اعتراض دارید با باقی مدیرا مطرحش میکنیم و در صورتی ک نظرشون چیز دیگ ای بود پست رو بازیابی میکنیم !

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

توي تاپيك مربوطه غير از نقل قول هيچ گزارشي من كنار پستا نديدم!و پ خ زدم..كاربرا قشنگ دارن توي ح ب ها باهم حرف مي زنن مي گن فلاني خوندي لايك بده يا طرف پست ميده جواب اون يكي رو ميده اينها از نظر شما مديران عزيز نقل قول غير مستقيم نيست؟! :)
يا مثلا يه كاربر ديگه پست ميذاره " هركي درجه كاربريش بالاتر باشه لايكاي حرف بزنش بالاتره" يا يه كاربر جديد ديگه پست داده بود" اين سايت فلان" اين راجع به سايت نيست؟ :)
و من كل حرفم اينه كه هيچ حرفي از ضرب المثل عاميانه برده نشده كه نمي تونيم استفاده كنيم و اگر پست من شعر بود قبول مي كردم كه پاك شه.

ميخوام پست م بازيابي شه حتما.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه

به نقل از -_____- :
توي تاپيك مربوطه غير از نقل قول هيچ گزارشي من كنار پستا نديدم!و پ خ زدم..كاربرا قشنگ دارن توي ح ب ها باهم حرف مي زنن مي گن فلاني خوندي لايك بده يا طرف پست ميده جواب اون يكي رو ميده اينها از نظر شما مديران عزيز نقل قول غير مستقيم نيست؟! :)
يا مثلا يه كاربر ديگه پست ميذاره " هركي درجه كاربريش بالاتر باشه لايكاي حرف بزنش بالاتره" يا يه كاربر جديد ديگه پست داده بود" اين سايت فلان" اين راجع به سايت نيست؟ :)
و من كل حرفم اينه كه هيچ حرفي از ضرب المثل عاميانه برده نشده كه نمي تونيم استفاده كنيم و اگر پست من شعر بود قبول مي كردم كه پاك شه.

ميخوام پست م بازيابي شه حتما.
شما اگر با کامپیوتر بیاین سایت حتما امکان کزارش رو دارین ،اگر با گوشی بیاید این امکان رو ندارید ، ولی در هر صورت نحوه ی صحبت کردنتون با مدیر انجمن اصلا صحیح نبوده
شما اعتراضتون برای پست هایی بود ک گزارش کرده بودین و پاک نشده بود ک جوابتونو دادم ، به غیر از اونا مدیران با توجه ب قوانین عمل کردن و پاک شده پست هایی ک خلاف قوانین بوده
اعتراضتون ب کدوم پسته الان !!؟
در مورد درخواستتون من مطرحش میکنم ولی این لزوما ب این معنا نیست ک بازیابی بشه اون پست !

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

خب اين مشكل از سايته كه براي كاربرايي كه هميشه با موبايل انلاين ميشن و تعدادشون هم كم نيست اين امكان وجود نداره.
موارد اين چنيني زياده. :)
هر كسي انتظار داره چيزي كه حقش بوده و خلاف قوانين عمل نكرده به هيچ عنوان پس بگيره.
من فقط بعضي از نكات رو بهش گوشزد كردم اينكه اين مدير انجمن با توجه به پستاش حساس و زود رنج و افسرده به من ربط نداره مسلما. :)

بايد پست من بازيابي شه.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

حالا که شما قوانینو خوندید و انقدرم خوب از حق و حقوقتون مطلعید و روش پافشاری میکنید
این چنتا پستم گزارش بدید!
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1444911.html#msg1444911

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1444719.html#msg1444719

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,84324.msg1444717.html#msg1444717

اولین نتیجه ی مشاهده شده، همچین واکنشی بود که... اوه اوه! چنتا پست خلاف قوانین داشتم... بذار ببینم! چه ایده ی عالی ای! ویرایششون میکنم!

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از قاف :
حالا که شما قوانینو خوندید و انقدرم خوب از حق و حقوقتون مطلعید و روش پافشاری میکنید
این چنتا پستم گزارش بدید!
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1444911.html#msg1444911

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1444719.html#msg1444719

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,84324.msg1444717.html#msg1444717
اولا جاي اين لينكا اين جا نيست شما كه كاربر قديمي هستي چرا قوانين رو نخوندي؟ :)
دوما كه از قوانين تاپيك هست كه نبايد درباره ي هيچ چيز از سايت حرف زد پس پست شما هم اينجا بايد حذف شه. :D :)
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1465802.html#msg1465802

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

من خوب میدونم جای این لینکا اینجا نیست! ولی اگه پستم هم پاک شه که نمیرم بگم باید برش گردونید، ای باندبازای کثیف!

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

من نمي دونم اقاي محترم شما دقيقا اين وسط چيكاره اي كه وقتي از هيچي نمي دوني اظهار نظر ميكني!!!! :))
اگه مديري چيزي بودي حرفت درست. :)
مراقب حرف زدن با بزرگترت باش اميدوارم اينو به زودي ياد بگيري.
كاملا مشخصه مي دونستي :-" :))

من از مديران داخلي عذر ميخوام بايد جوابشونو اينجا مي دادم.
ممنونم اگه پاك شه چون خلاف قوانيه. :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از -_____- :
من فقط بعضي از نكات رو بهش گوشزد كردم اينكه اين مدير انجمن با توجه به پستاش حساس و زود رنج و افسرده به من ربط نداره مسلما. :)
«رفتی با بزرگ‌ترت اومدی» دقیقا گوشزد کدوم‌نکته‌س!؟

كي كي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
SMPD
شهر
krmn
سال فارغ التحصیلی
95

خب مگه نيومده؟ =))
خوبه ماشالا كاربراي قديمي اينجا همه پشت همن و نمي ذارن كه كاربراي جديد فعاليت كنن :)

پستم بايد برگرده.

بالا