• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

به نظر شما هلوكاست حقيقت داره يا نه ؟

• حتما بوده

رای‌ها: 51 34.9%
  • حتما نبوده

رای‌ها: 36 24.7%
  • بوده ولي نه به اين شدت

رای‌ها: 52 35.6%
  • ساير

رای‌ها: 7 4.8%

• رای‌دهندگان
    146

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
پاسخ : هلوكاست افسانه يا واقعيت؟

به هیچ وجه نمیتونیم بگیم که هیتلر میلیونی یهودی کشته !!!
یه اغراق به تمام معناست
کاملا مشخصه که صهیونیستا الان دارن با اتکا به همین مسئله به شدت مظلوم نمایی میکنن
اگه اینطوریه که اسناد قتل عام لهستانی ها به دست استالین که خیلی واضح تر و بیشتر از اینه . پس چرا الان اونا همچین ادعایی نمیکنن ؟
بگذریم
یه سوال اساسی دیگه : آیا فقط تو طول تاریخ ما همین یه نسل کشی داشتیم که امریکا و اسراییل کلیک کردن روش ؟
یه نمونه
..... این قطعنامه در آستانه 27 ژانویه روز جهانی یاد بود هولوکاست به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد رسید. نماینده ونزوئلا در سازمان ملل نیز اگرچه از تصویب قطعنامه حمایت کرده بود اما در مورد سوء استفاده اسرائیل از آن هشدار داد. مارکو پالاویکنی گفت: اسرائیل با توسل به حق دفاع مشروع، هولوکاست جدیدی را علیه مردم فلسطین رهبری می‌کند.
وی که کشورش از مخالفین سرسخت واشنگتن در آمریکای لاتین محسوب می‌شود اقدامات آمریکا در مورد بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی را نیز یک هولوکاست خواند. وی افزود: کشتار هزاران غیرنظامی در عراق که به نام دمکراسی صورت می‌گیرد نیز یک هولوکاست است. نماینده اندونزی در سازمان ملل نیز خواستار اتخاذ اقدامات مشابه در مورد کسانی شد که با انتشار کاریکاتورهایی همانند آنچه در مورد پیامبر اسلام در کشورهای اروپایی صورت گرفت، به اعتقادات دیگران توهین می‌کنند.

منبع و متن کامل

صراحتا میگم که هلوکاست بزرگترین دروغیه که تا به حال شنیدم و کذب محضه

FALCON

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک یونایتد
مدال المپیاد
خیلی دوس داشتم برم لوی تو راه بنزینم تموم شد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طب

هلوکاست صد در صد یه دروغه
در اون زمان فقط حدود شش و نیم میلیون یهودی آشکار یعنی شناسنامه ای وجود داشته البته فکر میکنم عددم درست نیست
اگه کسی میدونه بگه اصلاح کنم
ولی در کل اگر تعداد مهاجرت کننده ها و کشته شده ها و کسایی که به جا های دیگه فرستاده شدن رو جمع بزنیم تعدادش حدود یک و نیم برابر تعداد یهودی هایی که اون موقع وجود داشتن میشه
واقعا یه دروغ بزرگه

ImanHD

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
نفت

من زیاد در مورد این موضوع مطالعه نکردم......حتی در باره ی تاریخ اسراییل هم چیز زیادی نمی دونم .... ولی این صحبت های پراکنده
شما رو تقریبا قبلا شنیده بودم......یه مستند به نام BBC the birth of Israel 2008 رو دیدم ....کسایی که علاقه دارن تماشاش کنن
و با افراد کارشناس در میون بذارن.....تو این مستند عکس هایی هم از یهودی ها و جنازه هاشون نشون میده
:-?

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از ImanHD :
من زیاد در مورد این موضوع مطالعه نکردم......حتی در باره ی تاریخ اسراییل هم چیز زیادی نمی دونم .... ولی این صحبت های پراکنده
شما رو تقریبا قبلا شنیده بودم......یه مستند به نام BBC the birth of Israel 2008 رو دیدم ....کسایی که علاقه دارن تماشاش کنن
و با افراد کارشناس در میون بذارن.....تو این مستند عکس هایی هم از یهودی ها و جنازه هاشون نشون میده
:-?

ببین به جنازه ها اشاره کردم ها !!!
عکسایی که هست جنازه یه مشت آدم لاغر (پوست و استخون) ِ که نشون میده بیماری تیفوس داشتن ! تیفوس حتی از راه جنازه هم منتقل میشه (مثل طاعون) جسد باید سوزونده بشه واسه همین جسد این افراد سوزونده میشد !
حالا درحالی که توی جنگ هم فقطو فقط به این موضوع یعنی سوزوندن جنازه به خاطر بیماری اشاره شد بعد از جنگ دستگاه تبلیغاتی یهود شروع کرد به تبلیغ واسه وجود چیزی که هیچکدوم از سران جنگ در طول جنگ چیزی ازش نگفتن !

sill

Sill
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
حکیم
رشته دانشگاه
بیوشیمی

جنگ ایران و عراق هوکاسته نه کشته شدن یهودی هایی که به مردنشون هم شک وارده...جنگ ایران و عراق خیلی بزرگتر و خونبار تر از هولوکاست ِ تازه اونم اگر وجود داشته باشه پس ما هم باید بریم دنیا رو به توبره بکشیم دیگه؟نه ؟...

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از دختر نقره ای :
جنگ ایران و عراق هوکاسته نه کشته شدن یهودی هایی که به مردنشون هم شک وارده...جنگ ایران و عراق خیلی بزرگتر و خونبار تر از هولوکاست ِ تازه اونم اگر وجود داشته باشه پس ما هم باید بریم دنیا رو به توبره بکشیم دیگه؟نه ؟...

اگر هلوکاستو درست در نظر بگیریم جنگ با عراق در مقابلش هیچی نیست !
اما مسئله اینجا اثبات وجود همون هلوکاسته نه یه بهونه تراشی جدید برای یه کار جدید !

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

نیستش
دلایلش زیاده
بچه هاخیلی هاشوگفتن
و1دلیل دیگش
اگه راسته چراآمریکاواسراییل اجازه تحقیق
دراین موردروبه کسی نمیدن؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

من خودم انکار نمیکنم شاید چنین اتفاقی افتاده باشه. گفتم شاید ولی در ابعاد خیلی خیلی کوچیک.
موضوعی که منو آزار میده اینه که مردم آلمان هنوز دارن غرامت (املاشو درست نمیدونم) هلوکاست رو پرداخت میکنن.
ضمنا" این همه کشت و کشتار انجام میشه چرا تو جهان به این مورد بعد از 70 سال هنوز توجه میشه؟
چرا این موضوع سربسته مونده. یه سری منبع خاص یه اطلاعاتی دادن و دیگه به کسی هیچ اطلاعاتی داده نمیشه + امکان تحقیق میدانی هم وجود نداره.
حتی تو فرانسه امکان اظهار نظر در مورد هر چیزی وجود داره جز هلوکاست.

البته منکر جنایات هیتلر هم نیستم.

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از H O S E I N :
البته منکر جنایات هیتلر هم نیستم.

اگه هلوکاست نبوده ، کدوم جنایت مد نظرته ؟؟؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

یعنی میخوای بگی هیتلر تنها گناهش اگه وجود داشته باشه هلوکاسته ؟

جنگ جهانی که راه انداخت. آلمانی های زیادی به کشتن داد. کشور ما چقدر بدبختی کشید. این همه ویرانی ...

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از H O S E I N :
یعنی میخوای بگی هیتلر تنها گناهش اگه وجود داشته باشه هلوکاسته ؟

جنگ جهانی که راه انداخت. آلمانی های زیادی به کشتن داد. کشور ما چقدر بدبختی کشید. این همه ویرانی ...

آره ! همونو میخوام بگم !
حسین جان توی همین تاپیک هم گفتن و اشاره کردم که هیتلر جنگ جهانی به راه ننداخت ! انگلستان و فرانسه بودن که جهانیش کردن !!!
هیتلر خواهان پس گرفتن سرزمین هایی بود که توی ورسای از آلمان جدا شده بود !
اتریش بدون جنگ و با یک همه پرسی به خاک آلمان ملحق شد ،
همون موقع دولت لهستان داشت بهآلمانی های کشورش ستم میکرد ! جنایات وحشتناکی که عکسهاشو توی یکی از تاپیکا گذاشتم میارم دوباره همینجا میزارم اگه پیداش کنم !
هیتلر برای نجات نژاد پاک آلمانی دست به حمله به لهستان میزنه اما قبلش با روسیه هم پیمان میشه ، روسها از شرق حمله میکنن و آلمان از غرب ! لهستان در 24 ساعت تسلیم میشه و بین روسیه و آلمان تقسیم میشه !
انگلیس و فرانسه که میبینن اوضاع خیته و قدرت اونا زیر سوال برده شده با زیر پا گذاشتن ورسای به آلمان اعلان جنگ میکنن ! دلیلش هم این بود که فکر میکردن بر طبق ورسای ارتش آلمان خیلی ضعیفه ! اما وقتی با زیردریایی های آلمانی توی دریا ، هواپیماهاشون تو آُسمون و نیروی ضرهی فوقالعادشون توی خشکی مواجه شدن دهنشون باز مونده بود !
درواقع هیتلر کاری که کرد این بود ، به جنگی که بر علیهش شروع کردن ادامه داد !!!

مسئله کشور ما کلا متفاوته !!! آلمان ایران رو ویران کرد ؟؟؟ چرا اینهمه خدمتهایی که آلمان به ایران کرد در زمان رضا شاه نادیده گرفته میشه ؟؟؟ همین جاده چالوس رو مگه مهندسان آلمانی نساختن ؟؟؟ راه آهن شمال ، کارخونه های نساجی و ... همه رو آلمانی ها ساختن ! اما ایران بازهم حاضر نشد با آلمان متحد بشه و خب دیدیم که متفقین گرفتنش و این شد که میبینی !!!
اصلا نمیتونی آلمان رو توی این قضیه مقصر بدونی ! بدبختی هیتلر از همین ایران بود ، اگه منابع نفتی ایران در اختیار آلمان میبود سرنوشت جنگ به کلی عوض میشد ...

rainman

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور

مهران نمي دونم نظر تو چيه؟ولي اگه بوده و قطعيه چرا هركي راجع بهش حرف بزنه مي گيرن تو گونيش مي كنن؟اصلا اون يارو كه كتاب نوشته بودو چرا زنداني كردن؟آقا در كوره هارو باز كنن از پلمپ در بيارن موزش كنن؟؟؟

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Rainman :
مهران نمي دونم نظر تو چيه؟ولي اگه بوده و قطعيه چرا هركي راجع بهش حرف بزنه مي گيرن تو گونيش مي كنن؟اصلا اون يارو كه كتاب نوشته بودو چرا زنداني كردن؟آقا در كوره هارو باز كنن از پلمپ در بيارن موزش كنن؟؟؟

علاوه بر اینائی که گفتی کلی دلیل دیگه برای ردش اوردم تاحالا :D

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

ی چیزی:
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!! :D

پس؟

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از damad masoodi :
ی چیزی:
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!! :D
پس؟

اون چیزک میتونه مهارجت اجباری یهودیان که خیلی هم با ناز نبوده باشه !
اردوگاه های کار اجباری که بعدا بهشون اردوگاه مرگ گفتن !
اردوگاه مهاجران یهودی هم همینطور !

خلاصه دلیل زیاد داشتن واسه داستان سازی !

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

درسته نیست ولی تخیل مردمم اون قدر نیست که از هیچ ی همچین چیزی بسازن

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از damad masoodi :
درسته نیست ولی تخیل مردمم اون قدر نیست که از هیچ ی همچین چیزی بسازن

دقیقا تخیلشون اونقدر قوی بوده که برن توی زمین خالی ادعا کنن اینجا قبلا اردوگاه مرگ بوده و نازی ها خرابش کردن ، الان ما یادمونه چه شکلیه بیاین دوباره بسازیمش تا آیندگان بدونن اینجا چه شکلی بوده و شروع کنن همینطوری اردوگاه های دروغی مرگ بسازن چندین سال بعد از جنگ !
بابا نورنبرگ بود که هلوکاستو بیان کرد دیگه ! خب ببین دلیلاشون چی بوده اون مقع قبل از تاریخ سازی ( یعنی زمانی که تاریخسازیشون در این حد افتضاح نبوده ) بیا اینجا بگو دربارشون خیلای راحت بحث میکنیم و همشون قابل ردن !
چه عکسائی که ارائه شده ، چه دلایل و سندهای مزخرفشون !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

هولوکاست بوده دیگه ، مدارکشم موجوده ، فیلمش هست ، عکسش هست ، یه چیزای دیگشم هست (اسماشون الان یادم نیست، ولی هست)

با تمام علاقه و احترامی که برا هیتلر قائلم ، ولی هولوکاست یک اتفاق بود ، خوب یا بدش ، جای بحث داره ، ولی من در وجودش شک ندارم

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
هولوکاست بوده دیگه ، مدارکشم موجوده ، فیلمش هست ، عکسش هست ، یه چیزای دیگشم هست (اسماشون الان یادم نیست، ولی هست)

با تمام علاقه و احترامی که برا هیتلر قائلم ، ولی هولوکاست یک اتفاق بود ، خوب یا بدش ، جای بحث داره ، ولی من در وجودش شک ندارم

خب دنبال همون مدارکیم ! بیار به بچه ها نشون بده لطفن !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Dr.Eniac :
خب دنبال همون مدارکیم ! بیار به بچه ها نشون بده لطفن !
من ندارم مدارکشو ، ولی یه چیزایی تو تیلیویزیونا دیدم و بعدشم یه افرادی مثه "کامبیز حسینی" که من قبولشون دارم ، تاییدش کردن و مدارکشم دیدن و احتمالا" دارن و این مدارک هم اگه کسی بخواد و دنبالش باشه ، بهش میدن ( سازمان ها فک کنم داشته باشن )

بالا