• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

Natsumi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجن
سال فارغ التحصیلی
1402
ما کلاس شیشم یه معلم داشتیم خیییییییلی سخت گیر بود(آقای م....ی)
از اونجا که تعداد زیاد بود یه عده داخل و یه عده بیرون می نشستن
و چون بیرون سرد بود و معلممونم سرمایی...
ما خیلی راحت از روی کتاب می نوشتیم:D

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397
میتونم بگم باحال ترین تقلب عمرم مال همین چند روز پیش بود!
ینی بگم باحال ترین تقلبی که رسوندم!
اونم نه چیزی ک خودم بلدم و میدونم،یکساعت تمام خوندم از روی خلاصه ی کتابی که پیدا کرده بود و مقالع ها!
خلاصه هم کردم تازه اون وسطاش و بحث میکردم این نمیشه!
خیلی بهم حال داد! اصلا حس قدرت و همه چی!
و البته تشکر کنیم از تکنولوژی و ایرپاد و صد البته موهای بلند یار با کلاهش که باعث شد معلوم‌نباشه
و صد البته اون گوشی که تحویل داد
اصن ۱۵ واحد مسترش رو باهم‌پاس کردیم

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
اون روز سر کلاس منی که خودم خدای تقلبم با لحن ترسناکی گفتم دوس ندارم تقلب کنید
و از ناشی بودنشون تو تقلب کردن حرص کشیدم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
هیچوقت عرضه تقلب کردن نداشتم یکبار یکی سره دینی بهم رسوند گفت اشتباه زدی قبول نکردم گفتم نه تو داری اشتباه میگی._.یکبارم میخواستم ب یکی برسونم معلم دید رو برگه من خط کشید:(
ب بابام یبار می گفتم ک مثلا فک کنه چ دختر خوبی داره که تقلب نمیکنه گفت توی جلسه دبیرها یک معلم روشنفکر میگفته بچهایی ک تقلب میکنن نشانه نبوغشونه:|

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
به به بحث شیرین تقلب:RedHeart
ما تو دوره اول سر امتحانای دینی خیلی تقلب میکردیم . یبار دبیره وقت داده بود بخونیم . وقت که تموم شد بلند شد که کتابا رو ازبچه ها جمع کنه که تقلب نکنیم . من سریع بلند شدم و گفتم : شما بفرمایید من خودم کتابا رو جمع میکنم:D
خیلی قشنگ و آروم از هر میزی یه کتاب جمع میکردم . تهشم چون تعداد کتابا به طرز ضایعی کم بود ، کتابا رو گذاشتم لب پنجره پرده رو هم کشیدم .:))
من خودم کتاب دینی ازاون کلاسیا گرفته بودم و کتاب خودمو زیر میزم قرار ندادم:D.ظاهرا خیلی ضایع داشتم تقلب میکردم . دبیره بهم گفت : بهاره جان دخترم کتابت کو؟
منم بلند شدم کتابمو از بین بقیه کتابا پیدا کردم بردم بهش نشون دادم و گفت : باشه برو بشین
و برگشتم و به تقلب ادامه دادم
خلاصه اینکه ما تو دوره اول هدفمون از دینی خوندن این بود که بفهمیم هر مطلبی کجای کتاب اومده تا وقتی کتاب باز کردیم نیم ساعت دنبال نگردیم

آخرین ویرایش:

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
من تو عمرم سه بار تقلب كردم
اولينش كلاس چهارم بودم معلم امتحان ميكرفت نتونسته بودم بخونم در نتيجه كتاب رو با استفاده از قوانين رياضياتى زير ميز باز كردم كه ناگهان به دليل اشتباه محاسباتى يكى از بچه ها لوم داد
دوم كلاس دهم بودم كه فيزيك امتحان داشتيم و من فرمولا رو حفظ نكرده بودم يادم نبود در نتيجه سرجلسه معلم ديد و به مدير گفت و مدير هم ضميمه برگه كرد
سومى امتحان شيمى يازدهم بود كه خواستم يه فرمول ببينم درست نوشتم يا نه ٥دقيقه اول امتحان لو رفتم

در مجموع من تو تقلب استعداد ندارن و خيلى ضايع تقلب ميكنم سال دوازدهم كه نكردم
تقلب هاى انجام شده ٣
موفقيت در تقلب ٠
نمراتم معمولاً ٢٠يا ١٩است

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
ی روش خوب برای تقلب استفاده از پوشه های دکمه داره که مثل شیشه عمل میکنه . وقتی به برگه میچسبونیش برگه قابل خوندنه ولی وقتی از برگه جدا می‌کنی انگار که خالیه . خیلی روش خوبیه کافیه ی بار امتحان کنید
امان من تا حالا فكر ميكردم پسرا اهل تقلبن نگو دخترا از ما بيشترن

mehrshud

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
من تقلب از بقیه رو خیلی کم کردم ولی ...
یه روز پنج شنبه بود که شنبه ش آزمون مبتکران داشتیم
کلاس که تموم شد، من و دوستام دیدیم که در دفتر معاونت بازه، معاون توش نیست، پاسخ نامه ها هم بی دفاع افتاده...
دیگه هممون یکی یه پاسخ نامه ورداشتیم و رفتیم خونه همرو حفظ کردیم.
من که اون آزمون رو ۱۰۰ زدم و حاصلشم یه گوشی تپل مپل آخرین مدل شد، ولی دوستام از رو پاسخنامه هم غلط زدن
ولی یکم ضایع شد، یکی به خاطر اینکه درصد خیلیا از چیزی که تاحالا میزدن بیشتر شد منم خیلی زود از سر جلسه پا شدم، چون جوابابرو میدونستم. یه تعدادی پاسخنامه هم کم اومد

Reyhuneeeh

A Dreamer
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
بیاید ی کم راجب تقلبای قرنطینه طوری بگم براتون
مدرسه ما امتحانای میان ترم و آنلاین و تستی گرفت
ما از قبل سوالا رو تقسیم میکردیم
تهشم هرکی هرسوالی ک حل کرده بود و جوابشو میذاشت
و همه ی پاسخنامه کاملا درست تقدیم دبیرا میکردیم
همین دیروز سر هندسه که کوییز آنلاین طوری بود من درس و نخونده بودم و از ی راه حل دیگه که هیچ ربطی ب درس نداشت رفتم
و همه همونو نوشتیم و دبیرمون پوکر بود کاملا:D

ای فر

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همینجا
سال فارغ التحصیلی
1398
سر امتحان زبان خرداد، مراقبمون دبیر کار و فناوریمون بود و خب زبان هم بلد نبود ...
روی سوال و جوابشو با هم یه جا خوندم برای کل کلاس و خب خیلی شیک و مجلسی تقلب کردیم ...
تر و تمیز ترین تقلب عمرم بود ...

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
جدا از اینکه نمیدونم چطور ممکنه آدم تا حالا تقلب نکرده باشه و واقعا جزء جدایی ناپذیر تحصیله:D
بحث قرنطینه شد
ما یه دبیر ریاضی سخت‌گیر داریم تو مدرسه کلا رو دستش نیست امپراتوری راه انداخته مدیر معاونا همه ازش حساب میبرن...
استاد هر هفته آزمون میگیره ولی تا حالا کلاس آنلاین نذاشته
کلا فقط امتحان میگیره، به آزموناشم میگه میرآزمون ( اول فامیلش میر داره )
ماهم ناچارا یه گروه زدیم به همین اسم میرآزمون دیگه جوابارو میذاریم توش هرکی در سطحی که هست جوابای لازمو برمیداره و میگذرونیم قرنطینرو :/

Dominant

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان استعداد های درخشان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
ببینیم خدا چی می خواد
دبیر کارگاهمون خیلی سختیگره و سوال زیاد میگه واسه همین همه تو امتحاناش تقلب می نویسن (ما بهش میگیم پیتیه) ولی من هیچوقت حوصلشو نداشتم و از رو کتاب می نوشتم. سر امتحان نوبت اول بود که نامرد مرد امتحان تو سالن گرفت واسه همین از رو کتاب نتونستم بنویسم سر امتحان تقریبا داشتم باور میکردم که تو این امتحان یه صفر خوشگل می گیرم که یهو دیدم یکی از دوستام اجازه گرفت و رفت سرویس دومی که اجازه گرفت فهمیدم چه خبره با هزار دوز و کلک اجازه رو گرفتم و رفتم دست شویی اولی نه دومی یه کتاب درست بالای سیفون بود انگار دنیا رو بهم داده بودن، هیچی دیگه ده دیقه ای همشو حفظ کردم و رفتم بیست گرفتم...

Rhainnon

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
المپیاد آزمایشگاه نفر اول
من امسال بیشتر از 10 بار تقلب کردم :/ به خودم افتخار میکنم :*
کلا یه بار دبیر ریاضیمون سر تقلب منو دید / بعد جالب اینجاس که من امتحانم تموم شده بود ولی چون دوستم سر یه سوال مونده بود سر کلاس نشسته بودم تا بهش برسونم . خلاصه چشمتون روز بد نبینه که معلم منو دید و بلند داد زد که جاتو عوض کن . منم جو ادری هبپورن گرفته بودم . بلند شدم برگمو محکم گذاشتم رو میزش و بلند گفتم خسته نباشید . و از کلاس رفتم بیرون :D
کلا همچین آدم پررو ایم . همه بهم میگن

White_Fox

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
پاسخ : تقلب
اعتراف می کنم به بار معلم یه اشتباهی کرد و 2 دقیقه رفت بیرون من تو ردیف راست بود یک جوری تو این مدت تقلب کردیم که حتی تقلب هامون به ردیف سمت راست هم رسید
یه بار هم بچه ها همه با هم دست به یکی کردن سر امتحان اجتماعی کامل به هم می رسوندیم
تقلب برای 2 نفر نیست برای همه ی کلاس هست:D

White_Fox

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
پاسخ : تقلب
اعتراف می کنم به بار معلم یه اشتباهی کرد و 2 دقیقه رفت بیرون من تو ردیف راست بود یک جوری تو این مدت تقلب کردیم که حتی تقلب هامون به ردیف سمت راست هم رسید
یه بار هم بچه ها همه با هم دست به یکی کردن سر امتحان اجتماعی کامل به هم می رسوندیم
تقلب برای 2 نفر نیست برای همه ی کلاس هست:D

shgh.tv

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
98
سر امتحان خرداد مدیریت خانواده:| چون هیچ وقت نخونده بودیمش تقلب میکردیم. من رو برگه کوچیک تقلب نوشته بودم و گذاشتم زیر برگه امتحانم. و خم شده بودم رو برگه که استتار بشه و برگه رو بلند میکردم تندتند مینوشتم، که یه دفعه یه معاون که خیلی هم به من اعتماد داشت اومد بالا سرم. از شدت ترس قلبم داشت میومد تو دهنم. بعد خم شد و دستشو گذاشت رو برگه‌م... یه دستشم گذاشت پشت کمرم... دیگه گفتم تموم... الان میخواد بگه از تو بعید بود و فلان و برگه مو برداره و تقلب‌مو برملا کنه... آخر به مرز سکته که رسیدم معاونه رفت. بعد فهمیدم میخواسته یکی از سوالا رو بخونه:| لعنتی
ولی هیجانش خیلی خوب بود:))

آخرین ویرایش:

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
مگه میشه کسی تا حالا تقلب نکرده باشه؟؟
امتحان ادبیات آخر کلاس نشسته بودیم و از روی هم مینوشتیم همه مون 19/5 شدیم:D
امتحان ریاضی هم با خودکار نامرئی روی تخته شاسیم نوشته بودم:D
آیه های امتحان دینی رو تو دستمال کاغذی نوشتم:))
و......
خوشبختانه همش موفق بوده:)):D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
بعله چه تاپیک خوبی :D
من بیشتر تقلب میدم تا بگیرم (لعنتی وجدانه نمیزاره گند میزنه به نمره آدم)
یبار امتحان ترم مطالعات هشتم مراقب داشت با نفر جلوییم حرف میزد ، من و بغلی داشتیم بهم میرسوندیم و اون نفهمید (من هنوز نفهمیدم چرا) :D
اقا امسال داشتم به دوست گرام که پشت سرم بود امتحان کلاسی شیمی میرسوندم، هر چی میگفتم اونو با اون ضرب کن نمیفهمید معلمه هم از ته کلاس داشت میومد جمع کنه وقت نبود بنویسم براش عدده هم طولانی کی حال داش بخونه اونو هیچی دیگ قشنگ برگشتم انگشتمو گزاشتم رو برگش گفتم اینو ضرب این کن
بیچاره هول کرد گف باشه باشه برگرد توروخدا برگرد معلمه اومد بغلمون من که برگمو داده بودم یه لبحند ملیح زدم و با بغلیم حرف زدم :D
برگه اونم گرف دوستمم مخمو خورد بس که غر زد اخرشم نمرشو گرفت فقط غراش موند :| دستم نمک نداره ک

آخرین ویرایش:
بالا