• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

SAMPADIA.COM

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک
ناظم الدوله سمپادیا

یک خبر خوب! :D یک عکس دیگه هم پیدا شده که با توجه به اسم زیر عکس اطلاعات خیلی مهمی رو پیدا کردیم! ایشون "ناظم الدوله" یا همون معاون های امروزی هستن! B-)
اونا سوار اسب میشدن(!!) و کل سایت رو برای ریشه کن کردن اسپم می پیمودن!! بسیار دلاور بودن و بیشتر همین نظمی که الان داریم مدیونه اوناییم! :D
NAZEM.png

×با اجازه ی دوستان این موضوعو مهم میکنم که اگه یه وقت هرکس از این طرحا داشت اینجا بزاره و دم دست باشه! :)

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"
پاسخ : سمپادیا...

24.gif

1.gif

23.gif

11.gif

1.gif

26.gif

35.gif

اینم از "سمپادی..." به خط میخی! :D

o_o

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد
پاسخ : Sampadia.com

من یه پیشنهاد دارم :
میتونیم به مناسبت بازگشایی مدارس (عجب اتفاق مهم و میمونی! :D) تصاویری درست کنیم با موضوع "درس و سمپادیا" و از این قبیل
مثلا من خودم یه ایده دارم که حالش نیس اجراش کنم (:|
ایده ی من تقریبا هیچ نیازی به فتوشاپ و ... نداره & میشه با کمی خلاقیت و هنر عکاسی انجامش داد :-?

اینطوری که :
با کامپیوتر صفحه ی اول سمپادیا رو باز کنی ... بعد چند تا کتاب بچینی جلوی مانیتور و صفحه رو کامل بپوشونی ... یکی از کتابا رو بدی کنار به طوری که فقط لوگوی بالای سایت دیده بشه

حالا مفهوم عکس چیه؟
مفهومش میتونه این باشه که حتی این همه درس و کتاب هم نمیتونه جلویه رفتن ما به سمپادیا رو بگیره :D

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : SAMPADIA.COM

:D :D :D

نه مفهومش اينه كه اين درس و كتابا باعث شده ما فقط اسم سمپاديا يادمون بمونه و انجمناش يادمون بره :D

اي كاش از خودم يه عكس بگيرم كه بشقاب نهار و لايوان قهوم هنوز روي ميزه و كتاب المپياد كامپيوتر كانون رو هم دارم ميخونم :D
اينجوري معنيش اين ميشه كه هيچ چيزي نميتونه جلوي اومدن ما به سمپاديا رو بگيره :D

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

خدا شاهدِ کارتون زشت ِ ! یه عکس رو برمیدارین با paint توش مینویسین سمپادیا ! یا وقت بزارین درست یه چیزی طراحی کنید ، یا فقط نگاه کنید !

من بلد نیستم ، فقط نظر می دم !
والا !

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

به نقل از همکلاسی !‌ :
خدا شاهدِ کارتون زشت ِ ! یه عکس رو برمیدارین با paint توش مینویسین سمپادیا ! یا وقت بزارین درست یه چیزی طراحی کنید ، یا فقط نگاه کنید !

من بلد نیستم ، فقط نظر می دم !
والا !

این دست که گلتون میگن واقعا همینه ها !!! :D شما اگه همین قدر ارزش قاعل !(غاعل)!!! هستی بیا خودت !!! حداقل با EDITOR موبایل یه عکس بزار !!!
اول خودتون رو درست کنید بعدا بیاین برای اصلاح بقیه نظر بدبد. البته منظور من با بعضی ها هستا !!! و اصلا و ابدا منظورم با ..... نیست!!!

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از شـــایــان M پرور!!! :
این دست که گلتون میگن واقعا همینه ها !!! :D شما اگه همین قدر ارزش قاعل !(غاعل)!!! هستی بیا خودت !!! حداقل با EDITOR موبایل یه عکس بزار !!!
اول خودتون رو درست کنید بعدا بیاین برای اصلاح بقیه نظر بدبد. البته منظور من با بعضی ها هستا !!! و اصلا و ابدا منظورم با ..... نیست!!!

منم با سعید موافقم !
حالا اون عکس هایی که واقعاً خودتون درستش می کنید و به کلمه ی « سمپادیا » طرح می دین جای تقدیر دارن !
حتی عکس های زهرا هم قابل قبول هستند؛ چون حداقل عکسش رو خودش گرفته !
اما باز هم هر چیزی جایی داره !

اما خداوکیلی این که میاین عکس 2 تا چرخ دنده رو ورمیدارین بعد کنارش یک « سمپادیا » می چسبونین دیگه خیلی ضایعست !!!!!

مطمئن باشید هر کسی هم بلده این کار رو بکنه !!! فتوشاپ هم که نشد، به قول خودتون با ادیتور موبایل هم می شه یک « سمپادیا » کنار عکس نوشت !!! :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا