• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

شیـوا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
یه سری خاطرات سبز شیمیایی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سوتی‌ها

عاغا ما یه معلم زیستی داریم ک میشه گفت تنها معلمیه ک کلی ازش حساب می بریم بعد یکی از دوستام ک خیلی این معلممونو دوس داره داشت فوق العاده جدی و مودب باهاش صحبت می کرد ما هم اقدام کردیم ک حواس اینو پرت کنیم خلاصه از پشت سر معلمِ گرام طوری ک کاملا تو میدان دید ساغر[nb]همون دوست اشاره شده[/nb] قرار می گرفتیم اقدام کردیم ب اینکه اداشو موقع حرف زدن با خانوم دراریم و هی دستامونو ب حالت قلب و لاو و این صُبتا درمیاوردیم :)) بعد میدیدیم هی داره می خنده ماعم سرخوش از این که تمرکزشو ب هم زدیم برگشتیم ک بریم تو، دیدیم کل اون مدت معاون ِ گرام پشت سرمون بود :| هیشی دیگه شرف نموند واسمون، تیکه ی جالب ترش این بود ک اونا دقیقا جلو در حیاط وایساده بودن و سر ِ ساعت 12.35 هم بود ک برادران علامه تعطیل شده بودن و همزمان با اون حرکات خوشگل ما از جلو در مدرسمون می گذشتن :))

m.n.k

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
یادش بخیر شیمی بودیم...
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شیمی محض

یه سری داشتم جلو انتشارات مدرسه پیش مشاورمون از معلم عربیمون غیبت میکردم میگفتم بلد نیست درس بده و ... بحث که داغ شده بود یدفعه معلم عربی از انتشارات اومد بیرون بنده خدا هیچی نگفت فقط وقتی اومد سر کلاس ازم پرسید که 12 شدم بعدشم چنان کتفمو گرفت که هنوزم درد میکنه :-ss

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

مکالمه من با بغل دستیم :-"
اون:یکی از بچه هایه کلاس زبان باباش 15 سالش بود زن گرفته
من:خب مامانش چند سالش بوده اونوخت
اون:نمیدونم اون موقع چند سالش بوده ولی الان باباش 35 سالشه مامانش 20 سال
من بعد از دو ثانیه تفکر:=)) :)) :D :-" ابراهیم یه ذره فکر کن بعد گ.و.ه بخور
اون:چرا چی گفتم مگه
من:یعنی انقد خری خوب اینطوری که میگی مامانه پسره موقعه ازدواج جنین بوده که :))
بعدش که فهمید چی گفته دوتایی تا 5 دیقه داشتیم ریسه میرفتیم نمیدونم چرا اون لحظه خیلی جالب به نظرمون اومد.سر کلاس ریاضی هم بود معلم هم گیر حسابی شاکی شد :-"
یه مثلی حس میگه به درک که شاکی شد بوقه ل قش :D

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

امروز کلاس زبان بودم.اومدم با کلاس بازی در بیارم خوراکیمو ب بقیه تعارف کردم.
یکیشون خیلی باکلاس گفت(باتن صدای باکلاس :D) :نه اصلا .دستت درد نکنه . انقد ک صبحانه خوردم دیگه جا ندارم.
من(خیلی واضح):مرسی :D

Mostafa.Ahmadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
زنگان(عرب ها میگویند زنجان)

داشتم از کلاس زبان میومدم،همین که سوار تاکسی شدم درو میخواستم ببندم که دیدم در نمیاد؛گفتم شاید راننده سفتش کرده که کسی نتونه بکوبه درو.بعد هی من زور میزدم هی در نمیومد(این بیماریِ لعنتی [گشادیسم] هم که نمیذاشت برگردم نیگا کنم ببینم در چِشه)
در این بین یه نواهایی میشنیدم که میگفت:آخ دستم آخ دستم...
اولا به این توجهی نداشتم که یهو برگشتم دیدم چه خبره :O X_X ^#^ :-"
هیچی دیگه این بنده خدا تا نشست،من از اون یکی در پیاده شدم که راه اُفُقُ در پیش گیرم...

ولی خیلی سرد بود : | به پیاده رفتنش نمی ارزید

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

رفتيم خونه ي داييم بعد مدت ها زن داييم دستپاچه شد به جايي كه بأمن روبوسي كنه با بچه خودش روبوسي كرد :))

amir gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
عــلامه حلـــــی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من و دوست (بسیار دروغگو)-م در حال مکالمه درباره ی انواع ماهیا:

من: ماهی اقیانوسی خوردی؟ خیلی طعمش عالیه...

اون: آره بابا...تو هر نوع ماهی رو که بگی من خوردم...

من: واقعا :O :O بگو ببینم نهنگ هم خوردی؟؟

اون:آره... :>

من؟طعمش چطور بود؟

اون: مامانم داشت تو قابلمه میپزیدش بویه خوبی نداشت....

من: L-: L-: بعلهههه...

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

اقا من خجالت ميكشيدم اينو بگم چند بار اومدم تايپش كنم منصرف شدم :D
چند روز پيش داشتيم با دوستان ميحرفيديم كه بحث سر اينترنت گوشيا افتاد
يكي از دوستان ميگوفت گوشي من اينترنتش خيلي وقته پول نميندازه {-8
من بهش ميخواستم بگم مگه عمته كه پول نندازه كه گفتم مگه عممه كه پول نندازه X_X
من عمه ندارم :P
ولي خيلي مزحكه دوستان شديم ~X(

نرجس خاتون

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد

یه بار از رستوران اومده بودیم بیرون بعد داشت شعر گل اندام اندی رو میخوند بعد میخواست بگه که انعام گارسون رو بدین به جاش گفت اندام گارسون رو بدین

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

یک معلمی داشتیم

برگشت گفت بچه ها تمرینا رو حل...

یکی سوال پرسید

بنده خدا رشته کلام از دستش در رفت و اینا

یکی دو دقیقه که گذشت و کلاً جو متفاوت بود

با صدای بلند گفت "بکنید" ! :|

ما تا 20 ثانیه به این صورت بودیم ... :O :-\ {-8

که یکی هم برگشت گفت : کی ـو؟ X_X

=)) =)) =))

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

حاج آقای بالای منبر : « سید محمدرضا محسنیان جلیلوند از فعالان سیاسی و ژورنالیسم!!! های معروف که نخواست نامش فاش بشه در مورد یکی از اعضای ... »

Darya-F

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانـــــــگان
شهر
تــــــــهران
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات چینی

امروز زبان 3 درس سوم یه جمله ای داشت که معنی اش میشد اون پسره تحت(under) حمایت عموش هست ;))..بعد حمایت یا همون راهنما جای خالی اش بود..
منم بلند گفتم این جمله یعنی چی؟ :O!!...نوشته" اون پسره زیر عموش هست.."...کلاس رفت هوا اصن یه چیزی :D :D.........

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

یه چند روز پیش کوییز زیست داشتیم.......این خانوم زیست مون از تو کمپل،فاطمی،خانه زیست شناسی سوال نکته ای درآورده بود.........نمره دو تا از بچه های کلاسمون(از اون بچه هایی که ته کلاس میشینن بعد همش اس بازی میکنن)خییییییلی بد شده بود......... رفتم کنار میز خانوممون بعد دفتر کلاسیو از دبیر گرفتم نمره ایشونارو کشف کنم........یکی از همون ته کلاسی ها گفتش که:اِ........خانوم نذارین نمره هارو ببینه!..منم بهش گفتم میخوام نمره خودمو ببینم :-".......(اسمش تو دفتر کلاسی بعد از منه)........یهو داد میزنه.:نهههههههه!آخه من دقیقاً زیر تواَم!

:D

آخرین ویرایش:

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

نیم ساعت داریم بحث میکنیم تو ناهار خوری با دوستان.هی من میگم خسرو راسته هاشم چپ و مسی ک راسته رو هم قراره هاشم بگیره..
بعد نیم ساعت قاطی کردم گفتم "باو هاشم راسته بیگ زاده چپ دیگه قبول؟"
:))خلاصه بعد اندکی فهمیدم چی بلغور کردم و ریسه!

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

1)خالم اومد خونه بعد من طبقه دومم در حیاط باز کرد متوجه شدم بعد اومدم لب پنجره کسی دیده نمیشد برای ابراز وجود لولی بازی مختصری انجام دادم بعد دیدم اوه همکارشم باهاش بوده فهمید من یه کم خل وضعم ...
2)سیگار در دراز مدت باعث پیری زودرس میشه : | من دیگه حرفی ندارم

NT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
NEYSHABUR
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
Amirkabir University of Technology
رشته دانشگاه
computer eng.

روزای ۵ شنبه کلا روزای باحالیه چون همه از رده خارجن سر ضب داشتیم تو کلاس ادبیات درس بانگ جرس رو بررسی میکردیم همون بیت اول بودیم برای دوستان کوچک تر بگم که مضرع این بود: دل بر عبور از سنگ خار و خاره بندیم بعد معلممون گفت ک خاره منطور همون سنگ خاره است و اینا...بعد من یک ساعت داشتم با خودم فک میکردم ک ادم چرا باید سنگ خاره رو باخودش ببره سفر......؟؟؟؟؟!!!! وقتی بیان کردم کلا معلم موند ک من داشتم واسه اینا چی میگفتم.................

بعد زنگ دوم حسابان داشتیم معلم اومد و درس داد و زنگ خورد و معلممون داشت از کلاس میرفت بیرون که دم در یکی از بچه ها ازش سوال پرسید معلم عزیز برگشت تو کلاس....یکی از دوستام ک فک میکرد معلم رفته یهو ضدا رو انداخ سرش بلند
گفت:ضلوااااااااااااااااااااات............یهو برگشت دید معلم هنو تو کلاسه......محو شد کلا.....معلممون فقط در این حد خودشو کنترل کرد ک از کلاس بره بیرون.................

و باتوجه به این ک یک بار dg پیش اومده بود ک باز هم حسابان داشتیم و وقتی معلم رفت بیرون ما همه باهم به در حال انجام حرکات کشسانی گفتیم:اخیـــــــــــــــــــش.............بعد یهو معلم برگشت تو کلاس....یه چیزی گفت و رفت بیرون باز ما همان حالت قبلی ک باز برگشت تو کلاس و خلاضه ۳ با این حرکت تکرار شد............

و یک بار dg هم باز هم ما (البته یکی دو سال پیش) داشتیم با چند تا از دوستان پیاده میرفتیم خونه و چون باز هم اخر هفته بود و ایننا ما هم یه امتحان سخت داده بودیم و بارون هم میومد و خلاضه.......زد به سرمون و شرو کردیم شعرای دوران مهد کودک رو خوندن(البته لازم به ذکر است ک هیچ کس تو خیابون نبود و ما هم بلند نمیخوندیم) که دیدیمیکی از معلم هامون پشت سرمون داره راه میره.......!!!! حالا کاش یه چیز ادم وار میخوندیم.............اون شعره بود ک اخرش میگف:قار و قار و قار وقار......دقیقا در همین قسمت شعر بودیم ک معلم رو دیدیم و..........فقط ایشون سریع خداحافطی کرد و رفت............. h-: X_X X_X

یه بار dg نشسته بودیم با دوستان درباره ی برنامه ریزی امتحانای ترم حرف میزدیم ک مدرسه برامون بد برنامه گذاشته و اینا.....یکی از دوستام گف:خوبه ک ترم ۲ مدرسه برنامه رو برامون نمیذاره........یکی از بچه ها:............پس کی برامون برنامه میذاره......؟؟؟؟ما: =)) =))
(لازمه ک ذکر کنم ما امتحان نهایی داریم........ :D :D)

و باز روزی معلم فیزیک اومد سر کلاس و ما همه پای تخته و دور میز و....روی میز و اضن یه وعضی..........خلاضه معلم درو باز کرد و ما همه با هم هجوم بردوم سمت ضندلی ها ن یکی از رو سر اون یکی و خلاضه............معلم درو بست رفت بیرون.............چند دقیقه بعد اومد تو کلاس................. :D :D

و با تمام این احوال و با تمام این سوتی هایی ک تقریبا همه معلم ها از ما ناامید شدم رف....فقط یک معلم، تاکید میکنم یک معلم داشتیم ک هنوز به ما امید داشت و ما هم خداییش خیلی در اون درس خوب بودیم اون هم معلم فیزیکمون بود .......تا روزی ک در حالی ک داشت درس میداد یهو برگشت یکی از بچه هارو ضدا کرد ک.....دفعه اول کسی ج نداد.....دفعه دوم.....باز هم ج نیومد.....دفعه سوم....یهو دوستم انگار ک از خواب یهو بیدارش کرده باشن گف:بله بله...........!!!! و ما اومدیم ماست مالیش کنیم گفتیم خیلی خسته ایم و از این حرفا........
بعد معلممون چند لحطه به ما نگا کرد.......بعد گفت:پس من وقتی میام به شما ها درس میدم شما ها ضداتون درنمیاد سوال نمیپرسین همتون خوابین............ما همه: نـــــــــه......چرا.......خب سوال نداریم........

و اینگونه بود ک تنها معلم امیدوار هم از ما نا امید شد.....:D

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

کلا سوتی هایی که میدم فوق العاده است ! بگذریم از اونایی که جاش نیست بگم :)) ... اینی که الان میخوام بگم در واقع سوتی هم شاید خیلی محسوب نشه ...
یه روز داشتم میرفتم مدرسه فوق برنامه و اینا حدود ساعت 4 و5 عصر و زمستونم بود .. سوار تاکسی شدم و رفتم به سمت مدرسه . تاکسیه هم یه پیکان بود .. راننده هم سن و سال دار بود تقریبا ... هیچی .. رسیدیم و من کرایه رو حساب کردم .. پا شدم اومدم بیرون .. در رو بستم .. اومدم برم .. که یهو یه چیزی منو کشید عقب ! یه دفعه دیدم بند کاپشنم ( که خیلی درازه ! ) گیر کرده به در تاکسی ! حالا تاکسیه هم همین طوری داره میره منم پشت سرش دارم میدوم ! :)) در همین حال ملت هم دارن هِر هِر میخندن !

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

دیروز از یکی پرسیدم مسی میشناسی؟
گفت که نه مس گران میشناسم
مس گران همکارشه ;;) :))
یه نیم ساعتی خندیدیم!

سرکلاس فیزیک دبیرمون داشت یه چیزی رو توضیح میداد یه یه ربعی اخرش گفت خب بنویسید هرگاه ...
منم یهو گفتم تیتر چی بزنیم؟
بعد همه کلاس منفجر شد...
گویا جواب یکی از سوالای برگه ای بوده که بهمون داده تا حل کنیم:( تیتر نمیخواد که:(
من فکرکردم درس جدیده خب:(

از اون روز به بعد هردبیری میگه خب تیتر بزنین سرسطر همه برمیگردن بهم نگاه میکنن میخندن:(

دل شکسته

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان؟؟؟؟؟!!!!!!!
شهر
نصف جهان
مدال المپیاد
زیست

سر کلاس زبان فارسی بودیم بعد ما معلممون درسای حفظیو درس نمیده به جاش از خط به خطش سوال درمیاره ما هم مینویسیم
بعد یکی از سوالا این بود نوشته ادبی چیست و مخاطب را به چه واکنشی وادار میکند؟
بعد یهو یکی از بچه ها گفت خاک بر سرم #-o[color=black ;))]هیچی دیگه بعدش کلاس رفت :)) :)) رو هوا فک کنم دیگه معلممون از این به بعد برامون سوال نگه :-ss[/color]

بالا