• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پرسش و پاسخ مربوط به فیزیک سال سوم دبیرستان

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : پرسش و پاسخ مربوط به فیزیک سال سوم دبیرستان

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
برای سوم که انقد توصیه می کنن تشریحی کار کنین چه کتابی خوبه؟
سیرتاپیاز؟ :))

بنظر من تا عید تستی درس بخون من خودم این کارو نکردم :|
اینجوری سوالای تشریحی برات گلابی میشه :D
بعد دوران عید سوالای سالای قبل رو دالنود کن اینجوری بهتره چون پاسخش تغییر نکردست
اگه هدفت معدل بالای 19 .90 هه 8-> زمین رو از اول بخون من کم ترین نمرم زمین بود با عمومیها اختصاصی ها رو بالای 19 شدم یا بیست ولی معدلمم رو زمین و عربی خیلی کم کرد متاسفانه
معدلو ازت می پرسن نه نمره ی درساتو L-:
فیزیک کتابو دقیق بخون من دوفصل اول رو کامل از روی کتاب خوندم و حفظیهاتشو خلاصه کردم مثلن نحوه ی بستن سیم تو اشپزخونه ها و ... ولی دوفصل اخر رو تازه تو حیاط حوزه ی امتحانی خوندم :Dخخ تو مثل من نباش 75 صدمی رو هم که غلط نوشتم مال یه سوال حفظی این فصلا بود واسه تست نشرالگو سومو بگیر عالیه
ریاضی من فقط سوالای سال قبلو حل کردم و 20 شدم /m\ من وقت نکردم کتابو بخونم ولی در طول سال دبیرمون خیلی زحمت کشیده بود برای تست خیلی سبز خوبه
شیمی هم چون تستی خونده بود خیلی بهم کمک کرد من خیلی سبز رنگو :Dرو خونده بودم اگه وقت کردی تکمیلی مبتکران رو بخون
زیست من تنبلی کردم چون زیاد فرجه داشتیم X_Xبراش و متاسفانه 18 .5 شدم من کل گیاهی رو نخوندم ;)) ولی سوالاش راحت اومده بود از شانس من :D واسه تست نشرالگو رو بخون
دینی هر چی میتونی بنویس (; :D من بعد امتحان دینی دستم ورم کرده بود :Dبرای من خیلی تاثیر داشت من برگرو دادم میگفتم فوقش 19 میشم ولی 20 شدم دم مصصحش گرم ;))
عربی رو من چیزی نگم بهتره :-"
در کل اینا تجربیات من بودن امیدوارم بهت کمک کنه :) راستی من خیلی زود برگمو میدادم یادمه همه تازه برگه ی دوم بودن من میرفتم بیرون شیمی یه سوالو رد داده بودم پس سر جلسه بشین :)

[quote author=ســــپــــ

• لایک
امتیازات: Sep

FarnaoO:D

Far_Naz
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : پرسش و پاسخ مربوط به فیزیک سال سوم دبیرستان

عاقا یه تاپیک سال سوم نداریم شما بیاین تجربیاتتوتو بگین به ما؟ جدی لازم داریم X_X

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
میشه فرآیند هم حجم و هم فشار رو هم فرآیند هم دما در نظر گرفت؟ :-" چون تبادل انرژی با محیط داریم،گرما از جسم گرم که فرض می کنیم سامانه باشه به محیط داده میشه به هر حال.
ممکنه این سوال ناشی از فراموشی مبحث باشه :-"

AliSh99

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
میشه فرآیند هم حجم و هم فشار رو هم فرآیند هم دما در نظر گرفت؟ :-" چون تبادل انرژی با محیط داریم،گرما از جسم گرم که فرض می کنیم سامانه باشه به محیط داده میشه به هر حال.
ممکنه این سوال ناشی از فراموشی مبحث باشه :-"

:eek@:-|

نه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
چرانه؟ مگه همه ی اجسام سعی نمی کنن به حالت تعادل برسن؟ تو این دوتا فرآیندم محدودیتی نداریم یعنی باید ب حالت تعادل برسن

nfsi

در چشم هاى من دقيق نگاه كن هيچ چيزى نيست جز تو
نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
:/
سال فارغ التحصیلی
99
سلام میشه ی منبع خوب درسنامه برای فیزیک یازدهم معرفی کنید

• لایک
امتیازات: Sep

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99
سطحش پایینه؟

nfsi

نام مرکز سمپاد
farzngn 1
شهر
سال فارغ التحصیلی
99

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
میکرو؟اممم خودت اینو استفاده میکنی؟معلمتون کیه اینو پیشنهاد داده؟
میکرو که دارم اوایل بیشتر استفاده می‌کردم فعلا تنبلیم گرفته...! دوستامم میگفتن درسنامش خوبه،از یکی دونفر یازدهم تجربی هم پرسیده بودم گفتن میکرو فیزیک خوبه، حالا باز خود دانی میتونی فایلهای نمونه چندتا کتابو دانلود کنی و با هم مقایسه و بهترین و مناسب ترین و پربازده ترین کتابو برای خودت انتخاب کنی و بخری...

بالا