• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اتحاد در سمپاد؟

• شروع کننده موضوع b.95
  • تاریخ شروع

موافقین که سمپادیا با هم اتحاد دارن؟

• آره،همیشه

رای‌ها: 42 28.4%
  • نه،هیچ وقت

رای‌ها: 9 6.1%
  • یه کم

رای‌ها: 33 22.3%
  • یه کم بیشتر از یه کم!

رای‌ها: 30 20.3%
  • متوسط

رای‌ها: 34 23.0%

• رای‌دهندگان
    148

symphony

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
پیام نور
رشته دانشگاه
کودکیاری
پاسخ : اتحاد در سمپاد؟

من میگم باید باشه :D

marziehd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

می دونم که اگه سمپادی ها بخوان می تونن بترکونن ولی اصولا افراد ضد حال همه جا هستن پس به نظرم متوسط ( رو به بالا ) بهترین گزینه است!!!! :-<

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اتحاد؟؟؟؟؟؟
متحد نیستم با هم
دلیلش هم خود دانش آموزای سمپاد هستن نه کس دیگه [-(

archer

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
علوم پزشکی بوشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

تو کلاس ما همیشه بین بچه ها اتحاد هست اگه یه وقت هم کسی ساز مخالف بزنه بین خودمون حل و فصلش میکنیم. اما بین کلاسا بعضی وقتا افتضاحه بعضی وقتا عالیه مثلا برای جشن قبل عید مدیر مخالفت کرد ماها(کل اولا)تو حیاط تحسن کردیم گفتیم یا جشن یا کلاس بی کلاس :)) :)) :)) :))کلی حال داد آخرشم رفتیم جشن ;)) ;)) ;))

AGHA ALEX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان ماندگار فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمیوکامپیوترتادم مرحله دوم رفتموبرگشتم!!!
رشته دانشگاه
پرستاری

ما نصفه نيمه متحديم خود من هركاري راه مي ندازم 6-7 نفر بيشتر پايه نيستن بقيه هم مي ترسن دليل كم اتحاديمون هم نخاله هان!!!بايد ريششونو بريد!!!!!

• لایک
امتیازات: ALISC

parastoo.r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد

ما موقعی سوم راهنمایی بودیم کلاسمون 18 نفر بود و ب 3 گروه تقسیم شده بودیم کلا لج و لجبازی بود (جنگ های داخلی)اما جلوی معلما ومدیرو کلا عوامل خارجی عمرا پشت همدیگرو خالی نمیکردیم اما امسال (اول دبیرستان )با این ورودی های جدید ی ذره بهمون خوش نگذشت سال های قبل کلی شیطونی(فوتبال بازی کردن تو سالن طبقه 3 .شکستن میز معلم . نصف کردن نیمکت.تحصن جلوی دفتر (بعد از پنجره رو از جا در اوردن )و نواختن موسیقی با در سطل اشغال اونم جلوی دفتر.شکستن لامپ. سوراخ کردن سقف کلاس. دزدیدن طناب از تو دفتر مدرسه و بستن دانش اموزا ب صندلی و انتقال اونا ب کلاس های خالی تو روزایی ک تا 2 بودیم اگه کسی هم سر میرسید میگفتیم داریم برای نمایشمون تمرین میکنیم.و................... اصولا ی فرزانگان بود یه سوم 2)میکردیمو کلاس نمونه مدرسه اعلام میشدیم اما الان......

سجاد بسکتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

به نظر من اتحاد در مدرسه شهر های کوچکتر بیشتره >:D< چون بچه ها کمتر درس می خونن و بیشتر به فکر دوستاشونن ولی در شهر های بزرگ بچه ها فقط به فکر درسشونن .

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

مام بد نيستيم....ولى سر پيچوندن وامتحان كنسل كردن واردو واينا...

برابرگه سفيد دادن واينا يعنى :-&

يعنى بعضياحاضرنيستن اون امتحان حلال احمره بودا،اونم سفيد بدن.

ولى من ودوسه تا از بچه ها همه سوالا و زديم گزينه سه..!

نمى گم اينطورى خوب ها،ولى فك كن وقتى جرئت ندارن اون امتحان رو هم سفيد بدن ديگه آدم چه انتظارى بايد داشته باشه؟؟؟

دركل راضيم (مجبوريم باشيم)

+لازمه بگم كيا بودن اون ترسو ها...؟ [-(

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اتحاد که هست ولی کمه اینم بخاطر همون سمپادی بودن که لازمه
به نظر من اتحاد داریم در حد متوسط :)

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

من نمیدونم اتحاد رو چی تعریف میکنین ؟ کلاس جیم کردن اتحاد ؟ امتحان لغو کردن اتحاد ؟ این کارو که بچه دبستانم میکنه ! تو مهد کودک هم بعضی وقتا چند نفر دست به یکی میکنن یه نفرو اذیت کنن ! یا اگه کسی خبر چینی کرد حالشو بگیرن
شما هنوز معنای حقیقی اتحاد رو نمیدونین ! من یه بار جایی بودم و صحنه ای دیدم که لازمه بگم ! تو یه دبیرستان معمولی بودم که کار داشتم بعد سر یه کلاس یه دانش آموز میره عکس معلم رو به صورت کاریکاتوری میکشه ! بعد یادش میره پاک کنه. معلم میاد تو عکس رو میبینه بعد میگه کی کشیده ؟ هیچ کس هیچی نمیگه . بعد میگه هر کی کشیده بره بیرون و گرنه به همه این ترم صفر میدم ! همه با هم میرن بیرون !!!! اون ترم تو اون درس همه صفر میشن !!! به این میگن اتحاد !!
الان یه نفر از سمپادی ها حاضره چنین کاری بکنه !! محاله ممکنه ! به یه نفر بگی 0.25 ازت کم میشه سریع میگرخه ، همه چی رو لو میده !!
الان حاضرین به خاطر یه مسئله یا یه مشکل تو مدرسه هیچ کدومتون یه هفته نرین به نشانه اعتراض !! محاله ممکنه که نرین !! چون مامان باباهاتون اجازه بهتون نمیدن که این کارو بکنین ! اون تعدادی هم که اجازه میدن روز بعد اگه معاو.ن زنگ بزنه بگه 0.25 از انضباطت کم میکنم اگه نیای اونا هم میرن ! پس این اتحاد ها که شما میگین بچه دبستان هم داره و زیاد پز دادن نداره !
ما سمپادی هستیم و اهل درس ! و این باعث میشه فقط به فکر درس باشیم و خیلی جاها به خاطر درس همه چی رو فراموش میکنیم ! من خودم سمپادیم و میگم اصن اتحاد نداره سمپاد !

اگه اتحاد داشتین که نمیذاشتین این جوری فاتحه سمپاد خونده بشه !

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از ali 73 :
شما هنوز معنای حقیقی اتحاد رو نمیدونین ! من یه بار جایی بودم و صحنه ای دیدم که لازمه بگم ! تو یه دبیرستان معمولی بودم که کار داشتم بعد سر یه کلاس یه دانش آموز میره عکس معلم رو به صورت کاریکاتوری میکشه ! بعد یادش میره پاک کنه. معلم میاد تو عکس رو میبینه بعد میگه کی کشیده ؟ هیچ کس هیچی نمیگه . بعد میگه هر کی کشیده بره بیرون و گرنه به همه این ترم صفر میدم ! همه با هم میرن بیرون !!!! اون ترم تو اون درس همه صفر میشن !!! به این میگن اتحاد !!
الان یه نفر از سمپادی ها حاضره چنین کاری بکنه !! محاله ممکنه ! به یه نفر بگی 0.25 ازت کم میشه سریع میگرخه ، همه چی رو لو میده !!

به اینم نمیگن اتحاد.....شرمنده ولی اینم نهایتشه....یه سمپادی این کارو نمیکنه چون میدونه که کار درستی نیست....اینکه واسه ندونم کاری یکی بقیه هم تو دردسر بیافتن....اتحاد وقتی لازم میشه که منافع همه در نظر گرفته بشه نه فقط یه نفر خاص و واسه همچین مسائلی....اگه درستش رو در نظر بگیریم باید اون فرد خودش رو لو میاد نه اینکه بقیه رو هم تو دردسر بندازه... :-<

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از .:$_$:. :
به اینم نمیگن اتحاد.....شرمنده ولی اینم نهایتشه....یه سمپادی این کارو نمیکنه چون میدونه که کار درستی نیست....اینکه واسه ندونم کاری یکی بقیه هم تو دردسر بیافتن....اتحاد وقتی لازم میشه که منافع همه در نظر گرفته بشه نه فقط یه نفر خاص و واسه همچین مسائلی....اگه درستش رو در نظر بگیریم باید اون فرد خودش رو لو میاد نه اینکه بقیه رو هم تو دردسر بندازه... :-<
اتحاد وقتی معنا داره که همه جا با هم متحد باشین ! چه سختی چه خوشی . اگه قرار باشه فقط جایی که منافعتون در میونِ متحد باشین که دیگه نمیشه گفت اتحاد ! این اسمش میشه سوء استفاده ! چون هر وقت ببینی به نفعتِ با بقیه متحد شی هر وقت هم که به ضررت باشه بگی به من چه ! این اسمش اتحاد نیس!

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از ali 73 :
اتحاد وقتی معنا داره که همه جا با هم متحد باشین ! چه سختی چه خوشی . اگه قرار باشه فقط جایی که منافعتون در میونِ متحد باشین که دیگه نمیشه گفت اتحاد ! این اسمش میشه سوء استفاده ! چون هر وقت ببینی به نفعتِ با بقیه متحد شی هر وقت هم که به ضررت باشه بگی به من چه ! این اسمش اتحاد نیس!

منم نگفتم فقط منعفت خودم...گفتم همه....شاید تو مدارس وضعی پیش بیاد حالا درسی یا غیر درسی نیاز باشه متحد بشیم و کاری رو انجام بدیم که منافع همه در میون باشه و این واقعا نیازه و صد در صد درست..
ولی اینکه اتحاد تو هرکاری رو درست بدونیم یا حتی به خاطر اطرافیانمون یا حالا دوستان،با هم متحد بشیم تا کاری رو که درست نمیدونیم رو انجام بدیم،این اشتباهه....یه باند تبهکار هم با هم متحد میشن ولی آیا کارشون درسته...مسلما که درست نیست!!

Sisyphus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

ما تا زمانی متحدیم که به درس و موقعیت یه سریا تو کلاس لطمه وارد نشه در غیر این صورت نصف بچه ها جا میزنن
یکی از بچه ها رو به ما و جلوی معلم :ب چه ها من با شمام اما خانوم حق داره خب....

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از .:$_$:. :
منم نگفتم فقط منعفت خودم...گفتم همه....شاید تو مدارس وضعی پیش بیاد حالا درسی یا غیر درسی نیاز باشه متحد بشیم و کاری رو انجام بدیم که منافع همه در میون باشه و این واقعا نیازه و صد در صد درست..
ولی اینکه اتحاد تو هرکاری رو درست بدونیم یا حتی به خاطر اطرافیانمون یا حالا دوستان،با هم متحد بشیم تا کاری رو که درست نمیدونیم رو انجام بدیم،این اشتباهه....یه باند تبهکار هم با هم متحد میشن ولی آیا کارشون درسته...مسلما که درست نیست!!
خب منفعت همه ! الان اگه بگن قراره امسال معلم ریاضیتون فلانی باشه که یکی از بدترین معلم های ریاضی و هیچی بارش نیس آیا بچه هاتون حاضرن به نشانه اعتصاب2 جلسه سر کلاس نرن تا معلم رو عوض کنن !! ینی محاله ممکنه ! اگه بگن هر کی نیاد 0.25 ازش کم میشه فردا همه سر کلاسن !
تازه من سر این که این کار خوب هست یا نیس بحث ندارم ! بحث اتحاد ! اون گروه تبهکار هم اتحاد داره !! ولی من نگفتم خوب یا بد میگم اتحاد دارن که ما ها نداریم !

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از ali 73 :
خب منفعت همه ! الان اگه بگن قراره امسال معلم ریاضیتون فلانی باشه که یکی از بدترین معلم های ریاضی و هیچی بارش نیس آیا بچه هاتون حاضرن به نشانه اعتصاب2 جلسه سر کلاس نرن تا معلم رو عوض کنن !! ینی محاله ممکنه ! اگه بگن هر کی نیاد 0.25 ازش کم میشه فردا همه سر کلاسن !
تازه من سر این که این کار خوب هست یا نیس بحث ندارم ! بحث اتحاد ! اون گروه تبهکار هم اتحاد داره !! ولی من نگفتم خوب یا بد میگم اتحاد دارن که ما ها نداریم !

من مدرسه شمارو درك نمى كنم :-"

معلومه كه اين كارو ميكنن.جواب همه سوالايت كه بعدش گفتى محاله ممكنه مثبته.

من دوم راهنمايى نماينده بودم.يه اتفاقى :-\ افتاد ،معاونمون به مدت دوماه روزى دو بار منو بازجوى وتهديد ميكرد كه اگه نگى كار كى بوده از انضباطت كم ميكنم.ببين در

حدى كه من شبا كابوس ميديدم.قشنگ شكنجه ميكرد.ماماناى اونايى كه بهشون شك داشتن رو آوردن مدرسه اصلا يه وضعى.... :-ss

من حتى يه نفر رو هم لو ندادم...خودمم هيچ نقشى نداشتم تو اون اتفاق كهوفكر كنين برا خودم بد ميشد.معاونه هم ميدونست من هيچ كارم همش

ميگفت كسى نميفهمه تو گفتى واز اين حرفا... :-&

آخر سالم سه نمره از انضباطم كم كرد.به خانوادمم گفت خودش ميدونه برا چيه واگه بخواد ميتونه دُرستش كنه.يعنى من نمره اش رو بيست كنم،ولى ظاهرانمي خواد...

از بچه ها به خاطر اون موضوع نتونست نمره كم كنه..

ولى فهميد نميتونه منو با نمره بترسونه...

واقعا برا شما ٢٥٪ مهم تر از عقيده ها و اتحادتونه؟؟؟؟

+برا اونايى كه تو راهنمايى ٢بودن؛بچه ها سر جريان" آسمون آبى" بود...

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از ali 73 :
شما هنوز معنای حقیقی اتحاد رو نمیدونین ! من یه بار جایی بودم و صحنه ای دیدم که لازمه بگم ! تو یه دبیرستان معمولی بودم که کار داشتم بعد سر یه کلاس یه دانش آموز میره عکس معلم رو به صورت کاریکاتوری میکشه ! بعد یادش میره پاک کنه. معلم میاد تو عکس رو میبینه بعد
من نگفتم مدرسه خودم ! مدرسه منم مثه مدرسه شما ها !! من میگم در کل تو سمپاد اتحاد نیس که شامل خود منم میشه!
خب یه نفر که این طوری باشه نمیشه گفت اتحاد ! اتحاد ینی همه با هم !!

بالا