• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری
پاسخ : سمپادی های کرمان

با دوست جونم موافقم ازهشت ونیم خرید تعطیل
واقعا درسته،افراد معتاد شهرها واستان های دیگه از کرمان بیشتره....برای مثال آقای پایتخت خودمون،چقد افراد معتاد زیادن....

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
بابا خدا خیرتون بده خریدو ولش کنین تاکسی نیس یه بار ساعت10سره ازادی میخاستم تاکسی بگیرم اخر جرات نکردم یه ماشینای خفنی وای میستادن اخر اژانس گرفتم

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

به نقل از تکاور :
بابا خدا خیرتون بده خریدو ولش کنین تاکسی نیس یه بار ساعت10سره ازادی میخاستم تاکسی بگیرم اخر جرات نکردم یه ماشینای خفنی وای میستادن اخر اژانس گرفتم
وقتی شماجرات نمیکنیدسوارشیدما دیگه چی بایدبگیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! X_X X_X

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

طبق تحقیقاتی که اینجانب به عمل آوردم : کرمان از نظر ترانزیت مواد مخدر توی کشور رتبه ی سوم و از نظر مصرف مواد مخدر سنتی مثل تریاک مقام 17 و از نظر مواد مخدر جدید رتبه ی 30 رو داره. پس در نتیجه این موضوع ربطی به اعتیاد مردم نداره .
ضمنا طبق تحقیق بعدی اینجانب : کرمان از نظر آب و هوا و ارتفاع از سطح دریا شرایطی داره که باعث میشه مردمش و کلا هر موجودی که توی این هوا تنفس میکنه کمی تا قسمتی خمار و بی حال بشن. واسه همین وقتی یه مسافر مثلا تهرانی میاد کرمان به نسبت شهر خودش بیشتر میخوابه...
بععععععععععله ;;) :D :) (;

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از RATANIOT :
طبق تحقیقاتی که اینجانب به عمل آوردم : کرمان از نظر ترانزیت مواد مخدر توی کشور رتبه ی سوم و از نظر مصرف مواد مخدر سنتی مثل تریاک مقام 17 و از نظر مواد مخدر جدید رتبه ی 30 رو داره. پس در نتیجه این موضوع ربطی به اعتیاد مردم نداره .
ضمنا طبق تحقیق بعدی اینجانب : کرمان از نظر آب و هوا و ارتفاع از سطح دریا شرایطی داره که باعث میشه مردمش و کلا هر موجودی که توی این هوا تنفس میکنه کمی تا قسمتی خمار و بی حال بشن. واسه همین وقتی یه مسافر مثلا تهرانی میاد کرمان به نسبت شهر خودش بیشتر میخوابه...
آقا این چه ربطی داره خیلی ها هستند که تا ساعت 10-11 بیدارن پایه سریال های پای سریال هامضخرف ماهواره ولی بیرون نمیاد.
بحث سره اینه که مردم ما دل مرده اند.
الان شما میشه3 تا جای تفریحی رو بگی که ملت برن اونجا با زن و بچشون خوش باشن ؟
آخه چرا شهر ما اینجوریه ؟ :-? :rolleyes:

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از امــیــر حـمــزه :
آقا این چه ربطی داره خیلی ها هستند که تا ساعت 10-11 بیدارن پایه سریال های پای سریال هامضخرف ماهواره ولی بیرون نمیاد.

پارک مادر
پارک جنگلی
شهربازی (البته تابستونا)

اگرم همه نوع تفریحی مد نظر باشه ملت آخر هفته ها میرن تمام اطراف کرمان رو فتح میکنن وسط هفته هم که نمیشه

نه ربطی به دل مردگی نداره من با :

به نقل از RATANIOT :

بیشتر موافقم آخه شما حساب کن تو این گرمای جانگداز کرمان یه نفر از صب پاشه بره سر کار تا بالاخره چن ساعت دووم میاره (البته تابستونا و بهار)
خو وقتی شیش ماه از سال رو نصف بقیه شهر ها کار کنن و یه مقداری هم از باقی سال رو خو معلومه عادتشون میشه که تو تمام سال اینجوری باشن به نظرم این خاصیت رو بشه تعمیم داد به بقیه استاتن های اطراف دوستان استان ای دیگه ای رو میشناسن اینجوری باشه ؟

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

عزیزه من آخه پارک مادر هم شد جا برای تفریح واقعا یا شهربازی ؟
من جنگل قائم رو قبول دارم ولی پارک مادر اینقدر شلوغ که نگو نپرس

toofan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
kerman

بابا شوخی کردم چرا میزنین... ^#^ ^#^
شاید به قول زهرا جون کرمان بین راهشون باشه.. :-?
ولی اینو میدونم که خیلی از کرمانی ها قانع اند واسه همین شهرداری خیلی کم بهشون میرسه مثلا جاهای تفریحی کمه یا چراغ های توی شهر بیشتر وقتا خاموشه واسه همین مردم کمتر جرعت میکنن برن بیرون وبعد چون مشتری نیست مغازه ها زود میبندن...

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

درموردمکان هاتفریحی ک گفتین بایدبگم:
شهربازی"میشه گفت ازشهرخارجه و نصف روزبایدبری تابرسی(بای کی اغراق گفتم :-" :-" :-")سرسبزم ک نیست من ب شخصه الان بیش از5 ساله ک نرفتم شایدالان ی بوته هایی داشته باشه :D :D :D"
پارک جنگلی"بایدازساعت6 بری جابگیری خیلی جابرای نشستن نداره"
جنگل قائم"ی باررفتیم ما این سرجنگل بودیم اوسرجنگل دونفردعواشون شده بود پسره چاقوکشی X-( X-( ازاون موقع مامانم ترسیده مخالف اونجاست ولی درکل جای بدی نیست"
پارک مادر" خیلی بزرگ نیست و هم شلوغه ولی نسبت ب جاهای دیگه فعلابهتره"
پارک مطهری(میدان مطهری :)))"نظرخاصی ندارم تاحالابرای تفریح اونجانرفتیم"
دیگه الان جایی یادم نمیاد :) :)
هفت باغ یادم اومداونم خوبه

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از امــیــر حـمــزه :
یه چیزی در مورد دل موردگی مردم میگم ولی در مورد درستیش نظر 100% ندارم:
میگن وقتی آغا محمد خان قاجار به کرمان حمله کرد همونطور که میدونید چشم هزاران نفر از کرمانیا رو در آورد. از اون زمان مردم کرمان دچار یه افسردگی خاص شدن. شما خودتون رو بزارید جاشون : شهری که 2-3 نسل آدماش کور باشن افسرده نمیشن؟ و اون افسردگی بین مردم کرمان باقی موند.
البته به نظر من این فقط یکی از علتاشه !

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

حرفاتون تناقض داره! اول می گید یه جای تفریحی مثال بزنید که مردم برن بعدشم می گید اینجاها که شلوغن!خب اگه شلوغن که یعنی خیلیا شبا می رن بیرون و مردم دل مرده نیستن! تازه مکان تفریحی تو کرمان کم نیست یعنی حداقلش اینجوری نیست که به خاطر اینکه هیچ جایی نیست نخواید برید بیرون. اینا همش بهانه س :-"
در مورد بقیه رو نمی دونم ولی ما که معمولا حوصله شو نداریم که بریم بیرون یه چیزی تو مایه های بییییخییییییال! :-" وقتی هم که میریم کلی بهمون خوش می گذره و تصمیم می گیریم همیشه بریم ولی وقتی برگشتیم خونه باز روز از نو.... :D
من فکر می کنم زیاد ربطی به این آقا محمد خان و اینا نداره آخه الان خیلی وقته از اون موقع گذشته یه چیزایی درسته که دیر فراموش می شه ولی فراموش می شه! به نظرم بیشتر به خاطر آب و هواس :-?

hinah

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمون
شهر
دیارمون
دانشگاه
هر جا قسمتم باشه
رشته دانشگاه
ژنتیک یا زنان

کی از استادامون (رحمتیان ) میگفت قیلا به کرمان میگفتن آرام شهر :)) :D بسکه مردمش آروم و بی بخار بودن این بی بخاریشونم واسه همون ترسشون بوده بعد از اقا محمد خان مردم کرمان ترسیده بودن :| بیشتر خونه نشین میشن و اینا که الان هم ما اینجوری هستیم!

باو من خودم دیگه به شخصه خسته شدم از پارک مادر هر هفته هر هفته!!!! خیلی هم شلوغه پارک جنگلی هم بابام نمیذاره میگه جای خوبی واسه دختر نیست :-w :| :rolleyes:

با جنگل قایم که اسم پارکشو نیدونم موافقم تازگی هام یه مجتمع زدن واسه کارمندای ناجا خیلی باحاله تو یه غار قهوه خونه زدن واسه تابستووووون خیلی بااحااااااااااااااااال میشه! بابام میگه این غاره قبلا انبار مهمات بوده /m\ :> :> :>

بهترین جا واسه گردش کلوته! کسی مخالفه بگه؟؟؟ فقط راهش دوره و یکم هم غیر ممکنه هر هفته باروبندیل ببندیم بریم کلوت {-8 :D

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

من تاحالاباخانواده کلوتانرفتم چندبارک بادوستام رفتم خیلی خوش گذشت :) :) :)
یادش بخیرچقدشن وماست موسیرخوردیم هیییییییییییییییییییییییییییی :-< :-< :-< :-< :-< :-<

پدر علی آقا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
ایشاا...

کلوت واقعن جای با حالیه کلی کار مختلف می تونی اونجا بکنی
مثلن یه بار رفتیم بالای یه تپه غلط(ت)زدیم اومدیم پایین یه حالی داد #-o
آقای aniogo یه خاطره با پوریا اونجا داره که بهتره خودش بگه(واقعن انقلابی بوده) :D

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از amir hosein.a.f :
کلوت واقعن جای با حالیه کلی کار مختلف می تونی اونجا بکنی
مثلن یه بار رفتیم بالای یه تپه غلط(ت)زدیم اومدیم پایین یه حالی داد #-o
آقای aniogo یه خاطره با پوریا اونجا داره که بهتره خودش بگه(واقعن انقلابی بوده) :D
واقعا کلوت جای باحالیه واقعا چقدر حال میده ما که رفتیم شب نخوابیدیم اصلا.
حتی نفهمیدیم چجوری صبح شد .
ولی جاهایی مثل کلوت تفریگاه درون شهری حساب نمیشن :-w
4ساعت راهه تا اونجا .
.....
یه چیزیو دقت دارید مقدار همایش ها و مسابقاتی که کرمان برگزار میکنی میشه گفت تقریبا با کل کشور برابر :-"
اونوقت میگن ما تنبلیم :)) =)) :-"

پری پریا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 کرمان(ناحیه2)
شهر
کرمان زمین

به نقل از ناز بانو :
کی از استادامون (رحمتیان ) میگفت قیلا به کرمان میگفتن آرام شهر :)) :D بسکه مردمش آروم و بی بخار بودن این بی بخاریشونم واسه همون ترسشون بوده بعد از اقا محمد خان مردم کرمان ترسیده بودن :| بیشتر خونه نشین میشن و اینا که الان هم ما اینجوری هستیم!

باو من خودم دیگه به شخصه خسته شدم از پارک مادر هر هفته هر هفته!!!! خیلی هم شلوغه پارک جنگلی هم بابام نمیذاره میگه جای خوبی واسه دختر نیست :-w :| :rolleyes:

با جنگل قایم که اسم پارکشو نیدونم موافقم تازگی هام یه مجتمع زدن واسه کارمندای ناجا خیلی باحاله تو یه غار قهوه خونه زدن واسه تابستووووون خیلی بااحااااااااااااااااال میشه! بابام میگه این غاره قبلا انبار مهمات بوده /m\ :> :> :>

بهترین جا واسه گردش کلوته! کسی مخالفه بگه؟؟؟ فقط راهش دوره و یکم هم غیر ممکنه هر هفته باروبندیل ببندیم بریم کلوت {-8 :D
ولی بابای من نمیذاره من برم کلوت میگه دسشویی نداره :-[ :D

پری پریا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمان زمین

به نقل از ANioGoe :
جدی داره؟
پس برم بهش بگم . خدا خیر بده به این مسئولین امر که همیشه به فکر ما هستن :D

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از پری پریا :
جدی داره؟
پس برم بهش بگم . خدا خیر بده به این مسئولین امر که همیشه به فکر ما هستن :D
داره ولی به دلیل چندتا مشکل فنی ملت ترجیح میدن از دستشویی صحرایی استفاده کنن... ;)) :))

پری پریا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمان زمین

به نقل از RATANIOT :
داره ولی به دلیل چندتا مشکل فنی ملت ترجیح میدن از دستشویی صحرایی استفاده کنن... ;)) :))
مرسی ازراهنماییای صادقانتون دوستان :))

بالا