• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های سمنان

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
پاسخ : سمپاد سمنان

به نقل از artemis :
آقای طاهری؟
ستاره سهیل شدید شما!
سالی یه بار سر میزنید؟
آره دیگه.....کم پیدا بود
از الان دیگه بیشتر میاد!

راستی شماها برا تابستون هیچ همایش یا برنامه ای ندارید؟

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از آرمان حقیقی :
آره دیگه.....کم پیدا بود
از الان دیگه بیشتر میاد!

راستی شماها برا تابستون هیچ همایش یا برنامه ای ندارید؟
خوبه ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد! :))
شوخی کردم! :D :D
ما هم خوشحال میشیم شما تنها نباشید :D

در مورد همایش تا جایی که من میدونم خبری نیست (البته من خیلی وقته دنبال اینکارا نرفتم! :) )
دوستان مطلع تر از من خبری نیست؟

shaghayegh.syn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

خبر!آخه چه خبری؟ :-wاگر هم خبری باشه(که بعید میدونم)کار خود بچه هاست.
مدرسه هیچ تصمیمی نداره فعلا درگیر این کلاسهاست.
من یکی امسال تلاشم رو میکنم دوباره انجمن ها راه بیافته.(حتی اگه به قول بعضی از دوستان لیاقتش رو نداشته باشه)
اگه از شهریور مدرسه هامون شروع بشه وقت داریم قبل از شروع سال یه کارهایی کنیم.
رای می گیریم.
موافقا دست ها بالا <D=

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از pat :
خبر!آخه چه خبری؟ :-wاگر هم خبری باشه(که بعید میدونم)کار خود بچه هاست.
مدرسه هیچ تصمیمی نداره فعلا درگیر این کلاسهاست.
من یکی امسال تلاشم رو میکنم دوباره انجمن ها راه بیافته.(حتی اگه به قول بعضی از دوستان لیاقتش رو نداشته باشه)
اگه از شهریور مدرسه هامون شروع بشه وقت داریم قبل از شروع سال یه کارهایی کنیم.
رای می گیریم.
موافقا دست ها بالا <D=
منظورت کلاس درسیه؟ اگه آره فکر نمیکنم به این موضوع ربطی داشته باشه
چون کلاس و ...بر عهده یه نفره ، انجمن و همایش به عهده یکی دیگه است
اینطور نیست؟
به هر حال!
من یکی که دستمو نمیگیرم بالا! چیه فکر کردی تسلیم میشم؟! :D

حالا از شوخی بگذریم
یه سری حرف ها بود میخواستم اینجا مطرح کنم که همه نظر بدن
که در اسرع وقت مفصلا شرح میدم!(چی گفتم! :D)
الان متاسفانه حسش نیست! :D

shaghayegh.syn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

به نقل از artemis :
منظورت کلاس درسیه؟ اگه آره فکر نمیکنم به این موضوع ربطی داشته باشه
چون کلاس و ...بر عهده یه نفره ، انجمن و همایش به عهده یکی دیگه است
اینطور نیست؟
به هر حال!
من یکی که دستمو نمیگیرم بالا! چیه فکر کردی تسلیم میشم؟! :D
بابا اون تیکه شوخی بود.میگم بهونشون اینه لابد X-(.مسئول پرورشیمون که وقت نداره.من به سومی های فعالمون خیلی امید دارم.
ولی امسال ماهم باید سیاست هامون رو عوض کنیم.
ما منتظریم آرتمیس <D=

naghmeh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

خوب چی کارش میشه کرد میخوای آرمان جان من سیبیل میذارم میگم از شهید بهشتییم که تعداد پسرا بالا بره:d

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

( ببخشید مزاحمتون شدم ولی لطفا در مورد مسائل مربوط به سمپاد سمنان صحبت کنید ! یا حداقل یه پ.ن درمورد سمپاد سمنان بذارین ! )

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از بیتا :
( ببخشید مزاحمتون شدم ولی لطفا در مورد مسائل مربوط به سمپاد سمنان صحبت کنید ! یا حداقل یه پ.ن درمورد سمپاد سمنان بذارین ! )
خب اینا هم راجع به سمپاد سمنانه!نیست؟
اگه نیست لطفا بگید کجاش مشکل داره!

(اینایی که گفتم راجع به سمپاد سمنان بود دیگه؟نیازی به پ.ن نوشتن نداشت دیگه؟!:D )

• لایک
امتیازات: death

naghmeh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

ولی در کل قضیه ی انجمن ها خیلی جالب نیست چون با وضعیتی که الان حاکمه فک نکنم بشه کاری انجام داد(;
مگر اینکه سنگامونو کامل باهاشون وا بکنیم دفعه ی قبل که چه تقدیری از کارامون کردند:))
این سری اگه کاری کردیم بگیم خودشونو اینقدر تو زحمت نندازن

shaghayegh.syn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

اگه ما خواستار پیشرفت مدرسه مونیم باید خودمون تلاش کنیم مثل پارسال که آرتمیس شروع کرد و ماهم کمکش کردیم.
مدرسه هم خوبه حداقل از 2سال پیش خیلی پایه تر شده.تو این راه مشکل خیلی هست که پارسال تعدادیش رو دیدیم.
ولی ما کم نمیاریم.از امکانات مدرسمون به خوبی استفاده می کنیم.

maryam.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

به نقل از pat :
اگه ما خواستار پیشرفت مدرسه مونیم باید خودمون تلاش کنیم
ولی ما کم نمیاریم.از امکانات مدرسمون به خوبی استفاده می کنیم.

پس باید از الان یه برنامه منظم واسه کارای انجمنا و..... انجام بدیم تا با دسته پر بریم پیششون و ما خودمون از شهریور تا مهر که بقیه بچه ها میان شرایط رو اماده کنیم منم موافقم حتما انجمن ها دوباره تشکیل شن ما قرارمون این بود حتی این انجمن رو جهانی کنیم :D

ارتمیس تو چند وقت پیش رفته بودی همایش نخبگان جوان چه ایده ای نوییی گرفتی

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از naghmeh :
ولی در کل قضیه ی انجمن ها خیلی جالب نیست چون با وضعیتی که الان حاکمه فک نکنم بشه کاری انجام داد(;
مگر اینکه سنگامونو کامل باهاشون وا بکنیم دفعه ی قبل که چه تقدیری از کارامون کردند:))
این سری اگه کاری کردیم بگیم خودشونو اینقدر تو زحمت نندازن
حرفهات تا حدودی درسته ، الان وضعیت خوبی نیست و به مراتب بدتر از زمانیه که شروع کردیم
چون اون موقع حداقل بین ما و مسئولین اعتماد بود ، وحدت بود ، هدف مشترک بود و ....
ولی الان همه این شرایط خیلی عوض شده ، هر دو طرف هم طرف مقابل رو مقصر میدونن

نمیدونم تو این کارا چقدر تقصیر ما بوده ، مسلما ما (و به طور خاص تر، من!) اشتباهاتی کردیم که این اتفاقات افتاد و البته یه سری هم بودن که سنگ اندازی میکردن و شده بودن هیزم آتیش!(که البته در مورد این قضاوتم هم اطمینان ندارم و!)

اینکه میگی تشکر نکردن و .......
کاملا بهت حق میدم ، اصولا آدم نباید به خاطر تقدیر و تشکر کاری بکنه ولی خب ما هنوز سنمون خیلی کمه ، شاید اونقدر به این سطح بالای تفکر نرسیدیم ، هرچند اینو مطمئنم که هیچ کدوممون به خاطر تقدیر و تشکر کار نکردیم (چون واقعا اهمیتی نداشت به اون صورت) ولی وقتی تشکر نکردن و برعکس .....! خب آدم ناراحت میشه ، عصبانی میشه ، دلسرد میشه .....ولی بعد یادش میره!(هرچند هرازگاهی دوباره یادش می افته!)

میخواستم یه طومار بنویسم راجع به اشتباهات ما و مدرسه و خیلی چیزهای دیگه ولی میبینم از حوصله جمع خارجه!:D
خلاصه....
تو این جریانات هر دو طرف مقصر بودن (هرچند شاید از بزرگتر ها انتظار بیشتری میرفت!)
اون چیزی که مسلمه اینه که ما نباید دست بکشیم از کارمون ، هدفمون ،ارزش هامون و به طور کلی چیزهایی که برامون مهمه ، ارزش داره ، یا دلیل ِ ....!
*****************************اونایی که حوصله ندارن همه رو بخونن از اینجا به بعد رو بخونن! :D **********************************

موضوع اینجاست که
آیا هدف ما از تشکیل انجمن صرفا بالا بردن "مدرسه" بود؟
یا نه این بود که دانش آموزها از هر نظر به سطوح بالاتری برسن؟

آیا تنها راه رسیدن به هدفمون استفاده از امکانات مدرسه است؟
یه نه ممکنه راه های دیگه ای هم باشه؟

آیا ما با کمک مدرسه به اون چیزی که میخواستیم رسیدیم؟
یا نه هیچی یا به قسمتی از اون رسیدیم؟

آینده این کار چیه؟
همه چیز درست میشه؟
همه چیز تموم میشه؟
یا با همین وضع (از نظر روابط مسئولین و دانش آموزها میگم) ادامه پیدا میکنه؟

اگر میشه نظراتتونو بگید تا بعدا یه جمع بندی بکنیم

ممنون :)

maryam.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

ببین مسلما تا زمانی که دانش اموزیم مدرسه خیلی جای مناسبیه واسه رسیدن به اهداف نمیگم بیرون مدرسه نمیشه ولی سخته(نمونشم خودت میدونی)
و ما کمک مدرسه رو در انجمن نمیتونیم در نظر نگیریم چون ما واسه ساله اول خیلی کار کردیم(والبته خیلی از کارارو هم نکردیم!!)
و نمیدونم چه مشلی پیش اومد در اخر واسه انجمنا به قول دبیر عربی اقای ...... شاید ما سیاست لازم رو نداشتیم و فقط با کارامون اوناروو بیشتر حساس کردیم ولی من فکر میکنم با یه مدیریت بهتر هم بتونیم به اهداف خودمون برسیم هم راضی نگه داشتن مدرسه
و در مورد اینده انجمن اولا به نظرم نباید کادر مدرسه او یه غول در نظر بگیریم اونم یه مشکله و میشه حلش کرد من از وجود این انجمنا تو سال اولش خیلی راضی بودم خیلی جنبه های مثبتت داشت و هینده روشن واسه انجمن ها رو خودمون میتونیم بسازیم
اگه موافق یا مخالفید بگید :D

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از maryam.s :
ببین مسلما تا زمانی که دانش اموزیم مدرسه خیلی جای مناسبیه واسه رسیدن به اهداف نمیگم بیرون مدرسه نمیشه ولی سخته(نمونشم خودت میدونی)
بله نمونه اش رو به وضووووووح دیدم..............................................! :) :)
ولی مشت نمونه خروار نیست! (;
به هر حال
من فعلا نظرم رو نمیگم
هدفم از حرفام هم جانب داری از هیچ کدوم از طرفین نبود
پس از حرفام منظوری نگیرید ، فعلا!

shaghayegh.syn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

به نقل از artemis :
آیا هدف ما از تشکیل انجمن صرفا بالا بردن "مدرسه" بود؟
یا نه این بود که دانش آموزها از هر نظر به سطوح بالاتری برسن؟

آیا تنها راه رسیدن به هدفمون استفاده از امکانات مدرسه است؟
یه نه ممکنه راه های دیگه ای هم باشه؟

آیا ما با کمک مدرسه به اون چیزی که میخواستیم رسیدیم؟
یا نه هیچی یا به قسمتی از اون رسیدیم؟

آینده این کار چیه؟
همه چیز درست میشه؟
همه چیز تموم میشه؟
یا با همین وضع (از نظر روابط مسئولین و دانش آموزها میگم) ادامه پیدا میکنه؟
اگر میشه نظراتتونو بگید تا بعدا یه جمع بندی بکنیم
ممنون :)
خب سوال اولت یه کم تناقض داره .خب وقتی ما هدفمون اینه که بچه هارو هم از بعد علمی وهم از بعد معنوی بالا ببریم به طور طبیعی سطح مدرسه میره بالاتر
راه رسیدن به هدف زیاده ولی ما هم نباید خودمون رو به امکانات مدرسه محدود کنیم ما میتونیم از امکانات سازمان های دیگه هم استفاده کنیم.
مدرسه توخیلی جاها خیلی کمک کرده وبعضی وقت ها هم به شدت سنگ اندازی کرده ولی بدون حمایت مدرسه ما کاری از پیش نمی بردیم
آینده این کار:امیدوارم اینده این کار همون اهدافمون باشه(که اینجا نمیشه مرورش کرد)
ما تلاشمون رو میکنیم و نتیجه رو به خدا واگذار میکنیم.
اگه بچه ها امسال بیشتر کمکمون کنند شاید مدزسه کم بیاره. (;
پارسال خیلی از بچه ها که باید تو مشکلات کمکمون میکردند جا خالی دادند(گاهی هم خودم :-[)

s`dni

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

بچه ها من حوصله نداشتم که همشو بخونم ولی همین قدر خوندم که موضوع دستم اومد ! شما ها هم خیلی دیگه دل گرمین ها ! اگه حرف انجمن ها رو بزنید اول می گند یه کمیته تشکیل بدید حالا بعدش رو حرفتون فک می کنیم . فک کردن این ها هم که به همین زودی ها تموم نمی شه :))
فرض کن نوه نتیجه هامون که رفتند ابن مدرسه خبرشو واسمون می یارند :D

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از s`dni :
بچه ها من حوصله نداشتم که همشو بخونم ولی همین قدر خوندم که موضوع دستم اومد ! شما ها هم خیلی دیگه دل گرمین ها ! اگه حرف انجمن ها رو بزنید اول می گند یه کمیته تشکیل بدید حالا بعدش رو حرفتون فک می کنیم . فک کردن این ها هم که به همین زودی ها تموم نمی شه :))
فرض کن نوه نتیجه هامون که رفتند ابن مدرسه خبرشو واسمون می یارند :D
عزیزم من این همه تایپ نکردم که تو اینطوری بگی!:D
جواب سوال ها روبده!
اون موقع هم که انجمن رو شروع کردیم خیلی ها گفتن نمیشه و این حرفا ولی شد!
گفتم که اون چیزی که مسلمه اینه که ما بی خیال این کارامون نمیشیم ، حالا راهکار بدین که چطور باید بهشون برسیم؟

vesta

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
‏فرزانگان

منم با حرفاي pat موافقم.سطح دانش اموز و مدرسه يه جورايي به هم مرتبطه مخصوصا تو فعاليتهاي جانبي.
هر اتفاقي كه بيفته حالا چه خوب چه بد، رو هر دو تاثير ميذاره!
ولي اين مشكلات عدم اعتمادو سنگ اندازي و تقبل نكردن مسئوليت تو خيلي كارا!! واقعا تو سمپاد سمنان و البته مدرسه ما بيشتر از جاهاي ديگست. كه اينم فقط محدود به مدارس نيست...!
متاسفانه فعاليتهاي انجمن هم طوري نيست كه بشه بدون جلب نظر مدرسه انجامش داد چون بالاخره داره تو اين مركز فعاليت ميكنه و نظر اونا شرطه.
ولي چيزي كه مسلمه اينه كه ما هر چقدر رو كارمون و هدفمون بيشتر پافشاري كنيم مسئولين مدرسه هم بيشتر كوتاه ميان.اينو واقعا هممون به چشم ديديم امسال
انجمن هم ثابت كرده كه با هدف كار ميكنه،حالا امسال سال اولش بود ولي خيلي زياد تونست خودشو نشون بده،پس بهتر از اينم ميشه اينو همه ميدونن،فقط نبايد كنار بكشيم، نه فقط تو انجمن تو همه مسائل مدرسه

artemis

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از pat :
خب سوال اولت یه کم تناقض داره .خب وقتی ما هدفمون اینه که بچه هارو هم از بعد علمی وهم از بعد معنوی بالا ببریم به طور طبیعی سطح مدرسه میره بالاتر
راه رسیدن به هدف زیاده ولی ما هم نباید خودمون رو به امکانات مدرسه محدود کنیم ما میتونیم از امکانات سازمان های دیگه هم استفاده کنیم.

سوال اول تناقض نداره
چون ممکنه اینی که شما میگید اتفاق نیفته، برای مثال همین مسابقه برنامه نویسی ، اگر فقط مسابقه برگزار میشد بدون اینکه قبل یا بعدش برای بچه ها کلاس آموزشی بذارن ، واقعا اون همه زحمت ارزش داشت؟(شاید فایده هایی داشت ولی مقایسه کنید زحمتی که کشیده میشه با نتیجه ای که داره،درصورتی که میتونه نتایج خیلی بهتر هم داشته باشه)
به هر حال این حرف شما در اکثر مواقع درسته که هر دو به هم مرتبط هستند
حالا موضوع اصلی این نیست
موضوع هدفه ، مهمه که هدف چی باشه ، مثلا یکی بهتون بگه شما این کارها رو انجام بدین که مدرسه و مسئول هاش مطرح شن ،اینکارو میکنین؟
ببینید منظور من از این سوال اینه که اگر فقط هدف دانش آموزا باشن هرجای دیگه هم میشه به این هدف رسید ، همون طور ما هم خیلی از کارهامونو بیرون از مدرسه یاد گرفتیم و اومدیم تو مدرسه رواج دادیم ، من مخالف مطرح شدن مدرسه نیستم ، مسلما!
حرفم اینه که مهم تر از همه اینا بچه ها هستن ، ما نباید به مدرسه تعلق و تعصب داشته باشیم
البته این فقط یه نظره ، نه میگم درسته نه غلط ، یه پیشنهاده در کنار بقیه پیشنهاد ها(که حتی ممکنه خودم هم مخالفش باشم!:D )

• شروع کننده موضوع

secret

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

جواب سوالای آرتمیس :
به نظرم هدف می تونه مجموعی از موارد نام برده باشه هم استفاده از امکانات هم بالا بردن سطح دانش آموزا و هم خیلی چیزای دیگه مهم اینه که انجمن طوری باشه که هر کی با هر هدفی (البته نه هر هدفی ولی اگه هدفشم اشتباهه بعدا به واسطه ی همون انجمن به قول معروف اصلاح بشه) بتونه به انجمن کمک کنه و انجمن هم متقابلا.
مشکلی که من امسال داشتم این بود که وقتی قرار بود از مدرسه یه درخواست کنیم یا چیزی رو هماهنگ کنیم انقدر خودمونو درگیر می کردیم که وقتی میومدیم خونه ذهنمون درگیر و خسته بود نتیجه اخلاقیه این موضوع اینه که ما تلاشمونو باید بکنیم ولی درگیری و حرص خوردن و خودخوری ...نباید داشته باشیم.

بالا