• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حیات فرازمینی-ما درجهان تنها هستیم؟

• شروع کننده موضوع Pegi
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
ستفان هاوكينگ دانشمند انگليسي روز يكشنبه گذشته هشدار داد: "موجودات فضايي احتمالا وجود دارند اما بشر بايد از تماس با آنها بپرهيزد چراكه عواقب ناخوشايندي در پي خواهد داشت."

اخترفيزيكداني بر اساس گزارشات تصويري انگليس گفت: "اگر موجودات فضايي مارا ببينند نتايج آن مشابه زماني خواهد بود كه Columbus در آمريكا به زمين نشست و براي اهالي آمريكا هرگز جبران نشد." ... برنامه ها جهاني را به تصوير مي كشند كه در آن فرم هاي خارجي حيات با سفينه هاي عظيم الجثه خود پس از خشكاندن سياره خويش به دنبال منابع حياتي مي باشند.

هاوكينگ هشدار داد: "چنين موجودات فضايي پيشرفته اي احتمالا به دنبال جمع آوري تمام سيارات غني هستند."

aliens_life1.jpg

aliens_life3.jpg

وي با فرض وجود موجودات فرازميني گفت: "با توجه به مغز رياضي من اعداد به تنهايي حضور موجودات فضايي را معقول مي داند. بحث اصلي بر سر اين مساله است كه آنها احتمالا چه شكلي خواهند بود."

بشر تا كنون فعاليت هاي زيادي براي برقراري ارتباط با تمدن هاي فرازميني انجام داده است.

aliens_life4.jpg

در 2008 آژانس فضايي آمريكا ناسا آهنگي را (Beatles song "Across the Universe") به عنوان پيام صلح به اعماق فضا فرستاد.

اما تاريخ تلاشهاي بشر براي برقراري ارتباط با موجودات فضايي به چند سال قبل برمي گردد.

كاووشگرهاي پايونر 10 و 11 (Pioneer 10 and 11) ايالات متحده در 1972 و 1973 پرتاب شد.

Voyager 1 and 2 كه هريك حامل يك ديسك فونوگرام به همراه ذخيره كننده صدا و تصوير روي زمين مي باشد در سال 1977 پرتاب شد.

منبع : سایت نجوم ایران
-------------------
دم هاوکینگ گرم! :D

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : حیات فرازمینی-ما درجهان تنها هستیم؟

به نظر من اين تفكر كه ما تو عالم تنهاييم خيلي تفكر خودپسندانه اي هست
من كه از اول گفتم وجود دارن

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک

ممنون از همكاريتون +
خوب اين موضوع خيلي جالبه ولي خوب شوروي 20 ميليارد دولار برا تحقيقات روي اين موضوع هزينه كرد و به يه جاهايي رسيد حتي ميگن زبونه اونا هم ياد گرفت!

• شروع کننده موضوع

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از ALirEZa.R :
ممنون از همكاريتون +
خوب اين موضوع خيلي جالبه ولي خوب شوروي 20 ميليارد دولار برا تحقيقات روي اين موضوع هزينه كرد و به يه جاهايي رسيد حتي ميگن زبونه اونا هم ياد گرفت!
مرسی!
جدی؟!! :O
تو این مستنده گفت اصلا هیچ نشانی از حیات هوشمند پیدا نکردن!
ولی احتمال میدن تو یکی از اقمار مشتری ( فکر کنم قمر اروپا) در اعماق اقیانوس هاش حیات باشه.
البته تو خاک مریخ هم احتمال حیات آمیب ها و یه سری از باکتری ها رو دادن!

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

در مورد این که موجودات فضایی هستند این امر کاملا محتمله.

ولی بر ما معلوم نیست که اونا پیشرفته تر از ما هستند یا نه ؟

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک

به نقل از Dokhtare ariyaE :
مرسی!
جدی؟!! :O
تو این مستنده گفت اصلا هیچ نشانی از حیات هوشمند پیدا نکردن!
ولی احتمال میدن تو یکی از اقمار مشتری ( فکر کنم قمر اروپا) در اعماق اقیانوس هاش حیات باشه.
البته تو خاک مریخ هم احتمال حیات آمیب ها و یه سری از باکتری ها رو دادن!
خوب قمره اروپاي مشتري زيره يخاش ابه كه اينم به خاطر خط هاي يخيشه
اين موضوعي كه گفتم مستنده و من از اونجا خوندم فك كنم نواور بود كه مصاحبه با يك فضانورده روسي بود و واقعا جالب بود

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

من خودم شخصا چند تا بشقاب پرنده رو دیدم!!! یه بار روز عید امسال در شیراز بالای کوه دراک از تو کوچه دیدنورانی داره با سرعت رد می شه اول فک کردم هواپیما یا بالگرده بعد که دقت کردم دیدم شبیه هیچکدام از اونا نیست این واقعهرو با بابام یه چیز خیلی نورانی داره با سرعت رد می شه اول فک کردم هواپیما یا بالگرده بعد که دقت کردم دیدم شبیه هیچکدام از اونا نیست این واقعهرو با بابام دیدم! ولی اون باور نمی کنه!! یه روز دیگه هم صبح داشتم با بابام می رفتم مدرسه که بالای ساختمان هتل چمران همون چیزی رو که اون بار دیدم دیدم داخل هر دو واقعه با پدرم بودم !!!! جالب نیست!!!!!!

• شروع کننده موضوع

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از TMNT :
من خودم شخصا چند تا بشقاب پرنده رو دیدم!!! یه بار روز عید امسال در شیراز بالای کوه دراک از تو کوچه دیدنورانی داره با سرعت رد می شه اول فک کردم هواپیما یا بالگرده بعد که دقت کردم دیدم شبیه هیچکدام از اونا نیست این واقعهرو با بابام یه چیز خیلی نورانی داره با سرعت رد می شه اول فک کردم هواپیما یا بالگرده بعد که دقت کردم دیدم شبیه هیچکدام از اونا نیست این واقعهرو با بابام دیدم! ولی اون باور نمی کنه!! یه روز دیگه هم صبح داشتم با بابام می رفتم مدرسه که بالای ساختمان هتل چمران همون چیزی رو که اون بار دیدم دیدم داخل هر دو واقعه با پدرم بودم !!!! جالب نیست!!!!!!
مگه میشه این همه بشقاب پرنده بیاد تو مدار زمین و زمینیا نفهمند؟؟
الان رادارایی گذاشتن وا3 همین چیزا ! امکان نداره! حتما هواپیمای جاسوسی یا یه چیزی که ساخت خود بشره بوده!

Helli Agent

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک ، مهندسی انرژی

به نظر من که احتمال وجود بالایی دارن.

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک

به نقل از TMNT :
خیلی عذر میخوام داستاناتونو تو انجمن ادبیات بنوی30د و اینجا اسپم ندید
برام جالبه عجب تخیلی داریا...

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

من چند وقت پیشا یه جا خونده بودم که میگفت یکی از فضا نوردایی که رو ماه رفته بوده و الا سنی ازش گذشته، گفته که ما رو ماه یه موجودات ریزی دیدیم که چشمای درشتی داشتن ولی دولت آمریکا ما رو از فاش کردن این موضوع منع کرد!!
من هم مطمئنم این موجودات وجود دارن و فکر میکنم اگه کشوری چه آمریکا چه شوروی به قاطعیت به این موضوع رسیده باشن
1- واسه اینکه مردم نترسن چیزی نمیگن!! (که یکم دور از عقله!) 2- میخوان همه ی امتیازاتش به صورت مخفیانه و محرمانه تو کشور خودشون باشه!
(می دونستین که از ناسا نمیشه استفا داد؟! و من یه ایرانی رو میشناسم که اونجا کار میکنه و خیلی سخت کار میکنه ولی تو نتیجه ی تحقیقات این کارکنان نمیتونن حضور داشته باشن و از نتایجش با خبر نمیشن!!)

shadi joon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1مشهد
شهر
مشهد

دکتر میچل که ۷۷ سال سن دارد، در یک مصاحبه رادیویی گفت؛ آژانس فضایی که مصاحبه با بیگانگان را انجام داده است آنها را موجوداتی با ظاهری غریب برای ما انسان ها توصیف کرده است.

او گفت شکل این موجودات به تصور عمومی از موجودات فضایی با سرهای بزرگ و چشم هایی درشت نزدیک است. او تکنولوژی این موجودات را بسیار پیچیده تر از تکنولوژی ما زمینی ها خواند و گفت اگر بنا بود آنها از در دشمنی با ما دربیایند، تا به حال زمین و ساکنانش کاملاً نابود شده بودند.

دکتر میچل به همراه فرمانده آپولو ۱۴- آلن شپارد - رکورد طولانی ترین راهپیمایی بر سطح ماه را دارند. آنها طی این عملیات در ۱۹۷۱ ، ۹ ساعت و ۱۷ دقیقه بر سطح ماه راه رفتند.
او گفت؛«من از حدی از اعتبار برخوردار هستم که بتوانم چنین ادعایی بکنم زیرا روی ماه قدم برداشته ام و می‌دانم یوفوها واقعاً وجود دارند… بیش از ۶۰ سال است که این واقعیت توسط دولت مخفی شده، اما اکنون کم کم این موضوع درز کرده است و بعضی از ما توانسته ایم به بخشی از آن آگاهی پیدا کنیم… من در حلقه های نظامی و اطلاعاتی حضور داشته ام. همه میدانیم زیر لایه بی اعتبار اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میگیرد واقعیت جریان دارد.»

دکتر میچل که در زمینه فضانوردی مدرک دکترای خود را اخذ کرده است، می گوید بخشی از اتفاقات مبهمی که گفته می شد پای بیگانگان فضایی در میان است حقیقت دارند و اینکه این بیگانگان بارها به زمین آمده اند کماکان در حال بررسی است. او به مجری برنامه رادیویی که مبهوت مانده بود، گفت؛«من فکر می‌کنم زمان فاش سازی این اطلاعات رسیده است و بسیاری از سازمان ها نیز در همین راستا در حال حرکت هستند.»

مجری پس از سخنان وی افزود؛«من پیش از این چیزهایی در مورد شوخی های فضانوردها شنیده بودم، اما میچل به صورتی کاملاً جدی باور دارد که فضایی ها وجود دارند و دولت وجود آنها را مخفی می کند.» مقامات ناسا به سرعت در بیانیه یی به این مصاحبه جواب دادند؛«ناسا تاکنون رد هیچ یوفویی را نیافته است و همین طور در هیچ پروژه یی برای پنهان کردن اطلاعات در مورد بیگانگان احتمالی در زمین یا هر کجای دیگر از فضا شرکت نکرده است.
:D

ممنون از تاپیکتون
×مطالب مهم رنگی شدند×

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

توي وجود داشتنشون كسي شكي داره؟

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از parastoo :
دکتر میچل که ۷۷ سال سن دارد، در یک مصاحبه رادیویی گفت؛ آژانس فضایی که مصاحبه با بیگانگان را انجام داده است آنها را موجوداتی با ظاهری غریب برای ما انسان ها توصیف کرده است.

او گفت شکل این موجودات به تصور عمومی از موجودات فضایی با سرهای بزرگ و چشم هایی درشت نزدیک است. او تکنولوژی این موجودات را بسیار پیچیده تر از تکنولوژی ما زمینی ها خواند و گفت اگر بنا بود آنها از در دشمنی با ما دربیایند، تا به حال زمین و ساکنانش کاملاً نابود شده بودند. دکتر میچل به همراه فرمانده آپولو ۱۴- آلن شپارد - رکورد طولانی ترین راهپیمایی بر سطح ماه را دارند. آنها طی این عملیات در ۱۹۷۱ ، ۹ ساعت و ۱۷ دقیقه بر سطح ماه راه رفتند. او گفت؛«من از حدی از اعتبار برخوردار هستم که بتوانم چنین ادعایی بکنم زیرا روی ماه قدم برداشته ام و می‌دانم یوفوها واقعاً وجود دارند… بیش از ۶۰ سال است که این واقعیت توسط دولت مخفی شده، اما اکنون کم کم این موضوع درز کرده است و بعضی از ما توانسته ایم به بخشی از آن آگاهی پیدا کنیم… من در حلقه های نظامی و اطلاعاتی حضور داشته ام. همه میدانیم زیر لایه بی اعتبار اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میگیرد واقعیت جریان دارد.» دکتر میچل که در زمینه فضانوردی مدرک دکترای خود را اخذ کرده است، می گوید بخشی از اتفاقات مبهمی که گفته می شد پای بیگانگان فضایی در میان است حقیقت دارند و اینکه این بیگانگان بارها به زمین آمده اند کماکان در حال بررسی است. او به مجری برنامه رادیویی که مبهوت مانده بود، گفت؛«من فکر می‌کنم زمان فاش سازی این اطلاعات رسیده است و بسیاری از سازمان ها نیز در همین راستا در حال حرکت هستند.» مجری پس از سخنان وی افزود؛«من پیش از این چیزهایی در مورد شوخی های فضانوردها شنیده بودم، اما میچل به صورتی کاملاً جدی باور دارد که فضایی ها وجود دارند و دولت وجود آنها را مخفی می کند.» مقامات ناسا به سرعت در بیانیه یی به این مصاحبه جواب دادند؛«ناسا تاکنون رد هیچ یوفویی را نیافته است و همین طور در هیچ پروژه یی برای پنهان کردن اطلاعات در مورد بیگانگان احتمالی در زمین یا هر کجای دیگر از فضا شرکت نکرده است.
:D

منبعت؟

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

عجیبه

parastoo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی!
دانشگاه
؟!
رشته دانشگاه
معماری! :دال

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

سوال من خاك خورد

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نمکی :
توي وجود داشتنشون كسي شكي داره؟
نه ولی نه اینطوری :O
دروغه چون اگه بود همه جا می گفتن

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از انتارس_نیک :
نه ولی نه اینطوری :O
دروغه چون اگه بود همه جا می گفتن
چه طوري چيه مگه؟؟؟

همه جا بگن كه چي؟؟ اصلا صلاح نيست هر كشوري لو بده

به چند دليل(دوتاشو ميگم):

خودش تحقيقاتو شروع كنه....يا مثلا مذاكره {-8......
بعدي هم اذهان عمومي {-8......و واسه چي توجه جلب كنه؟؟......خيلي سود داره كه مخفي كنه......

حتي ميتونم يه سري ناحيه هاي نظامي امريكا كه حدس ميزنن مربوط به همين هاسو بم

fire storm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 ارومیه
شهر
urm
مدال المپیاد
کانگرو & لیگ پایا (ریاضی)
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

افراد زیادی هستند که با قاطعیت وجودشون رو تائید می کنند مثلا اریک فون دانیکن تو کتاب ارابه های خدایان می گه که موجودات فضایی وجود دارن ودلایل زیادی هم میاره
مثلا میاد بناهای تاریخی رو مثال می زنه و می گه امکان نداره به دست بشر ساخته شده باشند

بالا