• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هک کردن فیس بوک

• شروع کننده موضوع

فاطمه طباطبای

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
مدال المپیاد
فیزیک-ریاضی
چند روز پیش فیس بوک هک شده و تونسته بودن پسورد چندتا از کاربرا پیدا کنن و برای دوستان اون پیغامی مبنی تعویض پسورد میفرستاده.صفحه تغییر پسوردم شبیه صفحه فیس بوک بوده.
برای منم همچسن پیامی اومد منم پسوردمو عوض کردم.دوباره هم برام پیام اومده که پسوردمو عوض کنم/حالا نمیدونم عوض کنم یا نه.برای شمام همچین پیغامهایی اومده؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : هک کردن فیس بوک

تا اون جایی که من فهمیدم هک نشده بود. بلکه توی یک پیغام که برای شما میومد یک لینک بود. اون لینک شماره به جایی هدایت می کرد که شبیه فیس بوک بود ولی در اصل فیس بوک نبود و شما اون جا یوزرنیم پسوردتون رو میزدید و پسورد شما لو میرفت و اون سایت به طور خودکار لاگین می کرد روی اکانت شما و پیغام رو به دیگران میفرستاد.
این چیزیه که به فکر خودم رسید. من هم برای جلوگیری از آلودگی اون لینک هارو چک نکردم که توی پیام ها بود.

farzad

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
allame helli

fake page

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

سلام دوستان h-: از کجا باید هک کردن یاد بگیریم :-??من خیلی دوست دارم یاد بگیرم از چند نفر پرسیدم یاد نمیدن :( چه جوری میشه یاد گرفت از طریق نت امکانش هست؟؟؟؟

Freemason

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT یا الکترونیک

اون صفحات دو نوع اند:
1. fake page
2. IP grabber

fake page از اسمش معلومه (صفحه ی قلابی) ولی IP grabber کار دیگه می کنه که IP victim رو به ما میده. خب با IP هم کار زیادی میشه کرد مثل:
1. هک کل کامپیوتر
2. attack کردن به کامپیوتر
3. حملات phishing

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

بچه ها توضیح کامل تر فیک پیج اینه بعضی دوستان میان صفحه ای کاملن شبیه به صفحه لاگین اون اکانت که میخوان هک بشه رو طراحی میکنن بعد کاربر رو از طریقی ترغیب به لاگین شدن از فیک پیج خوشون میکنن بعدش هم که اطلاعات لاگین برا هکر میل میشه
سعی کنید همیشه در منو آدرس بار سایتتون وقتی میخواین لاگین کنید به آدرس دقت کنید ببینید اصلا ربطی به اون سایت داره یا نه

بالا