• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نامردی هاتون

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
پاسخ : نامردی هاتون

از قیافشون خیاری میباره !
ما امسال دستمون جور بود اگه 2 نفر خیار و ادم فروش و ... تو کلاسمون نبودن ! X-(
اصلا اینا یه جورین ! :-? مشکل دارن !
چن بار ادم فروشی کردن بعدش یکی دو تا از معلما بهمون گفتن مواظب باشین بینتون 2 نفر بد جور ادم فروشی میکنن ! X-(
دیگه ببین کار به کجا کشیده بود !؟!؟!! X-(

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

يكبار تو اول راهنمايي زيره دبيره علومم ادامس گذاشتم بهم داده بود 14 در اصل ميشدم17 هرچي بهش ميگفتم قبول نميكرد :-[
يكي از بچه ها باهام لج بود منو فروخت ولي ناظممون باور نكرد چون باهاش خيلي صميمي بودم

• لایک
امتیازات: *M.M*

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

پارسال برا امتحان ترم دوم همه اولا وايسادن تو حياط و نرفتن امتحان بدن اين وسط چند نفرم زياد تو چشم معاونا بودن.
فرداي امتحان معاون منو با چندنفر ديگه گفت بريم پيشش تا بچه‌ها رو لو بديم! به زور رفتيم بالا. فك ميكردم هيشكي دهنشو باز نكنه ولي... :O
اولش يكم مٍن مٍن كردن بعد اسم بچه هارو رديف كردن :O :O :O :O منم خيلي حرص خوردم و سعي كردم دهنشونو ببندم ولي نشد :((

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یک بار ناظممون اومد سر کلاس: گفت :شلوغ نکنید و از این حرفا....
نمایندمون گفت:خانم بعضیا هستن که حرفای بزرگ تر از دهنشونو میزنن...
-کیا؟
-حالا ولش کنید...
-کیا این حرفا را میزنند؟؟
-مثلا .....و.....و....
بعدشم اونا را بردنش دفتر....

امسال یکی از دوستام رفت پای دفتر یک چیزی را پرسید...
برگشت تو کلاس گفت:
خانم گفته:غلط کردین...توش شرکت کردین باید تا اخرشم وایستین...
معلمه از پشت سرش اومد تو کلاس...
حرفا را شنیده بود...
گفت :کی همچینحرفی زد؟؟
از اونجایی که بچه های کلاس ما با جنبه ان گفتن:خانم یک بنده خدایی...شما به بزرگی خودتون ببخشید...
-کی بود؟
-حالا ولش کنیددیگه...
-بگین کی بوده؟اگه یکی بره تو خانوادش همچین حرفی بزنه در مورد من چی فک میکنن؟؟
- خانم ببخشیددیگه یک بنده خدایی بود..دیگه تکرار نمیشه...
اخرشم خودش فهمید کی بوده...یعنی میدونست ما انکار میکردیم :D

Neg!n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد(با افتخار)
مدال المپیاد
کانگورو..الاق...اَیین جور چیزا :دی
دانشگاه
از الان؟!شاید مُردَم:پ
رشته دانشگاه
:|

مروز یکی از بچه های کلاسمون(عقده ایه بدبخت.....دیگه بقیشو اینجا نمیشه گفت....!) رفت مارو لو داد که تو کلاس رقصیدیم بعدشم خودش محکوم شد که مامانشو بیاره!منم مامانم باید بیاد فردا اما مامانم اصلا دعوام نمیکنه که مثه اون به پای معلم ورزش( :-&)و ناظم بیفتمو اونقدر گریه کنم تا چشام بشه رنگ خون........

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

یه بار من سال اول بودم بعد گوشیمو درآوردمو اینا!!!
بعد پشت سریم آنتن بود منم نمی دونستم بعد یهو گفت حالا می رم به خانوم می گم....
گوشی من خیلی داغون بود روشم عکس برگردون چسبونده بودمو اینا بعد بهش گفتم نه بابا این اسباب بازیه :))
اونم گفت به هر حال من می رم می گم(اما یه کم باورش شده بودااا)
منم ترسیدم قبل ازینکه اون بره بگه خودم رفتم خودمو لو دادم..... :D

Arman74

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان

فروم یکی از دوستام رو گزارش دادم فیـــــــلتـــــــر کردن :D :-"

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

تاپیک نامردی و دوست یا خیار ادغام شدند،
آقای نیمافو تاپیک تکراری بود.

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

ب ذهنم نرسید ولی این برای دوستامه میگم :

سه نفری سوار تاکسی شده بودن ... یکیشون پول نداشت کرایه بده ... اون دوتایه دیگه پیاده شده بودن اونو گذاشته بودن ... بعد از چند ثانیه طرف یادش افتاده چی شده ... دیگه افتاده بود ب .... راننده :p

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از حامد مهدوی :
تو مدرسه های سمپاد کلا چون افراد از اولش با همن و تو خیلی از این مراکز افراد از اول راهنمایی تا پیش همکلاسن بنابراین دیگه تو دبیرستان با هم هماهنگن کسی کسی رو لو نمی ده
دقيقا اين يكي از نظرياته خيلي از معلماي ما راجع به بچه هامونه كه چند بار سره كلاس خودشون گفتن
من توي ورزش با خواهرم تنها كسايي بوديم كه برا ازمون كمربند مشكي تو اون دوره 100 از 100 شديم
اقا نمره هارو گفتن تمامه هم باشگاهيامم رفتن اعتراض كه اله بله منم اون لحظه دخالتي نكردم
يه بارم با راضيه و پسر خالم كه تو سايته اسمشو نميگم زيره هتل رفتيم ابميوه بخوريم صورت حساب شد 70 دلار ما هم 30 دلار رو هم برده بوديم اونو راضيه در رفتن من موندم خدارو شكر از پوله اتاق كم مي كردن (كه نميدونستيم)وگرنه بايد ظرفاشونو ميشستم تو كشوره غريب اينم از نامرديه اون دوتا

xxfairladyxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -
شهر
مشهد

قرار بود از م امتحن نگیرن چون معلممون یادش رفته بود B-) بعد همه با هم اتحاد داشتیم ???. بعد وقتی معلم اومد یکی از بچه هامون ما رو لو داد :rolleyes: همه هم گند زدیم به امتحان #-o

به ما میگفتن برای تنبیه شما سومی ها باید سر صف 1 کاری بکنید ( یادم نمیاد چه کاری :D ) بعد همه بسیج شده بودیم که این کار رو نکنیم :> بعد ما هم برای اعتراض نشستیم :-" بعد 1 ساعت بچه های نامردمون رفتن [-( و پاشدن و ما چند نفر موندیم و => از ما نمره کم کردند :-\

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

ما یه رسمه بدی درست کردیم گفتیم مثل بچه اولی ها سر کلاس مسخره بازی دراریم(یا تو سرویس)
یادمه پنجره ی سرویس بد بسه می شد بچه ها به زور گفتن بازش کن کلی حال می ده منم می دونستم چه نیات شومی دارن هرچی باشه خودم این کارم :-[ :-[خلاصه باز کردم یکی خیلی بامزه به راننده گف اقا اقا ...این پنجرتون را باز کرد تازه با ملا هم حرف می زنه بش منفی نمی دید!!!راننده هم اومد عقب رفیقم گف من گفتم مثبت نداره!؟منم گفتم یه منفی بم بده راننده هم عصبانی شد (دستاش می لرزید)نزدیک بود اور دوز کنه بعد فردا رفت اسمم را اشتباهی به اسم یکی دیگه به دفتر داد :D :D

amirali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ندارم !!! :دی
دانشگاه
سبزوتریم دیگه اما نپرس کجاش

دو روز پيش امتحان شيمي داشتيم يكي از بچه ها چٌس مصنوعي آورده بود مام براي اينكه از امتحان راحت شيم گفتيم بندازه تو جايي كه قرار بود امتحان بديم........

بچه ها كه اينكارو كردن يه بويي گرفت معلمون اومد گفت كي اينجا............كرده ما هيچي نگفتيم اما بهزور گفت بايد امتحان بدين

مام رفتيم تو اون بو نشستيم امتحان داديم نميدونم كدوم يكي از بچه هاي پاچه خوارمون براي 5 نمره كه به مستمر اضافه بشه رفته اونا رو لو داده بود

خدا لعنتش كنه معلمون گفته ميندازمشون

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه باراردو رفته بودیم یکی از بچه ها ازاینا ترکون عجب بوی کذایی می ده معله مه اومد از من را هم گرفت گفتم اقا من برا عر.وسی داییم می خوام اما خر نشد :D

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یه بار با دوتا از دوستان داشتیم تغلب میکردیم !
یکی از بچه خرخونای کلاسم پشت سرمون بود !
هی مارو میزد میگفت اینقد تغلب نکنین ...به خانوم میگماااااا ~X(
ماهم که باورمون نمیشد بگه به رو خودمون نیوردیم :D
که یهو بلند شد گفت خانوم فلانی و فلانی و فلانی دارن تغلب میکنن :-s
ولی حال کردم معلممون گفت خوب بتوچه :D
تنها دبیریمون بود که اصلا" به تغلب گیر نمیداد (<

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

امــروز رفتیم دم سـایت با ســِ نفــر از بـَکس . دم ســایت مسئول ســایت اومد گــُف همه کامپیــوترا ویروسی شده !!! ( همه با هم ، و کامپیــوتر خودشم سالم بود ) منم وقتی برگشت گفتم : فک کرده خــریم نمی دونیم داره چَت می کنه ! خــلاصِ شنیدُ اومــد خف یکی دیگه از بکــسو گِــرِف . البـــته منم ازش دفاع کردم امــا به هیچ عنــوان لو ندادم کی بوده !

RIZE$H

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

کویین ما هم یه پدر سوخته ی اینجوری تو مدرسمون داریم.....حالم ازش بهم میخوره..یه بار منو سز یه قضیه به .... خوردن انداخت....هـــــــــــــــــــــــــی زندگی.....
ما که تاحالا نه از بچه هامون نه نامردی دیدیم...نه خودمون....نامردی کردیم..

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

یادمه پارسال تو کلاسای جمعه رفتیم برگه های معلم دینیه را سه تایی دزدیدیم اقا ترسیده بودیم ادرنالین رفته بود بالا جا مدادی معلمه را هم برداشتیم بعد خلاصه تا شب یه بدبختی داشتیم اخر شب خوندیم صب به همه سوالا را به عنوان باج داده بودیم :Dگفتیم بچه ها همه را درست ننویسید که ضایس من خودمم یه غلط نوشتمفک کنم نیم نمره ای حالا فک می کنید چند شدم؟16شدم :Dاره خلاصه زنگ که خورد وسط کلاس اومدن نصف بچه ها بردن دفتر نگو یکی لومون داده ما سه تا که اصلی بودیم را می خواستن اخراج کنن :Dیکی ترسیده بود یه دوزنگی گریه کرد(اه اه از گریه بدم می اد)یکی هم که نقشه را ریخته بود مث من خودشو گرفته بود رفیق فابمه خلاصه منم با مهارت خواصی قصر در رفتم هیچیم نشد نامه رفیقم رفت برا صورت جلسه بش گفتن اخراجه بعد مدیرمون خیلی مرده گلی بود گف صب ساعت 7 برو اداره نامه را پس بگیر بعد زنگ فوق العاده مارا برد دفتر نصیحتمون کنه به من گفت حالا چی گیرت اومد پاسخ نامه ازمونا هم رو میزش بود من گفتم اما اگه شما هم در دفترتون را قفل نمی کنید خیلی چیزا گیرم می اد گف برو والا تو را هم اخراج می کنم :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

سال دوم راهنمایی قرار بود یچیزی واسه حرفه و فن با دوستم درست کنیم دقیق یادم نیست چی خلاصه قرار شد من درست کنم اسمه دوستمم بنویسم اقا درست کردم فقط اسم خودمونوشتم به دوستم نمره نداد :p
یبارم مدیر اومد سر کلاس گفت اقا فلان عکس رو از اف بی بردارین منم در جا اسم کسی که گذاشته بود رو اوردم چون در مورد معلم سر کلاس هم بود زیرابش زده شد طرف:p

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

سال دوم راهنمايي زنگ ورزش حسابي عصباني بودم..داشتم با يه گروهي دعوا مي كردم...نزديك بود كار به گيس و گيس كشي بكشه!
در حالي كه داشتم با عصبانيت با طرف مقابلم دعوا مي كردم..دوست صميمي م پريد وسط حرف من و در دفاع از من به اونا يه چيزي گفت!
منم كه حسابي داغ كرده بودم برگشتم به دوستم گفتم: تو زر نزن! خودم بلدم از خودم دفاع كنم! دختره x! :-"
گروه مقابل هم حسابي به ضايع شدن دوستم خنديدن...
بعدش رفتم عذر خواهي...خيلي پشيمون شده بودم!

بالا