• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قفل شدن کامپیوتر

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
الان 2 3 روزه کامپیوتر ما یه چیزیش شده

اولا روشن میشد و کار میکرد بعد یهو بعد 2 3 ساعت یه صدای تیک میداد و کلا قفل میکرد. هم ماوس هم کیبرد. حتی با دکمه ی اصلی هم خاموش نمیشد فقط میشد restart کرد.

در مرحله بعد کامپیوتر روشن میشد ولی هنوز 1 دقیقه نشده بود باز قفل میکرد.

الان دیگه اصلا بالا نمیاد. همون اول که مینویسه windows قفل میکنه و دیگه هیچی خاموش هم نمیشه باید از برق کشید بیرون!

مشکل چیه؟ کاری میشه کرد؟ اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم یه کمکی بکنین :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
پاسخ : قفل شدن کامپیوتر

هیچکس نظری نداره؟ خیلی اعصاب خورد کنه اینطوری... :(

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

کامپیوتر من هم یه زمانی مثل مال شما خاموش نمیشد و فقط باید از پشت اون دکمه ی پاورش رو می زدم تا خاموش می شد . اگه مال شما هنگ هم می کنه احتملاً یه مشکل سخت افزاری دیگه هم داره که حدس میزنم مشکلش یا از رمه یا از هارد .
کامپیوتر من که بعد دو یا سه هفته ، وقتی روشنش کردم پاورش سوخت و مثل اونایی که برق میگیردشون قیافه ام سیاه شد . :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

الان اون دکمه پاور هم جواب گو نیست! فقط باید از برق کشید بیرون...

یعنی اینم میسوزه....؟؟ :((

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

نه بابا ! این حرفا چیه ! یه ویندوز ساده عوض کن درست میشه ! همین ! برا منم 1 بار اینجوری شد ! البته نه به این شدت چون خاموش میشد ! اگه قطعاتت سالم باشن با یه ویندوز حله , اگه نباشن هم که خوب یه بحث دیگس

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از SOUL KEEPER :
نه بابا ! این حرفا چیه ! یه ویندوز ساده عوض کن درست میشه ! همین ! برا منم 1 بار اینجوری شد ! البته نه به این شدت چون خاموش میشد ! اگه قطعاتت سالم باشن با یه ویندوز حله , اگه نباشن هم که خوب یه بحث دیگس
صدای تیکی که میاد احتمالاً نشون دهنده ی مشکل سخت افزاری هستش ... فکر نکنم با یه ویندوز حل بشه ، تازه بکاپ هم نمیشه گرفت . اگه نیازی به بکاپ گیری نیست ، نصب کردن دوباره ی ویندوز می تونه گزینه ی خوبی باشه .

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از TnT :
صدای تیکی که میاد احتمالاً نشون دهنده ی مشکل سخت افزاری هستش ... فکر نکنم با یه ویندوز حل بشه ، تازه بکاپ هم نمیشه گرفت . اگه نیازی به بکاپ گیری نیست ، نصب کردن دوباره ی ویندوز می تونه گزینه ی خوبی باشه .
این صداها 90% مواقع به خاطر قطعات نیست ! یه خاطر کیسه ! مثلا" من خودم همینجوری عادت دارم هر از گاهی یه لگد به کسیم بزنم ! :D خوب این کار هم باعث میشه هاردم بسوزه هم ابن که جای یه سری قطعات تکون می خوره و این صداها رو بوجود میاره ! ویندوز که تموم شد می تونی یه دقیقه کیسو باز کنی بعد یه دستی به قطعات بزنی حل میشه ! فک نمی کنم مشکل حادی باشه .

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از SOUL KEEPER :
این صداها 90% مواقع به خاطر قطعات نیست ! یه خاطر کیسه ! مثلا" من خودم همینجوری عادت دارم هر از گاهی یه لگد به کسیم بزنم ! :D خوب این کار هم باعث میشه هاردم بسوزه هم ابن که جای یه سری قطعات تکون می خوره و این صداها رو بوجود میاره ! ویندوز که تموم شد می تونی یه دقیقه کیسو باز کنی بعد یه دستی به قطعات بزنی حل میشه ! فک نمی کنم مشکل حادی باشه .
فکر نکنم روحیه ایشون با لگد زدن به کیس سازگار باشه . تازه اون صدایی که شما میگی ، عین صدای قولنج هستش . صدای تیک با این فرق داره فکر کنم ...
پ . ن : وقتی هاردت سوخت چجوری کامپیوتر رو دوباره راه میندازی ؟!!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

بکاپ رو ترجیحا بهش نیازه...!! آخه یه سری چیزا رو میخوایم...

به نقل از TnT :
فکر نکنم روحیه ایشون با لگد زدن به کیس سازگار باشه . تازه اون صدایی که شما میگی ، عین صدای قولنج هستش . صدای تیک با این فرق داره فکر کنم ...

درسته!! من روحیاتم اصلا با این جور کارا سازگار نیست :D :D

صدایی که میده مثل وقتیه که میخوایم با دایل آپ وصل شیم نمیشه ، که انگار یه چیزی قطع میشه... اون طوریه تقریبا...

به نظر میاد مشکل همون سخت افزاری باشه...

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از TnT :
خب با یه بار لگد زدن که نمی سوزه ! در طی یک دوره ی چند ماهه ! می سوزه ! تازه اونم بستگی به لگدت داره ! من یه جوری می زنم که نسوزه ! ولی می زنم چون لازمه !
من به روحیش کار ندارم ! خب بالاخره ممکنه کیس تکون بخوره یا نه ؟!
به نقل از peg0a2h1 :
بکاپ رو ترجیحا بهش نیازه...!! آخه یه سری چیزا رو میخوایم...

درسته!! من روحیاتم اصلا با این جور کارا سازگار نیست :D :D

صدایی که میده مثل وقتیه که میخوایم با دایل آپ وصل شیم نمیشه ، که انگار یه چیزی قطع میشه... اون طوریه تقریبا...

به نظر میاد مشکل همون سخت افزاری باشه...
با این که من هنوز هم فک نکنم ! ولی باز می تونی یه دور اول بازش کنی ببینی اگه مورد خاصی نیست ببری یه خدمات کامپیوتری ! :D ( واقعا" عجب کمکی ! ) در ضمن چون بالاخره هنوز سیستم بالا میاد ! فقط ممکنه هاردت بدسکتر(املا؟) شده باشه ! نهابت کار همینه ! که بازم میشه اطلاعاتت رو حفظ کنی !

بالا