• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران
پاسخ : مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

ته لج من سوم راهنمایی با معلم زبانم دعوام شد لج کردم
میومد از بغله میزا رد میشد من پشتمو میکردم بهش :D
تابلوهااااااااا
اخرش جیغ کشید گفت میخوای این کارا رو بکنی پاشو برو بیرون X-(
من اینجوری شدم :| جوابشو ندادم همون جوری نشستم

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

کلا معلملب غیرازتعدادمحدودی عهد بستن بامن لج کنن
چون نسبتاسرکلاساشلوغ میکنن ی بارسرکلاس فیزیک خانم گفت هرکس فلان کاروکرده باشه +میگیره من وچندنفرانجام داده بودیم ب همه +دادب غیرازمن نگامیکردب من میخندیدمیخندید

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

عاغا یکی ازین معلم زبانا با من لج داشت شدید :Dمنم نمیخاستم برم سر کلاسش فقط دنبال یه بهانه بودم :-"
یه بار میخاستیم مقنعشو بکشیم (دوران جاهلیت) بعد یهو برگشت زد تو صورتم :O :-?? :rolleyes:
منم از کلاس زدم بیرون رفتم پیش ناظم...مائم که پارتی کلفت ;;)
گفتم تا جلوی بچه ها ازم عذرخواهی نکنه نمیرم سر کلاس ;))
اونم گفت عمرن و... P:>
مائم تا آخر سال خوش میگذروندیم ;;)

leila j00j000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
dabirestan farzanegan4
شهر
طهران

2سال راهنمایی من با معلم پرورشیمون مشکل داشتم!اصلا انگار به من الرژی داشت !
همش پایان ترم به من 18 میداد !ی دفعه ما رفتیم دفتر حالا ناظمه داره منو ارشاد میکنه معلم پرورشیه گیر داده تو نمیای نماز جماعت !دلم میخاست خفش کنم!

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

والا چی بگم از دست این مدرسمون به چیزای بی مورد گیر میدن که حاضری خودت رو از طبقه سوم بندازی پایین تا خودت رو راحت کنی :-ss

یکی از دوستام سبزه س و رنگ موهاش قهوه ای روشنه
سر این قضیه این دوستم رو خفه کردن که چرا موهات رو رنگ کردی :-w

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

پارسال هفت بار رفتم سره کلاسه کامپیوتر 4 بار اخراج شدم 9 تا منفی گرفتم!
بقیه جام در جام فروتی نینجا میذاشتن من سرم میچرخد میگفت پاشو برو بیرون!
ولی معلم خوبی بود خدایی
من خیلی .... بودم!
همونه که اشک گفت مجید!
الان که بهش میگم یادته کلی میخندیم!

tara 20

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
کرمانشاه

ما یه ناظم داریم جیگر
دوستم موهاشو رنگ کرده بود تا یه هفته پشت من قایم میشد ضایع ولی ناظممون میدیدو بهش گیر نمیداد

×محدثه :تاپیک اسمش مشکلاته با کادر مدرسه اس البته :-"

aminbomb

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات
رشته دانشگاه
داروسازی

مدیر ما کلا زیاد به بچه ها گیر میداد!!!!!!و از اونجا که با ته ریش مشکل داشت و من ته ریش میگذاشتم دائم گیر میداد...البته راه حلش این بود که دستتو رو ریشت بزاری از بس خنگ بود نمی فهمید

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

يه روز مدير گرام قراربود سخنرانى كنن..بعد اصلا حوصله و اينا نبودش..من و دوستم(اون يكى غايب بود) رفتيم تو پشت بوم مدرسه.(ببينيد،تو طبقه سوم ما،جايى كه از طبقه٣ميره توپشت بوم برا معاون پايه اول يه قسمتى رو با پارتيشن جدا كردن،بعد يه راهى ميمونده براى پشتبوم كه اونجا رو ميله كشيدن با ارتفاع حدودا سه چار متر،ميله ها افقيه،يه تيكه بالاش به اندازه يه مثلث قائم الزاويه باريك بازه كه هر كسى از توش رد نميشه B-))بعد ما از اون رفتيم و وارد مخفيگاهمون شديم!! x:

بعد داشتيم حرف ميزديم..منم با خيال اين كه همه تو سالن اند چهار زانو نشسته بودم رو لبه پشت بوم! :-\
يه دفعه يه صدايى اومد :شماهااااااااچطورى رفتين اون بالااااااااا :O
اصصلا نفهميدم باچه سرعتى اومديم پايين..!چشاموباز كردم ديدم جلو سالنم!با هزار بد بختى يه جورى رفتيم تو كه كسى نفهمه تازه اومديم(آخراى حرفاش بود) (:|
جلسه تموم شد..بعد من و اون دوسم داشتيم از درميومديم بيرون ..يه دفه يكى گفت ايناهاشون خودشون بودن..و سه نفر ريختن سرمون :-\جالبه دوتاشون از مستخدمابودن..كارمون به جايى رسيده بود مستخدما هم تيكه مينداختن

ديه دفتر معاون ها(مدير كار داشته زودتر رفته بود)و انگيزه(!)مارو جويا ميشدنو..بعد زنگ زدن خونه هامون به مادران گرامى خبر داد :-&ولى ازاونجاكه مامنم ميدونست (آخه يه بارسه نفرى ازبيرون پيتزاسفارش داديم يه زنگو پيچونديم توپشتبوم پيتزا خورديم!هيچ كس هم نفهميده بود \:D/)گفت خب چيكار كنم؟شما ها بايد حواستون باشه،به جا اين كه من طلب كارباشم شما ها طلب كاريد؟؟تازه آدم كه نكشتن رفتن پشتبوم!اصلا خوب كارى كردن!! P:>
من: :Oمامانى >:D< >:D< >:D<
معاونه: :O :-w :-w :-w #S-:
...اووووو..اين اتفاقا پريروز افتاد.ديروزمن مدرسه بودم اون دوستم نبود..بعد منو فرستاد ليست حضور غياب روببرم،مديرمون تو راهرو ديدم #-o
ده دقيقه تهديد و اينابودش..ميگفت كليد اون در آهنى رو از كجا برداشتين؟
من:هااا مگه اون دَرِ كه كليد داشته باشه؟ :-?
-خودتو نزن به اون راه
-(مونولوگ):بفرما دزدمونم كردن+سكوووووووووت..
اون:پس چطورى رفتى بالا؟؟
احساس من:خركيفى به اين دليل كه توكَفِش مونده بودن!
ديد حرف آخرم همونه گف برو فردا با اون يكى ميايددفترم X-( ..روى اون ميله هام دوباره نرده ميكشيم*
تفريح رفتم طبقه بالا ديدم دوتا از اين قفلاى پنج كيلويى وصله به در =)) =))(بعد تازه فهميدم اون درِه ميله ايه نه يه سرى نرده :-[)

اينا فكر كرده بود ما يا از لاى نرده ها* رفتيم يا كليد داشتيم =)) =)) =))(بچه شيش ماهه فقط ا لاى اون نرده ها رد ميشه..تازه اونم شااايد :-?!!!!!)
اصلا مسئولين تيزهوشن!!!(حسوديم شد به هوششون!)

الان ساعت ٢ ِ و فردا خدا ب دادم برسه :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss

+پشيمون نيستم خيلى خوش گذشت!ولى مخفيگاه لو رفت :(( :(( :(( :(( :((
هستىِ خرشانس هروقت ما تو دردسر ميوفتيم غايبه..
حالافردا چى بگم؟؟ :-? ^#^

he3am

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

از اول سال یا بهتره بگم سال اول این ناظم ما بامن لجه،مثلا یبار زنگ صبحگاه ک خورد رسیدم یعنی تاخیر آنچنانی محسوب نمیشد نگهم داشت،وایساد به نصیحت کردن و گیر دادن به لباس فرم در حالی که شلوارم فرم بود و فقط بعلت گرمی هوا پیرهن و کت نپوشیده بودمو تی شرت و کت اسپرت تنم بود،حاله بچه هارو میگی،دونه دونه سلام میکردن از کنار ما رد میشدن باور کنین تو این 20 ، 30 تایی ک از کنار ما رد شدن 7، 8 نفر بیشتر لباس فرم نداشتن....

saghar128

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

معلم که خوبه....معاون ما من حاضرم قسم بخورم از یک بچه مهد کودکی هم نفهم تره...به راحتی دروغ میگه ...بابت دروغ هایش مامانم تا دوهفته باهام قهر بود...تازه الان که سال تموم شده کمکم داره باور میکنه من هم راست میگفتم...
تازه بخاطر اینکه من را از اردو حذف کرده بود و من پشت چشم نازک کردم و سلام ندادم ازم تعهد گرفت بابت بی ادبی...
کلی امسال بهم تهمت زد...کلا باعث شد دید معلم ها به من بشه مثل قاتل حتی مامانم!به خونه دوستای صمیمی ام زنگ میزد به ماماناشون میگفت مراقب باشی دخترتون با این نگرده منحرف میشه...بیچاره دوستای من که با اینکه خانواده دعواشون میکرد پای من وایسان...تنها چیزی که امسال دلم بهش خوش بود دوستای فوقالعده خوبم بودن

ali1376

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی- همدان-منطقه2
شهر
همدان(سال اول دبیرستان)- اصفهان اژه ای2

امسال دبیر انگلیسی لج افتاده بود با بچه ها ی کلاس ما درست یادم نمیاد سر چی ولی گفت نصفتونو ترم

اول میندازم و همین کارم کرد یه امتحان از کمبریج گرفت(در حد آزمون تافل) که بیشتر بچه هارو انداخت

حتی 13/75 داد ولی چهاردش نکرد که طرف نیفته البته بعضیا رو چون نمرشون خوب شده بود هر کاری کرد

که بیفتنن نتونست(مثل خودم ;)))

diba.s

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1_mashad
شهر
mashad
مدال المپیاد
نمی گم که ریا نشه ...

ما که امسال یه معلم ادبیات داشتیم فوق لیسانس ولی در حد بچه های مهد کودک هم چیزی حالیش نبود. این خانم اول این که کل سال یه مانتو می پوشید. که حالا اینش زیاد مهم نیست . ولی این خانم به شدت بی ادب بود مثلا به بچه ها می گفت دهناتونو ببندین می خوام درس بدم. ما هم که این بی ادبی اینو دیدیم باهاش درافتادیم و تازه چون بقیه ی بچه های کلاس خیلی جرئت نداشتند واسه همین من سردسته ی مخالفان این بودم. خیلی هم باهاش رودرواسی نداشتم و معمولا در حالی که حواسم بود بهش فحش ندم هر چیز دیگه ای بهش میگفتم و بقیه ی بچه ها هم طرفداری می کردند. خلاصه این خانم هم قدرت اینو نداشت کهخودش بچه ها رو ساکت کنه واسه همینم تنها کاری که بلد بود منفی گذاشتن بود. همش میگفت دیبا برات یه منفی گذاشتم!!! خلاصه من منفی دار کلاس شدم دیگه برم منفی هاش عادی شده بود. ما چند باری هم پیش مدیر و مشاور و معاونای مدرسه ازش شکایت کردیم و حتی بر علیهش امضا جمع کردیم.( البته لازم به ذکر است که به بچه ها گفتیم هر کسی 5 یا 6 تا امضا کنه. کار از محکم کاری عیب نمی کنه) خلاصه بارها بر علیهش قیام کردیم ولی خوب چه فایده. تنها کاری که همه کردن این بود که به خود معلم اطلاع دادن. اونم چند روز اول خوب بود بعد دوباره روز از نو روزی از نو. این طوری بود که با ما لج کرد و به من مستمر داد 17 . املا هم مستمر داد 18 . خیلی در حق ما ظلم کرد ولی ما هم حالشو خوب جا آوردیم و یه بار که باید انشای توصیفی می نوشتیم ما اونو توصیف کردیم. از اون روز حالش جا اومد و کمی اخلاقش رو خوب کرد و دیگه هم منفی نمی ذاشت. عوضش مثبت می ذاشت و کلاساشم تو آلاچیق مدرسه تشکیل می داد. حالا خبر رسیده که اون همه اعتراض و شورش که علیهش کردیم الکی نبوده و خانم دیگه از مدرسه ی ما رفته. هیچکی نمی دونه برای چی ولی خوب مهم نیست . مهم اینه که ما دیگه از دست این آدم و همه ی لج کردناش با ما خلاص شدیم P:>

amirradjou

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی لاهیجان
شهر
لاهیجان
دانشگاه
آکسفورد
رشته دانشگاه
فیزیک

یه معلم .. داشتیم واسه کاری که نکردم گوشمو بد پیچوند الان یه سال گذشته هنوز درد می کنه آخه این سمپاده اسمش

الهام1375

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی میخوندم.
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من کلا با معلم ادبیاتمون لج بودم یعنی دوتامون با هم لج بودیم ولی بروز نمیدادیم! لج هم واسه این بود یه ادعاهایی میکرد حرص آدمو در میاورد مثلا ادعا میکردم english رو کامل بلده ولی انصافا نبود ما هم هر دودقیقه دنبال یه بهانه میگشتیم با دوستان ضایعش کنیم ! اصلا یه جوری بود ازینایی که حالتو به هم میزنه ولی خوب بود خیلی باهامون کار میکرد فقط ادعای الکی میکرد
یه معلم فوق العاده بووق دیگه هم داشتیم که دیگگه ازون کلمون بدمون میامد یه بار به این فکر افتادیم طومار امضا کنیم تا بره ولی نرفت دیگه چی کار کنیم! در کل دوستش نداشتم خداکنه حلالم کنه (هم این هم ادبیاته)

robo.poor

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت

چه نامه هایی که نمینویسیم
چه بحث های سیاسی که نمیکنیم
معلما دیگه کم میارن

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

صد رحمت به معلما یه معاون تازه امسال اومده مدرسه ما درووووووووووووووووووووووووووووغ گو مثل بلانسبت شما و خودم خخخخخخخخخخخخخر ،در حد لالیگا بی شعور و کثافت نمی دونین چه جونوریه نمی دونم این معاون این قدر گردنش کلفته که می تونه این همه گناه رو تحمل کنه ؟نمی دونم نمیخواد جواب پس بده ؟؟؟می ده ؟ نمی دونم والا جریانش چیه

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

ما مشکلاتمون تمومی نداره
یکیش اینه که از بس تعدادشون زیاده ما کلا نمیدونیم باید با کی طرف بشی وقتی هم میری تو دفتر یه اعتراض کنی یا یه چیزی بگی این لشگر عظیم به سمت شما حجوم میارن که در صورت زنده موندن باید فرار رو بر قرار ترجیح بدی
من که هر کاری کردم اخرش رسیدم به دفتر مدیر :-"

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب من امسال زیاد با کادر دبیران مشکل پیدا کردم
یکیشون عربیمونه ... که پارسال هی میگفت تو ریاضی ت خوبه عربی ت چرا کم میگیری و اِل بِل ... زیاد در این مورد گیر میده ... منم تا یه حدی صبر دارم بعدش دیگه جواب میدم ...

یکیشون هم زبان فارسیمونه ... دلیلش هم اینه که عین کتاب درس میده , رو خونی میکنه کتابو , منم حوصله م سر میره خب میشینم ریاضی و فیزیک میخونم ... بعد چند بار مچمو گرفته ... منم جوابشو دادم که آره به این دلیل اینکار رو میکنم
این یکی خیلی غیر منطقیه ( دبیر زبان فارسیه )

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

به نقل از #..!!!...f@himeh...!!!..# :
خب من امسال زیاد با کادر دبیران مشکل پیدا کردم
یکیشون عربیمونه ... که پارسال هی میگفت تو ریاضی ت خوبه عربی ت چرا کم میگیری و اِل بِل ... زیاد در این مورد گیر میده ... منم تا یه حدی صبر دارم بعدش دیگه جواب میدم ...

یکیشون هم زبان فارسیمونه ... دلیلش هم اینه که عین کتاب درس میده , رو خونی میکنه کتابو , منم حوصله م سر میره خب میشینم ریاضی و فیزیک میخونم ... بعد چند بار مچمو گرفته ... منم جوابشو دادم که آره به این دلیل اینکار رو میکنم
این یکی خیلی غیر منطقیه ( دبیر زبان فارسیه )
خوش به حالت تا یه حدی صبر داری من پارسال نزدیک بود دبیر شیمی مون رو بزنم (< باور نداری از بچه ها بپرس
مخصوصا عربی که اگه یه جا نتها گیرش بیارم :>

بالا