• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : والیبال

تبريک فراوان به همه...
نميخوام ناميدتون کنما ، ولى اين يه ست ،اونم تو بازياى فشرده ممکنه کار دستمون بده

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اولین سه امتیاز /m\
اون بازیکن 212سانتی چی بود آخه :| چه جوری باید دفاعش میکردیم واقعا؟! یاد موزارسکی افتادم :|
ایتالیا ست اول و تا حدودی هم دوم خیلی فراتر از حد انتظار من بازی کرد. فکر نمیکردم بتونن پا به پا پیش بیان. ولی خوب ماهم تمام قدرتمونو نذاشتیم. به هرحال مهم سه امتیاز بود که گرفتیمش P:>
بازی فردا بسیار مهمه برامون! اگه بتونیم 3امتیازشو بگیریم که خیلیم سخته واقعا عالی میشه!

از صربستان غافل نشین دوستان! یکی از بهترین تیمای جهانن با بازیکنای فوق العاده ای مثل اتاناسویچ ( 8-> ). اصلن از اون تیمایی نیستن که بشه قبل بازی رو امتیاز حساب کرد!

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

تبریک بسیار بابت برد، ولی چند تا نکته. ضعف های تیم ما زیاد بود و مشهود، تو دریافت یه مقداری مشکل داشتیم و توی خوابوندن توپ تو زمین اون ور و استرالیا خیلی سر توپ های برگشتی امتیاز گرفت. این جاخالی انداختن داره بیشتر امتیاز میده به حریف تا بگیره. سرویس هم میشد بهتر بزنن؛ توی ست آخر هم که امان از جوّگیری اساتید. :-" وگرنه که باید با اختلاف خیلی بیشتری میبردیم. کلا یه مقدار بی دقت بازی کردن. من امیدوارم توی بازی های بعدی بهتر بشن هر چند که زمان استراحت کم ـه و فشار خیلی زیادی روشون ـه.

یه چیزی هم که هست، قبل از بازی های لهستان هم موسوی و هم معروف از خستگی و شرایط نامساعد گفتند؛ حالا جدا از این که نتایج خوب بوده تا الان، به نظر من این خستگی و فشار های مداوم مصدومیت و پیامد های بدی هم میتونه داشته باشه و فکر میکنم که شاید از اینجا به بعد مسابقات یه کم تاثیر بذاره تو بازی ـشون. من خودم این بی دقتی توی بازی امروز رو ناشی از خستگی و فشار میدونم و بازی ها هم دائم داره فشرده تر میشه و به نظرم باید یه کاری بکنن براش. بعد از مسابقات لهستان، بازی های دیگه ای هم هست؟ یه چیزی برای آسیا این ـا بود فکر کنم. :-? در کل هم فکر کنم کواچ یه ذره سخت میگیره بهشون شاید. :-"

× امروز عبادی پور خوب بازی کرد ها جدی. :-" آفرین واقعا. در ضمن پرش های غفور هم خیلی عالی ـه، یعنی قشنگ پرواز میکنه. 8->

× این زیرنویس هایی که نوشته پخش والیبال در پایگاه اینترنتی و این ـا، چرند محض ـه. کیفیت داغون که هیچی، هر دو دقیقه یه بار میترکه و کلا هم چند دقیقه از بازی عقب ـه. >:p گول ـشو نخورید خلاصه. :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از هـدی :
تبریک بسیار بابت برد، ولی چند تا نکته. ضعف های تیم ما زیاد بود و مشهود، تو دریافت یه مقداری مشکل داشتیم و توی خوابوندن توپ تو زمین اون ور و استرالیا خیلی سر توپ های برگشتی امتیاز گرفت. این جاخالی انداختن داره بیشتر امتیاز میده به حریف تا بگیره. سرویس هم میشد بهتر بزنن؛ توی ست آخر هم که امان از جوّگیری اساتید. :-" وگرنه که باید با اختلاف خیلی بیشتری میبردیم. کلا یه مقدار بی دقت بازی کردن. من امیدوارم توی بازی های بعدی بهتر بشن هر چند که زمان استراحت کم ـه و فشار خیلی زیادی روشون ـه.

یه چیزی هم که هست، قبل از بازی های لهستان هم موسوی و هم معروف از خستگی و شرایط نامساعد گفتند؛ حالا جدا از این که نتایج خوب بوده تا الان، به نظر من این خستگی و فشار های مداوم مصدومیت و پیامد های بدی هم میتونه داشته باشه و فکر میکنم که شاید از اینجا به بعد مسابقات یه کم تاثیر بذاره تو بازی ـشون. من خودم این بی دقتی توی بازی امروز رو ناشی از خستگی و فشار میدونم و بازی ها هم دائم داره فشرده تر میشه و به نظرم باید یه کاری بکنن براش. بعد از مسابقات لهستان، بازی های دیگه ای هم هست؟ یه چیزی برای آسیا این ـا بود فکر کنم. :-? در کل هم فکر کنم کواچ یه ذره سخت میگیره بهشون شاید. :-"

× امروز عبادی پور خوب بازی کرد ها جدی. :-" آفرین واقعا. در ضمن پرش های غفور هم خیلی عالی ـه، یعنی قشنگ پرواز میکنه. 8->
بله تایید میشه عبادی پور بسیار عالی بود خصوصا ست آخر 8->
بله ضعف در سرویس ما همیشه احساس میشه :-<
درسته که این قضیه خستگی و اینا کاملا جدیه و انصافا حق هم دارن ولی من احساس میکنم امروز نخواستن زیاد انرژی بذارن! با چیزی که ما تو این مدت از والیبالمون دیدیم به نظرم سطح واقعی بازیمون این نیست!
فقط من نمیدونم چرا کواچ زیاد از ذخیره ها استفاده نمیکنه! به نظر من مثلا پورتوریکو رو با فیاضی و مهدوی و عبادی پورم میشد برد! یا حتا همین بازی امشب بعد از ست دوم میتونست استراحت بده به خیلیا. ولی خوب صلاح کار تیم مربیان دانند :-"

بعد این مسابقات بلافاصله مسابقات آسیایی اینچئون عه! :-<

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

خبری ک میتونه بیشتر برامون خوب باشه تا بد!! .. اینکه امریکا هرچن به سختی، از لهستان 3 امتیاز رو گرفته !! :-"

=> اگ امشب در بازی همزمانِ ما و امریکایی ها ، امریکا بتونه از صربها هم امتیاز بکنه .. ما هم تلاشمونو کنیم و از آرژانتین 3 امتیازو بگیریم، میریم بالای صربها و سوم جدول.

و باز بهتر میشه اگ ایتالیا هم ترجیحا بتونه از لهستان امتیاز کم کنه امشب تو بازی شون! خلاصه ک حداقل با این احتمالات، کار صعود به خودمون اکثرا وابسته خواهد بود در دو بازی آخرمون با لهستان و صربستان .. (;

.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fitz William . Darcy :
خبری ک میتونه بیشتر برامون خوب باشه تا بد!! .. اینکه امریکا هرچن به سختی، از لهستان 3 امتیاز رو گرفته !! :-"

=> اگ امشب در بازی همزمانِ ما و امریکایی ها ، امریکا بتونه از صربها هم امتیاز بکنه .. ما هم تلاشمونو کنیم و از آرژانتین 3 امتیازو بگیریم، میریم بالای صربها و سوم جدول.

و باز بهتر میشه اگ ایتالیا هم ترجیحا بتونه از لهستان امتیاز کم کنه امشب تو بازی شون! خلاصه ک حداقل با این احتمالات، کار صعود به خودمون اکثرا وابسته خواهد بود در دو بازی آخرمون با لهستان و صربستان .. (;
دقیقا! کار صعود ما خیلی به بازی های بقیه بستگی داره! هرچی تیمای پایین جدول بتونن از بزرگا بیشتر امتیاز بگیرن برای ما بهتره! مثلن استرالیا حتا اگه یه امتیاز از صربستان یا لهستان بگیره خوبه! چون تیمیه که شانسی نداره برای صعود ولی اگه بتونه امتیاز بالاییا رو کم کنه خیلی مچکر میشیم ازش :D

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

25-15
عالیه :-" کیف میده بسیار :-" ;;)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

عاخه چی بگیم ما از این بچه ها؟! >:D<
چی داریم بگیم عاخه؟! >:D<
تیم از این بهتر داریم؟! بازیکن مث امیر غفور داریم اصن؟! کسی بهتر از فرهاد قائمی هس؟! >:D< نیس به خدا! >:D<

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

عالی عالی عالی. ;;) 8-> واقعا خسته نباشن. سرویس های قائمی خیلی خوب بود؛ غفور و معروف و موسوی و غلامی هم که عالی. 8-> واقعا همه ـشون خوب بودن. 8->
این آرژانتین ولی حالا حالاها فکر کنم ولاسکو باید باهاشون کار کنه. دریافت اصلا نداشتن؛ کلا توپ برگشتی هم اگه تو دستشون بود، میگرفتن؛ اگه هم نبود اصلا به خودشون زحمت نمیدادن برن دنبال توپ. فضاهای خالی رو هیچ کدوم نمیومدن پر کنن یا شیرجه برن برای توپ گیری. کلا انگار همه ـشون تنبل بودن. ولی یه کمی سرویس هاشون سنگین بود تو ست دوم و سوم، سخت میشد گرفت ولی بازیکن های ایران واقعا خوب دریافت کردن. حمله های سرعتی ـشون هم خیلی خوب بود. ولی در کل از اول تا آخر ایران بهتر بود. ولاسکو هم خسته نباشه. ;;)

این قضیه "ست" و "دست" چیه؟ احتمالا کار فرهنگستان زبان فارسی نیست؟ :-? یه عمر همه گفتن ست، حالا عوضش کردن شده "دست"!

× روح مرحوم معدنی شاد باشه ان شا الله.

×تیم ملی نوجوانان هم امروز جواز مسابقات جهانی رو گرفته. قهرمان آسیا هم بشن خیلی خوب میشه. 8-> اینجا بیشتر بخونید.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

امیدوارم آمریکا و صربستان مثل دوتا کشور متمدن و بچه خوب امتیازارو تقسیم کنن و ایتالیا هم از لهستان امتیاز بگیره 8->

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

واااای همگی بچه ها عالی بودن!!!!
سید بهترین دفاع بازی با۶دفاع بی نقص x:
قائمی بهترین سرویس زن با تبدیل ۴سرویس ب امتیازو بهترین دریافت کننده با۲۲دریافت!!!
میرزا جانپور بهترین اسپک زن...
این است قدرت تیم ملی والیبال ایران x:

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

کل بازی یک طرف. توپ مرده‌ای که فرهاد قائمی سر امتیاز ۱۷ تو ست دوم رد کرد، یه طرف دیگه.
کلا ایران تو بازی با استرالیا خیلی ضعیف بود و اشتباهات زیادی داشت ولی این بازی مخصوصا تو پاس‌های کوتاه عالی عملکرد.
پ.ن: ولاسکو رو تا حالا اینقدر عصبانی ندیده بودم. :))

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

این موضوع که ولاسکو گفته آخر والیبال ایران اینه، سندش چیه؟
من خیلی شنیدم اینو از قول ولاسکو میگن. اما از بین تمام کسانی که این رو گفتن هیچ کدوم تا به حال به عنوان مثال یه ویدئو از این ماجرا نداده. یا مثلا لینک یه خبرگزاری معتبر یا...
شما میدونید منبع این حرف چیه؟

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از آناهید :
این موضوع که ولاسکو گفته آخر والیبال ایران اینه، سندش چیه؟
من خیلی شنیدم اینو از قول ولاسکو میگن. اما از بین تمام کسانی که این رو گفتن هیچ کدوم تا به حال به عنوان مثال یه ویدئو از این ماجرا نداده. یا مثلا لینک یه خبرگزاری معتبر یا...
شما میدونید منبع این حرف چیه؟
من صرفا اينو برا قضيه فان گذاشتم ولي تو يكي از برنامه هاي واليبالي تلويزيون مي گفت .
مثلا تو اين سايتم نوشته شهرام محمودي گفته كه ولاسكو اين حرفو زده
http://www.khabaronline.ir/detail/365482/sport/volleyball

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

متاسفانه شهرام محمودی و بعضی از مربیا و اهالی والیبال همش این حرفو تکرار کردن. و هیچ سندی برای حرفشون ندارن.

نام مرکز سمپاد
helli1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93

من نمی فهمم چرا به میرزاجانپور بازی میده ولی به عبادی پور نه! هم تو دفاع روی تور، هم درصد اسپک موفق و هم دریافت به طور ویژه خیلی سر تره!
بعد این کواچ کلا به تایم اوت اعتقاد نداره؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

قبل از بازی هم یک دقیقه سکوت انجام شد به یاد حسین معدنی که جاش واقعا خالیه...

77820765153523001091.jpg

بالا